تابلو مغازه کیف و کفش

تابلو مغازه کیف و کفش

تابلو مغازه کیف و کفش :

کیف و کفش از جمله لوازم مورد نیاز ما انسان هاست که از آنها استفاده دائمی داریم و برای زیبایی و شیکی آن اهمیت زیادی قائل هستیم و سعی می کنیم همواره مدرن ترین و شیک ترین کیف و کفش را خریداری نماییم . هر کس در خرید کیف و کفش خود سلیقه متفاوتی دارد بعضی ها مد و فشن را دنبال می کنند , عده ای به صورت ترکیبی از هر برند و مارکی با هر مدل و رنگی استفاده می کنند ، عده ای از بانوان تمایل دارند که کیف و کفش خود را با یکدیگر ست کنند و عده ای دیگر تمایل به استفاده از کیف و کفش چرم را دارند اما آن چیزی که اهمیت دارد خصوصاً در خرید کفش راحتی و دوام است بنابراین مشتریان سعی می کنند هنگام خرید کیف و کفش به مغازه هایی رجوع کنند که اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب را عرضه می نمایند .

مشتریان هنگام نیاز به خرید کیف و کفش به مغازه های متعددی مراجعه می کنند اما اگر نسبت به مغازه ها آشنایی کافی نداشته باشند با استفاده از تابلو مغازه کیف و کفش می توانند مغازه مدنظر خود را بیابند بنابراین با نصب تابلو مغازه کیف و کفش یا تابلو فروشگاهی کیف و کفش می توانید مشتریان را به سوی مغازه خودتان سوق دهید .

تابلو مغازه کیف فروشی :

تابلو مغازه کیف تابلویی است که به مشتریان اعلام می نماید اجناس داخل مغازه حاوی انواع کیف ها از جمله کیف بچه گانه ، کیف مدرسه ، کیف زنانه ، کیف مردانه ، کیف های اداری ، کوله پشتی ، کیف مجلسی ، کیف پول ، انواع ساک دستی و دیگر موارد می باشد که هر فرد با هر سن و جنسیتی که دارد با توجه به نیاز خود نوعی از این کیف ها را از مغازه های کیف فروشی و یا فروشگاه کیف فروشی خریداری می نماید که البته بخش اعظم مغازه های کیف فروشی متعلق به فروش انواع کیف زنانه می باشد . در مغازه های کیف فروشی انواع ساک دستی نیز که برخی از آنها ساک دستی تبلیغاتی هستند به فروش می رسد این ساک ها بصورت بافت دانه برنجی ، سوزنی و حصیری در بازار وجود دارند که در ساخت آنها از گرماژهای مختلفی استفاده می شود که نسبتاً مقاوم هستند و برای مصارف متعدد مورد استفاده واقع می شوند .

کیف ها معمولاً با استفاده از چرم اصل و چرم فرع ، پارچه ، کتان و پلاستیک طراحی و آماده سازی می شوند که چرم اصل از برترین ابزار ساخت کیف و کفش محسوب می شود به همین دلیل اجناس تولید شده توسط چرم اصل از قیمت بالایی برخوردارند . مشتریان خصوصاً بانوان به دلیل تنوع طلبی در طی سال چندین بار به مغازه کیف و کفش فروشی می روند و انواع و اقسام کیف و کفش را خریداری می کنند و در واقع مغازه های  کیف و کفش فروشی از جمله مغازه های پرفروش و پرمشتری هستند که درآمد مناسبی دارند خصوصاً مغازه های اجناس چرمی به دلیل بالا بودن قیمت می توانند به سود بالاتری دست یابند . با نصب تابلو مغازه کیف فروشی برند تجاری خود را به عموم معرفی نموده و مشتریان را به سوی مغازه خود دعوت می کنید اما اگر اجناس مورد فروش شما از قیمت و کیفیت مناسبی برخوردار باشد قطعاً مشتریان نام برند درج شده در تابلوی سر در مغازه را در ذهن خود خواهند سپرد و به دیگران نیز معرفی خواهند نمود .

تابلو مغازه کفش فروشی :

کفش ها تنوع و مدل های متعددی دارند که هر کس بنا به سلیقه ای که دارد نوعی از کفش ها را خریداری کرده و مورد استفاده قرار می دهد . نکته ای که در خرید کفش بسیار اهمیت دارد میزان راحتی کفش ها در پاهاست . در صورتی که کیفیت اجناس مورد مقبول واقع نشود کفش علاوه بر نداشتن راحتی ، عمر چندانی نیز نخواهد داشت و سبب عدم اعتماد مشتریان به برند تجاری خواهد شد . تابلو مغازه کفش فروشی و یا تابلو فروشگاه کفش فروشی می تواند برند تجاری شما را به عموم معرفی نماید و اگر تابلوی تبلیغاتی زیبایی نصب کرده باشید قطعاً  تعداد مشتریانتان نسبت به رقبای شما بیشتر خواهد شد اما نکته ای که سبب جذب اعتماد مشتری و وفاداری مشتریان نسبت به تجارت شما می شود کیفیت کالاهای شماست . شاید مشتری برای بار اول با استفاده از تابلو مغازه کفش به سوی مغازه شما هدایت شود اما جهت وفاداری مشتریان تنها نوع برخورد شما با آنها و کیفیت کالاها حرف اول را می زند .

امروزه کفش ها علاوه بر چرم از پلاستیک و پارچه و یا ترکیبی از چرم ، پلاستیک و پارچه دوخته می شوند و به دلیل اینکه چرم دیاغی نشده از کیفیت کافی برخوردار نیست و به راحتی آب را به خود جذب می کند و مقاومت بالایی ندارد نسبت به چرم دیاغی شده که شامل مراحلی جهت جداسازی چربی و موی چسبنده پوست حیوانات و دیگر مواد و محلول های افزودنی می باشد قیمت پایین تری دارند .

امروزه کفش ها انواع متعددی دارند که می توان به موارد زیر اشاره نمود :

کفش آکسفورد

کفش دربی

کفش سگک دار

کفش کلارک

کفش قیصری

کفش رویه کوتاه

کفش کف تخت

کفش پاشنه بلند و پاشنه کوتاه

نعلین

انواع صندل

پوتین

انواع کفش ورزشی همچون کفش سوارکاری ، کفش فوتبال استوک دار ، کفش اسکیت ، کفش کوهنوردی ، کفش کشتی ، کفش دوچرخه سواری ، کفش اسکی

کفش های خاص همچون کفش طبی ، کفش ایمنی ، کفش ماهواره ای

مشتریان برای خرید و تهیه کفش مدنظر خود به تعداد زیادی از مغازه ها مراجعه می نمایند و عموماً مغازه های کفش فروشی در کنار یکدیگر و یا در فاصله کمی از هم واقع شده اند و رقابت تنگاتنگی دارند مشتریان ناشناس و غریبه معمولاً با استفاده از تابلو مغازه کفش فروشی مغازه مدنظر خود را می یابند اما مشتریان آشنا به مغازه هایی مراجعه می کنند که دائماً از آن مغازه ها خرید خود را انجام می دهند پس تابلوی تبلیغاتی سبب جذب مشتری در نگاه اول می شود و گام بعدی برای جلب اعتماد و وفاداری مشتریان نحوه برخورد فروشندگان و قیمت و کیفیت متناسب است .

حال برای جلب مشتریان تبلیغات مستمر و دائم بسیار حائز اهمیت است و تابلوسازی از برترین روش های تبلیغاتی دائمی است که ماندگاری و داوم بالایی دارد و علاوه بر آن سبب زیباسازی مکان تجاری شما نیز می شود . امروزه تنوع ساخت تابلوی تبلیغاتی که می توان به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی نصب کرد بسیار است که هر مشتری با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه یکی از این همه تنوع را برمی گزیند که شما می توانید با استفاده از موکاپ تابلو تبلیغاتی پیش نمایشی از تابلوی سفارشی خود را مشاهده نموده و از انتخاب خود اطمینان حاصل نمایید و یا طرح لایه باز تابلو مغازه کیف و کفش مدنظر خود را دانلود نموده و تغییرات مدنظر خود را اعمال نمایید سپس مدل مدنظر خود را سفارش دهید .

در سایت های متعدد طرح تابلو فروشگاه کفش زنانه ، طرح تابلو فروشگاه کفش مردانه به صورت لایه باز موجود است و طرح تابلو مغازه کیف و یا طرح تابلو مغازه کفش می تواند کمک شایانی در انتخاب نهایی شما جهت سفارش تابلو داشته باشد . حال شما می توانید برای نصب تابلو مغازه کیف و کفش فروشی از انواع تابلوهای تبلیغاتی به شرح زیر بهره ببرید :

تابلو چلنیوم مغازه کیف فروشی :

تابلو چلنیوم مغازه کفش فروشی :

تابلو چلنیوم کیف و کفش یکی از برترین و درخشنده ترین نوع تابلوهاست که از سوی دارندگان مغازه های کیف و کفش فروشی مورد استقبال زیادی واقع شده است زیرا همچون چرم از ظرافت و زیبایی و جلوه ویژه ای برخوردار است و به دلیل تنوع تابلو چلنیوم هر مشتری با هر سلیقه و بودجه ای می تواند یک نوع تابلو چلنیوم را سفارش دهد. تابلوساز با خلق ایده های جذاب بر روی تابلو چلنیوم می تواند جذابیت بیشتری را به نمایش بگذارد تا تابلوی تبلیغاتی نصب شده در سر در مغازه شما نسبت به دیگر رقبا متمایز باشد و نظر مشتریان بیشتری را جذب کند . قیمت تابلو چلنیوم با توجه به تنوع و زیبایی های آن متنوع است و با توجه به نوع تابلو ، متریال ها و متر محیط سنجیده می شود . تابلو چلنیوم در اقسام متعدد همچون تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم پانچی و تابلو چلنیوم دوبل قابل اجراست که نوع تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی و تابلو چلنیوم پانچی از پرفروش ترین آنها محسوب می شود .

تابلو استیل مغازه کیف فروشی :

تابلو استیل مغازه کفش فروشی :

استیل نوعی فلز مقاوم و براق است که در حوزه تابلوسازی جهت ساخت و سفارش تابلو استیل یا تابلو فلزی مورد استفاده قرار می گیرد استیل از براقیت خودکار برخوردار است اما درخشندگی و براقیت تابلو چلنیوم را ندارد به دلیل اینکه نمی تواند نور را از خود عبور دهد با این حال تابلوسازها با بکارگیری ترفندهایی توانستند لامپ های ال ای دی یا اس ام دی را درون آنها جای دهند تا تابلو استیل بتواند به یک تابلوی بانور بدل شود اما نوری که منتشر می کند همچون تابلو چلنیوم ، تابلو وکیوم  و یا دیگر تابلوهای تبلیغاتی درخشان و جذاب نیست و فقط یک نمای کلاسیک و مدرن با جلوه سایه و روشن را برای فضای تجاری شما خلق می کند اما جدیداً با ترفند جدیدتری تابلوسازها با ادغام پلاستیک و استیل قادر به ساخت تابلویی به نام تابلو پلاستیل شده اند که با سفارش این تابلو شما می توانید یک تابلو فلزی با نور و درخشان را داشته باشید .

تابلو نئون پلاستیک مغازه کیف فروشی :

تابلو نئون پلاستیک مغازه کفش فروشی :

تابلو نئون از گذشته های دور همراه همیشگی حوزه تابلوسازی بوده و هست . تابلو نئون به دو شکل متفاوت تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای قابل اجراست که بسیاری از صاحبین مشاغل برای زیباسازی محل کسب از هر دو گزینه به صورت یکجا بهره می برند تا فضای کاری آنها جلوه جذابتری به خود بگیرد و سبب مجذوب نمودن مشتریان بیشتری باشد . در ساخت تابلو نئون پلاستیک رویه و لبه های حروف هر دو از پلاستیک ساخته می شوند اما ساخت تابلو نئون شیشه ای با استفاده از شیشه های خامی که در اثر حرارت و گرما به خود شکل می گیرند ، انجام می پذیرد ، هر دو مدل نوردهی فوق العاده ای دارند و به راحتی می توانند چشمان هر رهگذری را خیره نمود و به سوی مغازه شما رهنمون کنند .

تابلو وکیوم مغازه کیف فروشی :

تابلو وکیوم مغازه کفش فروشی :

به دلیل برجستگی بیشتر حروف برجسته وکیوم و حالت سه بعدی آن ، امکان مانور برای زیباسازی و شکل دهی به حروف و همچنین اشکالی همچون کیف و کفش بسیار زیاد است و به راحتی می توان جلوه های ویژه در این تابلو جهت تاثیرگذاری بیشتر خلق کرد .

تابلو ال ای دی مغازه کیف فروشی :

تابلو ال ای دی مغازه کفش فروشی :

تابلو ال ای دی هم می تواند به عنوان تبلیغات محیطی در بستر شهری و هم به عنوان تابلو سالنی و یا تابلو سر در مغازه مورد استفاده واقع شود . تابلو ال ای دی ثابت با نمایش نوری خود می تواند از دوردست نظر هر مخاطبی را جذب کند اما اگر می خواهید تحرک و انیمیشن را هم به تابلو بیفزایید با سفارش تابلو ال ای دی روان این کار میسر است و می تواند با افکت های زیبایی که دارد یک تبلیغات تاثیرگذار را به نمایش بگذارد .

تابلو فلکسی مغازه کیف فروشی :

تابلو فلکسی مغازه کفش فروشی :

تابلو فلکس نوع ساده ای از تابلوهای تبلیغاتی است که به عنوان یک تابلو ارزان قیمت است که  برخی از اصنافی که می خواهند هزینه بالایی برای سفارش تابلوی تبلیغاتی صرف نکنند آن را سفارش می دهند و یا به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی ثانویه جهت تبلیغات برخی محصولات ویژه به نمایش گذاشته می شود .

تابلو ترموود مغازه کیف فروشی :

تابلو ترموود مغازه کفش فروشی :

تابلو ترموود تمثیلی از یک محیط کلاسیک و مدرن را با فضای چوبی که نمایانی از طبیعت است به نمایش می گذارد و می تواند همراه با اجرای یک دکوراسیون داخلی چوبی که با استفاده از چوب ترموود طراحی و پیاده سازی شده است محیط نشاط آوری را برای مکان کسب شما فراهم سازد .

تابلو یونولیتی مغازه کیف فروشی :

تابلو یونولیتی مغازه کفش فروشی :

تابلو یونولیت به عنوان یک تابلو سالنی و یا تابلو نمایشگاهی بسیار مورد استفاده واقع می شود اگر شما در نمایشگاه های بین المللی کیف و کفش مشارکت دارید می توانید جهت سفارش یک تابلو حروف برجسته زیبا ، این تابلو را سفارش دهید .

تابلو پولکی مغازه کیف فروشی :

تابلو پولکی مغازه کفش فروشی :

تابلو پولکی از گزینه های جدید جهت سفارش تابلوی تبلیغاتی است شما می توانید از هر نوع حروف برجسته ای همچون حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته فلزی ، حروف برجسته وکیوم و حروف برجسته چلنیوم بهره ببرید و به جای زیرساز چوبی از تایل های پولکی که به صورت اشکال هندسی متفاوت تولید می شوند استفاده کنید با این روش جذابیت تابلوی تبلیغاتی شما دو چندان می شود .

تابلو پیکسلی مغازه کیف فروشی :

تابلو پیکسلی مغازه کفش فروشی :

این تابلو با قابلیت برنامه ریزی که دارد می تواند افکت های نوری متفاوتی را هم در زیرساز و هم در حروف برجسته به نمایش بگذارد و چشمان هر رهگذری را خیره کند .

تابلو کامپوزیت مغازه کیف فروشی :

تابلو کامپوزیت مغازه کفش فروشی :

کامپوزیت یک ورق سبک و براق است که در مصارف متعدد همچون اجرای نمای ساختمان و ساخت تابلو کامپوزیت مورد استفاده واقع می شود . تابلو کامپوزیت تابلویی است که به عنوان زیرساز آن از ورق کامپوزیت استفاده می شود و قابلیت اجرا بر روی کلیه تابلوها با هر متریالی را دارد  .

تابلو پلکسی مغازه کیف فروشی :

تابلو پلکسی مغازه کفش فروشی :

تابلو پلکسی از نوعی پلکسی شفاف ساخته می شود که براقیتی همچون شیشه دارد و نسبت به شیشه نیز مقاوم تر است اما شیشه نیست نوعی پلیمر محسوب می شود .

تابلو بنری مغازه کیف فروشی :

تابلو بنری مغازه کفش فروشی :

تابلو بنری یک تابلو ارزان قیمت برای معرفی محصولات و خدمات بالقوه و ویژه است که می تواند مشتریان را ترغیب به خرید نماید . طرح بنر لایه باز تابلو مغازه کیف و طرح بنر لایه باز تابلو مغازه کفش در برخی سایت ها قابل مشاهده و دانلود است که شما با دانلود طرح بنر تابلو مغازه کیف و کفش می توانید تنظیمات مدنظر خود را بدون بهم ریختگی کیفیت اعمال کنید سپس طرح مدنظر خود را سفارش دهید .

علاوه بر تابلوهای تبلیغاتی شما می توانید از تبلیغات دیگری که در حوزه تابلوسازی اجرا می شود نیز برای تبلیغات بهتر و موثرتر بهره ببرید :

استند تبلیغاتی مغازه کیف فروشی :

استند تبلیغاتی مغازه کفش فروشی :

استند تبلیغاتی می تواند هم به شکل با نور و هم به شکل بدون نور و هم به صورت با قاب و هم به صورت بدون قاب در فضای سالنی و در محیط باز شهری مورد استفاده قرار گیرد . شما می توانید تصاویری از محصولات ویژه و جذاب خود را با چاپ فلکس و یا چاپ بک لایت در استند تبلیغاتی به صورت ایستاده یا دیواری به نمایش بگذارید .

استرابورد تبلیغاتی مغازه کیف فروشی :

استرابورد تبلیغاتی مغازه کفش فروشی :

اگر فروشگاه شما بزرگ است و می توانید تمام انتظارات مشتریان را برطرف سازید با نصب استرابورد تبلیغاتی که سازه های بزرگی هستند برند خود را در سطحی فراتر از تبلیغات محلی به نمایش بگذارید .

لمپوست بنر مغازه کیف فروشی :

لمپوست بنر مغازه کفش فروشی :

لمپوست بنر به شکل دو بعدی و چهار بعدی در کنار جاده ها و بلوارها برای نمایش محصولات ویژه بکار گرفته می شوند .

بنر مغازه کیف فروشی :

بنر مغازه کفش فروشی :

بنر یکی از پر استفاده ترین ابزار جهت تبلیغات در بسترهای متعدد است که خیلی سریع آماده می شود و قابلیت چاپ هر گونه تصویر و یا نوشته بر روی آن امکان پذیر می باشد . برای معرفی محصولات ویژه و یا اعلام تخفیفات استثنایی می توانید با چاپ بنر مشتریان خود را آگاه نمایید . طرح لایه باز بنر کیف فروشی یا طرح لایه باز بنر کفش فروشی از جمله طرح هایی است که در سایت های متعدد در دسترس است و شما به راحتی میتوانید طرح مدنظر خود را دانلود نموده و تغییرات مدنظر خود را بر روی آن اعمال کنید .

بیلبورد مغازه کیف فروشی :

بیلبورد مغازه کفش فروشی :

بیلبوردها سازه های غول پیکر هستند که معمولاً در میادین ، بزرگ راه ها و کنار جاده ها نصب می شوند و اگر بتوانید پیام تبلیغاتی خود را به شکلی منحصر به فرد ، آهنگین و گیرا بر روی بیلبورد درج کنید می توانید در سطح بزرگتری خارج از حومه شهر و مکان کسب ، تبلیغ کنید .

تلویزیون شهری مغازه کیف فروشی :

تلویزیون شهری مغازه کفش فروشی :

نمایشگر ال ای دی با جثه بزرگ است که به صورت فول کالر برای نمایش کلیپ ها و تصاویر منتخب تبلیغاتی بکار می رود علاوه بر تبلیغات جهت اطلاع رسانی های عمومی توسط ارگان های دولتی مورد استفاده واقع می شود .

چاپ تراکت ، بروشور و کاتالوگ :

با انواع این چاپ ها می توان مشتریان را از نحوه خدمات و تنوع محصولات مطلع نمود وآنها را ترغیب به خرید نمود .

قیمت تابلو مغازه کیف و کفش :

قیمت تابلوسازی متفاوت است زیرا نحوه ساخت و متریال های مورد استفاده در هر نوع تابلویی متفاوت است اما چیزی که در اکثریت تابلوها برای محاسبه قیمت سنجیده می شود متر محیط می باشد .