تابلو گل فروشی :

تابلو گل فروشی معرف گل فروشی است ، جایی که انواع گل های طبیعی و مصنوعی و دیگر وسایل تزئیناتی به فروش می رسد . در گل فروشی ها انواع خدمات مثل تزئین انواع دسته گل ، تزئین ماشین عروس ، گل آرایی و انواع گل های طبیعی و مصنوعی ارائه می شود .

تابلو مغازه گل فروشی :

تابلو مغازه گل فروشی در سر درب مغازه نصب می شود . به مشتریان اعلام می کند که در مغازه انواع گل های طبیعی و مصنوعی به فروش می رسد . مشتریان برای انجام کارهای گل آرایی می توانند به مغازه گل فروشی مراجعه کنند . بر روی تابلو گل فروشی می توان نام گل فروشی و تصویری جذاب و انیمیشنی از گل و یا گیاه را به نمایش گذاشت .

 

تابلو گل سرا

 

تابلو گل سرا :

تابلو گل سرا پس از کسب مجوز و اجاره مغازه گل فروشی یا خرید مغازه گل فروشی و یا در صورت وسیع بودن فروشگاه گل فروشی یا گل سرا و تهیه انواع گل ها ، گیاهان تزیینی ، گلدان های متعدد و دیگر وسایل مورد نیاز کسب و کار در مکان گل فروشی نصب می شود . پس از راه اندازی مغازه گل فروشی نیاز است از روش های تبلیغاتی بهره مند شوید تا علاوه بر مشتریان شناس ، بتوانید دیگر افراد را نیز به محل کسب خود جذب کنید .

یکی از برترین روش های تبلیغات جهت معرفی برند تابلوسازی است . نصب تابلو گل سرا سبب می شود نام برند شما به نمایش عموم درآید . زمانی به کاربرد و تاثیر خارق العاده تابلو گل سرای نصب شده در سر در مغازه ، پی می برید که مشتریان از خدمات شما راضی باشند و نام گل فروشی شما را به دیگران معرفی نمایند ، این نام ، نامی خواهد بود که نمایانگر برند شماست و بر روی تابلو درج شده است .

 

برای آشنایی با تابلوسازی و انواع روش های آن به مقاله زیر رجوع کنید .

 

تابلوسازی چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ + ویدئو

 

قیمت تابلو گل فروشی :

قیمت تابلوسازی گل فروشی با توجه به نوع تابلویی که مشتری انتخاب می کند می تواند متغیر باشد . مشتری برای سفارش تابلو تبلیغاتی می تواند انواع تابلوها را انتخاب کند . برای ساخت هر تابلو از متریال های متعددی استفاده می شود که هر یک از این متریال ها توسط شرکت های متعدد با برندهای مختلف تولید می شود . عموماً برندهای مورد استفاده جهت ساخت تابلو تبلیغاتی ، می توانند ایرانی ، چینی ، کره ای و اسپانیایی باشند که هر برند محصولات را با کیفیت های متعدد تولید می کند که کیفیت برندها ، سبب تفاوت قیمت و همچنین ماندگاری محصول می شود . پس هر چقدر بیشتر هزینه کنید ماندگاری ، زیبایی و درخشندگی تابلو تبلیغاتی شما بیشتر می شود .

 

از جمله عوامل تاثیرگذار در قیمت تابلو گل سرا عبارتند از :

  • متر محیط
  • ارتفاع تابلو
  • نوع زیرساز
  • نوع اس ام دی ها
  • نحوه نورپردازی
  • قاب دار بودن
  • داشتن کنترلر
  • داشتن تایمر

 

تابلو پامچال

 

تابلوسازی گل فروشی :

تابلوسازی گل فروشی به شیوه های متفاوت انجام می پذیرد . قیمت تابلوهای تبلیغاتی متفاوت است و بسته به نیاز مشتریان و متریالهای کاربردی پس از طراحی و توافق با کارفرما به مشتریان اعلام می شود . تابلوسازی گل فروشی معرف نامی است که در سر در مغازه بر روی تابلو تبلیغاتی نصب می شود و علاوه بر زیبایی محیط ، معروفیت برند تجاری را با خود به همراه دارد .

 

تابلوسازی گل سرا به شیوه های متفاوت انجام می پذیرد که در ادامه به تشریح مختصری از هر یک از تابلوها می پردازیم :

 

انواع تابلوسازی مغازه گل فروشی :

بدلیل زیبایی و ظرافت گل فروشی ها ، تابلوهای تبلیغاتی گل فروشی زیادی را می توان برای معرفی نام گل فروشی انتخاب کرد که هر کدام زیبایی های مختص به خودشان را دارند .

تابلو چلنیوم گل فروشی :

تابلو چلنیوم گل سرا مانند گل ها از ظرافت و زیبایی براقی برخوردار است . همان طور که گل ها سبب طراوت روح انسانها می شوند و نشاط را برای محیط فراهم می سازند ، تابلو چلنیوم نیز یکی از جذاب ترین و درخشنده ترین نوع تابلوهاست که از ظرافت بالایی برخوردار است و تنوع بسیاری در نحوه اجرا دارد .

از جمله روش های اجرای تابلو چلنیوم می توان موارد زیر را نام برد :

 

قیمت تابلو چلنیوم گل فروشی با در نظر گرفتن نوع اجرا و متریال هایی که در ساخت آن بکار می رود محاسبه می شود . قیمت این تابلو می تواند پاسخگوی نیاز هر فرد با هر سلیقه و بودجه ای باشد . به همین دلیل است که جایگاه تابلو چلنیوم در حوزه تابلوسازی ، رتبه یک را به خود اختصاص داده و هم اکنون به عنوان یک تابلوی برتر مورد استفاده هر صنفی واقع می شود . تابلو چلنیوم را می توان به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی سفارش داد .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تابلو چلنیوم مطلب زیر را بخوانید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

تابلو فلزی گل فروشی :

تابلو فلزی از آلیاژهای فلز مثل برنج ، روی ، مس ، آهن ، برنز و استیل ساخته می شود . استیل پرطرفدارترین نوع تابلو فلزی است . تابلو آهنی برای پشت بام ها زیاد سفارش داده می شود چون مقاومت بالایی دارد .

تابلو فلزی گل فروشی :

تابلو استیل نیز توسط اصناف زیادی مورد استفاده واقع شده و می شود . تابلو استیل نوعی از تابلو فلزی است که با استفاده از آلیاژ استیل نگیر ساخته می شود و از براقیت و دوام بالایی برخوردار می باشد . تابلو استیل گل سرا هم می تواند به صورت تابلو استیل ساده و بدون نور طراحی شود و هم به شکل تابلو استیل نور اندریک و یا تابلو پلاستیل .

برای ساخت تابلو استیل نور اندریک تابلوساز با ایجاد فضای یک سانتی متری بین حروف برجسته استیل و زمینه تابلو ، یک فضایی جهت قرارگیری لامپ های اس ام دی ایجاد می کند . پس از روشن شدن تابلو یک نور بک لایت در زمینه تابلو چشم نوازی می کند و فضا را به یک فضای جذاب به صورت نور مخفی تبدیل می کند .

اگر تمایل دارید حروف برجسته استیل مندرج بر روی تابلو ، با نور بیشتری چشم نوازی کنند می توانید تابلو پلاستیل را انتخاب کنید . در ساخت این تابلو از پلاستیک بهره می برند و بدلیل اینکه پلاستیک نور را به صورت یکنواخت منتشر می کند یک تابلو با نور قابل توجه به نمایش درمی آید . قیمت تابلو استیل با توجه به نوع ورق استیل ، ضخامت ورق ، رنگ ورق و همچنین برند تولید کننده ورق های استیل و نحوه پیاده سازی تابلو استیل سنجیده می شود .

برای آشنایی کاملتر با تابلو استیل می توانید به مطلب زیر رجوع کنید .

 

تابلو استیل و انواع آن ( قیمت + ویدئو )

 

تابلو مغازه گل فروشی

 

تابلو نئون گل فروشی :

تابلو نئون گل سرا از پرکاربردترین تابلوهاست که به دو روش متفاوت در حوزه تابلوسازی اجرا می شود . شما می توانید برای مغازه گل فروشی از هر دو مدل استفاده کنید .

الف ) تابلو نئون شیشه ای :

این تابلو می تواند به عنوان تابلو سر درب و هم به شکل تابلو پشت ویترینی مورد استفاده واقع شود . معمولاً اکثریت مشاغل به عنوان تابلو پشت ویترین آن را سفارش می دهند  . تابلو نئون شیشه ای نور درخشنده ای همچون نور لیزر دارد که از کیفیت بالایی برخوردار است و از فواصل دور می تواند نظر هر بیننده ای را به خود معطوف نماید .

ب) تابلو نئون پلاستیک :

در این روش هم رویه و هم بدنه حروف هر دو از نوعی پلاستیک شفاف ساخته می شود . نام این پلاستیک شفاف پلکسی است که بسیار شبیه شیشه است . اما شیشه نیست . پلکسی می تواند نور را به صورت یکنواخت انتشار دهد و سبب زیبایی هر چه بیشتر تابلو شود .

اگر می خواهید در مورد مدل های تابلو نئون و روش های ساخت آن بیشتر بدانید به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

انواع تابلو نئون + قیمت و ویدیو

 

تابلو وکیوم گل فروشی :

حروف برجسته وکیوم تحت خلاء و حرارت و با فشار بر روی پلکسی ، پرس می شوند . در حین ساخت حروف قابلیت اجرای سه بعدی و همچنین افزایش میزان برجستگی حروف برجسته وکیوم ، به راحتی فراهم است . اگر حجم و سه بعدی بودن حروف برجسته مدنظرتان است ، تابلو وکیوم گل سرا برترین گزینه برای سفارش می باشد .

تابلو ال ای دی گل فروشی :

تابلو ال ای دی تابلویی است که اکثریت گل فروشی ها به عنوان تابلو مغازه آن را سفارش می دهند . این تابلو می تواند هم به عنوان تابلو سر درب و هم به عنوان تابلو ثانویه در محیطی دورتر از مغازه نصب شود .  بدین ترتیب مشتریان بیشتری را که از مقابل مغازه شما گذر نمی کنند هم مجذوب تبلیغات شما می نماید و بسوی مغازه شما سوق می دهد .

تابلو ال ای دی گل سرا به دو شکل متفاوت اجرا می شود که در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطالب زیر مراجعه کنید .

  1. تابلو ال ای دی ثابت

  2. تابلو روان (ماژول تابلو ال ای دی ، قیمت ، انواع و مزایا)

 

تابلو فلکسی گل فروشی :

تابلو فلکسی نوع ساده ای از تابلوهای تبلیغاتی است که با دستگاه چاپ فلکس و چسباندن محتوای چاپی بر روی سازه فلزی ، تابلویی ساده و بدون نور را به نمایش می گذارد . تابلو فلکسی گل سرا از جمله تابلوهای ارزان قیمت محسوب می شود . جهت نورپردازی آن فقط با نصب پرژکتور در اطراف تابلو امکان دید در شب را فراهم می کنند . اما جدیداً می توان فضایی بین زمینه و محتوای چاپی اعمال کرد و در آن فضا لامپ های اس ام دی را جهت نورپردازی بکار برد .

تابلو کامپوزیت گل فروشی :

تابلو کامپوزیت نوعی از تابلوهای جدید و مدرنیته است که قابلیت اجرا بر روی هر گونه تابلویی که مدنظر شماست را دارد . در ساخت تابلو کامپوزیت گل سرا ، تابلوساز به جای زیرساز پی وی سی از ورق های سبک و براق کامپوزیت استفاده می کند . گاهاً با نمای مغازه یا نمای ساختمان که مغازه گل فروشی در آن قرار دارد به صورت یکدست طراحی می شود . می توان هر نوع حروف برجسته ای را بر روی این زیرساز پیاده سازی نمود .

تابلو پیکسلی گل فروشی :

پیکسل ها نقاط منظمی هستند که با کنار هم قرار گرفتن کیفیت رزولوشن یک تصویر را رقم می زنند . پیکسل ها همان نقاط نورانی بر روی تابلو هستند که به چشم ما تابانده می شود . تابلو پیکسلی گل سرا ، تابلویی است که قابلیت برنامه ریزی برای هر حرف از حروف برجسته و همچنین هر قسمت از پس زمینه تابلو را داراست . جلوه های نوری زیبایی را می توان برای این تابلو برنامه ریزی نمود و نکته قابل توجه امکان تغییر برنامه ریخته شده و جایگزین نمودن آن با برنامه جدید می باشد . این قابلیت سبب جلوه بصری جدیدی از تابلو مغازه یا تابلو فروشگاهی می شود .

تابلو لاسوگاسی گل فروشی :

تابلو لاسوگاسی نوع جدیدی از تابلوهاست که با ظاهر منحصر به فرد خود به عنوان یک تابلو ویژه که دیگر رقبا از آن استفاده نکرده اند ، مورد سفارش واقع می شود . تفاوت تابلو لاس وگاس با سایر تابلوهای حروف برجسته در نوع لامپ ها و قابلیت اجرای افکت نوری برای هر حرف از حروف برجسته لاسوگاسی به صورت جداگانه است . جهت نورپردازی تابلو لاسوگاسی گل سرا از لامپ های 12 یا 24 ولت استفاده می شود .

تابلو لایت باکس گل فروشی :

تابلو لایت باکس تابلویی است که به طرق مختلف به صورت با قاب ، بدون قاب ، بانور ، بدون نور ، آویز و ایستاده با کارایی های متعدد در هر مکانی از جمله گل فروشی ها مورد استفاده واقع می شود . شما می توانید تصاویری از گل های زیبا را همچون نقاشی هنرمندانه در این تابلو جهت جذب مشتری بیشتر به نمایش بگذارید . یا اینکه از تابلو لایت باکس گل سرا به عنوان تابلو سر در مغازه استفاده کنید .

تابلو پولکی گل فروشی :

تابلو پولکی با شکل منحصر به فرد و لغزان خود ، ناخودآگاه دید بصری هر بیننده ای را معطوف می نماید . تابلو پولکی گل سرا تابلویی است که در زیرساز آن از تایل های پولکی شکل که می تواند بر اساس اشکال هندسی به صورت های متفاوت و در رنگ های مختلف اجرا شود . این زیرساز همچون تابلو چلنیوم از جذابیت خارق العاده ای برخوردار است و این قابلیت را دارد که انواع حروف برجسته بر روی آن پیاده سازی شود .

تابلو ترموود گل فروشی :

تابلو ترموود گل سرا یک گزینه منحصر به فرد جهت سفارش تابلو گل فروشی است . چرا که از چوب درختان حاصل می شود و یک مکان طبیعی که تمثیلی از طبیعت بکر است را به نمایش می گذارد . نمای چوبی مغازه گل فروشی ، علاوه بر تبلیغات موثرتر ، یک فضای کلاسیک و مدرنیته مشتری پسند را برای مغازه گل سرای شما فراهم می سازد .

 

تابلو مغازه گل فروشی

 

تابلو پلکسی گل فروشی :

پلکسی نوعی پلیمر مشابه شیشه است که در صنایع متعدد از جمله صنعت تابلوسازی بسیار پرکاربرد می باشد . جهت ساخت انواع حروف برجسته از جمله تابلو پلکسی گل سرا که در آن هم رویه و هم لبه های حروف تماماً از پلکسی ساخته می شود ، مورد استفاده قرار می گیرد . تابلو پلکسی نوردهی خارق العاده و شفافی را برای تابلوی تبلیغاتی به نمایش می گذارد . نمایش نوری آن قابل برنامه ریزی است و می توان افکت های انیمیشنی نوری زیبایی را با این تابلو به تصویر کشید .

تابلو بنری گل فروشی :

تابلو بنری یک تابلو ارزان قیمت است که با استفاده از دستگاه چاپ بنر به اجرا در می آید . می توان هر گونه تصاویر و متون را با هر اندازه ای که مدنظرتان است بر روی تابلو بنری گل سرا چاپ کرده و به نمایش درآورید .

تابلو یونولیتی گل فروشی :

یونولیت یک نوع ورق فشرده سبک از نوع ابر است که علاوه بر اجرای نمای ساختمان در ساخت سازه های نمایشگاهی و همچنین ساخت تابلو تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شود . تابلو یونولیت سبک است و قابلیت نورپردازی ندارد . این تابلو در رنگ ها و طرح های متعدد اجرا می شود . اگر می خواهید تابلو گل سرا دوام بیشتری داشته باشد آن را به عنوان تابلو سالنی و یا تابلو نمایشگاهی مورد استفاده قرار دهید . اگر هم در فضای خارجی استفاده می کنید بهتر است برای حفاظت ، آن را در داخل قاب قرار دهید .

بیلبورد تبلیغاتی گل فروشی :

اگر گل فروشی شما وسعت زیادی دارد و گل هایی را که پرورش می دهید و یا وارد می کنید خاص و پاسخگوی هر نیازی است و می توانید در سطح شهر و یا کشور فعالیت داشته باشید . با نصب بیلبورد در مکان های پرازدحام می توانید نظر مشتریان بیشتری را جلب کسب و کار خود نمایید .

استرابورد تبلیغاتی گل فروشی :

استرابوردها نیز جثه بزرگی دارند اما نسبت به بیلبوردها کوچکتر هستند . قابلیت استفاده در سطح شهر و در مکان های پرازدحام را دارند و می توانند تبلیغی موثر جهت رونق کسب و کار شما باشند .

لمپوست بنر گل فروشی :

لمپوست ها را به صورت دولایه یا چهار لایه می توانید در کنار خیابان ها و بلوارهای شهری ملاحظه نمایید . شما با استفاده از این روش تبلیغاتی می توانید یک تصویر زیبا با یک پیام شیوا را در معرض عموم برای جذب مشتریان بیشتر به نمایش بگذارید .

تلویزیون شهری گل فروشی :

تلویزیون شهری یک نمایشگر دیجیتال پیشرفته فول کالر است . تلویزیون شهری می تواند هر نوع کلیپ و تصاویر تبلیغاتی را به صورت نمایشی ، برای تماشای عموم ، به تصویر بکشد . اگر گل فروشی بزرگی دارید که حاوی گل های متنوع و بخش های متعدد است و اگر در نمایشگاه های بین المللی گل و گلاب شرکت دارید می توانید کلیپی از محصولات و خدمات خود را با نصب تلویزیون شهری در مکان های پرازدحام به نمایش درآورید .

تابلو راهنما گل فروشی :

اگر گل سرای شما وسعت بزرگی دارد و حاوی بخش های متعددی است ، برای راحتی و در نظر گرفتن رفاه حال مشتریان می توانید برای هر بخش یا هر قسمت همچون بخش صندوق ، بخش تزیین گل ، بخش فروش گل ، بخش فروش گلدان و دیگر موارد ، یک تابلو راهنما نصب کنید.

 

ایران از منظر گل و گیاه :

ایران یکی از کشورهای برتر در زمینه پرورش انواع گل ها و گیاهان است و این به دلیل چهار فصل بودن خطه زیبای ما ایران است . ایران به دلیل داشتن مناطق متعدد با آب و هوای مختلف گیاهان ، گل ها ، میوه ها و انواع درختان را در خاک حاصلخیز خود پرورش می دهد .

گل ها و گیاهان یکی از نعمت های زیبای خداوند هستند که سبب طراوت و شادابی هر انسان و هر محیطی می شوند . اما اگر شما به گل و گیاه علاقه فراوانی دارید و انواع گل ها و گیاهان را می شناسید و تمایل به  راه اندازی مغازه گل فروشی دارید ، می توان چنین گفت که شغل بسیار خوب با درآمد متوسط یا بالاست . میزان درآمد به مکان مغازه و میزان مشتریان و نحوه برخورد شما با آنها و همچنین تنوع گل های موجود در مغازه بستگی دارد . علاوه بر تنوع گلها میزان خلاقیت و نوآوری در تزیین گل ها نیز می تواند مشتریان وفاداری را برای مغازه شما به ارمغان بیاورد .

یکی از الزاماتی که هر فردی قبل از راه اندازی مغازه گل فروشی می بایست نسبت به آن شناخت کافی داشته باشد آشنایی با انواع گلها ، اسامی گل ها ، نحوه نگهداری گل ها و گل آرایی سریع و حرفه ای می باشد . اگر در این زمینه ها آشنایی کافی ندارید و می خواهید وارد حوزه گل فروشی شوید ، می توانید با شرکت در کارگاه آموزشی فروش گل و گل آرایی مهارت لازمه را دریافت نموده و سپس اقدام به راه اندازی گل فروشی نمایید .

گل برای مناسبت های متفاوت همچون روز مادر ، روز پدر ، روز همسر ، روز دختر ، روز معلم ، مراسم عزاداری استفاده می شود . همچنین برای مراسم های متعدد عروسی همچون تاج عروس ، دستبند عروس ، گل عروس و تزئین ماشین عروس نیز از گل های متعدد استفاده می شود . به همین دلیل کسب و کار گل فروشی اگر با تجربه و شناخت کافی راه اندازی شود می تواند سود خوبی را عاید شما نماید .

در سطح شهر مغازه گل فروشی همچون مغازه سوپر مارکت از رقابت بالایی برخوردار نیست . فقط تعداد معدودی مغازه یا فروشگاه گل فروشی وجود دارد . اگر می خواهید نسبت به رقبای خود درآمد بیشتری داشته باشید لازم است انواع گل ، گیاه و برگ های تزیینی را در مغازه یا فروشگاه خود داشته باشید تا بتوانید پاسخگوی نیاز همه افراد باشید .

فضای گل فروشی و نحوه چیدمان آن :

گل فروشی یکی از مکان هایی است که علاوه بر افراد عادی ، نیاز به همکاری با فیلمبردارها در مراسم عروسی و تزئین ماشین عروس ، تزئین و طراحی تاج و گل عروس و زیباسازی فضا جهت فیلمبرداری داماد هنگام تحویل گرفتن دسته گل عروس و ماشین عروس می باشد . بنابراین خوش برخورد بودن با مشتریان و تزئین و چیدمان مناسب فضای گل فروشی تاثیر بسزایی در میزان وفاداری مشتریان و جذب مشتریان جدید دارد .

امروزه با کسب و کار اینترنتی که توسط بسیاری از مشاغل از جمله گل فروشی ها راه اندازی شده است ، می توان در زمینه گل فروشی اینترنتی نیز فعالیت نمود و انواع گل ها و گیاهان تزیینی را در سایت ها به فروش رساند . علاوه بر سایت ها می توان در شبکه های اجتماعی نیز اقدام به تبلیغات موثر جهت فروش بیشتر نمود .

نمای بیرونی گل فروشی :

اجرای نمای زیبا جهت مغازه گل فروشی و یا فروشگاه گل فروشی نیز یکی از عوامل موثر در جذب مشتریان می باشد که می تواند سبب جذب مشتریان بیشتر نسبت به دیگر رقبا باشد . به علت اینکه مغازه گل فروشی تمثیلی از زیبایی ، طراوت و شادابی روح است ، می بایست نمای مغازه گل فروشی زیبایی را هم از لحاظ دکوراسیون داخلی و هم از حیطه طراحی بیرونی به شکلی زیبا تزئین نمایید تا مغازه یا فروشگاه نیز از لحاظ نما بتواند همچون گل ها ، روح را نوازش نموده و سبب طراوت و شادابی محیط شود . علاوه بر نمای ساختمان گل فروشی ، تابلو گل فروشی معرف بسیار مهم جهت معروفیت برند است که به صورت مستمر و شبانه روزی می تواند برند شما را به عموم رهگذرانی که از مقابل مکان کسب شما در حال عبور و مرور هستند ، معرفی نماید .

وسایل گل فروشی :

ابزار و تجهیزات ضروری جهت راه اندازی گل فروشی با توجه به نوع گل سرا و متراژ مغازه می تواند متغیر باشد . جهت عدم خرابی گل های مغازه لازم است دمای گل ها معمولاً بین 30 تا 40 درجه فارنهایت و میزان رطوبت هوا جهت سرزنده نگه داشتن گل ها در بازه 90 تا 95 درصد باشد تا گل ها همواره شاداب و سرسبز باشند . از جمله ابزارهایی که برای راه اندازی گل سرا به آنها نیاز دارید می توان به قیچی ، سیم چین جهت برش ساقه گل ها و سیم ، کاغذ ، نایلون ، لفاف جهت پیچیدن دور گل ها ، اسپری خوشبو کننده و براق کننده گل ها ، اسفنج جهت گل آرایی سبد گل ، کنف و روبان جهت تزئین گل ها ، جعبه ، سبد ، پایه فرفورژه ، تنگ ، جام ، گلدان های سفال ، سرامیک و فلزی ، استند و شلف ، انواع برگ های تزئینی و دیگر موارد مورد نیاز .