زمانی که ما از منزل خارج می شویم از مقابل مغازه ها و فروشگاه های زیادی عبور می کنیم که بالای سر در هر مغازه تابلوی تبلیغاتی نصب شده است . این تابلوهای تبلیغاتی معرف نام برندینگ و نوع کسب و کاری است که در آن مغازه به مشتریان ارائه می شود . در بین این همه تنوع تابلوهای تبلیغاتی فقط تابلوهایی می توانند نظر بینندگان و جستجوگران را جذب کنند که طراحی زیبایی داشته باشند و بتوانند چشمان رهگذران را به تابلو خیره کنند . در شرایط عادی و روزمره شاید ما در ظاهر به تابلوهایی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی نصب شده اند ، توجهی نمی کنیم ، اما زمانی که به یک محصول یا خدمتی نیاز پیدا می کنیم برند و یا مغازه هایی که تابلو سر در آنها نظر ما را قبلاً جذب کرده بودند برای ما یادآور می شوند ، آن موقع است که پی به اهمیت تابلوهای تبلیغاتی می بریم .

تابلوهای تبلیغاتی برترین ابزار برای تبلیغات برند می باشند و مورد استفاده هر صنفی با هر نوع فعالیتی واقع می شوند . تبلیغات سنتی و یا تبلیغات محیطی روش های متفاوتی از جمله طراحی و چاپ بیلبورد ، چاپ تراکت ، چاپ بنر ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، تبلیغات سمپلینگ ، استند تبلیغاتی ، لمپوست بنر ، استرابورد تبلیغاتی ، تلویزیون شهری و دیگر موارد می باشند . از میان این روش ها تابلوسازی بهترین و ماندگارترین شیوه است که می تواند برای سالهای طولانی مورد استفاده واقع شود . در میان کسب و کارها و مغازه هایی که ما در طول شبانه روز در سطح شهر زیاد می بینیم و خودمان نیز برای تهیه اجناس مدنظر گاهی به آن مغازه مراجعه می کنیم مغازه مرغ فروشی است .

 

تابلو مغازه مرغ فروشی :

تابلو مغازه مرغ فروشی ، تابلویی است که در سر درب مغازه هایی که  مرغ مخصوص پخت و پز می فروشند ، نصب می شود . مرغ فروشی ها یکی از مغازه هایی هستند که همه ما انسان ها مکرراً برای خرید مرغ ، ماهی و بوقلمون به آنجا مراجعه می کنیم . مغازه مرغ فروشی و یا سوپر مرغ مغازه ای است که انواع مرغ کامل ، رون مرغ ، سینه مرغ ، بال مرغ ، گردن مرغ و جگر مرغ را می فروشد .

به علت اینکه مرغ ، ماهی و بوقلمون از انواع خوراکی هایی هستند که توسط اکثریت افراد مورد استفاده بالقوه ای واقع می شود ، افراد اهمیت ویژه ای به سلامت این خوراک قائل می شوند . بنابراین اگر سوپر مرغ شما رونق چندانی ندارد می بایست در زیبایی و پاکیزگی محیط کاری خود بکوشید تا بتوانید نظر مشتریان بیشتری را جذب کنید ، زیرا یکی از نکات اساسی که افراد در مغازه های مرغ فروشی به آن اهمیت می دهند بهداشت و پاکیزگی محیط است . علاوه بر فراهم کردن شیکی و زیبایی نمای ظاهری و دکوراسیون خارج و داخل مغازه ، پس از اینکه با یک دیزاین خوب توانستید افراد را جذب کنید تا مغازه شما را به مغازه های رقبا ترجیح دهند و به سراغ مغازه شما بیایند ،  اگر اقلام خوراکی ارائه شده نظیر مرغ ، ماهی و بوقلمون دارای کیفیت و قیمت مناسب باشد ، مشتریان برای خریدهای بعدی نیز به مغازه شما مراجعه خواهند نمود . در صورت ارائه اجناس بی کیفیت ، غیربهداشتی و گران قیمت ، مشتری همان یکبار از مغازه خرید کرده و مجدداٌ مراجعه نخواهند کرد . تابلو مغازه مرغ یا تابلو مرغ فروشی اگر به زیبایی و با ایده پردازی طراحی و پیاده سازی شود ، می تواند از دوردست نظر رهگذران را جلب کرده و آنها را به سمت مغازه شما هدایت کند و شما با ارائه اقلام خوراکی با کیفیت و با قیمت مناسب می توانید آنها را به مشتریان وفاداری تبدیل نمایید .

 

تابلو مغازه ماهی فروشی :

در اکثریت مغازه های مرغ فروشی ، انواع ماهی های خوراکی همچون قزل آلا ، ماهی دودی ، ماهی آزاد  ، ماهی سفید ، ماهی کفال ، اردک ماهی ، ماهی حلوا ، ماهی سنگسر ، ماهی شوریده ، ماهی شیر ، ماهی سرخو ، ماهی هامور ، ماهی راشکو ، قلیه ماهی ، ماهی کپور و دیگر موارد به فروش می رسد .ماهی ها تنوع بسیار زیادی دارند و ماهی قزل آلا نیز در اکثریت مغازه های مرغ فروشی به صورت زنده به فروش می رسد . با نصب تابلو ماهی فروشی می توانید به رهگذران اعلام کنید که در مغازه مرغ فروشی ، ماهی نیز ارائه می شود . صاحبین مغازه هنگام سفارش تابلو مرغ فروشی معمولاً تصویر مرغ و یا ماهی را نیز در تابلو به نمایش می گذارند . تابلویی می تواند مشتری بیشتری جذب کند که نسبت به تابلوی نصب شده در سر در مغازه های رقبا شکیل تر و زیباتر باشد .

 

تابلو مغازه میگو فروشی :

میگو نیز یکی از خوش خوراک ترین اقلام خوراکی است که حاوی ویتامین های سرشاری است و به علت داشتن قیمت بالا ، توسط اکثریت مغازه ها به فروش نمی رسد و تعداد معدودی از مغازه های مرغ فروشی ، میگو نیز می فروشند . با نصب تابلو میگوفروشی می توانید به کلیه رهگذرانی که از مقابل محل کسب شما می گذرند بیان کنید که در مغازه خود میگو نیز می فروشید .

 

تابلو مغازه بوقلمون فروشی :

مصرف بوقلمون به عنوان یک خوراک و غذا به تازگی که شایعات زیادی در مورد بیماریهایی که از مصرف مرغ حاصل می شود ، بسیار زیاد شده است . افراد زیادی به جای مصرف مرغ ترجیح می دهند بوقلمون بخرند . بوقلمون نسبت به مرغ گوشت سفت و سیاه تری دارد و پخت آن زمان زیادی می طلبد و از قیمت بالاتری نسبت به مرغ برخوردار است . امروزه بسیاری از افراد به جای مرغ از بوقلمون استفاده می کنند و اکثریت مرغ فروش ها ، به فروش بوقلمون نیز می پردازند . برخی از مغازه ها به صورت تکی فقط بوقلمون و دیگر موارد مرتبط با آن مثل تخم بوقلمون و روغن می فروشند . چنین مغازه هایی بر روی تابلو مغازه خود فقط فروش بوقلمون را اسم می برند اما مغازه های مرغ فروشی که بوقلمون نیز می فروشند ، بیشتر روی نام مرغ فروشی به عنوان کلمه کلیدی بر روی تابلوی تبلیغاتی مغازه خودشان کار می کنند .

 

طرح لایه باز تابلو مرغ فروشی :

طرح تابلو مرغ فروشی در اکثریت سایت های طراحی تابلو و نوشته به صورت لایه باز موجود است که شما می توانید با استفاده از طرح تابلو مغازه مرغ و ماهی و موکاپ تابلو مرغ فروشی برترین تابلو را با خیالی آسوده انتخاب نموده و به عنوان تابلو مغازه یا تابلو سوپر مرغ سفارش دهید .

 

انواع تابلوهای تبلیغاتی مرغ فروشی :

تابلوسازی مغازه مرغ فروشی با توجه به سلیقه و بودجه افراد می تواند به شیوه های مختلفی همچون موارد زیر طراحی و پیاده سازی شود .

تابلو چلنیوم مغازه مرغ فروشی :

تابلو چلنیوم مرغ فروشی در حال حاضر جزء پرسفارش تابلوها در حوزه اقلام خوراکی است که از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است و به شکل های مختلفی قابل اجراست . تابلو چلنیوم مرغ فروشی می تواند جلوه و نمای زیبایی را برای فروشگاه مرغ فروشی به ارمغان بیاورد . قیمت تابلو چلنیوم بر اساس نوع تابلو و دیگر موارد قابل تعیین است . در صورت دلخواه جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم می توانید مطلب زیر را بخوانید .

 

قیمت تابلو چلنیوم چگونه محاسبه می شود ؟

 

تابلو استیل مغازه مرغ فروشی :

تابلو استیل مرغ فروشی جزء قدیمی ترین و در عین حال مقاوم ترین تابلوهاست که توسط اصناف زیادی از جمله صنف مرغ فروشی مورد استفاده واقع می شود و جلوه زیبایی را برای مغازه فراهم می سازد . تابلو استیل بدون نور در حوزه تابلوسازی استفاده زیادی دارد و اگر مغازه شما دارای نور کافی است می تواند بهترین گزینه برای یک تابلو باشد . زیرا قیمت تابلو استیل نسبت به قیمت تابلو چلنیوم کمتر است . اگر هم تمایل دارید تابلو استیل با نور سفارش دهید می بایست از تابلو استیل نور اندریک استفاده کنید . متد جدیدی که در ساخت تابلو استیل بکار می رود ، ترکیب استیل و نئون پلاستیک است که در نهایت یک تابلو پلاستیل زیبا به نمایش می گذارد .

تابلو استیل جزء تابلوهای فلزی است و یکی از انواع پرکاربرد فلزات در حوزه تابلوسازی برای سفارش تابلو از نوع فلز محسوب می شود . اگر تمایل دارید در مورد تابلو فلزی و انواع فلزاتی که در ساخت تابلو فلزی بکار می روند اطلاعات بیشتری کسب کنید مطالعه مطلب زیر به شما پیشنهاد می شود .

تابلو فلزی و انواع آن (حروف برجسته فلزی)

 

تابلو نئون پلاستیک مغازه مرغ فروشی :

تابلو نئون مرغ فروشی یکی از پرسفارش ترین تابلوها در حوزه مرغ فروشی است که با استفاده از حروف نئون اجرا و پیاده سازی می شود . تابلو نئون به دو شکل تابلو نئون شیشه ای و تابلو نئون پلاستیک اجرا می شود که هر نوع آن زیبایی و کارایی های خاص خود را دارد که هر مشتری با توجه به سلیقه ای که دارد نوعی از این تابلو را انتخاب می نماید . جنس رویه و لبه های حروف برجسته نئون پلاستیکی هر دو از نوع پلاستیک است و جنس حروف نئون شیشه ای ، از شیشه های خام که بر اساس حرارت به شکل حروف مدنظر در آمده اند .

 

تابلو فلکسی مغازه مرغ فروشی :

تابلو فلکسی مرغ فروشی یکی از ارزان قیمت ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به صورت بدون نور با چاپ فلکسی طراحی و پیاده سازی می شود و در صورتی که بخواهید تابلو با نور داشته باشید با نصب پرژکتور در بالا و طرفین تابلو فلکسی می توانید یک تابلوی تبلیغاتی فلکسی با نور سفارش دهید .

 

تابلو بنری مرغ فروشی :

تابلو بنر مرغ فروشی یکی از پراستفاده ترین و ارزان قیمت ترین تابلوهاست که می توانید هر قلم خوراکی را با تصویر روی بنر چاپ نموده و در معرض نمایش بگذارید . طرح لایه باز تابلو بنر مرغ فروشی به صورت آماده در شکل های مختلف طراحی می شود . در صورت تمایل می توانید این طر ح ها را دانلود کنید ، تغییرات خود را اعمال کنید و بعد آن طرح را بر روی بنر چاپ کنید . از بنر نیز در صنف مرغ فروشان برای تغییرات قیمت مرغ ، تغییر مکان و یا اعلام تخفیفات و فروش ویژه مثل عرضه مرغ منحمد استفاده می شود .

 

تابلو پیکسلی مغازه مرغ فروشی :

تابلو پیکسلی مرغ فروشی دارای انیمیشن های برنامه ریزی و رنگ پردازی برای هر کاراکتر از حروف برجسته و اشکال مندرج بر روی تابلوست که با نمایش پیکسلی می تواند نظر هر رهگذری را از دوردست جلب نماید .

 

تابلو پولکی مغازه مرغ فروشی :

تابلو پولکی مرغ فروشی با نمای پولکی که می تواند شامل اشکال هندسی متفاوتی باشد تکنیک جدیدی در پیاده سازی تابلو برجسته است . تابلوساز به جای استفاده از پی وی سی از تایل که نوعی پلاستیک نرم است در زیر حروف برجسته استفاده می کند و سپس حروف برجسته منتخب مشتریان را بر روی این تایل ها سوار می کند . تابلو پولکی با رقص پولکی بسیار زیبا از دوردست می تواند توجه هر رهگذری را جلب نماید .

 

تابلو ال ای دی مغازه مرغ فروشی :

تابلو ال ای دی مرغ فروشی از جذابترین تابلوهاست که به صورت دیجیتال و به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت مرغ فروشی و تابلو ال ای دی روان مرغ فروشی اجرا و پیاده سازی می شود . شما به راحتی می توانید با استفاده از تابلو ال ای دی انواع و اقلام خوراکی های پروتئینی همچون مرغ ، ماهی ، میگو ، بلدرچین و بوقلمون را که در مغازه خود به فروش می گذارید را با جلوه های انیمیشنی زیبا در معرض نمایش بگذارید و مشتریان را از اجناسی که می فروشید مطلع کنید .

 

تابلو وکیوم مغازه مرغ فروشی :

تابلو وکیوم مرغ فروشی نوعی تابلو با برجستگی بیشتر است که به صورت سه بعدی نیز اجرا می شود و تابلویی منحصر به فرد را برای معرفی برندینگ شما به نمایش می گذارد .

 

تابلو کامپوزیت مغازه مرغ فروشی :

تابلو کامپوزیت مرغ فروشی بسیار زیباست و به دلیل اینکه ورق های کامپوزیت خود از زیبایی ، درخشندگی و براقیت بالایی برخوردار است و حالت تمیزی خودکار دارد و در صورت کثیفی نیز به آسانی تمیز می شود ، می تواند نمای کامپوزیت شیکی را هم برای مغازه و هم برای تابلو به ارمغان بیاورد .

 

تابلو ترموود مغازه مرغ فروشی :

تابلو ترموود مرغ فروشی حاوی زمینه چوبی است و چوب مظهر طبیعت و پاکی محیط است . در ساخت تابلو ترموود از چوب ترموود به عنوان زیرساز تابلو بهره می برند و بر روی زیرساز چوبی می توان انواع حروف برجسته را پیاده سازی نمود .

 

تلویزیون شهری برای مغازه مرغ فروشی :

اگر شما یک فروشگاه بزرگ یا هایپر برای فروش مرغ ، ماهی ، میگو و بوقلمون دارید ، می توانید با فیلمبرداری و عکس برداری از بخش های متعدد فروشگاه ، آن را در تلویزیون شهری در مکان های عمومی و پربازدید به نمایش بگذارید .

 

تابلو لایت باکس مغازه مرغ فروشی :

تابلو لایت باکس مرغ فروشی قابلیت چاپ در انواع متعدد نظیر چاپ استیکر ، چاپ روی طلق ، چاپ بک لایت و دیگر چاپ ها را داراست و به دو شکل با قاب و بدون قاب و در انواع متعدد لایت باکس آویز ، ایستاده ، سقفی و دیواری اجرا و پیاده سازی می شود .

 

قیمت تابلو مغازه مرغ فروشی :

قیمت تابلو مغازه به نوع تابلو ، جنس متریال های استفاده شده برای ساخت تابلو ، ارتفاع تابلو از زمین و متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته بستگی دارد . قیمت تابلو مغازه بر اساس حروفی که در ساخت بکار می روند به شکل زیر تعیین می شود .

 

لیست قیمت

 

مزایای تابلو مغازه مرغ فروشی :

  • معرفی نام مرغ فروشی
  • تبلیغات بیست و چهار ساعته بدون تمدید بازه زمانی
  • زیباسازی محیط کسب و کار
  • کسب درآمد بیشتر
  • شناساندن مغازه به عموم