تابلو مغازه مرغ و ماهی

تابلو مغازه یکی از بهترین روش های تبلیغاتی برای برندینگ در نقطه فروش است. تابلو مغازه مرغ و ماهی، تابلویی است که در سر درب مغازه هایی که کار اصلی آنها فروش مرغ و ماهی است، نصب می شود و می توان بر روی این مدل از تابلو عکس یک ماهی یا مرغ را نیز اجرا کرد.

انتخاب تابلو حروف برجسته از قابلیت های عالی برای سفارش تابلو مغازه مرغ و ماهی است. مرغ فروشی ها یکی از مغازه هایی هستند که همه ما انسان ها مکرراً برای خرید مرغ، ماهی و بوقلمون به آنجا مراجعه می کنیم. مغازه مرغ فروشی و یا سوپر مرغ مغازه ای است که انواع مرغ کامل، رون مرغ، سینه مرغ، بال مرغ، گردن مرغ و جگر مرغ را می فروشد.

به علت اینکه مرغ، ماهی و بوقلمون از انواع خوراکی هایی هستند که توسط اکثریت افراد مورد استفاده بالقوه ای واقع می شود، افراد اهمیت ویژه ای به سلامت این خوراک قائل می شوند.  بنابراین اگر سوپر مرغ شما رونق چندانی ندارد، می بایست در زیبایی و پاکیزگی محیط کاری خود بکوشید تا بتوانید نظر مشتریان بیشتری را جذب کنید.

یکی از نکات اساسی که افراد در مغازه های مرغ فروشی به آن اهمیت می دهند، بهداشت و پاکیزگی محیط است. علاوه بر فراهم کردن شیکی و زیبایی نمای ظاهری و دکوراسیون خارج و داخل مغازه، پس از اینکه با یک دیزاین خوب، توانستید افراد را جذب کنید تا مغازه شما را به مغازه های رقبا ترجیح دهند و به سراغ مغازه شما بیایند،  اگر اقلام خوراکی ارائه شده نظیر مرغ، ماهی و بوقلمون دارای کیفیت و قیمت مناسب باشد، مشتریان برای خریدهای بعدی نیز به مغازه شما مراجعه خواهند نمود.

در صورت ارائه اجناس بی کیفیت، غیربهداشتی و گران قیمت، مشتری همان یکبار از مغازه خرید کرده و مجدداٌ مراجعه نخواهند کرد. تابلو مغازه مرغ یا تابلو مرغ فروشی اگر به زیبایی و با ایده پردازی طراحی و پیاده سازی شود، می تواند از دوردست نظر رهگذران را جلب کرده و آنها را به سمت مغازه شما هدایت کند و شما با ارائه اقلام خوراکی با کیفیت و با قیمت مناسب می توانید آنها را به مشتریان وفاداری تبدیل نمایید.

تابلو مغازه ماهی فروشی

تابلو تبلیغاتی ماهی فروشی در جایی نصب می شود که خدمت اصلی آنها ارائه انواع ماهی های خوراکی همچون قزل آلا، ماهی دودی، ماهی آزاد، ماهی سفید، ماهی کفال، اردک ماهی، ماهی حلوا، ماهی سنگسر، ماهی شوریده، ماهی شیر، ماهی سرخو، ماهی هامور، ماهی راشکو، قلیه ماهی، ماهی کپور و دیگر موارد به فروش می رسد.

ماهی ها تنوع بسیار زیادی دارند و ماهی قزل آلا نیز در اکثریت مغازه های مرغ فروشی به صورت زنده به فروش می رسد. با نصب تابلو ماهی فروشی می توانید به رهگذران اعلام کنید که در مغازه، انواع ماهی ها را می فروشید.

صاحبین مغازه هنگام سفارش تابلو مرغ فروشی، معمولاً تصویر مرغ و یا ماهی را نیز در تابلو به نمایش می گذارند. تابلویی می تواند مشتری بیشتری جذب کند که نسبت به تابلوی نصب شده در سر در مغازه های رقبا شکیل تر و زیباتر باشد.

تابلو مغازه میگو فروشی

میگو نیز یکی از خوش خوراک ترین اقلام خوراکی است که حاوی ویتامین های سرشاری است و به علت داشتن قیمت بالا، توسط اکثریت مغازه ها به فروش نمی رسد و تعداد معدودی از مغازه های مرغ فروشی، میگو نیز می فروشند. با نصب تابلو میگوفروشی می توانید به کلیه رهگذرانی که از مقابل محل کسب شما می گذرند بیان کنید که در مغازه خود میگو نیز می فروشید.

تابلو مغازه بوقلمون فروشی

مصرف بوقلمون به عنوان یک خوراک و غذا به تازگی که شایعات زیادی در مورد بیماریهایی که از مصرف مرغ حاصل می شود، بسیار زیاد شده است. افراد زیادی به جای مصرف مرغ ترجیح می دهند، بوقلمون بخرند.

بوقلمون نسبت به مرغ گوشت سفت و سیاه تری دارد و پخت آن زمان زیادی می طلبد و از قیمت بالاتری نسبت به مرغ برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد به جای مرغ از بوقلمون استفاده می کنند و اکثریت مرغ فروش ها، به فروش بوقلمون نیز می پردازند.

برخی از مغازه ها به صورت تکی فقط بوقلمون و دیگر موارد مرتبط با آن مثل تخم بوقلمون و روغن می فروشند. چنین مغازه هایی بر روی تابلو مغازه خود فقط فروش بوقلمون را اسم می برند. مغازه های مرغ فروشی که بوقلمون نیز می فروشند، بیشتر روی نام مرغ فروشی به عنوان کلمه کلیدی بر روی تابلوی تبلیغاتی مغازه خودشان کار می کنند.

طرح لایه باز تابلو مرغ فروشی

طرح تابلو مرغ فروشی در اکثریت سایت های طراحی تابلو و نوشته به صورت لایه باز موجود است که شما می توانید با استفاده از طرح تابلو مغازه مرغ و ماهی و موکاپ تابلو مرغ فروشی برترین تابلو را با خیالی آسوده انتخاب نموده و به عنوان تابلو مغازه یا تابلو سوپر مرغ سفارش دهید. طرح بنر تابلو مرغ فروشی یکی از پرفروش ترین طرح ها در سایت های طراحی تابلوهای تبلیغاتی است.

انواع تابلوهای تبلیغاتی مرغ فروشی

تابلوسازی مغازه مرغ فروشی با توجه به سلیقه و بودجه افراد می تواند به شیوه های مختلفی همچون موارد زیر طراحی و پیاده سازی شود.

تابلو چلنیوم مغازه مرغ فروشی

تابلو چلنیوم مرغ فروشی در حال حاضر جزء پرسفارش تابلوها در حوزه اقلام خوراکی است که از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است و به شکل های مختلفی قابل اجراست.

تابلو چلنیوم مرغ فروشی می تواند جلوه و نمای زیبایی را برای فروشگاه مرغ فروشی به ارمغان بیاورد. قیمت تابلو چلنیوم بر اساس نوع تابلو و دیگر موارد قابل تعیین است.

تابلو استیل مغازه مرغ فروشی

تابلو استیل مرغ فروشی جزء قدیمی ترین و در عین حال مقاوم ترین تابلوهاست که توسط اصناف زیادی از جمله صنف مرغ فروشی مورد استفاده واقع می شود و جلوه زیبایی را برای مغازه فراهم می سازد. تابلو استیل بدون نور در حوزه تابلوسازی استفاده زیادی دارد و اگر مغازه شما دارای نور کافی است، می تواند بهترین گزینه برای یک تابلو باشد.

قیمت تابلو استیل نسبت به قیمت تابلو چلنیوم کمتر است. اگر هم تمایل دارید تابلو استیل با نور سفارش دهید می بایست از تابلو استیل نور اندریک استفاده کنید. متد جدیدی که در ساخت تابلو استیل بکار می رود، ترکیب استیل و نئون پلاستیک است که در نهایت یک تابلو پلاستیل زیبا به نمایش می گذارد.

تابلو نئون پلاستیک مغازه مرغ فروشی

تابلو نئون مرغ فروشی یکی از پرسفارش ترین تابلوها در حوزه مرغ فروشی است که با استفاده از حروف نئون اجرا و پیاده سازی می شود. تابلو نئون به دو شکل تابلو نئون شیشه ای و تابلو نئون پلاستیک اجرا می شود که هر نوع آن زیبایی و کارایی های خاص خود را دارد که هر مشتری با توجه به سلیقه ای که دارد، نوعی از این تابلو را انتخاب می نماید.

جنس رویه و لبه های حروف برجسته نئون پلاستیکی هر دو از نوع پلاستیک است و جنس حروف نئون شیشه ای، از شیشه های خام که بر اساس حرارت به شکل حروف مدنظر در آمده اند.

تابلو فلکسی مغازه مرغ فروشی

تابلو فلکسی مرغ فروشی یکی از ارزان قیمت ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به صورت بدون نور با چاپ فلکسی طراحی و پیاده سازی می شود. در صورتی که بخواهید تابلو با نور داشته باشید، با نصب پرژکتور در بالا و طرفین تابلو فلکسی می توانید یک تابلوی تبلیغاتی فلکسی با نور سفارش دهید.

تابلو بنری مرغ فروشی

تابلو بنر مرغ فروشی یکی از پراستفاده ترین و ارزان قیمت ترین تابلوهاست که می توانید هر قلم خوراکی را با تصویر روی بنر چاپ نموده و در معرض نمایش بگذارید.

طرح لایه باز تابلو بنر مرغ فروشی به صورت آماده در شکل های مختلف طراحی می شود. در صورت تمایل می توانید این طر ح ها را دانلود کنید، تغییرات خود را اعمال کنید و بعد آن طرح را بر روی بنر چاپ کنید. از بنر نیز در صنف مرغ فروشان برای تغییرات قیمت مرغ، تغییر مکان و یا اعلام تخفیفات و فروش ویژه مثل عرضه مرغ منحمد استفاده می شود.

تابلو پیکسلی مغازه مرغ فروشی

تابلو پیکسلی مرغ فروشی دارای انیمیشن های برنامه ریزی و رنگ پردازی برای هر کاراکتر از حروف برجسته و اشکال مندرج بر روی تابلوست که با نمایش پیکسلی می تواند نظر هر رهگذری را از دوردست جلب نماید.

تابلو پولکی مغازه مرغ فروشی

تابلو پولکی مرغ فروشی با نمای پولکی که می تواند شامل اشکال هندسی متفاوتی باشد تکنیک جدیدی در پیاده سازی تابلو برجسته است. تابلوساز به جای استفاده از پی وی سی از تایل که نوعی پلاستیک نرم است در زیر حروف برجسته استفاده می کند و سپس حروف برجسته منتخب مشتریان را بر روی این تایل ها سوار می کند. تابلو پولکی با رقص پولکی بسیار زیبا از دوردست می تواند توجه هر رهگذری را جلب نماید.

تابلو ال ای دی مغازه مرغ فروشی

تابلو ال ای دی مرغ فروشی از جذابترین تابلوهاست که به صورت دیجیتال و به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت مرغ فروشی و تابلو ال ای دی روان مرغ فروشی اجرا و پیاده سازی می شود.

شما به راحتی می توانید با استفاده از تابلو ال ای دی انواع و اقلام خوراکی های پروتئینی همچون مرغ، ماهی، میگو، بلدرچین و بوقلمون را که در مغازه خود به فروش می گذارید را با جلوه های انیمیشنی زیبا در معرض نمایش بگذارید و مشتریان را از اجناسی که می فروشید، مطلع کنید.

تابلو وکیوم مغازه مرغ فروشی

تابلو وکیوم مرغ فروشی نوعی تابلو با برجستگی بیشتر است که به صورت سه بعدی نیز اجرا می شود و تابلویی منحصر به فرد را برای معرفی برندینگ شما به نمایش می گذارد.

تابلو کامپوزیت مغازه مرغ فروشی

تابلو کامپوزیت مرغ فروشی بسیار زیباست و به دلیل اینکه ورق های کامپوزیت خود از زیبایی، درخشندگی و براقیت بالایی برخوردار است و حالت تمیزی خودکار دارد و در صورت کثیفی نیز به آسانی تمیز می شود ، می تواند نمای کامپوزیت شیکی را هم برای مغازه و هم برای تابلو به ارمغان بیاورد.

تابلو ترموود مغازه مرغ فروشی

تابلو ترموود مرغ فروشی حاوی زمینه چوبی است و چوب مظهر طبیعت و پاکی محیط است. در ساخت تابلو ترموود از چوب ترموود به عنوان زیرساز تابلو بهره می برند و بر روی زیرساز چوبی می توان انواع حروف برجسته را پیاده سازی نمود.

تلویزیون شهری برای مغازه مرغ فروشی

اگر شما یک فروشگاه بزرگ یا هایپر برای فروش مرغ، ماهی، میگو و بوقلمون دارید، می توانید با فیلمبرداری و عکس برداری از بخش های متعدد فروشگاه، آن را در تلویزیون شهری در مکان های عمومی و پربازدید به نمایش بگذارید.

تابلو لایت باکس مغازه مرغ فروشی

تابلو لایت باکس مرغ فروشی قابلیت چاپ در انواع متعدد نظیر چاپ استیکر، چاپ روی طلق، چاپ بک لایت و دیگر چاپ ها را داراست و به دو شکل با قاب و بدون قاب و در انواع متعدد لایت باکس آویز، ایستاده، سقفی و دیواری اجرا و پیاده سازی می شود.

قیمت تابلو مغازه مرغ فروشی

قیمت تابلو مغازه به نوع تابلو، جنس متریال های استفاده شده برای ساخت تابلو، ارتفاع تابلو از زمین و متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته بستگی دارد.

مزایای تابلو مغازه مرغ فروشی

  • معرفی نام مرغ فروشی
  • تبلیغات بیست و چهار ساعته بدون تمدید بازه زمانی
  • زیباسازی محیط کسب و کار
  • کسب درآمد بیشتر
  • شناساندن مغازه به عموم