​تابلو های تبلیغاتی جزء ابزارهایی هستند که برای معرفی برند تجاری مورد استفاده قرار می گیرند و هر تجارتی چه خرد باشد چه کلان برای معرفی برند تجاری خود در نقطه ی کسب و کار علاوه بر روش های تبلیغاتی دیگر، نیاز مبرم به سفارش و خرید تابلوهای تبلیغاتی دارند.

نبود تابلو در نقطه ی فروش باعث می شود کسب و کار شما از دید مشتری مطمئن به نظر نرسد و مشتری آنچنان که باید اطمینان کافی نسبت به برند شما حاصل نکند.

در کنار تابلوسازی، دیگر روش های تبلیغاتی مثل تبلیغات چاپی، تبلیغات در رسانه ها و شبکه های اجتماعی، تبلیغات سمپلینگ، تبلیغات بیلبوردی و غیره نیز اجرا و پیاده سازی می شود اما سفارش تابلو تبلیغاتی برای مکان کسب علاوه بر زیبایی دکوراسیون بیرونی، هویت و اعتبار به همراه می آورد.

تابلو چلنیوم شرکتی با زیر ساز آهنی
تابلو چلنیوم شرکتی با زیر ساز آهنی

 

تابلو شرکتی

تابلو شرکتی تابلویی است که معرف نام شرکت به مشتریان و ارباب رجوع است . با تابلو شرکتی می توانید نام برند خودتان را به عموم افرادی که جهت انجام تجارت به شرکت شما رفت و آمد می کنند، معرفی کنید.

تابلو شرکتی در سر درب شرکت ها به عنوان تابلو تبلیغاتی شرکتی و در داخل شرکت به عنوان تابلو شناسایی جهت معرفی بخش های متعدد شرکت مورد استفاده واقع می شود و به عنوان یکی از ابزارهای ضروری هم در داخل و هم در خارج از شرکت کاربرد دارد.

در سطح شهرها و در شهرک های صنعتی، شرکت های متعددی وجود دارد که هر کدام از این شرکت ها تولید کننده یک یا چند محصول هستند.

هر کدام از شرکت ها، تعداد زیادی رقیب دارند که محصولات مشابهی را تولید می کنند پس اگر شرکتی تصمیم بگیرد که نسبت به دیگر رقبا سرتر باشد و از معروفیت و محبوبیت بیشتری برخوردار شود لازم است ترفندهای بازاریابی و تبلیغات را بکار بگیرد و از چند روش تبلیغاتی به صورت همزمان اما هدفمند بهره مند شود تا بتواند نام شرکت خود را به عموم مردم به خصوص مشتریان معرفی نمایند.

تابلو شرکتی یکی از روش های تبلیغات است که در حوزه تابلوسازی به شیوه تابلو سر درب شرکت و یا تابلو های سفارشی توسط شرکت به تابلوسازان به دو صورت تابلو محیطی و تابلو سالنی سفارش داده می شود.

شرکت می تواند تابلوهای سالنی مختص خود را در داخل سالن ها و جهت معرفی بخش های متعدد شرکت به ارباب رجوع در مکان های متعدد داخلی و سالنی جهت رفاه حال ارباب رجوع نصب نماید.

دنیا در حال پیشروی است و همه شرکتها در صدد پیشی گرفتن از رقبا می باشند و می خواهند که محصولات و خدمات آنها به صورت مدرن و طبق متدهای روز دنیا تولید و وارد بازار شود.

شرکت ها دارای رقبای زیادی در حوزه کاری خود می باشند و برای پیشی گرفتن از رقبای خود نیاز به تبلیغات پی در پی و گسترده دارند تا بتوانند برند شرکت خود را به دنیا معرفی کرده و محصولات خود را در سطح گسترده ای به فروش برسانند.

به همین منظور شرکتها برای کنترل بازار و رسیدن به فروش بهتر سعی دارند همواره در تولید محصولات خود خلاقیت و نوآوری به خرج دهند و محصولی را به بازار عرضه کنند که خاص باشد و سبب شگفتی مشتریان شده و پاسخگوی نیاز مصرف کنندگان باشد و بتواند مورد استقبال واقع شود.

شرکت ها و کارخانجات مکان های بسیار وسیعی هستند که شامل بخش های متفاوتی نظیر طبقات، سالن ها، اتاق ها و... می باشند و اکثراً شرکتها در کنار یکدیگر و در یک بخش همچون شهرک صنعتی واقع می شوند.

زمانی که ارباب رجوع به این مکان های وسیع مراجعه می نماید پیدا کردن شرکت مدنظر بین چندین شرکت بزرگ کار مشکلی است اما اگر شرکت در سر درب محل خود، تابلو شرکتی نصب کرده باشد که معرف نام، لوگو و برند آن شرکت باشد، ارباب رجوع به راحتی می تواند محل مدنظر خود را پیدا کند.

 زمانی که افراد یا رانندگان وسایل نقلیه که جهت بارگیری یا تخلیه بار به شرکت های مربوطه مراجعه می نمایند برای رفتن به بخش خاصی از آن شرکت و انجام کاغذ بازی های داخل شرکت دچار سردرگمی می شوند و می بایست از اشخاص دیگر در مورد محل مدنظر پرس و جو نمایند.

پس برای راحتی ارباب رجوع لازم است از انواع تابلو راهنما هچون تابلو اسامی، تابلو طبقات، تابلو سالنی، تابلو ورود، تابلو شماره اتاق، تابلو خروج اضطراری و ... برای بخش های متعدد شرکت یا کارخانه استفاده نمود تا هم افراد دچار سردرگمی نشوند و هم از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری نموده و کارها با سرعت بالاتری انجام پذیرند.

تابلو تبلیغاتی شرکتی
تابلو تبلیغاتی شرکتی استیل دوغی

 

تابلوهای شرکتی

تابلو های شرکتی نصب شده در سر درب شرکت های سهامی عام یا خصوصی با نام تابلو شرکتی شناخته می شود . به دلیل اینکه شرکت ها مکان های بزرگی هستند و روزانه افراد زیادی در حال رفت و آمد به داخل شرکتها هستند، معمولاً برای تهیه و تامین مواد مورد نیاز شرکت ها و همچنین برای خارج نمودن مواد تولید شده، رانندگان وسایل نقلیه به طور دائم در حال رفت و آمد به داخل شرکت می باشند.

بنابراین شرکت بدون وجود تابلو شرکتی در سر درب، هنگام آدرس دهی دچار مشکلاتی می شود و تابلو شرکتی، نام شرکت و برند را به سمع و نظر عموم می رساند و یک ابزار تبلیغاتی موثر برای معرفی برند شرکت به مخاطبین می باشد و زمانی که تابلو شرکتی در سر درب شرکت نصب نکرده باشید ارباب رجوع نمی توانند به راحتی مکان مدنظر را پیدا کنند.

تابلو دفتر مهندسی
تابلو دفتر مهندسی با حروف چلنیوم دوبل پانچی

 

تابلو شرکتی چیست؟

یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی که می تواند به معرفی برند و نوع کسب و کار شما بپردازد، تابلو شرکتی می باشد . تابلو شرکتی مثل پلاک منازل معرف جایگاه شرکت است و بدون وجود تابلو شرکتی هویت آن شرکت پنهان می ماند.

تابلو شرکتی پشت بامی
تابلو شرکتی پشت بامی

 

انواع تابلو شرکتی

تابلو شرکتی را می توان به شیوه های مختلفی سفارش داد که عبارتند از:

تابلو شرکتی چلنیوم

تابلو چلنیوم یکی از محبوب ترین تابلوهای تبلیغاتی حال حاضر می باشد که دارای جلوه بصری درخشان همراه با نورپردازی های متفاوت است که نحوه نورپردازی تابلو سبب گرفتن لقب های متفاوت همچون تابلو چلنیوم طلایی، تابلو چلنیوم کریستال، تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم ستاره ای، تابلو چلنیوم ساده و تابلو چلنیوم لترمکس شده است.

برای شرکت ها معمولاً از تابلو چلنیوم ساده یا لترمکس استفاده می شود و سایر مدل های پیاده سازی تابلو چلنیوم بیشتر برای تابلو مغازه مناسبتر است .

حروف برجسته کارگاهی شرکتی
حروف برجسته کارگاهی شرکتی با چلنیوم

 

تابلو شرکتی استیل

تابلو استیل یکی از گزینه های مناسب برای سفارش تابلو شرکتی است . به دلیل عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین به داخل شرکت ها، تابلوها کثیف و کدر می شوند اما تابلو استیل نسبت به دیگر تابلوها کمتر کثیف می شود و درخشندگی و براقیت خودکار آن همواره پابرجاست و در مقابل شرایط جوی و آلایندگی ها کاملاً مقاوم است.

تابلو استیل حاوی انواع متفاوتی است و می توانید از آن به شکل های متعدد و به صورت ترکیبی نظیر تابلو پلاستیل استفاده نمایید . در هنگام سفارش تابلو استیل دقت نمایید که تابلوساز از استیل اصل استفاده نماید و به راحتی می توانید توسط یک آهنربا استیل اصل را شناسایی نمایید . زیرا استیل اصل توسط آهنربا جذب نمی شود.

تابلو شرکتی استیل دو لبه رینگ
تابلو شرکتی استیل دو لبه رینگ

 

پلاک استیل شرکتی

به طور کل پلاک استیل به چند دسته مختلف تقسیم می شود که عبارتند از :

پلاک استیل ساده

پلاک استیل یکی از ابزارهایی است که برای معرفی نام شرکت و یا شماره ثبت شرکت، سفارش داده شده و در مقابل درب ورودی شرکت و یا به عنوان شماره اتاق در سر درب مورد استفاده واقع می شود.

پلاک استیل ساده در طرح های مختلف همچون خش دار، مات، براق و آینه ای در دو رنگ طلایی و نقره ای توسط مشتریان سفارش داده می شود.

روش های اجرای پلاک استیل نیز به دو شکل متفاوت است یا به شکل مسطح و یا فلت پیاده سازی می شود و یا اینکه به شکل لبه دار . در صورتی که مشتریان حالت لبه دار آن را سفارش دهند، لبه های پلاک از اطراف یک یا دو سانتی متر به سمت داخل خم می خورد.

تابلو شرکتی
تابلو شرکتی استیل دوغی نور اندریک

 

پلاک استیل با قاب چوبی

در این روش پلاک ساخته شده در داخل یک باکس چوبی قرار می گیرد و همچون قاب تابلو نقاشی، جلوه ای کلاسیک و جذاب به خود می گیرد.

پلاک استیل پلکسی

برای ساخت این مدل از پلاک ها، از ورق پلکسی در پشت کار استفاده می شود . این پلاک به دو شکل اجرا و پیاده سازی می شود :

 • پلاک استیل با پلکسی پشت چسب
 • پلاک استیل با پلکسی و پایه اسپیسر
حروف استیل بی نور
حروف استیل بی نور

 

تابلو شرکتی وکیوم

تابلو وکیوم نیز یکی از تابلوهایی است که به صورت حروف برجسته سه بعدی طراحی و نصب می شود و برای شکل پذیری حروف و حجیم نمودن آنها از خلاء تشکیل شده در ترموفرمینگ استفاده می شود . حروف برجسته سه بعدی وکیوم زیبایی فوق العاده ای را برای تابلو تبلیغاتی شما به ارمغان می آورند.

تابلو شرکتی فلزی

در این روش از فلز برای ساخت حروف برجسته استفاده می شود که این فلزات می توانند از جنس روی، مس، آهن، آلومینیوم، استیل، برنج یا برنز باشند.

حروف برجسته شرکتی فلزی
حروف برجسته شرکتی فلزی

 

تابلو شرکتی پلاست

در این روش حروف از دو متریال فلز و پلاستیک به صورت ترکیبی ساخته می شود و امکان نورپردازی را فراهم می سازد.

حروف پلاست

 

تابلو شرکتی پانچی

حروف برجسته پانچی  نیز یکی از مدرن ترین و شیک ترین حروف ها برای ساخت تابلو تبلیغاتی است که برای ساخت رویه حروف این تابلو می توان از انواع حروف برجسته نظیر نئون پلاستیک، استیل و چلنیوم استفاده نمود . برای ساخت تابلو پانچی می بایست به سه نکته قطر پانچ، قطر لبه پانچ و تراکم پانچ توجه نمود تا یک تابلو تبلیغاتی زیبا خلق شود.

تابلو چلنیوم شرکتی پانچی
تابلو چلنیوم شرکتی پانچی

 

تابلو شرکتی رینگی

در این روش لبه های حروف برجسته تابلو تبلیغاتی به شیوه های متفاوت منطبق با اشکال هندسی برش می خورند و زمانی که اس ام دی ها روشن می شود نور از قسمت های برش خورده به شیوه ای زیباتر نمایان شده و چهره تابلو جذاب تر می شود.

حروف چلنیوم شیک رینگی
حروف چلنیوم شیک رینگی

 

تابلو شرکتی ترموود

از چوب ترموود برای ساخت تابلو ترموود و همچنین ساخت نمای ترموود استفاده زیادی می شود . معمولاً شرکت ها برای تزئین دکوراسیون داخلی و نمای شرکت از چوب ترموود استفاده می کنند .  تابلو ترموود می تواند یک هویت کلاسیک برای شرکت شما به ارمغان بیاورد.

تابلو شرکتی نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک از رایج ترین تابلوهایی است که در حوزه صنعت مورد استفاده واقع می شود . به دلیل استحکام حروف برجسته پلاستیکی به راحتی می توانید از این تابلو برای معرفی نام شرکت خود استفاد نمایید.

تابلو شرکتی نئون پلاستیک
تابلو شرکتی نئون پلاستیک

 

تابلو شرکتی فانتاکروم

فانتاکروم یک نوع سیستم پوششی مدرنیته است که به عنوان جایگزین پوشش کروم سنتی مورد استفاده واقع می شود . توسط این سیستم پوششی به راحتی می توان بر روی سطوح متعدد سطحی کرومی و آینه ای ایجاد نمود.

فانتاکروم بهترین پوشش متکی بر آب است و در سه مرحله پرایمر، کروم و کوتینگ اجرا و پیاده سازی می شود و همه طیف های رنگی به جز سفید را شامل می شود . برای پاشیدن این پوشش بر روی سطوح مختلف از دستگاه آبکاری فانتاکروم استفاده می شود.

تابلو شرکتی با چلنیوم ساده
تابلو شرکتی با چلنیوم ساده

 

تابلو شرکتی کامپوزیت

ورق کامپوزیت یکی از جدیدترین متریال هاست که بدلیل خواص زیادی از قبیل ضد حریق بودن، محافظ صوتی، سبکی و سایر مزایا، امروزه توسط شرکت های زیادی هم در طراحی نمای کامپوزیت و هم در طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین ساخت تابلو کامپوزیت مورد استفاده واقع می شود . از ورق کامپوزیت می توان به عنوان زیرساز کلیه تابلوهای تبلیغاتی با حروف برجسته استفاده کرد.

تابلو شرکتی شیک و جذاب
تابلو شرکتی شیک و جذاب 

 

تابلو شرکتی پترن

تابلو پترن یکی از تابلوهای تبلیغاتی زیباست که با استفاده از ورق های پلکسی دولایه و لبه چلنیوم به صورت اشکال هندسی متفاوت ساخته می شود .

تابلو شرکتی لبه سوئدی

در این روش حروف مثل حروف برجسته تابلو چلنیوم با استفاده از پلکسی گلاس ساخته می شود اما تفاوتی که دارند این است که لبه و رویه ی حروف دقیقاً مماس بر روی هم قرار می گیرند بدون کوچکترین زاویه یا انحناء.

تابلو فلز شرکتی
تابلو فلز شرکتی

 

تابلو شرکتی فلکسی

تابلو فلکسی یکی از پرکاربردترین تابلوهاست که اکثریت شرکت ها برای معرفی نوع برند، آن را سفارش می دهند . این تابلو ساده است و به دو شکل بانور و بدون نور ساخته می شود.

تابلو شرکتی لایت باکس

از تابلو لایت باکس معمولاً در بخش های داخلی شرکت برای معرفی به صورت آویز و دیواری استفاده می نمایند و یا از مدل ایستاده آن برای معرفی کالاها و خدمات استفاد می کنند.

تابلو لایت باکس شرکتی
تابلو لایت باکس شرکتی

 

تابلو شرکتی لاسوگاسی

در این روش به جای لامپ های اس ام دی از لامپ های 12 و 24 ولتی استفاده می شود . می توان کلیه ی حروف لاسوگاسی را با رنگ های مختلف به نمایش گذاشت و زرق و برق زیادی برای تابلو فراهم کرد.

تابلو شرکتی لاس وگاسی
تابلو شرکتی لاس وگاسی

 

تابلو شرکتی پیکسلی

این تابلو با استفاده از پیکسل ها در رنگ های مختلف طبق انیمیشن های موجود در حافظه ی تابلو به جلب نگاه مشتری می پردازد.

تابلو شرکتی پولکی

یکی از زیباترین و مدرن ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به اندازه چلنیوم طرفدار ندارد اما بسیار زیباست و می تواند از دوردست توجه هر رهگذری را جلب کند.

تابلو پولکی از تایل های پیش ساخته تشکیل شده است که جنس آن از پلاستیک نرم می باشد و به صورت اشکال هندسی متفاوت طراحی می شود و به عنوان زمینه انواع حروف برجسته بکار می رود.

 تابلو راهنمای شرکتی

همان طور که در بالا بدان اشاره شد، تابلو راهنما جهت هدایت و شناساندن بخش های متفاوت در یک شرکت مورد استفاده واقع می شود و نحوه چیدمان چارت سازمانی را در بخش های متعدد یک شرکت عام یا خاص به رخ می کشد.

از این تابلوها برای شناسایی اتاق های موجود در داخل ساختمان ها، واحد های متعدد سازمانی، معرفی اسامی افراد و سمت هر یک استفاده می شود.

جنس تابلوهای راهنما می تواند از نوع تابلو خطی یا تابلو لیرزی باشد که توسط دستگاه برش لیزری یا دستگاه حک و CNC بر روی چوب و ورق های پلکسی به صورت های متفاوت نظیر لایت باکس ایستاده یا آویز ساخته می شود.

به طور کل تابلو راهنمای شرکتی را می توان به چند دسته تقسیم بندی نمود که عبارتند از :

 • تابلو معرفی سمت و عنوان : جهت معرفی افراد و سمت آنها و بخشهای متفاوت نظیر قسمت فروش، مدیریت، تدارکات، بخش حسابداری، امور پرونده ها، بخش اداری، بایگانی و... مورد استفاده واقع می شود.
 • تابلوهای اعلانات : از این تابلوها جهت اطلاع رسانی، دستورالعملهای جدید، شعارهای تبلیغاتی و سازمانی استفاده می شود.
 • تابلوهای تبلیغاتی : تابلوی تبلیغاتی هم می تواند به عنوان تابلو سر در شرکت نصب شود و هم می تواند برای معرفی ساختمان های متعددی  که در داخل شرکت وجود دارد، مورد استفاده واقع شود و یا هر گونه تبلیغات دیگر مرتبط با محصولات و خدمات که می توان به عنوان تابلو تبلیغاتی یا آگهی بر روی دیوار پیاده سازی نمود.
تابلو فلز و پایه مفتول
تابلو فلز و پایه مفتول

 

تابلو شرکتی فضای خارج

تابلو تبلیغاتی شرکتی جهت نصب در فضای خارجی شرکت مورد سفارش واقع می شود تا بتواند علاوه بر معرفی نام شرکت به عموم رهگذران و مراجعین، سبب زیباسازی دکوراسیون بیرونی شرکت نیز باشد.

تابلو شناسایی شرکتی

این تابلو در فضای داخلی به منظور معرفی بخش های متعدد شرکت مورد استفاده واقع می شود . تابلو شناسایی به شکل تابلو استیل شناسایی و یا تابلو پلکسی شناسایی و به صورت حکی، ترکیبی و یا تلفیقی مورد استفاده واقع می شود.

تابلو شرکتی با حروف نئون پلاستیک
تابلو شرکتی با حروف نئون پلاستیک

 

تابلو شرکتی مولتی استایل

ساخت تابلو مولتی استایل با استفاده از پلکسی گلاس به همراه ورقی نازک مشابه شیشه که از دو لایه آکرولیک و ABS تشکیل شده است، انجام می پذیرد.

تابلو مولتی استایل شرکتی نیز در دو رنگ طلایی و نقره ای به صورت خش دار و براق قابل تولید است و به صورت های متعدد نظیر تابلو مولتی استایل ساده، تابلو مولتی استایل حک خورده، تابلو مولتی استایل با قاب چوبی و تابلو مولتی استایل با پلکسی قابل اجرا و پیاده سازی می باشد.

تابلو چلنیوم دوبل برای شرکت
تابلو چلنیوم دوبل برای شرکت

 

تابلو شرکتی پلکسی با چاپ استیکر

این مدل بیشتر برای تابلوهایی با سایز بزرگ اجرا می شود زیرا اگر برای تابلوهایی با سایز کوچک اجرا و پیاده سازی شود، نمی توان کار را به درستی برش داده و مونتاژ نمود . در ساخت تابلو هایی با ابعاد بزرگ نیز جنس زیر کار از پلکسی گلاس و برای رویه کار از استیکرهای چاپی استفاده می کنند.

تابلو شرکتی با حروف چلنیوم دوبل
تابلو شرکتی با حروف چلنیوم دوبل

 

تابلو شرکتی با پلکسی حک خورده

برای زیرکار می توان از پلکسی گلاس با هر رنگی استفاده نمود و نوشته ها یا طرح روی طلق پلکسی با استفاده از دستگاه لیزر، روی طلق حک می شود.

تابلو شرکتی استیل پلکسی

یک نوع تابلو ترکیبی است که می توان از دو متریال استیل و پلکسی برای زیر و یا روی کار استفاده کرد.

تابلو شرکتی تمام پلکسی

در این روش از پلکسی گلاس در رنگ دلخواه می توان برای پیاده سازی رویه و زیرکار و نوشته های مندرج در پلاک استفاده نمود.

حروف برجسته زیبا و جذاب
حروف برجسته زیبا و جذاب

 

تابلو شرکتی حک چوبی

زیرکار با استفاده از چوب ساخته می شود، سپس نوشته و یا لوگو توسط دستگاه لیزر بر روی چوب حک می شود.

تابلو چلنیوم ساده شرکتی
تابلو چلنیوم ساده شرکتی

 

 قیمت تابلو شرکتی

قیمت تابلو شرکتی با توجه به نوع تابلو و متریال های مصرفی که در ساخت تابلو مورد استفاده قرار می گیرد، سنجیده می شود . علاوه بر آن متر محیط حروف برجسته در صورت استفاده از تابلوهای حروف برجسته و ابعاد تابلو نیز در محاسبه قیمت تابلو شرکتی دخیل هستند.

قیمت پلاک شرکتی نیز بر اساس نوع متریالها و جنس پلاک که می تواند پلکسی، استیل، فلز و یا چوب باشد، تعیین می شود.

اهداف ساخت تابلو شرکتی

تابلو شرکتی صرفاً جهت معرفی نام شرکت به عموم مراجعین می باشد و در صورت نصب تابلو شرکتی، مشتریان در بین انبوه شرکت ها، به راحتی می توانند شرکت مدنظرشان را بیابند . هر شرکت یک پلاک ثبتی دارد که معرف شرکت و پلاک ثبتی آن می باشد که در اطراف درب ورودی شرکت ها نصب می شود.

حروف فلزی با پایه مفتول
حروف فلزی با پایه مفتول

 

 تابلو تبلیغاتی شرکتی

تابلو تبلیغاتی شرکتی به منزله معرفی نام شرکت به عموم است . شرکت ها معمولاً کالاها یا خدمات خود را در سطح گسترده تری به عمده فروشان، می فروشند و سپس به دست خرده فروشان و مصرف کنندگان عادی می رسد.

معمولاً شرکت ها، ادارات و یا سوله ها، در کنار یکدیگر واقع شده اند و هر کدام مراجعین زیادی دارند . با نصب تابلو تبلیغاتی شرکتی می توانید نظر مخاطبان بیشتری را به سوی شرکت خود جلب کنید.

بازاریابی و تبلیغات جهت فروش بیشتر، در زمینه های متعدد دیگری انجام می پذیرد و بیشتر بازاریابان نقش جذب برای فروش بیشتر را به عهده دارند اما با این وجود سفارش تابلو تبلیغاتی شرکتی و نصب آن در سر در شرکت می تواند علاوه بر وجه تبلیغاتی، سبب راحتی حال مرجوعین در یافتن مکان شرکت باشد.

تابلو لاسوگاسی شرکتی
تابلو لاسوگاسی شرکتی

 

تابلو شرکتی جدید

تابلوهای زیر به عنوان جدیدترین و شیک ترین تابلو شرکتی می توانند مورد استفاده شرکت ها واقع شوند :

 • تابلو چلنیوم
 • تابلو کامپوزیت
 • تابلو ترموود
 • تابلو لایت باکس
 • تابلو لاسوگاسی
 • تابلو پولکی
 • تابلو پیکسلی 
 • تابلو وکیوم
 • تابلو استیل
حروف فلزی پایه مفتول
حروف فلزی پایه مفتول

 

عوامل تاثیرگذار بر زیبایی تابلو شرکتی

 1. استفاده از رنگ های متناسب و هماهنگ در جذب نگاه مشتریان
 2. استفاده از جلوه ها و افکت های نوری ویژه
 3. استفاده از فونت های متناسب
 4. سفارش تابلو شرکتی جدید و مدرن