تابلو مغازه کیف و کفش فروشی :

 

کیف و کفش از جمله لوازم مورد نیاز ما انسان هاست که از آنها استفاده دائمی داریم و برای زیبایی و شیکی آن اهمیت زیادی قائل هستیم . هر کس طبق سلیقه ای که دارد همواره سعی می کند مدرن ترین و شیک ترین کیف و کفش را خریداری نماید . هر کس در خرید کیف و کفش خود سلیقه متفاوتی دارد . بعضی ها مد و فشن را دنبال می کنند . عده ای به صورت ترکیبی از هر برند و مارکی با هر مدل و رنگی استفاده می کنند . عده ای از بانوان تمایل دارند که کیف و کفش خود را با یکدیگر ست کنند و عده ای دیگر تمایل به استفاده از کیف و کفش چرم دارند . آن چیزی که خصوصاً در خرید کفش اهمیت دارد ، راحتی و دوام است . بنابراین مشتریان سعی می کنند هنگام خرید کیف و کفش به مغازه هایی مراجعه کنند که اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب را عرضه می نمایند .

مشتریان هنگام نیاز به خرید کیف و کفش به مغازه های زیادی مراجعه می کنند . اما اگر نسبت به مغازه ها آشنایی کافی نداشته باشند ، با استفاده از تابلو مغازه کیف و کفش می توانند مغازه مدنظر خود را پیدا کنند . بنابراین با نصب تابلو مغازه کیف و کفش یا تابلو فروشگاهی کیف و کفش می توانید مشتریان را به سوی مغازه خودتان سوق دهید .

 

 

تابلو مغازه کیف فروشی

 

 

تابلو مغازه کیف فروشی :

 

تابلو مغازه کیف تابلویی است که به مشتریان اعلام می نماید اجناس داخل مغازه حاوی انواع کیف ها از جمله کیف بچه گانه ، کیف مدرسه ، کیف زنانه ، کیف مردانه ، کیف های اداری ، کوله پشتی ، کیف مجلسی ، کیف پول ، انواع ساک دستی ، چمدان مسافرتی و دیگر موارد می باشد .

هر فرد با هر سن و جنسیتی که دارد با توجه به نیاز خود نوعی از این کیف ها را از مغازه های کیف فروشی و یا فروشگاه کیف فروشی خریداری می نماید . البته بخش اعظم مغازه های کیف فروشی متعلق به فروش انواع کیف زنانه می باشد . در مغازه های کیف فروشی انواع ساک دستی نیز که برخی از آنها ساک دستی تبلیغاتی هستند به فروش می رسد . این ساک ها بصورت بافت دانه برنجی ، سوزنی و حصیری در بازار وجود دارند . در ساخت آنها از گرماژهای مختلفی استفاده می شود که نسبتاً مقاوم هستند و برای مصارف متعدد مورد استفاده واقع می شوند .

 

جنس ، طرح و رنگ کیف ها :

 

کیف ها معمولاً با استفاده از چرم اصل و چرم فرع ، پارچه ، کتان و پلاستیک طراحی و آماده سازی می شوند . چرم اصل از برترین ابزار ساخت کیف و کفش محسوب می شود . به همین دلیل اجناس تولید شده توسط چرم اصل از قیمت بالایی برخوردارند . مشتریان خصوصاً بانوان به دلیل تنوع طلبی در طی سال چندین بار به مغازه کیف و کفش فروشی می روند و انواع و اقسام کیف و کفش را خریداری می کنند .

در واقع مغازه های  کیف و کفش فروشی از جمله مغازه های پرفروش و پرمشتری هستند که درآمد مناسبی دارند . خصوصاً مغازه های اجناس چرمی به دلیل بالا بودن قیمت می توانند به سود بالاتری دست یابند . با نصب تابلو مغازه کیف فروشی برند تجاری خود را به عموم معرفی نموده و مشتریان را به سوی مغازه خود دعوت می کنید . اگر اجناس مورد فروش شما از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار باشد قطعاً مشتریان نام برند درج شده در تابلوی سر در مغازه را در ذهن خود خواهند سپرد و به دیگران نیز معرفی خواهند نمود .

 

 

تابلو مغازه کفش فروشی

 

 

تابلو مغازه کفش فروشی :

 

کفش ها تنوع و مدل های متعددی دارند . هر کس بنا به سلیقه ای که دارد نوعی از کفش ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهد . نکته ای که در خرید کفش بسیار اهمیت دارد میزان راحتی کفش ها در پاهاست . در صورتی که کیفیت اجناس مورد مقبول واقع نشود ، کفش علاوه بر نداشتن راحتی ، عمر چندانی نیز نخواهد داشت و سبب عدم اعتماد مشتریان به برند تجاری خواهد شد .

 

تابلو فروشگاه کفش فروشی :

 

تابلو فروشگاه کفش فروشی می تواند برند تجاری شما را به عموم معرفی نماید . اگر تابلوی تبلیغاتی زیبایی نصب کرده باشید قطعاً  تعداد مشتریانتان نسبت به رقبای شما بیشتر خواهد شد . اما نکته ای که سبب جذب اعتماد مشتری و وفاداری مشتریان نسبت به تجارت شما می شود کیفیت کالاهای شماست . شاید مشتری برای بار اول با استفاده از تابلو مغازه کفش به سوی مغازه شما هدایت شود . جهت وفاداری مشتریان تنها نوع برخورد شما با آنها و کیفیت کالاها حرف اول را می زند .

امروزه کفش ها علاوه بر چرم از پلاستیک و پارچه و یا ترکیبی از چرم ، پلاستیک و پارچه دوخته می شوند . به دلیل اینکه چرم دیاغی نشده از کیفیت کافی برخوردار نیست و به راحتی آب را به خود جذب می کند و مقاومت بالایی ندارد نسبت به چرم دیاغی شده که شامل مراحلی جهت جداسازی چربی و موی چسبنده پوست حیوانات و دیگر مواد و محلول های افزودنی می باشد قیمت پایین تری دارند .

امروزه کفش ها انواع متعددی دارند که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • کفش آکسفورد
 • کفش دربی
 • کفش سگک دار
 • کفش کلارک
 • کفش قیصری
 • کفش رویه کوتاه
 • کفش کف تخت
 • کفش پاشنه بلند و پاشنه کوتاه
 • نعلین
 • انواع صندل
 • پوتین
 • انواع کفش ورزشی همچون کفش سوارکاری ، کفش فوتبال استوک دار ، کفش اسکیت ، کفش کوهنوردی ، کفش کشتی ، کفش دوچرخه سواری ، کفش اسکی
 • کفش های خاص همچون کفش طبی ، کفش ایمنی ، کفش ماهواره ای

 

مشتریان برای خرید و تهیه کفش مدنظر خود به تعداد زیادی از مغازه ها مراجعه می نمایند . عموماً مغازه های کفش فروشی در کنار یکدیگر و یا در فاصله کمی از هم واقع شده اند و رقابت تنگاتنگی دارند . مشتریان ناشناس و غریبه معمولاً با استفاده از تابلو مغازه کفش فروشی مغازه مدنظر خود را می یابند . اما مشتریان آشنا به مغازه هایی مراجعه می کنند که دائماً از آن مغازه ها خرید خود را انجام می دهند . پس تابلوی تبلیغاتی سبب جذب مشتری در نگاه اول می شود . گام بعدی برای جلب اعتماد و وفاداری مشتریان نحوه برخورد فروشندگان و قیمت و کیفیت متناسب است .

حال برای جلب مشتریان تبلیغات مستمر و دائم بسیار حائز اهمیت است . تابلوسازی از برترین روش های تبلیغاتی دائمی است که ماندگاری و داوم بالایی دارد . علاوه بر آن سبب زیباسازی مکان تجاری شما نیز می شود . امروزه تنوع ساخت تابلوی تبلیغاتی که می توان به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی نصب کرد بسیار است . هر مشتری با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه ، یکی از این همه تنوع را انتخاب می کند . شما می توانید با استفاده از موکاپ تابلو تبلیغاتی پیش نمایشی از تابلوی سفارشی خود را مشاهده نموده و از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید . یا طرح لایه باز تابلو مغازه کیف و کفش مدنظر خود را دانلود نموده و تغییرات مدنظر خود را اعمال نمایید . سپس مدل مدنظر خود را سفارش دهید .

 

برای آشنایی بیشتر در مورد تابلوسازی مغازه و انواع آن می توانید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو سازی مغازه با توضیحات کامل + ویدئو

 

 

تابلو مغازه

 

 

قیمت تابلو مغازه کیف و کفش :

 

قیمت تابلوسازی متفاوت است . زیرا نحوه ساخت و متریال های مورد استفاده در هر نوع تابلویی متفاوت است . اما چیزی که به عنوان فاکتور مشترک و اساسی در تابلوها برای محاسبه قیمت سنجیده می شود متر محیط می باشد . مابقی عوامل تاثیرگذار در قیمت تابلو عبارتند از :

 • نحوه نورپردازی و برند لامپ های اس ام دی و کیفیت آنها
 • استفاده از دستگاه خنک کننده
 • استفاده از تایمر
 • استفاده از قاب
 • نوع زیرساز تابلوی تبلیغاتی
 • ارتفاع تابلو از زمین
 • جنس متریال های مصرفی

 

طرح لایه باز تابلو مغازه کیف و کفش :

 

در سایت های متعدد طرح تابلو فروشگاه کفش زنانه ، طرح تابلو فروشگاه کفش مردانه به صورت لایه باز موجود است . طرح تابلو مغازه کیف و یا طرح تابلو مغازه کفش می تواند کمک شایانی در انتخاب نهایی شما جهت سفارش تابلو داشته باشد . حال شما می توانید برای نصب تابلو مغازه کیف و کفش فروشی از انواع تابلوهای تبلیغاتی به شرح زیر بهره ببرید :

 

انواع تابلوسازی کیف و کفش :

 

تابلو چلنیوم مغازه کیف فروشی :
تابلو چلنیوم مغازه کفش فروشی :

 

تابلو چلنیوم کیف و کفش یکی از برترین و درخشنده ترین نوع تابلوهاست که از سوی دارندگان مغازه های کیف و کفش فروشی مورد استقبال زیادی واقع شده است . زیرا همچون چرم از ظرافت و زیبایی و جلوه ویژه ای برخوردار است و به دلیل تنوع تابلو چلنیوم ، هر مشتری با هر سلیقه و بودجه ای می تواند یک نوع تابلو چلنیوم را سفارش دهد .

تابلوساز با خلق ایده های جذاب بر روی تابلو چلنیوم می تواند جذابیت بیشتری را به نمایش بگذارد ، تا تابلوی تبلیغاتی نصب شده در سر در مغازه شما نسبت به دیگر رقبا متمایز باشد و نظر مشتریان بیشتری را جذب کند . قیمت تابلو چلنیوم با توجه به تنوع و زیبایی های آن متنوع است . 

 

اگر تمایل دارید در مورد نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم اطلاعات کاملی بدست آورید با مقاله زیر همراه ما باشید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

تابلو چلنیوم در اقسام متعدد همچون تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم پانچی و تابلو چلنیوم دوبل قابل اجراست . تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی  ، تابلو چلنیوم طلایی و تابلو چلنیوم پانچی از پرفروش ترین آنها محسوب می شود .

 

 

تابلو فلزی الماس

 

 

تابلو فلزی مغازه کیف فروشی :

تابلو فلزی مغازه کفش فروشی :

 

تابلو فلزی نوعی تابلو است که با یکی از فلزاتی مثل آهن ، برنج ، مس ، روی ، برنز و استیل طراحی و پیاده سازی می شود . تابلو فلزی مقاومت و استحکام بالایی دارد . این تابلو در برابر هر گونه شرایط آب و هوایی قابل استفاده است .

 

اگر تمایل دارید در مورد تابلو فلزی بیشتر بدانید مقاله زیر را بخوانید .

 

تابلو فلزی و انواع آن (حروف برجسته فلزی)

 

تابلو استیل مغازه کیف فروشی :
تابلو استیل مغازه کفش فروشی :

 

استیل نوعی فلز مقاوم و براق است که در حوزه تابلوسازی جهت ساخت و سفارش تابلو استیل یا تابلو فلزی استیل مورد استفاده قرار می گیرد . استیل از براقیت خودکار برخوردار است اما چون فلز است قابلیت انتشار و عبور نور را ندارد . تابلوسازها با بکارگیری ترفندهایی توانستند لامپ های ال ای دی یا اس ام دی را درون آنها جای دهند تا تابلو استیل بتواند به یک تابلوی بانور تبدیل شود .

نوری که تابلو استیل منتشر می کند همچون تابلو چلنیوم ، تابلو نئون پلاستیک  و یا دیگر تابلوهای تبلیغاتی درخشان و جذاب نیست و فقط یک نمای کلاسیک و مدرن با جلوه سایه و روشن را برای فضای تجاری شما خلق می کند . اما جدیداً با ترفند جدیدتری تابلوسازها با ادغام پلاستیک و استیل قادر به ساخت تابلویی به نام تابلو پلاستیل شده اند که با سفارش این تابلو شما می توانید یک تابلو فلزی با نور و درخشان همچون تابلو نئون پلاستیک را داشته باشید .

 

اگر تمایل دارید در مورد تابلو نئون پلاستیک بیشتر بدانید ، گروه تابلوسازی نمارنگ مقاله ای مفصل در مورد این بحث منتشر کرده است .

 

تابلو نئون پلاستیک چیست و چگونه ساخته و طراحی می شود؟

 

 

تابلو نئون پلاستیک

 

 

تابلو نئون پلاستیک مغازه کیف فروشی :
تابلو نئون پلاستیک مغازه کفش فروشی :

 

تابلو نئون از گذشته های دور همراه همیشگی حوزه تابلوسازی بوده و هست . تابلو نئون به دو شکل متفاوت تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای قابل اجراست . بسیاری از صاحبین مشاغل برای زیباسازی محل کسب از هر دو گزینه به صورت یکجا استفاده می کنند تا فضای کاری آنها جلوه جذابتری به خود بگیرد و سبب مجذوب نمودن نگاه مشتریان بیشتری شود .

در ساخت تابلو نئون پلاستیک رویه و لبه های حروف هر دو از پلاستیک ساخته می شوند . ساخت تابلو نئون شیشه ای با استفاده از شیشه های خامی که در اثر حرارت و گرما شکل دهی می شوند ، انجام می پذیرد . هر دو مدل نوردهی فوق العاده ای دارند و به راحتی می توانند چشمان هر رهگذری را خیره نموده و به سوی مغازه شما رهنمون کنند .

 

تابلو وکیوم مغازه کیف فروشی :
تابلو وکیوم مغازه کفش فروشی :

 

به دلیل برجستگی بیشتر حروف برجسته وکیوم و حالت سه بعدی آن ، امکان مانور برای زیباسازی و شکل دهی به حروف و همچنین اشکالی همچون کیف و کفش بسیار زیاد است . به راحتی می توان جلوه های ویژه ، سه بعدی و فانتزی را در این تابلو جهت تاثیرگذاری بیشتر خلق کرد .

 

تابلو ال ای دی مغازه کیف فروشی :
تابلو ال ای دی مغازه کفش فروشی :

 

تابلو ال ای دی هم می تواند به عنوان تبلیغات محیطی در بستر شهری و هم به عنوان تابلو سالنی و یا تابلو سر در مغازه مورد استفاده واقع شود . تابلو ال ای دی ثابت با نمایش نوری خود می تواند از دوردست نظر هر مخاطبی را جذب کند . اگر می خواهید تحرک و انیمیشن را هم به تابلو بیفزایید با سفارش تابلو ال ای دی روان این کار میسر است و می تواند با افکت های زیبایی که دارد یک تبلیغات تاثیرگذار را به نمایش بگذارد .

 

تابلو فلکسی مغازه کیف فروشی :
تابلو فلکسی مغازه کفش فروشی :

 

تابلو فلکس نوع ساده ای از تابلوهای تبلیغاتی است که به عنوان یک تابلو ارزان قیمت است . برخی از اصنافی که می خواهند هزینه بالایی برای سفارش تابلوی تبلیغاتی صرف نکنند آن را سفارش می دهند . یا اینکه به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی ثانویه جهت تبلیغات برخی محصولات ویژه به نمایش گذاشته می شود .

 

تابلو ترموود مغازه کیف فروشی :
تابلو ترموود مغازه کفش فروشی :

 

تابلو ترموود تمثیلی از یک محیط کلاسیک و مدرن را با فضای چوبی که نمایانی از طبیعت است به نمایش می گذارد . این تابلو می تواند همراه با اجرای یک دکوراسیون داخلی چوبی که با استفاده از چوب ترموود طراحی و پیاده سازی شده است محیط نشاط آوری را برای مکان کسب شما فراهم سازد .

 

تابلو یونولیتی مغازه کیف فروشی :
تابلو یونولیتی مغازه کفش فروشی :

 

تابلو یونولیت به عنوان یک تابلو سالنی و یا تابلو نمایشگاهی بسیار مورد استفاده واقع می شود . اگر شما در نمایشگاه های بین المللی کیف و کفش مشارکت دارید ، می توانید جهت سفارش یک تابلو حروف برجسته زیبا ، این تابلو را سفارش دهید .

 

تابلو پولکی مغازه کیف فروشی :
تابلو پولکی مغازه کفش فروشی :

 

تابلو پولکی از گزینه های جدید جهت سفارش تابلوی تبلیغاتی است . شما می توانید از هر نوع حروف برجسته ای همچون حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته فلزی ، حروف برجسته وکیوم و حروف برجسته چلنیوم بر روی تایل های پولکی استفاده کنید . تایل های پولکی به شکل مربع ، لوزی ، مستطیل ، دایره و دیگر اشکال هندسی قابل اجرا و پیاده سازی هستند . ویژگی لغزندگی و براقیت خودکار این تایل ها ، زیبایی یک تابلوی تبلیغاتی را چندین برابر می کند .

 

تابلو پیکسلی مغازه کیف فروشی :
تابلو پیکسلی مغازه کفش فروشی :

 

این تابلو با قابلیت برنامه ریزی که دارد ، می تواند افکت های نوری متفاوتی را هم در زیرساز و هم در حروف برجسته به نمایش بگذارد و چشمان هر رهگذری را خیره کند .

 

 

پارتی پرنس

 

 

تابلو کامپوزیت مغازه کیف فروشی :
تابلو کامپوزیت مغازه کفش فروشی :

 

کامپوزیت یک ورق سبک و براق است که در مصارف متعدد همچون اجرای نمای ساختمان و ساخت تابلو کامپوزیت مورد استفاده واقع می شود . تابلو کامپوزیت تابلویی است که به عنوان زیرساز آن از ورق کامپوزیت استفاده می شود و قابلیت اجرا بر روی کلیه تابلوها با هر متریالی را دارد  .

 

کسب اطلاعات کاملتر با تابلو کامپوزیت در مقاله زیر :

 

تابلو کامپوزیت و کاربردهای آن در تابلوسازی

 

تابلو پلکسی مغازه کیف فروشی :
تابلو پلکسی مغازه کفش فروشی :

 

تابلو پلکسی از نوعی پلکسی شفاف ساخته می شود که براقیتی همچون شیشه دارد و نسبت به شیشه نیز مقاوم تر است ، اما شیشه نیست نوعی پلیمر محسوب می شود .

 

تابلو بنری مغازه کیف فروشی :
تابلو بنری مغازه کفش فروشی :

 

تابلو بنری یک تابلو ارزان قیمت برای معرفی محصولات و خدمات بالقوه و ویژه است . این تابلو می تواند مشتریان را ترغیب به خرید نماید . طرح بنر لایه باز تابلو مغازه کیف و طرح بنر لایه باز تابلو مغازه کفش در برخی سایت ها قابل مشاهده و دانلود است . شما با دانلود طرح بنر تابلو مغازه کیف و کفش می توانید تنظیمات مدنظر خود را بدون بهم ریختگی کیفیت اعمال کنید ، سپس طرح مدنظر خود را سفارش دهید .

 

علاوه بر تابلوهای تبلیغاتی شما می توانید از تبلیغات دیگری که در حوزه تابلوسازی اجرا می شود نیز برای تبلیغات بهتر و موثرتر بهره ببرید :

 

استند تبلیغاتی مغازه کیف فروشی :
استند تبلیغاتی مغازه کفش فروشی :

 

استند تبلیغاتی می تواند هم به شکل با نور و هم به شکل بدون نور و هم به صورت با قاب و هم به صورت بدون قاب در فضای سالنی و در محیط باز شهری مورد استفاده قرار گیرد . شما می توانید تصاویری از محصولات ویژه و جذاب خود را با چاپ فلکس و یا چاپ بک لایت در استند تبلیغاتی به صورت ایستاده یا دیواری به نمایش بگذارید .

 

استندها تنوع و کاربردهای بسیار زیادی در دنیای کسب و کار دارند . در صورتی که تمایل دارید در مورد استندها بیشتر بدانید مقاله زیر را مطالعه کنید .

 

استند تبلیغاتی و انواع آن

 

استرابورد تبلیغاتی مغازه کیف فروشی :
استرابورد تبلیغاتی مغازه کفش فروشی :

 

اگر فروشگاه شما بزرگ است و می توانید تمام انتظارات مشتریان را برطرف سازید با نصب استرابورد تبلیغاتی که سازه های بزرگی هستند ، برند خود را در سطحی فراتر از تبلیغات محلی به نمایش بگذارید .

 

لمپوست بنر مغازه کیف فروشی :
لمپوست بنر مغازه کفش فروشی :

 

لمپوست بنر به شکل دو بعدی و چهار بعدی در کنار جاده ها و بلوارها برای نمایش محصولات ویژه بکار گرفته می شوند .

 

بنر مغازه کیف فروشی :
بنر مغازه کفش فروشی :

 

بنر یکی از پر استفاده ترین ابزار جهت تبلیغات در بسترهای متعدد است . بنر خیلی سریع آماده می شود و قابلیت چاپ هر گونه تصویر و یا نوشته بر روی آن امکان پذیر می باشد . برای معرفی محصولات ویژه و یا اعلام تخفیفات استثنایی می توانید با چاپ بنر مشتریان خود را آگاه نمایید . طرح لایه باز بنر کیف فروشی یا طرح لایه باز بنر کفش فروشی از جمله طرح هایی است که در سایت های متعدد در دسترس است . شما به راحتی میتوانید طرح مدنظر خود را دانلود نموده و تغییرات مدنظر خود را بر روی آن اعمال کنید .

 

بیلبورد مغازه کیف فروشی :
بیلبورد مغازه کفش فروشی :

 

بیلبوردها سازه های غول پیکر هستند که معمولاً در میادین ، بزرگ راه ها و کنار جاده ها نصب می شوند . اگر بتوانید پیام تبلیغاتی خود را به شکلی منحصر به فرد ، آهنگین و گیرا بر روی بیلبورد درج کنید ، می توانید در سطح بزرگتری خارج از حومه شهر و مکان کسب ، تبلیغ کنید .

 

آشنایی بیشتر با بیلبورد و انواع آن در مقاله زیر :

 

بیلبورد چیست ؟

 

 

تابلو فلزی با زیرساز کامپوزیت

 

 

تلویزیون شهری مغازه کیف فروشی :
تلویزیون شهری مغازه کفش فروشی :

 

تلویزیون شهری یک نمایشگر ال ای دی با جثه بزرگ است . این نمایشگر به صورت فول کالر برای نمایش کلیپ ها و تصاویر منتخب تبلیغاتی بکار می رود . علاوه بر تبلیغات جهت اطلاع رسانی های عمومی توسط ارگان های دولتی نیز مورد استفاده واقع می شود .

 

چاپ تراکت ، بروشور و کاتالوگ :

 

با انواع این چاپ ها می توان مشتریان را از نحوه خدمات رسانی و تنوع محصولات مطلع نمود و آنها را ترغیب به خرید کرد .