تابلو پولکی

تابلو پولکی

تابلو پولکی :

پولکی یک نوع پلاستیک با درخشندگی و براقیت بالا همچون آینه است که دارای حرکت و انعکاس نور می باشد و یک نمایشگر منحصربه فرد سه بعدی محسوب می شود . پولکی ها تایل های از پیش ساخته شده در اندازه های مشخصی هستند که می توان از آنها به عنوان زمینه انواع تابلوهای تبلیغاتی استفاده کرد . می توان از انواع حروف برجسته نظیر حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته چلنیوم ، حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته پلکسی و حروف برجسته فلزی برای ساخت تابلو پولکی استفاده نمود.

جنس این متریال و پولکی های نرمی که بر روی آن چشم نوازی می کنند و جلوه زیبایی به تابلو می بخشند از یک نوع پلاستیک نرم تشکیل شده اند . سطح براق آن در طرح های هندسی  و رنگ های متفاوت ساخته می شود و می تواند از دور دست سبب خیرگی چشم مخاطبان شود . پولک ها در شکل های متعدد نظیر دایره ، مثلث ، مربع و ... همچون پیکسل به یکدیگر چسبیده و در کنار هم قرار می گیرند .

پولکی ها دارای سطح آینه ای و درخشان هستند که امکان بازتاب نور محیط را فراهم نموده و با درخشش و بزرگنمایی که ایجاد می کنند می توانند یک فضای بی نظیر برای محل کسب و کار شما بوجود آورند.

 

 

نحوه قرارگیری پولکی بر روی سطح :

این پولکی هابه شکل ماتریس و با حداقل فضای منفی و حداکثر دید بر روی سطوح متفاوت قرار می گیرند ، پین های آلومینیومی از قبل بر روی سطح به صورت پیش قالب ثابت می شوند و پولک ها داخل پانل های پشتی که به رنگ مشکی است جای می گیرند . اگر هدف شما ایجاد حداکثر پوشش با بالاترین دید ممکن است می توانید پولکی اکتاگون را استفاده نمایید که دارای 6 لبه می باشد و سطح بازتاب بالایی دارد . اشکال هشت ضلعی و مربعی شکل برای پوشاندن سطوحی که به شکل مربع یا مستطیل هستند بسیار مناسب است و اگر به دنبال منحنی بودن هستید می توانید شکل دایره را انتخاب نمایید . برای حرکت پولک ها در بالاترین سطح پایه یک فضا در نظر گرفته می شود که سبب حرکت پولک ها می شود .

 

 

 

انواع تابلو پولکی :

سطح پولکی را می توان به عنوان پیش زمینه کلیه تابلوهای تبلیغاتی و جهت پوشش پلکسی یا پی وی سی به شرح زیر مورد استفاده قرار داد :

بیلبورد پولکی :

بیلبورد یکی از بزرگترین تابلوهای تبلیغاتی است که استفاده گسترده ای در حوزه تبلیغات دارد . شما می توانید از بک گراند پولکی برای سفارش بیلبورد استفاده نمایید تا زمانی که افراد و سرنشین های داخل اتومبیل به سرعت از مقابل بیلبورد عبور می نمایند تابلو تبلیغاتی شما از دوردست با رقص پولکی خود بتواند نظر مخاطبان را جلب نموده و پیام تبلیغاتی شما را به نمایش بگذارد . یکی از زیبایی های خاص و منحصر به فرد تابلو پولکی امکان رقص پولکی آنهاست که با کوچکترین نسیم یا صدا پولک ها شروع به رقص می نمایند و نظر رهگذران را جلب می کند .

تابلو ال ای دی پولکی :

تابلو ال ای دی یکی از زیباترین تابلوهاست که امکان انیمیشن سازی و رقص نور در آن فراهم است و اگر بک گراند پولکی نیز به آن اضافه شود جذابیت این تابلو چندین برابر شده و براحتی نظر رهگذاران را جلب می نماید . این تابلو در دو نوع تابلو ال ای دی ثابت و تابلو روان قابل اجراست .

تابلو پولکی چلنیوم :

چلنیوم خود بدلیل تکنیک های متفاوت ساخت دارای انواع متعددی است و داشتن زمینه پولکی سبب زیبایی هر چه تمام این تابلو می شود و زمانی که تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم ستاره ای یا تابلو چلنیوم الماسی را با بک گراند پولکی ادغام کنید جذابیت خیره کننده ای به تابلو تبلیغاتی می بخشید که می تواند نظر مشتریان را جلب نموده و آنها را به سمت کسب و کار شما سوق دهد .

تابلو پولکی فلکسی :

بدلیل اینکه تابلو فلکسی امکانات نورپردازی پیشرفته ای همچون تابلو چلنیوم را ندارد طراحی تابلو فلکسی با زمینه پولکی می تواند زیبایی منحصربه فردی را برای این نوع تابلو به ارمغان آورد .

تابلو پولکی نئون پلاستیک :

تابلوهای نئون پلاستیک کاربردهای زیادی در حوزه تابلوسازی دارند و جنس رویه حروف از نوع پلاستیک می باشد که به راحتی می تواند نور را از خود عبور دهد اما جهت افزودن درخشندگی این نوع تابلو می توانید نوع پس زمینه را پولکی سفارش دهید تا بازتاب نور محیط افزایش یابد و سطح براق و درخشان به زیبایی حروف پلاستیکی افزوده شده و جلوه تابلو زیباتر شود .

تابلو پولکی لایت باکس :

تابلو لایت باکس به دو شکل ایستاده و آویز کاربرد دارد که پیام تبلیغاتی در داخل باکس این تابلو قرار می گیرد . در صورتی که بخواهید این تابلو درخشندگی بیشتری داشته باشد می توانید زمینه پولکی را برای آن انتخاب نمایید .

قیمت تابلو پولکی :

قیمت تابلو پولکی با توجه به محیطی که توسط حروف اشغال می شود و همچنین نوع حروف برجسته مدنظر برای ساخت تابلو و نوع لامپ ها و قاب تابلو و موارد دیگر توسط نرم افزار برآورد می شود . فروش پنل پولکی با تو جه به نوع کیفیت آنها دارای قیمت های متفاوتی می باشند .

مزایای تابلو پولکی :

این تابلو بدلیل داشتن روکش محافظ ، در برابر اشعه UV و شرایط نامساعد آب و هوایی کاملا مقاوم می باشد .

سطحی براق و درخشان دارد و از دور می توان نظر هر  مخاطبی را به خود جذب کند .

محصولی ماندگار است .

برای کاربردهای متعدد نظیر ساخت تابلوی تبلیغاتی و طراحی دکوراسیون داخلی مناسب می باشد .

حاوی طرح های هندسی و رنگ های متعدد می باشد .

قابل استفاده در هر نوع  شرایط آب و هوایی است .

نصب و راه اندازی سریع و آسان

ابزاری ایده آل برای پوشش سطوح متفاوت

دارای جلوه ای آینه ای است و بازتاب مناسبی دارد که تمام رنگ های آن به جز سیاه ، سفید و زرد که مات هستند بقیه انعکاس بالایی دارند.

کاربردهای پولکی :

ساخت انواع تابلوهای تبلیغاتی همچون تابلو مغازه یا تابلو فروشگاهی

غرفه آرایی و دیزاین نمایشگاهی

استیج رقص

دکوراسیون داخلی

نمایش مد