قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم مانند دیگر تابلوهای تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی ، سفارش داده می شوند بستگی به متریالهای مصرفی در ساخت تابلو چلنیوم و متر محیط حروف برجسته دارد .

در دنیای امروزی کسب و کارها برای کسب درآمد بیشتر نیازمند به استفاده از ترفندها و روش های تبلیغاتی متفاوتی هستند تا بتوانند به سود و درآمد بهتری دست یابند . از جمله روش های تبلیغات که می توان به عنوان تبلیغات محلی و یا تبلیغات در نقطه فروش استفاده نمود می توان به تبلیغات سمپلینگ ، طراحی و نصب بیلبورد ، استرابورد تبلیغاتی ، لمپوست بنر ، تبلیغات چاپی همچون چاپ بنر ، تراکت ، بروشور و کاتالوگ محصولات ، نصب استند تبلیغاتی و تابلوسازی اشاره نمود اما آن چیزی که بیشتر از همه موارد نام برده شده به عنوان یک ضرورت برای معرفی برند تجاری در محل کسب مورد استفاده واقع می شود تابلوسازی است که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی مورد استفاده واقع می شود .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

 

تابلوسازی به شیوه های متفاوتی همچون موارد زیر اجرا و پیاده سازی می شود

و دیگر مدل ها اجرا می شود اما در میان این همه تنوع ، تابلویی که از سوی مشتریان بیشتر مورد استفاده واقع می شود تابلو چلنیوم است که توانسته جایگاه اول را به خود اختصاص دهد و از سوی کاسبین و صاحبین مشاغل بیشتر مورد سفارش واقع گردد .

 

تجهیزکاران

 

حال یک سوال مطرح می شود اینکه چه چیزی سبب محبوبیت تابلو چلنیوم از سوی مشتریان شده است ؟

تابلو چلنیوم بدلیل داشتن مزایای زیر ، توانسته جایگاه یک را در تابلوسازی به خود اختصاص دهد :

  • مقاومت بالا در برابر هر گونه شرایط محیطی و باران های اسیدی و قلیایی
  • داشتن نوار اسفنجی گردگیر که این نوار سبب می شود گرد و غبار به هیچ وجه به داخل حروف برجسته چلنیوم نفوذ نکند و ظاهر حروف برجسته همواره تمیز باقی بماند .
  • منعکس کردن نور به صورت یکنواخت
  • انعکاس نور همراه با اشکال هندسی متفاوت
  • تنوع در اجرا
  • تنوع رنگ
  • تنوع قیمت

 

به دلیل اینکه تابلو چلنیوم تنوع اجرایی زیادی دارد و به شیوه ها و اسامی متعدد اجرا و پیاده سازی می شود می تواند رضایت هر مشتری با هر سلیقه ای را جلب کند .  با توجه به استقبال چشمگیر مغازه ها و صاحبین کسب و کار از تابلو چلنیوم  که موجب رونق در کسب و کارشان گردیده تنوع در این سبک از تابلو تبلیغاتی زیاد شده از این رو دارای قیمت های متفاوتی هستند . تابلوهای چلنیوم در واقع یکی از مقرون به صرفه ترین روش تبلیغاتی برای مغازه داران و کسانی است که می خواهند محصولی را به مردم معرفی کنند ، می باشد . قیمت تابلو چلنیوم به عوامل زیادی بستگی دارد که در ادامه به تشریح مختصری از هر یک خواهیم پرداخت :

 

گلپاد

 

عوامل موثر در تعیین قیمت تابلو چلنیوم :

1) جنس لبه ی بیرونی تابلو چلنیوم :

لبه بیرونی تابلو چلنیوم می تواند از متریال های متعدد نظیر رول چلنیوم ، استیل ، نئون و پلکسی بنا به سلیقه و سفارش مشتریان طراحی و پیاده سازی شود که هر متریال قیمت مختص به خود را دارد و توسط کشورهای متعدد با نام برند مختلفی تولید و پیاده سازی می شوند که هر کدام از شرکت ها با توجه به کیفیت کار تولید شده ، اجناس خود را قیمت گذاری می کنند .

 

2) اس ام دی و تعداد ماژول به کار رفته در برد تابلو :

اس ام دی یا ال ای دی لامپ هایی هستند که جهت روشنایی تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شوند که این اس ام دی ها شامل انواع متفاوتی همچون خطی ، ریسه ای و بلوکی هستند که در سه رنگ اصلی قرمز ، سبز و آبی می باشد که با اتصال  به منبع تغذیه هر رنگ به صورت جداگانه به نمایش گذاشته می شود.  نوع دیگر که از اس ام دی ها وجود دارند اس ام دی های RGB هستند که برای روشنایی علاوه بر منبع تغذیه ، نیاز به یک کنترلر یا درایور دارند که توسط آن می توان تابلو را به رنگ دلخواه روشن نمود .

 

3) حروف برجسته ی تابلو چلنیوم تک رنگ :

در این روش حروف فقط به یک رنگ نمایش داده می شوند که رنگ طلایی بیشتر مورد استقبال واقع می شود .

 

4) حروف برجسته ی تابلو چلنیوم دو رنگ :

در این روش حروف با دو پلکسی و با دو رنگ متفاوت به نمایش گذاشته می شوند .

 

5) قطر حروف های به کار رفته شده در تابلو چلنیوم :

هر چقدر قطر حروف بیشتر باشد به طبع قیمت بالاتری خواهند داشت .

 

6) نصب تابلو چلنیوم در ارتفاع بالا یا پایین :

هر چقدر فاصله تابلو از زمین بیشتر باشد نیازمند استفاده از ابزارهای بیشتری جهت نصب می باشد بنابراین قیمت نصب تابلو چلنیوم در ارتفاعات بالاتر مستلزم صرف مبلغ بیشتری است .

 

 

مولاکو

 

7) زیرساز حروف چلنیوم :

زیرسازی حروف چلنیوم بر روی متریال هایی نظیر پلکسی ، چوب ترموود ، ورق کامپوزیت ، شیشه ، ورق پی وی سی  و سنگ انجام می پذیرد که هر کدام از این متریال ها قیمت خاص خود را دارند که نوع متریال مصرفی به عنوان زیرساز ، منجر به تفاوت قیمت تابلو چلنیوم می شود.

 

 

8) اندازه و متراژ تابلو :

اندازه و متراژ تابلو که در تابلوسازی به عنوان متر محیط از آن یاد می شود عامل اصلی و ضروری جهت تعیین قیمت تابلو چلنیوم محسوب می شود هر چه قطر قلم و فونت حروف برجسته بیشتر باشد سبب افزایش متر محیط و در نتیجه افزایش قیمت تابلو تبلیغاتی سفارش شده می شود .

 

9) استفاده از پاورهای فن دار :

زمانی که تابلو برای مدت زمان طولانی روشن می ماند ، داغ می شود و همین عامل سبب ایجاد مشکلات فنی در تابلو می شود اما با نصب پاورهای فن دار ، تابلو هنگام داغ کردن خنک می شود و در نهایت از آسیب رساندن به لامپ ها ، سیم های اتصال دهنده و ماژول ها ممانعت به عمل می آید .

 

10) استفاده از تایمر :

تایمر در پشت تابلو تعبیه می شود و قابلیت برنامه ریزی جهت زمان روشنی و خاموشی را دارد بنابراین با استفاده از آن می توانید زمانی که مغازه شما بسته است و نیازی به روشن بودن تابلو ندارد ، تایمر فرآیند خاموشی تابلو را به اجرا در  آورد  و در هنگامی که مغازه باز است ، تابلو روشن باشد و جلب توجه نماید .

 

تابلو چلنیوم

 

11) ساخت اعداد و حروف تابلو چلنیوم توسط حروف ساز حرفه ای  :

نوع دستگاه های حروف ساز و طراح و سازنده حروف برجسته ، در کیفیت حروف برجسته بسیار تاثیرگذارند .

 

12) پیچیدگی و طراحی تابلو :

استفاده از اشکال ، آرم لوگو و فونت های لاتین و عجیب می تواند سبب پیچیدگی تابلو و در نتیجه افزایش قیمت آن شود .

 

13) نوع تابلو چلنیوم :

تابلو چلنیوم انواع متفاوتی از جمله تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم دوبل و تابلو چلنیوم طلایی دارد که هر شخص بنا به سلیقه و میزان بودجه ای که برای سفارش تابلو چلنیوم دارد می تواند نوعی از آن را برگزیند . بدلیل تکنیک متفاوت ساخت تابلو چلنیوم و متریال های مصرفی قیمت هریک با دیگری تفاوت دارد .

 

14) رول چلنیوم :

رول چلنیوم در اندازه های 7، 9 و 11 سانتی متری در بازار موجود است که توسط شرکت های متفاوت با برندهای مختلف در رنگ های متفاوت تولید می شود اما رنگ طلایی ، نقره ای و مشکی از پرکاربردترین نوع رنگ هاست

 

15)  انواع پلکسی :

انواع پلکسی همچون پلکسی گلاس شفاف ، پلکسی گلاس طلایی و نقره ای ، پلکسی گلاس دوغی ، پلکسی گلاس شیری ، پلکسی گلاس استخوانی و دیگر مدل ها در بازار موجودند که چند مورد را می توان جهت ساخت تابلو مورد استفاده قرار داد .

 

16) پانچی بودن لبه های حروف :

تابلو چلنیوم پانچی ، تابلویی است که لبه های حروف با استفاده از دستگاه پانچ به شکل ردیفی و یا زیگزالی پانچ می شوند و نور علاوه بر رویه حروف ، از لبه های پانچ شده نیز به چشمها منعکس می شود . در هنگام اعمال لبه های پانچی می بایست به قطر پانچ ، تراکم پانچ و قطر لبه های پانچ توجه کافی داشته باشید تا اندازه لبه های پانچ تبادل خود را حفظ نماید و لامپ ها از قسمت های پانچ شده نمایان نشود و نما و جلوه تابلو زیر سوال نرود .

 

17) رینگی بودن لبه های حروف :

تابلو چلنیوم رینگی به شکل های متفاوت انجام می پذیرد می توان لبه های حروف را بصورت استیل با رینگ استیل ، استیل با رینگ پلکسی گلاس ، پلکسی گلاس با رینگ استیل ، پلکسی گلاس با رینگ پلکسی گلاس و چلنیوم با رینگ پلکسی گلاس اجرا و پیاده سازی نمود .

 

18)  تابلو چلنیوم نور اندریک :

در این روش تابلوساز بین زمینه تابلو و حروف برجسته فاصله ای ایجاد می نماید و سپس لامپ های ال ای دی را در این فاصله جای می دهد بدین ترتیب علاوه بر رویه و لبه های حروف ، بخش زیرین حروف و زمینه تابلو نیز جلوه نور زیبایی را به نمایش می گذارد و زیبایی تابلو دو چندان می شود  .

 

19) دوبل بودن تابلو چلنیوم :

اگر بخواهید تابلو چلنیوم دوبل را سفارش دهید می بایست از دو پلکسی گلاس بهره ببرید که سبب افزایش قیمت تابلو چلنیوم می شود .

 

برج ساحلی

 

قیمت تابلو چلنیوم جدید :

تابلو چلنیوم ساده و لترمکس جزء اولین نوع تابلو چلنیوم محسوب می شوند اما تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم الماسی و تابلو چلنیوم دوبل جزء تابلوهای چلنیوم جدید محسوب می شوند .