کارگاه تابلوسازی

کارگاه تابلوسازی

کارگاه تابلوسازی :

در هر نوع کسب و کاری تعداد رقبا بسیار بالاست و صاحبین مشاغل برای اینکه بتوانند در بین رقبا برجسته تر باشند و نام برند خود را در بین مشتریان شناسانده و مشتریان را به سوی خود ترغیب نمایند ناچارند دست به روش های تبلیغات متعددی بزنند . در دنیای کسب و کار روش های متعددی برای تبلیغات و بازاریابی از جمله تابلوسازی ، نصب بیلبورد ، تبلیغات سمپلینگ ، تبلیغات چریکی ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات چاپی و رسانه ای وجود دارد و بدون بهره مندی از این روش های تبلیغاتی قطعاً شما دیده و مطرح نخواهید شد و تا زمانی که دیده نشوید مشتری به سراغتان نخواهد آمد . در این مبحث ما قصد داریم به تبلیغات در عرصه تابلوسازی بپردازیم .

کلیه تابلوهای تبلیغاتی مستلزم گذراندن مراحل طراحی ، ساخت و نصب هستند و همه مراحل ساخت تابلوی تبلیغاتی برای تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی یا هر نوع تابلوی تبلیغاتی دیگر در کارگاه تابلوسازی انجام می پذیرد .  تابلوسازی یکی از برترین روش های تبلیغاتی است که قدمت دیرینه ای دارد و سالیان سال است که صاحبین مشاغل از این روش برای معرفی محصولات و نوع خدمات خود بهره می برند . در گذشته ها ، تابلوهای تبلیغاتی به شکلی کاملا ساده و بدون تجهیزات نوری ساخته و نصب می شد اما امروزه این صنعت پیشرفت خود را مدیون انواع دستگاه های تابلوسازی تبلیغاتی و تجهیزات مدرن و پیشرفته است و استفاده از آن تجهیزات سبب شده است تا بتوان انواع حروف برجسته نظیر حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته استیل ، حروف برجسته چلنیوم ، حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته ترموود ، حروف برجسته نئون و حروف برجسته فلزی را طراحی و پیاده سازی نمود .

کارگاه تابلوسازی چگونه مکانی است ؟

محل کارگاه تابلوسازی یک مکان بزرگ پر از تجهیزات و ابزارهای مورد نیاز برای ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی و همچنین مجهز به انواع دستگاه ها ، نظیر دستگاه برش لیزری و دستگاه CNC می باشد . پس از دریافت سفارش ، در محل کارگاه تابلوسازی متخصصین اقدام به عمل طراحی تابلو سفارش شده توسط برنامه های نرم افزاری نظیر اتوکد و کرل دراو می نمایند و پس از تعیین قیمت تابلو تبلیغاتی بر اساس محیط اشغال شده توسط حروف برجسته و کلیه ابزارهای کاربردی دیگر نظیر لامپ های اس ام دی ، قاب تابلو و غیره به توافق با مشتری می پردازند و پس از آن اقدام به ساخت تابلوی تبلیغاتی سفارش شده می نمایند . تابلوسازی یک حرفه مهندسی و تکنیکی است که می بایست طبق متدهای روز دنیا پیش رود و در ساخت تابلوها خلاقیت به خرج داده شود تا نتیجه خروجی بتواند هدف غایی که همان جلب توجه و جذب رضایت مشتریان است را به کرسی بنشاند .

کارگاه تابلوسازی ایمن نورتاب :

کارگاه تابلوسازی ایمن نورتاب با کادری مجرب و متخصص دارای مجهزترین دستگاه های برش ، حک و چاپ و فضای کاری با وسعت بالا ، قادر به ساخت و نصب انواع تابلوهای تبلیغاتی ظرف مدت 48 ساعت پس از سفارش میباشد و از اجناس درجه یک و بادوام برای ساخت تابلوها استفاده می نماید و هدف اصلی کارگاه تابلوسازی ایمن نورتاب جلب رضایت مشتریان می باشد . تابلوسازی ایمن نورتاب با طراحی های نوین و خلاقانه می تواند تابلویی منحصر به فرد را آماده نموده و سبب برتری تابلو و در نتیجه جذب مشتریان بیشتر برای کسب و کار شما شود .

کارگاه تابلوسازی ایمن نورتاب با سابقه درخشان در زمینه ساخت و پیاده سازی انواع تابلوهای تبلیغاتی نظیر تابلو فلکسی ، تابلو لایت باکس ، تابلو استیل ، تابلو وکیوم ، تابلو ترموود ، تابلو ال ای دی ثابت ، تابلو ال ای دی روان ، انواع تابلو چلنیوم ، تابلو کامپوزیت ، تابلو پلکسی و ... می تواند تابلوی تبلیغاتی شما را به صورت خلاقانه و کاملا سفارشی ، طبق متدهای روز دنیا طراحی و پیاده سازی نماید طوریکه با نصب تابلوهای ساخته شده چشمان مشتریان را خیره نموده و سبب حک شدن برند شما در ذهن بصری مشتریان گشته و مشتریان زیادی را برای شما به ارمغان می آورد .

خدمات و محصولات کارگاه تابلوسازی :

خدمات شامل ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی ، پیاده سازی روش های تبلیغاتی متعدد و بازاریابی برای جذب مشریان بیشتر و محصولات عبارت است از انواع مدلهای تابلو ، بنر ، بیلبورد ، تلویزیون شهری و غیره 

ساخت تابلو در کارگاه های تابلوسازی به چند روش صورت می پذیرد ؟

ساخت تابلو در کارگاه های تابلوسازی هم به صورت دستی انجام می پذیرد و هم به صورت تابلوسازی صنعتی ، در صورت استفاده از تابلوسازی صنعتی یا مکانیزه و ماشینی کارها سریعتر و تمیزتر پیش می رود زیرا دستگاه برش لیزری و سایر دستگاه ها در ظرف مدت زمان کوتاهی اقدام به حک و برش حروف برجسته می نماید در صورتی که استفاده از روش دستی مستلزم صرف زمان زیادی است البته استفاده از روش تابلوسازی صنعتی نیز تماماً مکانیزه نیست و در برخی از جاها خصوصا در ساخت تابلو چلنیوم و ایجاد برش ها بر روی پلکسی برای نحوه انتشار نور و همچنین چسباندن حروف دور پلکسی و نحوه علامت گذاری و جایگذاری لامپ های SMD که توسط نرم افزار طراحی شده است همه بر عهده دستان هنرمند تابلوساز می باشد .

انواع تابلوهای ساخته شده در کارگاه تابلوسازی و آژانس های تبلیغاتی :

تابلو چلنیوم :

یکی از پرکاربرترین نوع تابلوهای تبلیغاتی حال حاضر محسوب می شود که زیبایی و تنوع فوق العاده ای دارد و می تواند نظر هر رهگذری را با زیبایی و نحوه انتشار نور جذب نماید . تابلو چلنیوم بر اساس نحوه برش هایی که تابلوساز هنگام ساخت تابلو بر روی پلکسی ایجاد می نماید می تواند به صورت اشکال هندسی متعددی نور را از خود انتشار دهد ، از این رو این تابلو انواع متعددی نظیر تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم دوبل ، تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم دوبل الماسی ، تابلو چلنیوم دوبل طلایی دارد و کارگاه تابلوسازی ایمن نورتاب با کادری مجرب و متعهد می تواند این نوع تابلو را به بهترین و زیباترین شکل ممکن و متفاوت با استفاده از متریال های با کیفیت و با دوام و اصلی پیاده سازی نماید .

تابلو استیل : استیل نیز یکی از متریال های زیباست که خاصیت تمیزی و براقی خودکار دارد ، سالهاست در حوزه تابلوسازی از این متریال استفاده می شود . از تابلو استیل به دلیل عدم عبور نور در مکانهایی استفاده می شود که نور کافی را دارا می باشد و در صورت عدم نور در محیط ، می توان از روش بک لایت بهره برد که در این صورت در هنگام ساخت تابلو ، تابلوساز فاصله ای ما بین زمینه تابلو و حروف ایجاد می کند و لامپ ها در آنجا تعبیه می شوند و پس از روش شدن ، نور به زمینه تابلو تابیده شده و یک فضای سایه و روشن برای تابلو تبلیغاتی به ارمغان می آورد .

تابلو ترموود :

یکی از تابلوهای مدرن دیگر است که امروزه برای مصارف متعددی از جمله تابلو رستوران ، تابلو فست فود ، تابلو سفره خانه کاربرد دارد و می توان آن را با نمای ترموود نیز ست کرد و نمای مغازه و تابلو تبلیغاتی را با چوب ترموود تزیین نمود . از چوب ترموود به عنوان زیرساز تابلو بهره می برند و برای ساخت حروف برجسته می توان از انواع متریال ها بهره برد .

تابلو نئون :

تابلو نئون حاوی دو نوع تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای می باشد که هر دو نوع قدمت دیرینه ای در حوزه تابلوسازی دارند و از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی هستند که به عنوان تابلو سر در مغازه نصب شده اند . از تابلو نئون شیشه ای هم می توان به عنوان تابلو سر در مغازه و هم تابلو ویترینی بهره برد .

تابلو وکیوم :

تابلو وکیوم بسیار زیباست و بدلیل حجیم و سه بعدی بودن حروف می تواند جلوه زیبایی برای تابلوی تبلیغاتی شما به ارمغان بیاورد . حروف برجسته وکیوم توسط خلاء و دما بر روی ورق پلکسی کشیده شده و در قالب جای می گیرند .

تابلو ال ای دی :

این تابلو از تابلوهای مدرنیته است که به دلیل حالت نمایشی و اجرای انیمیشنی حروف و تصاویر تبلیغاتی می تواند از دورترین فاصله بر چشم رهگذران تابیده و جلب توجه نماید و قطعاً می تواند برای شما یک تبلیغ زنده محسوب شود و یک ارتباط قوی بین کلمات و تصاویر تبلیغ شده و مشتریان فراهم سازد . این تابلو حاوی دو نوع تابلو روان و تابلو ال ای دی ثابت می باشد که هر دو زیبایی و کارایی خاص خود را دارند اما تابلو ال ای دی ثابت قادر به حرکت متون و تصاویر نمی باشد .

تابلو راهنما :

یکی از انواع تابلوهایی است که در مکان های عمومی ، خصوصی ، جاده ها ، خیابان ها و معابر نصب می شوند و افراد را هدایت نموده و سبب عدم اتلاف وقت و انرژی افراد می شوند . از جمله این تابلوها می توان به تابلو خروج اضطراری ، تابلو طبقات ، تابلو اسامی ، تابلو سالن ، تابلو های راهنمایی و رانندگی و ... اشاره نمود 

تابلو فلکسی :

از قدیمی ترین و ابتدایی ترین تابلوهای تبلیغاتی است که در گذشته به صورت بدون نور ساخته می شد اما امروزه  به شکل با نور قابل پیاده سازی است.

تابلو لایت باکس :

یک تابلو تبلیغاتی زیباست که به دو صورت با نور و بدون نور و به دو شکل ایستاده یا آویز قابل ساخت و نصب می باشد .

تابلو کامپوزیت :

متریال کامپوزیت نیز همچون ترموود به عنوان زیرساز تمامی حروف برجسته قابل اجراست و می توان تابلو کامپوزیت را با نمای کامپوزیت ست کرد .

تلویزیون شهری :

این روش تبلیغاتی نیز یکی از کاربردی ترین روش ها برای تبلیغات کالاها و خدمات محسوب می شود و همچون تابلو ال ای دی بر اساس ماژول پیاده سازی شده و قادر به نمایش تصاویر و کلیپ های کوتاه مدت مرتبط با کالاها ، خدمات یا اطلاع رسانی های جمعی می باشد . فروش تلویزیون شهری مستلزم صرف هزینه بالایی است و اگر قادر به خرید تلویزیون شهری نیستید می توانید با اجاره تلویزیون شهری از آژانس های تبلیغاتی ، اقدام به تبلیغ نمایید .

بنر :

یکی دیگر از انواع روش های تبلیغاتی که توسط آژانس ها قابل اجراست طراحی بنر می باشد .

 امروزه با استفاده از دستگاه ها و ماشین آلات خط تولید فیلم پلاستیک تک لایه تا پنج لایه ، دستگاه دسته زن و تازن ، ماشین چاپ بنر ، ماشین چاپ فلکسی در رنگ ها و طرح های متفاوت و قابل چاپ بر روی متریال هایی نظیر پارچه ، پلاستیک و کاغذ امکان چاپ بنر ، چاپ فلکسی ، چاپ پوستر و چاپ پلات  با تصاویر و طرح های متعدد و در رنگ های متنوع فراهم گشته است .

بهترین و حرفه ای ترین تابلوسازی و تجهیزات ضروری :

هنگام سفارش تابلوهای تبلیغاتی توسط مشتریان قطعاً این سوالات پرسیده می شود :

بهترین تابلوسازی کدام است ؟

کدام تابلوسازی با قیمت ارزان تر کار تحویل می دهد ؟

کدام تابلو سازی از ابزارهای اصلی برای ساخت تابلو استفاده می نماید ؟

کدام تابلوسازی سریعتر کار انجام می دهد ؟

کیفیت کار چگونه است ؟

کدام تابلو تبلیغاتی را برگزینیم ؟

کدام تابلو تبلیغاتی برای کسب و  کار ما مناسب است ؟

مطمناً با کمی پرس و جو و تحقیق می توانید یک منبع مناسب برای سفارش تابلوی تبلیغاتی خود بیابید و اینکه کدام تابلوسازی بهترین است همه بستگی به نظر و رضایت مشتریان دارد . اما امروزه با استفاده از جستجو در اینترنت می توانید نمونه طرح تابلو مغازه و یا نمونه تابلو مغازه هایی که در سایت های سازنده موجود هستند را ببینید و از نوع متریال های کاربردی و نحوه سفارش و تحویل تابلوسازی ها مطلع شوید و در صورت تمایل از طریق منوی تماس با ما موجود در سایت با کارگاه تابلوسازی ارتباط برقرار کرده و برای سفارش و اقدام به ساخت تابلو به محل مدیریت و دریافت سفارش مراجعه نمایید . کارگاه مجهز تابلوسازی ایمن نورتاب برای مشتریان گرامی اسنپ رایگان و مشاوره حضوری در نظر گرفته است .

انواع دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده در صنعت تابلوسازی و چاپ  :

برخی از دستگاه های موجود در کارگاه مدرن تابلوسازی امروزی  :

 Cutter Machine & Engraving

 

Single Sided Dye Sublimation/Thermal Transfer Printer - Color

 CNC Plasma Table Plasma Cutting Machine

 Desktop Waterjet

 

 

 

 

banner making machine