تابلو مغازه خرازی | تابلو فروشگاه خرازی | قیمت تابلو خرازی :

مغازه خرازی یکی از مغازه هایی است که در آن مکان اقلام زیادی از کالاهای ریز و درشت که به نوعی با هنر خطاطی و ابزارهای تزئیناتی در ارتباط است به فروش می رسد که یک کسب و کار ساده نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد . در ابتدا برای راه اندازی فروشگاه خرازی می بایست مجوز کسب نمود و پس از کسب مجوز ، یک مغازه یا فروشگاه بزرگ راه اندازی نمود و سپس اقلام اولیه و ضروری برای احداث مغازه خرازی را از بازار و یا عمده فروشی ها تهیه نمود و در قفسه ها به شکلی زیبا و منظم چید . از آنجا که اقلام موجود در مغازه خرازی همه اکثریت ریز قلم هستند پس باید چیدمان طوری باشد که زمان مراجعه مشتریان به راحتی بتوانید کالاهای مدنظر مشتریان را یافته و ارائه دهید .

در سطح شهر تعداد مغازه های خرازی کم است و از رقابت بالایی برخوردار نیست بنابراین به راحتی می توانید با راه اندازی یک مغازه شیک و کمی تبلیغات برند خود را به عموم رهگذران معرفی نمایید تا در صورت نیاز به سراغ شما بیایند .

راه اندازی مغازه خرازی :

راه اندازی فروشگاه خرازی مستلزم آشنایی با رشته هنر ، خیاطی و هنرهای دستی است تا بتوان انواع مایحتاج هنرمندان را فراهم ساخت و به فروش رساند .

حال این سوال مطرح می شود که چه اقلامی در مغازه خرازی به فروش می رسد ؟

انواع سوزن ها : سوزن های دستی ، سوزن چرخ های خیاطی دستی و صنعتی ، سوزن های ته مروارید و تحریر ، سوزن روبان دوزی ، سوزن کوبلن ، سوزن ژرسه ، سوزن منجق دوزی و دیگر موارد .

ابزارهای علامت گذاری همچون رولت ، کاربن ، صابون خیاطی ، کاغذ الگو

انواع قیچی ها : قیچی های خیاطی ، قیچی دالبر ، قیچی آرایشگری و قیچی برش

انواع دکمه

انواع وسایل اندازه گیری همچون خط کش و گونیا

انواع وسایل اتوکاری : اتو کالر ، محافظ اتو ، بالشتک و ژانت

انواع کش ها با کاربردها و سایزهای متنوع

انواع زیپ ها با کارایی ها و اندازه های متفاوت

انواع روبان در سایزها و رنگ های مختلف

انواع ماسوره و پلی استرها

گل سینه و انواع ابزارهای تجملاتی و تزئینی

ابزارها و لوازم طراحی انواع گل چینی و کاغذی

انواع کتاب و الگوهای آماده خیاطی

ابزارهای ساخت بدلیجات

انواع کامواها و لوازم بافتنی

لوازم چرم دوزی

لوازم عروسک سازی و کارهای نمدی

انواع سنگ ها و مهره های تزئینی

انواع روغن

به علت کمبود رقابت مغازه و یا فروشگاه خرازی در سطح شهرها ، به راحتی می توان یک فروشگاه خرازی راه اندازی کرد و به درآمد مناسبی دست یافت به شرط استفاده از تبلیغات . بدون استفاده از تبلیغات برند شما دیده نخواهد شد و ممکن است فردی به ابزارهایی که در مغازه خرازی به فروش می رسد احتیاج داشته باشد اما از مکان مغازه بی اطلاع باشد و با پرس و جو از افراد متعدد بتواند یک مغازه خرازی بیابد . پس اگر می خواهید برند شما توسط عموم مردم دیده شود می بایست با توجه به شناختی که از مشتریانتان دارید از یک یا چند روش تبلیغاتی بهره ببرید تا افراد در سطح شهر برند شما را بشناسند و در صورت نیاز به مغازه خرازی و یا فروشگاه خرازی شما مراجعه نمایند . روش های تبلیغاتی بسیارند و استفاده درست و به جا از آنها می تواند تاثیر خارق العاده ای در جذب مشتریان بیشتر داشته باشد اما در صورتی که از تبلیغات نامتناسب در مکانی استفاده شود که مشتریانتان در آنجا حضور فعالی ندارند طبیعتاً هزینه تبلیغاتی خود را به هدر داده اید ، تبلیغاتی موثر است که در فضایی نصب شود که مشتریان در آن فضا حضور فعال و پررنگی داشته باشند .

امروزه روش های تبلیغات مبتنی بر وب و شبکه های اجتماعی نیز زیاد شده و اکثریت آموزش های مرتبط با کارهای هنری نظیر گلسازی ، گلدوزی ، خیاطی ، ساخت وسایل تزئینی و عروسک سازی به شکل مجازی از طریق سایت ها و شبکه های اجتماعی انجام می پذیرد بنابراین فروشگاه های مجازی خرازی نیز می توانند علاوه بر داشتن مغازه فیزیکی ، از طریق کانال های اجتماعی و سایت ها نیز به صورت آنلاین اقدام به فروش محصولات خود نمایند با این حال هنوز هم تبلیغات محیطی به قوت خود باقی هستند و اکثریت افراد ترجیح می دهند احتیاجات خود را به صورت حضوری و فیزیکی تهیه نمایند بنابراین تبلیغات محیطی نقش پررنگی را در شناساندن برند و فروش بیشتر دارد .

یکی از نقش های پررنگی که در حوزه تبلیغات مشاهده می شود و همگی با آن آشنا هستیم تابلوسازی است که به شیوه های متفاوت اجرا و پیاده سازی می شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

چاپ بروشور ، تراکت ، بنر :

چاپ بروشور ، تراکت و بنر می تواند سبب معرفی برند در محل کسب باشد .

تابلو چلنیوم مغازه خرازی :

تابلو چلنیوم نوع جدید و درخشنده ترین تابلوی تبلیغاتی است که طبق متدهای متنوع طراحی و پیاده سازی می شود قیمت تابلو چلنیوم بر اساس روش اجرا و ابزارهای بکار گرفته شده سنجیده می شود .

تابلو استیل مغازه خرازی :

تابلو استیل از قدیمی ترین و پراستفاده ترین تابلوهاست که با استفاده از ورق استیل طراحی و پیاده سازی می شود . امروزه تابلو استیل قابل نورپردازی به شیوه نور اندریک می باشد علاوه بر آن جدیدترین روش اجرای تابلو استیل ، تابلو پلاستیل است که ترکیبی از استیل و پلاستیک می باشد .

تابلو وکیوم مغازه خرازی :

تابلو وکیوم با استفاده از خلاء و پرس بر روی پلکسی انجام می پذیرد که برجستگی حروف در آن بیشتر است و می توان حروف برجسته وکیوم را به صورت سه بعدی پیاده سازی نمود .

تابلو ال ای دی مغازه خرازی :

تابلو ال ای دی به صورت دیجیتال و بر اساس ماژول ها پیاده سازی می شود . در صورتی که تمایل به صرف هزینه کمتری برای تابلو ال ای دی دارید می توانید تابلو ال ای دی ثابت را برگزینید این تابلو با نورپردازی خارق العاده ای که دارد قادر است نظر هر بیننده ای را جلب نماید اما امکان به حرکت درآوردن حروف و تصاویر را ندارد و فقط می توان با افکت های نورپردازی در رنگ های متنوع ، زیبایی این تابلو را دو چندان نمود اما ا گر می خواهید تابلو خارق العاده همراه با افکت های انیمیشنی زیبا را به اجرا درآورید تابلو ال ای دی روان بهترین گزینه است و قادر است کلیه متون و تصاویر تبلیغاتی شما را به دو شکل آنلاین و آفلاین به نمایش بگذارد و نظر هر بیننده ای را به سمت خود معطوف نماید .

تابلو پیکسلی مغازه خرازی :

پیکسل ها به صورت فول کالر با فاصله های منظم طراحی می شوند و قادرند هر گونه افکت های انیمیشنی را به نمایش بگذارند و همچنین قابلیت تغییر نور را نیز دارند و می توان برای هر کاراکتر به صورت جداگانه افکت های نوری مجزا پیاده سازی نمود .

تابلو پولکی مغازه خرازی :

تابلو پولکی تابلویی است که در زیرساز آن از تایل که نوعی پلاستیک نرم است استفاده می شود . تایل های پولکی قابل اجرا بر اساس انواع اشکال هندسی هستند که بیشتر به شکل دایره ، مربع و لوزی می باشد . برای حروف برجسته مندرج بر روی تابلو پولکی می توان از انواع حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته استیل و حروف برجسته فلزی استفاده کرد .

تابلو بنری مغازه خرازی :

طرح لایه باز تابلو بنری مغازه خرازی در سایت های متعدد وجود دارد که به راحتی می توانید آنها را دانلود کنید و با طرح مدنظر خود تطبیق دهید . تابلو بنری برای اطلاع رسانی و معرفی محصولات و خدمات و همچنین اطلاع رسانی های مرتبط با حراجی ها ، نقل و انتقالات و دیگر موارد ، مورد استفاده واقع می شود .

تابلو لایت باکس مغازه خرازی :

تابلو لایت باکس به شیوه های متعدد ایستاده ، آویز و دیواری اجرا و پیاده سازی می شود و به عنوان تبلیغات محیطی و یا سالنی کاربرد دارد . تابلو لایت باکس در اندازه های متعدد جهت معرفی برند و تبلیغات و همچنین به عنوان تابلو راهنما جهت معرفی بخش های مختلف یک سازمان و یا بخش بکار می رود .

تابلو فلکسی مغازه خرازی :

تابلو فلکسی از قدیمی ترین تابلوهاست که در سر در مغازه های قدیمی به شکل بدون نور اجرا شده است و در صورتی که تمایل داشته باشید می توانید با استفاده از نصب پرژکتور در طرفین تابلو برای آن نور فراهم سازید .

تابلو لاسوگاسی مغازه خرازی :

تابلو لاس وگاس ظاهری منحصر به فرد دارد که نسبت به دیگر تابلوها متمایز است . در این روش لامپ های ال ای دی در فواصل بیشتر در کنار هم گنجانده می شوند و جلوه متفاوتی را برای تابلو به همراه می آورد و به راحتی می توانید برای هر کاراکتر از حروف برجسته نورپردازی متفاوتی را پیاده سازی نمایید .

تابلو نئون مغازه خرازی :

تابلو نئون به دو شیوه متفاوت یعنی تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای اجرا می شود که برخی از صاحبین مشاغل از هر دو روش در یک مکان بهره می برند . در ساخت تابلو نئون پلاستیک ، رویه و لبه های حروف هر دو از نوع پلاستیک هستند و به راحتی می توانند نور را به صورت یکنواخت و زیبا منتشر نمایند . از تابلو نئون شیشه ای هم می توان به عنوان تابلو سر درب و هم به عنوان تابلو پشت ویترینی بهره جست . تابلو نئون شیشه ای با استفاده از شیشه خامی که از بازار خریداری می شود پیاده سازی می شود . این شیشه ها توسط دست هنرمند تابلوساز ، با استفاده از حرارت به شکل حروف مدنظر خم می شوند سپس برای نورپردازی آن ، توسط گازهای متعدد پر می شوند و این گازها هستند که تعیین کننده رنگ نور منتشر شده توسط حروف نئون شیشه ای هستند .

تلویزیون شهری مغازه خرازی :

تلویزیون شهری یک نمایشگر قدرتمند است که توسط آن شما می توانید انواع کلیپ های تبلیغاتی خود را در مکان های پرازدحام به نمایش بگذارید . در صورتی که تقبل هزینه خرید تلویزیون شهری ندارید می توانید با اجاره تلویزیون شهری خدمات و تصاویر خود را به نمایش بگذارید .

تابلو مولتی استایل مغازه خرازی :

تابلو مولتی استایل با استفاده از ورق های نازک شبیه فلز ساخته می شوند که از یک نوع پلیمر صنعتی با نام پلی استایرن تشکیل می شود که از دو لایه آکرولیک و abs ساخته می شود . از ورق های مولتی استایل برای ساخت انواع تابلو تبلیغاتی همچون مولتی استایل بر روی پلکسی گلاس ، مولتی استایل نئون  پلاستیک ، مولتی استایل تابلو راهنما و دیگر موارد بکار می رود .

استند تبلیغاتی مغازه خرازی :

استندها یک ابزار تبلیغاتی موثر هستند خصوصاً برای به نمایش گذاشتن اقلام ریزی که در خرازی به فروش می رسد .

لمپوست بنر مغازه خرازی :

لمپوست بنر نوعی سازه است که در برخی مناطق شهرها به چشم دیده می شود که اجزای تشکیل دهنده آن براکت ، بازوی بالا و پایین برای نگهداری بنر ، ستون فلزی و فونداسیون می باشد  و محتوای تبلیغاتی آن بر روی بنر چاپ می شود که فنرهای کششی در بالا و پایین بنر ، از طرفین بنر را نگه می دارد تا چروک نشود .

استیکرهای تبلیغاتی مغازه خرازی :

استیکرها برچسب هایی هستند که بر روی دیوار و زمین ، طراحی می شوند . در صورتی که این طراحی با زاویه دید متناسب انجام پذیرد به راحتی می تواند هر ببیننده ای را در جای خود میخکوب نماید .

تابلو یونولیتی مغازه خرازی :

تابلو یونولیتی از نوعی یونولیت فشرده ساخته می شود که بیشتر به عنوان تابلو سالنی و تابلو نمایشگاهی بکار می رود و می توان رنگ دلخواه را بر روی آن پیاده سازی نمایید .

تابلو پانچی مغازه خرازی :

تابلو پانچی با استفاده از دستگاه پانچ با استفاده از فواصل معین بر روی لبه های حروف استیل ، پلاستیک و چلنیوم قابل اجراست .

قیمت تابلو مغازه خرازی :

قیمت تابلو مغازه بر اساس نوع تابلو ، متریال های کاربردی و متر محیط تابلو سنجیده می شود و با توجه به جنس و مواد بکار رفته در تابلوهاست که قیمت های متفاوتی توسط تابلوسازان ارائه می شود .