هر کس که در دنیای کسب و کار فعالیت دارد و همچنین دائماً با مشتریان ارتباط داشته و مشتری هسته مرکزی و منبع درآمد کسب و کار وی محسوب می شود می بایست برای جلب توجه مشتریان بیشتر ، دست به روش های تبلیغاتی متعددی در زمینه مناسب بزند تا بتواند به سود بالاتری در فروش دست یابد . روش های تبلیغات بسیاری در پیرامون ما وجود دارد که با بهره گیری از آن روش ها ، می توان نام برندینگ خود را به مشتریان شناساند حتی اگر شما به اندازه کافی تبلیغات داشته باشید و مشتریان زیادی نیز بدست آورده باشید بازهم برای اینکه این روند ادامه یابد می بایست به صورت دائم از روش های تبلیغاتی بهره ببرید و غافل نشوید زیرا رقبا همواره در تکاپو هستند تا بتوانند مشتریان شما را به سوی خود بکشانند و اگر شما در بازاریابی و تبلیغات ضعیف عمل کنید قطعاً رقبایتان از شما پیشی گرفته و مشتریانتان را از دست خواهید داد . با دنیای وب و شبکه های اجتماعی امکان تبلیغات به شیوه های متفاوت از جمله تبلیغات در وب سایت های پربازدید ، تبلیغ در شبکه های اجتماعی ، تبلیغات چریکی ، دیجیتال مارکتینگ فراهم گشته و علاوه بر آنها  تبلیغات محیطی همچون تابلوسازی ، تبلیغات بنری ، نصب بیلبورد ، تبلیغات سمپلینگ ، تبلیغات چاپی همچون گذشته جزء پرکاربردترین روش های تبلیغاتی هستند اما همه این تبلیغات به نوعی نامحدود هستند و برای مدت زمان تعیین شده به تبلیغ می پردازند و سپس می بایست تمدید یا تعویض شوند اما تابلوسازی شیوه ای ماندگار است که با سفارش و نصب تابلو تبلیغاتی مناسب می توانید برای مدت مدیدی به صورت شبانه روز نام برند خود را به نظر عموم برسانید و تبلیغ نمایید . یکی از تابلوهایی که به وفور در حوزه کاری طلا و جواهر سفارش داده می شود تابلو جواهری می باشد .

 

تابلو جواهری

 

تابلو جواهر فروشی :

همان طور که در محیط تجاری جواهر فروشی شاهد هستیم همه مغازه ها و بورس طلافروشی ها معمولاً در کنار یکدیگر با مسافتی بسیار نزدیک واقع شده اند بنابراین برای زیباسازی و جذب مشتریان بیشتر می بایست به ظرافت و زیبایی محل کسب توجه زیادی قائل شوید زیرا اکثریت مشتریان طلافروشی ها خانم ها هستند و خانم ها به ظرافت و زیبایی حساس می باشند و اهمیت ویژه ای برای زیبایی و مدرن بودن یک مکانی که می خواهند از آنجا خریدی انجام دهند قائل هستند . بدلیل اینکه  جواهرفروشی مکانی است پرزرق و برق می بایست تابلو طلافروشی از نوعی انتخاب شود که نور و زیبایی فوق العاده ای داشته باشد و تابلو دارای براقیت و نورهای چشمک زن زیبایی باشد تا بتواند همچون زرق و برق طلاها چشمان رهگذران را خیره نموده و آنها را به سمت مکان تجاری شما بکشاند .

 

تابلو جواهری موسوی

 

تابلو مغازه طلا فروشی :

طلا فروشی ها مغازه هایی است که معمولاً در نزدیکی هم قرار گرفته اند و رقابت تنگاتنگی با یک دیگر دارند . ظاهر زیبای مغازه طلافروشی تاثیر زیادی در جذب مشتری علاوه بر چیدمان شیک ویترین و نحوه برخورد با مشتریان دارد . تابلو مغازه طلافروشی یک دکوراسیون شیک و زیبا برای مغازه فراهم می کند و معرف نام طلافروشی است و در صورتی که مشتریان بخواهند مغازه طلافروشی شما را به دیگران معرفی کنند ، نامی که بر روی تابلو مغازه طلا فروشی درج شده است را بکار می برند .

 

جواهری گل نرگس

 

تابلو زیورآلات و جواهرات :

زیورآلات و جواهرات از موارد مورد علاقه ی بانوان هستند و به همین دلیل بانوان زیاد به این مغازه مراجعه می کنند و طلاهای مختلف مثل انگشتر ، النگو ، گردنبند ، دستبند و دیگر موارد را می خرند و تابلو مغازه زیورآلات و جواهرات می تواند معرف خوبی برای مغازه شما در کنار دیگر رقبا باشد به شرط آنکه نسبت به تابلو مغازه رقبا شیک تر و جذاب تر طراحی و پیاده سازی شده باشد . طرح لایه باز تابلو زیورآلات و جواهرات در سایت ها موجود هستند که توسط آنها به راحتی می توانید طرح مدنظر خود را انتخاب نمایید .

 

تابلو جواهری ماه

 

انواع تابلو مغازه طلافروشی :

تابلوهای تبلیغاتی که می توان از آنها به عنوان تابلو جواهرفروشی ، تابلو طلافروشی ، تابلو نقره فروشی و یا تابلو زیورآلات و جواهرات بهره برد عبارتند از :

تابلو چلنیوم مغازه طلا فروشی  :

تابلو چلنیوم مغازه جواهری یکی از زیباترین و بهترین نوع تابلوهاست که می توان از آن به عنوان تابلو چلنیوم جواهر فروشی ، تابلو چلنیوم طلافروشی ، تابلو چلنیوم زیورآلات و جواهرات بهره برد ، چرا که این تابلو از درخشانی و براقیت فوق العاده ای همچون طلا برخوردار است و مانند طلا ظاهری درخشان و براق دارد که از دوردست می تواند چشم هر رهگذری را خیره نموده و به سمت محل کسب شما سوق دهد . تابلوساز هنگام ساخت تابلو چلنیوم در کارگاه تابلوسازی ، پس از طراحی حروف برجسته مندرج در تابلو ، با برش های هندسی که بر روی پلکسی ایجاد می کند می تواند نحوه نورپردازی در این تابلو را به شیوه دلخواه پیاده سازی نماید با این کار زمانی که تابلو نصب و لامپ های ال ای دی درج شده در حروف برجسته روشن می شود چشمان ما اشکال هندسی متفاوتی همچون ستاره ، دایره ، الماس ، کریستال و دیگر شکل های متفاوت را مشاهده می کند که چشمک زن و زیبا هستند و نمای تزیینی و درخشان خارق العاده ای را برای تابلو به ارمغان می آورند . تابلو چلنیوم ستاره ای و تابلو چلنیوم الماسی از پرکاربردترین تابلوهای چلنیوم هستند که به عنوان تابلو مغازه ، در سر درب مغازه های طلافروشی نصب و پیاده سازی می شوند .

 

تابلو جواهری ماه

 

تابلو فلزی مغازه طلا فروشی :

تابلو فلزی مغازه جواهری بسیار سفارش داده می شود بویژه تابلو مغازه فلزی استیل طلا فروشی ، چون نسبت به دیگر فلزات مثل آهن ، مس ، برنز ، برنج ، روی و آلومینیوم براق تر و درخشان تر است و به هیچ وجه کدر نمی شود .

تابلو استیل مغازه طلا فروشی  :

استیل ورقی براق ، درخشان با تمیزی خودکار است که یکی دیگر از برترین نمونه ها برای سفارش تابلو استیل طلافروشی ، تابلو استیل جواهر فروشی و یا تابلو استیل زیورآلات و جواهرات فروشی می باشد و تابلو استیل مغازه جواهر فروشی هم یک تابلوی پرسفارش از سوی صنف طلافروشان است زیرا طلافروشی ها معمولاً در پاساژها قرار دارند و پاساژها نور کافی دارند و تابلو حروف استیل برجسته نما و ظاهر بسیار شیکی را برای تابلو مغازه شما به ارمغان می آورد به خصوص اگر تابلو استیل نور اندریک را سفارش دهید . حال می پرسید تابلو استیل نور اندریک چیست ؟ بدلیل اینکه استیل نوعی فلز می باشد قادر به عبور نور نمی باشد و به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی بدون نور مورد استفاده واقع می شود حال اگر بخواهید تابلو تبلیغاتی که نصب می کنید از نوع استیل باشد اما نور هم داشته باشد تابلوساز هنگام ساخت تابلو استیل ، یک فاصله یک سانتی متری بین حروف برجسته و زمینه تابلوی تبلیغاتی ایجاد می نماید که در این فاصله لامپ های ال ای دی جای داده می شوند پس از نصب تابلو و روشن نمودن آن یک فضای سایه و روشن در زمینه تابلو فراهم می شود که جلوه خاصی را برای تابلو تبلیغاتی شما به ارمغان می آورد .

 

تابلو تبلیغاتی جواهری

 

تابلو کامپوزیت مغازه طلا فروشی :

تابلو جواهرات با انواع حروف برجسته نظیر حروف برجسته فلزی ، حروف برجسته چلنیوم ، حروف برجسته استیل ، حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته پانچی و دیگر حروف قابل اجراست اما اگر در زیرساز تابلو کامپوزیت مغازه جواهر فروشی به جای استفاده از ورق پی وی سی ، از ورق های کامپوزیت استفاده شود به آن تابلو ، تابلو کامپوزیت اطلاق می شود . معمولاً صاحبین مشاغلی که تابلو کامپوزیت را به عنوان تابلوی تبلیغاتی سر درب استفاده می کنند برای زیباسازی فضا و دکوراسیون بیرونی محل کسب خویش نیز از نمای کامپوزیت بهره می برند بدین ترتیب تابلو و نما با هم ست می شوند و زیبایی مکان کسب دوچندان می شود .

 

تابلو استیل زیبا برای جواهر فروشی

 

تابلو فلکسی مغازه طلا فروشی :

اخیراً طلافروشی ها تابلوهای فلکسی قدیمی و بدون نور خود را با تابلو چلنیوم تعویض می کنند و تابلو فلکسی مغازه جواهری دیگر مثل گذشته ها از سوی صنف طلافروشان مورد استقبال چندانی واقع نمی شود .

تابلو بنری مغازه طلا فروشی :

طرح بنر تابلو مغازه جواهری معمولاً برای اطلاع رسانی هایی همچون انتقال یا افتتاح محل کسب مورد استفاده واقع می شود .

 

جواهری گل نرگس

 

تابلو نئون مغازه طلا فروشی :

تابلو نئون مغازه جواهری نیز به دو شکل متفاوت تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای مورد استفاده واقع می شود . بدلیل اینکه حروف برجسته پلاستیکی نور را به صورت شفاف و یکدست منتشر می کنند تابلو نئون پلاستیک نیز در حوزه جواهرفروشی مورد استقبال زیادی با توجه به سلیقه صاحبین مشاغل واقع می شود از تابلو نئون شیشه ای نیز می توان به عنوان تابلو سر درب برای صنف جواهرفروشان استفاده نمود .

 

تابلو فلزی جواهری

 

تابلو پیکسلی مغازه طلا فروشی :

تابلو پیکسلی مغازه جواهر فروشی بدلیل زیبایی ها و نورپردازی ویژه ای که می توان برای هر یک از حروف برجسته پیکسلی به صورت جداگانه پیاده سازی کرد گزینه مناسبی برای سفارش تابلو جواهر فروشی می باشد .

تابلو پولکی مغازه طلا فروشی :

تابلو پولکی مغازه جواهر فروشی بهترین گزینه برای سفارش تابلو پولکی طلافروشی است چرا که در ساخت این تابلو به جای استفاده از ورق های پی وی سی به عنوان زیرساز تابلو ، از تایل های پولکی که یک نوع پلاستیک نرم با براقیت و رقص پولکی های متنوع در اشکال متفاوت است استفاده می کنند و این زیبایی و براقیت تابلو را دوچندان می نماید البته از تایل های پولکی می توان به عنوان زیرساز کلیه حروف برجسته استفاده نمود و در صورتی که از حروف برجسته چلنیوم بهره ببرید زیبایی و براقیت خارق العاده و چشم نوازی برای تابلوی تبلیغاتی سر درب مغازه خود به ارمغان می آورید . این تابلو با رقص پولکی و نمای براق براحتی می تواند نظر هر رهگذری را جلب کند .

 

تابلو مغازه طلا و جواهر فروشی

 

تابلو ترموود مغازه طلا فروشی  :

تابلو ترموود مغازه جواهری یکی دیگر از متدهای ساخت تابلو تبلیغاتی با زمینه چوبی است . ترموود نوعی چوب فرآوری شده از درختان مقاوم است که می تواند با نمای ترموود ست شده و یک محیط کلاسیک را برای محل کسب شما فراهم سازد . می توانید از چوب ترموود به عنوان زیرساز بهره ببرید و اگر تابلوی براقی را در نظر دارید از حروف برجسته چلنیوم استفاده کنید تا هم از زیبایی ها و براقیت چلنیوم بهره مند شوید و هم نمای کلاسیک چوبی داشته باشید .

تابلو ال ای دی مغازه طلا فروشی :

تابلو ال ای دی جواهر فروشی یک نوع تابلو دیجیتال است که می توانید در مسافتی دورتر از محل کسب آن را نصب کرده و به مشتریان اطلاع رسانی نمایید و برند تجاری خود را به نمایش بگذارید . تابلو ال ای دی به دو شکل تابلو ال ای دی ثابت و تابلو روان قابل پیاده سازی است که با افکت های نوری و زیبایی که دارد به راحتی نظر هر رهگذری را جذب می نماید .

 

تابلو مغازه جواهری  با قاب طلایی

 

تابلو لاسوگاسی مغازه طلا فروشی  :

تابلو لاسوگاسی با نورپردازی ویژه ای که دارد یکی از جدیدترین تابلوهاست که شاید شما هنوز آن را مشاهده نکرده باشید زیرا هنوز آنچنان که می بایست از سوی اصناف مورد سفارش واقع نشده است و می تواند به عنوان یک تابلوی زیبا و منحصربه فرد که شما را از دیگر رقبا متمایز می نماید مورد استفاده واقع شود . در ساخت تابلو لاسوگاس ، لامپ های ال ای دی در فواصل مشخص اما دورتری از یکدیگر واقع می شوند و می توان برای هر کاراکتر افکت های نوری متفاوتی را در نظر گرفت .

تلویزیون شهری مغازه طلا فروشی :

تلویزیون شهری یک نوع نمایشگر دیجیتالی است که توسط آن می توانید از انواع جواهرات ، الماس ها ، ساعت ها ، بدلیجات و دیگر کالاها که در مغازه یا محل کسب خود برای فروش دارید ، عکس برداری نموده و یک کلیپ تهیه نمایید و آن کلیپ را با اجاره تلویزیون شهری و یا خرید تلویزیون شهری در مکان های پرازدحام و پربازدید به دو شکل آنلاین وآفلاین به نمایش بگذارید .

 

تابلو مغازه جواهری با نورمخفی

 

طرح بیلبورد طلا فروشی :

طرح بیلبورد طلا فروشی می تواند با یک تصویر از نمونه طلاها ، جواهرات و یا ساعت و یک پیام تبلیغاتی کوتاه و آهنگین در مکان های پرازدحام نصب شود و نام برند شما در حیطه گسترده تری همچون شهر یا کشور تبلیغ شود و مشتریان بیشتری در سطح گسترده تری به سراغ شما بیایند .

تابلو راهنما برای مغازه طلا فروشی :

اگر تجارت طلافروشی شما گسترده است و یا در بورس طلافروشی در حال فعالیت هستید می توانید برای بخش های متعدد محل تجاری خود از تابلو راهنما استفاده کنید برای مثال می توانید برای معرفی افراد فروشنده ، صندوق دار و دیگر موارد از تابلو راهنما بهره بجویید .

 

تابلو بک لایت جواهر فروشی

 

تابلو لایت باکس مغازه طلا فروشی :

تابلو لایت باکس جواهر فروشی نیز با چاپ های متعدد و زیبا همراه با تصویری از نمونه کالاهای شما می تواند زیبایی منحصر به فردی را برای تابلو سر درب و یا تابلو سالنی به ارمغان بیاورد .

 

تابلو جواهری زیبا و جذاب

 

قیمت تابلو مغازه طلا فروشی  :

قیمت تابلو طلافروشی با توجه به متریال هایی که سفارش دهنده انتخاب نموده و همچنین نوع تابلوی سفارشی و محیطی که حروف برجسته اشغال کرده اند در ابتدای کار سنجیده و به مشتریان اعلام می شود و مشتریان در صورت توافق با تابلوساز ، قرارداد کاری را امضا نموده و طراحی و پیاده سازی تابلو آغاز می شود .