قیمت تابلو استیل

قیمت تابلو استیل

قیمت تابلو استیل به نوع تابلو استیل ، نوع ورق استیل و نحوه طراحی و پیاده سازی آن بستگی دارد و عوامل دیگری نیز هستند که قیمت نهایی تابلو استیل را تعیین می کنند که از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

عوامل زیر تعیین کننده قیمت تابلو استیل می باشند و می توانند در بالا و پایین شدن قیمت تابلو استیل دخیل باشند :

 

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت تابلو استیل :

 

 • قطر حروف به کار رفته بر روی تابلو ، هر چقدر قطر قلم افزایش یابد قیمت نیز افزایش می یابد .
 • نورپردازی داخل و خارج حروف برجسته استیل
 • قاب تابلو استیل و جنس آن
 • اندازه و فونت حروف به کار رفته بر روی تابلو استیل
 • جنس وسایل و متریال سازنده ی تابلو استیل
 • تعداد رنگ به کار رفته در تابلو استیل
 • طول و عرض تابلو
 • اندازه قطر لبه ها
 • ضد زنگ بودن ورق ها
 • ضخامت ورق استیل
 • جنس ورق استیل که سبب ماندگاری و طول عمر ورق می شود.
 • نوع ورق استیل
 • متر محیط حروف
 • نوع تابلو استیل
 • سفارش تابلو استیل تلفیقی

 

 

قیمت تابلو استیل تبلیغاتی :

 

تابلو استیل تبلیغاتی یکی از تابلوهایی است که توسط اصناف و کسبه به دلیل داشتن قیمت مناسب مورد سفارش زیادی قرار می گیرد و علاوه بر داشتن قیمت مناسب عواملی مثل تنوع در طرح ، رنگ ، ضد زنگ بودن ، براقیت و درخشندگی ، دوام و مقاومت زیاد در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی ، سبب شده تابلو استیل تبلیغاتی در میان مشتریان محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر تابلوهای فلزی داشته باشد .

   

  یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در قیمت تابلو استیل ، نوع ورق استیل می باشد . هر نوع از ورق استیل دارای ضخامت متفاوت است که سبب کاهش یا افزایش قیمت تابلو استیل می شود .

   

  گروه تابلوسازی نمارنگ لیستی کامل از قیمت پایه انواع ورق استیل که باعث ساخت انواع حروف برجسته استیل می شود ارائه کرده که می توانید آن را ملاحظه نمایید .

   

  قیمت حروف استیل  0/7 میل :

   

  قیمت حروف استیل 0/7 میل

   

  قیمت حروف استیل 1 میل :

   

  قیمت حروف استیل 1 میل

   

   


  تابلو استیل یکی از قدیمی ترین نوع تابلوهاست که در ابتدا به شکل بدون نور و ساده اجرا و پیاده سازی می شد چرا که استیل از نوع فلز است و فلز قابلیت عبور نور از خود را ندارد اما امروزه تابلوسازها با پیاده سازی ترفندها و روش هایی توانسته اند تابلو استیلی را پیاده سازی کنند که امکان اجرای نورپردازی و انتشار نور را به شیوه های متفاوت داشته باشد که با دو اسم شناخته می شوند.

   

  قیمت انواع تابلو استیل :

   

  قیمت تابلو استیل بدون نور  :

   

  در این روش رویه و لبه حروف هر دو با استفاده از ورق استیل ساخته می شوند و امکان نورپردازی برای این مدل فراهم نیست و بیشتر در مکان هایی که محیط نور کافی برای نمایش تابلو در شب را دارد مورد استفاده قرار می گیرد . این مدل از تابلو استیل ارزان ترین نوع تابلو استیل می باشد و اجرای آن نسبت به مدل های دیگر ساده تر است .

   

  قیمت تابلو استیل نور اندریک  :


  در ساخت تابلو استیل نور اندریک تابلوساز پس از طراحی و برش حروف برجسته استیل ، بین حروف و زمینه تابلو ، یک فضای یک سانتی متری ایجاد می کند که در این فضا لامپ های اس ام دی جاسازی می شود و در هنگام روشن شدن تابلو نور از زیر حروف به زمینه تابلو ، تابیده شده و جلوه کلاسیکی برای تابلو فراهم می کند البته نمی توان همچون تابلو چلنیوم نورپردازی ویژه ای را برای این تابلو اعمال کرد و همین نور مخفی نیز جذابیت تابلو را دو چندان می نماید . قیمت تابلو استیل نور اندریک به نوع ورق های استیل ، نوع زیرساز و نوع لامپ های اس ام دی بستگی دارد .

   

   

  قیمت تابلو پلاستیل :


  ترفند جدیدی برای ساخت تابلو استیل است که رویه حروف با استفاده از پلاستیکی به نام پلکسی ساخته می شود و برای ساخت لبه ها از ورق استیل استفاده می شود درواقع تابلو ترکیبی از پلاستیک و استیل می باشد که قابلیت انتشار یکنواخت نور را دارد . نوع ورق استیل ، نوع ورق پلکسی ، نوع زیرساز و نوع لامپ های اس ام دی تعیین کننده قیمت تابلو پلاستیل هستند .

   

  اگر تمایل دارید در مورد پلکسی و انواع آن بیشتر بدانید با مقاله زیر همراه ما باشید .

   

  انواع پلکسی

   

  قیمت تابلو استیل پانچی :

   

  قیمت تابلو استیل پانچی به نوع اجرا و متریال هایی که در ساخت تابلو بکار رفته است بستگی دارد . تابلو استیل پانچی تابلویی که امکان نورپردازی را فراهم می کند . پانچ نوعی سوراخ کاری است که در فواصل و اندازه های مشخص بر روی متریال های مختلف از جمله استیل ، انجام شده و سبب می شود لامپ های اس ام دی در پشت این سوراخ های ایجاد شده ، جای داده شوند و نور را به شکلی زیبا منعکس کنند . در تابلو استیل پانچی می توان حالت پانچ را هم بر روی لبه ها و هم بر روی رویه حروف برجسته اجرا کرد .

   

  قیمت تابلو استیل رینگی :

   

  رینگ نیز نوعی برش است که بر روی متریال های مختلف همچون استیل قابل اجراست . شما به راحتی می توانید هر گونه شکل هندسی مدنظر خودتان را بر روی تابلو استیل رینگی پیاده سازی کنید . تابلو استیل رینگی نیز امکان نورپردازی از بخش های برش داده شده را فراهم می کند و جلوه بصری جذابی را به نمایش می گذارد . قیمت تابلو استیل رینگی به متریال های ساخت و متر محیط بستگی دارد .

   


  استیل نوعی ورق فلزی است که در ساخت آن از فلز استیل استفاده می شود . ورق های استیل دو نوع متفاوت هستند :


  ورق استیل بگیر :

  این نوع ورق ها بسیار نازک هستند و مقاومت چندانی ندارند به راحتی خم و شکسته می شوند و براقیت هم همچون استیل اصل ندارند و نوعی استیل فرعی هستند قیمت تابلو استیل بگیر خیلی ناچیز است چرا که از متریال مرغوبی در ساخت آن استفاده نمی شود .


  ورق استیل نگیر :

  این نوع ورق از ورق های مرغوب استیل است که قابلیت انعطاف پذیری بالایی داد و در هر نوع شرایط آب و هوایی مقاوم است ضخامت ورق ها مناسب می باشد و کاملاً براق و درخشان هستند . شما به راحتی می توانید توسط یک آهنربا اصل یا فرع بودن ورق استیل را تشخیص دهید استیل نگیر توسط آهنربا جذب نمی شود و اصل است و استیل بگیر توسط آهنربا جذب می شود و فرع است .


  برای این که یک تابلوی تبلیغاتی زیبا و چشمگیری داشته باشید بی شک باید از یک شرکت معتبر تابلوهای استیل خریداری کنید ، در صورت بالا بودن قیمت تابلو استیل نیز خیالتان از بابت کیفیت محصول راحت است و بدون تردید تابلوی مورد نظر را خریداری می کنید . قیمت تابلو استیل به وسایل به کار رفته در ساخت ، برد و ظاهر آن بستگی دارد ، این که شرکت تولیدکننده از محصولات بی کیفیت یا از متریال های باکیفیت ، یعنی مواد سازنده درجه یک استفاده کرده است یا نه خیلی اهمیت دارد .

  از قدیم گفنتد هر چه تو آش بریزی همون میاد تو قاشق ، این ضرب المثل برای ساخت تابلو نیز صدق می کند و هر چقدر از متریال های اصلی استفاده کنید می توانید با یکبار هزینه سالها از یک محصول استفاده کنید بدون آنکه لازم باشد مثل دیگر روش های تبلیغاتی همچون بیلبورد ، تلویزیون شهری و تبلیغات در سایتها یا رسانه های ارتباط جمعی ، در طی یک بازه زمانی  هزینه مشخص شده ای بپردازید و پس از سپری شدن این بازه زمانی برای نمایش مجدد محتوا و پیام تبلیغانی خود ، مجددا هزینه پرادخت کنید . تابلوسازی بویژه تابلو استیل این چنین نیست اگر شما در هنگام سفارش تابلو کمی هزینه بیشتری پرداخت کنبد و از متریالهای اصلی و با کیفیت برای ساخت تابلو استیل بهره ببرید به راحتی می توانید سالها از این تابلو زیبا بدون اینکه هزینه تعمیرات پرداخت کنید استفاده نمایید اما اگر از متریال های بی کیفیت بازاری استفاده کنید قطعاً قطعات تابلو ماندگاری نخواهند داشت ممکن است ورق استیل زنگ بزند یا اینکه با کوچکترین باد شکسته شود و یا از روی زیرساز کنده شود و یا اینکه لامپ های نورپردازی تند تند بسوزند و بخش هایی از تابلو خاموش شود و دیگر عیوب ها که ممکن است بدلیل استفاده از متریال های بی کیفیت ، تابلو را دچار نقص کنند و شما مجبور به تعمیر بخش های معیوب و صرف هزینه  جهت تعمیرات شوید .


  به طور کلی حجیم کردن حروف ، اعداد و استفاده از قاب تابلو علاوه بر افزایش زیبایی موجب بالا رفتن قیمت تابلو استیل می شود . در واقع این حجیم سازی و بعد دادن به حروف تابلو استیل است که بیش از پیش در بین صاحبین مشاغلی که می خواهند محصولی را در مدت زمان کوتاه ولی گسترده به مردم معرفی کنند طرفدار پیدا کرده است . قیمت تابلو استیل با توجه به تاثیر خوبی که در رونق کسب و کار هر فرد دارد ، بسیار مناسب است ، به همین خاطر از از گذشته ها تا به امروز ، در بین مردم شناخته شد و مورد استفاده قرار گرفت .

   

   

  تابلو الماس


   

  برای ساخت تابلوهای استیل از ورق های نقره ای ، طلایی و استیل های رنگی استفاده می شود که با توجه به اندازه ی مورد نظر در کارگاه ها با دستگاه های لیزری بزش داده می شوند . در گذشته پیش از ورود دستگاه برش فلزات ، برش ورق استیل کاری زمان بر و به دلیل لبه های برنده ، خطرناک بود اما امروزه برش فلزات خصوصاً استیل در مدت زمان کوتاه بدون ایجاد لبه های موج دار انجام می پذیرد و بخش عمده ی ساخت تابلو استیل توسط افراد مجرب و حرفه ای و بدون دستگاه انجام می شود . از این رو قیمت تابلو استیل با توجه به زحمت زیاد در ساخت آن ، میزان جلوه ی زیاد و شیک بودنش به نسبت دیگر تابلوهای تبلیغاتی کمی بیشتر است که البته به ظرافت و زیبایی که دارد می ارزد . پس اگر برای خرید تابلوهای تبلیغاتی فقط کیفیت بالای محصول مهم است با کمی هزینه ی بیشتر می توانید بهترین تابلو استیل را خریداری کنید.


  گفتیم یکی از عوامل مهمی که سبب افزایش و یا کاهش قیمت تابلو استیل می شود نوع ورق استیل می باشد به طور کل ما چند نوع ورق استیل داریم :

   

  انواع ورق استیل برای ساخت تابلو استیل را نام ببرید ؟

   

  • ورق استیل مات
  • ورق استیل براق
  • ورق استیل ساده
  • ورق استیل خش دار
  • ورق استیل رنگی

   

  زمانی که از هر یک از این ورق ها استفاده شود منجر به ساخت نوعی از تابلو استیل می شود که حروف ساخته شده هر کدام نام های متفاوتی را به خود می گیرند . ورق های استیل در سایز ها و اندازه های مختلفی به شکل مربع و یا مستطیل هستند که به صورت رول های بزرگ و مدل شیت ورق های صفحه ای در بازار موجودند که سطح روی آنها کاملاً صیقلی و براق است .

   

   

  تابلو استیل

   


  قیمت انواع تابلو استیل با توجه به نوع ورق  استیل :

   

  قیمت تابلو استیل حروف نقره ای براق :


  در ساخت این نوع ورق از استیل نگیر استفاده می شود که امکان پیاده سازی هم به شکل تابلو استیل ساده را دارد و هم می توان به صورت تابلو استیل نور اندریک آن را پیاده سازی نمود . در صورتی که تابلو به صورت نور اندریک پیاده سازی شود نیاز به لامپ های اس ام دی و ترانس پروفن دار و پاور خنک کننده دارد که نوع برند و گارانتی شرکتی می تواند سبب کاهش و افزایش قیمت تابلو استیل با حروف نقره ای براق شود .

   

  قیمت تابلو استیل حروف طلایی براق :


  برای ساخت این نوع تابلو از استیل سیلور استفاده می شود که هم به شکل ساده و هم به شکل نور اندریک قابلیت اجرا دارد و نوع لامپ های اس ام دی و ترانس و پاور علاوه بر متر محیط حروف ساخته شده و هزینه نصب تابلو استیل می توانند از عوامل تعیین قیمت تابلو استیل با حروف طلایی براق باشند .

   

  قیمت تابلو استیل حروف برجسته رینگی :


  حروف برجسته رینگی نیز به شکل حروف استیل رینگی طلایی و حروف استیل رینگی نقره ای قابلیت اجرا دارند . برای ساخت حروف برجسته رینگی علاوه بر استیل سیلور از پلکسی گلاس نیز استفاده می شود که نوع پلکسی ، لامپ های اس ام دی ، ترانس و پاور و همچنین نوع ورق استیل ، تعیین کننده قیمت تابلو استیل با حروف برجسته رینگی هستند . این روش را می توان بر روی لبه ها نیز اجرا نمود یعنی با استفاده از دستگاه مخصوص رینگ لبه ها را به شکل رینگ در فاصله ها و ابعاد مشخص برش می دهند و یک تابلو استیل با لبه های رینگی زیبا به نمایش گذاشته می شود.

   

  قیمت تابلو استیل با رینگ طلایی :


  حروف استیل رینگی طلایی بسیار ضمخت به نظر می رسند و جذابیت خارق العاده ای را به نمایش می گذارند . برای ساخت تابلو استیل با رینگ طلایی ، تابلوساز از پلکسی گلاس با رنگ مورد سفارش مشتریان که می توان طلایی ، مشکی و نقره ای باشد ، استیل نگیر یک میل به رنگ طلایی ، لامپ های اس ام دی ، ورق پی وی سی ده میل ، ترانس و پاور خنک کننده استفاده می کند که علاوه بر نوع و کیفیت متریال مصرفی ، متر محیط حروف استیل رینگی طلایی ، تعیین کننده قیمت تابلو استیل با رینگ طلایی هستند .


  قیمت تابلو استیل رینگی به دلیل استفاده از سه نوع ورق پی وی سی  ، پلکسی و استیل و همچنین نوع اجرا متفاوت است زیرا تابلو استیل رینگی را می توان به صورت حروف استیل رینگی یک سمت رینگ ، حروف استیل رینگی دو طرف رینگ و حروف های رینگی با ترکیبی از متریالهای دیگر همچون پلکسی گلاس ، فلز و چلنیوم اجرا نمود .

   

   

  تابلو داروخانه

   

   

  قیمت تابلو استیل لبه پانچ طلایی :


  در این روش رویه حروف استیل لبه پانچ طلایی با استفاده از پلکسی گلاس ساخته می شود که نوع رنگ پلکسی بنا به سفارش مشتریان انتخاب می شود و سپس از استیل پانچ نگیر با ورق یک میل به رنگ طلایی و یا رنگی که مشتریان در نظر دارند استفاده می شود . لامپ های اس ام دی جهت نورپردازی مورد استفاده قرار می گیرند و از ورق پی وی سی ده میل نیز به عنوان زیرساز کار بهره می برند . جهت روشنایی و خنکی تابلو ، نیاز به استفاده از ترانس و پاور می باشد . حروف برجسته استیل لبه پانچ طلایی یا هر نوع رنگ دیگر بر اساس متر محیط تعیین قیمت می شوند . حروف برجسته استیل قابلیت اجرا به رنگ های نقره ای ، طلایی و دیگر رنگ ها را دارند که هر مشتری با توجه به سلیقه ای که دارد رنگ مورد نظر خود را سفارش می دهد اما پرکاربردترین رنگ ها سیلور و طلایی است .

   

  قیمت تابلو استیل لبه پانچی :


  تابلو استیل لبه پانچی جذابیت خارق العاده ای را به نمایش می گذارد و در صورتی که به شکل نور اندریک اجرا و پیاده سازی شود نور هم از بخش زیرین حروف به زمینه تابلو می تابد و هم از بخش های پانچ شده یا سوراخ شده چشم نوازی می کند و جلوه تابلو بسیار جذاب می شود . قیمت تابلو استیل لبه پانچی بدلیل استفاده از سه ورق استیل ، پلکسی و پی وی سی کمی نسبت به دیگر تابلوهای استیل بالاتر است .

   

  مزایای تابلو استیل :

  • ورق های استیل بسیار مقاومند در برابر هر نوع شرایط محیطی ایستایی دارند .
  • براقیت ورق های استیل زبانزد عام و خاص است
  • تابلو استیل حاوی ورق هایی است که ورق های آن خود در رنگ های نقره ای ، طلایی و دیگر رنگ ها در بازار موجود است و نیازی به رنگ آمیزی ندارند
  • ضد زنگ بودن خاصیت بارز تابلو استیل است
  • مراحل پیاده سازی و نصب تابلو استیل مدت زمان کمتری می طلبد.
  • سطح کیفی بالا
  • سادگی و زیبایی
  • قیمت تابلو استیل با توجه به زیبایی آن نسبت به قیمت تابلو چلنیوم کمتر است

   

  تبلیغات و بازاریابی دو روش اجرای کاملاً متفاوت است که صاحبین مشاغل و کسب و کارها برای دسترسی به درآمد بالاتر از آنها بهره می گیرند تا بتوانند به مشتریان بیشتری خدمات ارائه کنند و یا کالا بفروشند . بازاریابی و تبلیغات همواره در کنار هم مورد استفاده قرار می گیرند اما دو مقوله جدا هستند در ادامه مختصراً در مورد آنها شرح می دهیم .


  بازاریابی :  مجموعه فعالیت هایی است که در راستای آشنایی با نحوه خدمات رسانی و یا فروش کالاها و خدمات انجام می پذیرد که خود شامل بخش هایی همچون نحوه تبلیغات ، شناخت مشتریان ، شناخت بازار ، پشتیبانی و خدمات پس از فروش و جذب رضایت مشتریان می شود . فعالیت های بازاریابی توسط افراد آموزش دیده انجام می پذیرد که این افراد دوره های لازم درمورد محصولات و نحوه فروش آن ها ، نحوه مجذوب کردن مشتریان و جلب رضایت مشتریان و چگونگی وفادار نگه داشتن مشتریان جدید را سپری می کنند و سپس به طریق مختلف و همان طور که آموزش دیده اند به مشتریان و شرکت های حقیقی و حقوقی مراجعه نموده و اقدام به معرفی محصولات و خدمات می نمایند و در قبال هر مشتری پورسانت دریافت می کنند .


  اما تبلیغات عبارتند از استفاده از ترفندهایی که منجر به معرفی محصولات و خدمات به مشتریان حاضر و یا مشتریان جدید می شود . این نوع تبلیغات می تواند در بستر وب  ، شبکه های اجتماعی و یا به صورت تبلیغات محیطی و سنتی مورد استفاده قرار گیرد .

   


  از زمانی که بستر اینترنتی برای برقراری ارتباط انسانها از نقاط دور و نزدیک فراهم گشت تعاملات متحول شد و انسانها به راحتی می توانند در هر جای دنیا که هستند با یکدیگر صحبت کنند و مراوده داشته باشند و یا محصولات و خدمات خود را به متقاضیان ارائه دهند اما با این وجود هنوز هم عده ای هستند که به معاملات بر خط و مبتنی بر وب اعتماد کافی ندارند و تمایل دارند به صورت فیزیکی و حضوری خریدهای خود را انجام دهند و محصولاتی را که می خرند عیناً به چشم ببینند تفاوت ها را مقایسه کنند و بعد انتخاب و خرید خود را انجام دهند به همین دلیل هم هست که تبلیغات محیطی همچنان پرطرفدار هستند و توسط اقشار متعدد کسب و کار مورد استفاده واقع می شوند و بیشترین و بالاترین تبلیغات محیطی به تابلوسازی اختصاص دارد .

   

   

  تابلو آمانته

   

   


  تبلیغات محیطی که در پیرامون ما وجود دارند و ما در خارج از منزل و یا محل کار آنها را به وفور می بینیم بخش های متعددی را شامل می شوند و به شیوه های مختلف اجرا و پیاده سازی می شوند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

   

   

  تابلو سالن زیبایی

   

   

  در بین تبلیغات محیطی تابلوسازی برترین و ماندگارترین نوع تبلیغات است که به صورت نامحدود مورد استفاده شرکت ها ، ارگان ها ، فروشگاه ها و مغازه داران واقع می شود و ما می توانیم انواع تابلوهای تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی جهت معرفی برند در سر درب نصب شده اند را به وفور ببینیم پس کماکان با تابلوهای تبلیغاتی آشنا هستیم اما ممکن است در مورد اسامی ، تکنیک های ساخت و متریال های مصرفی برای ساخت هر تابلو آشنایی نداشته باشیم برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ذیل را مطالعه نمایید .

   

   


  دنیای تابلوسازی دنیای رنگ رنگ از تابلوهای متعدد است که هر کدام در شکل ها ، طرح ها و رنگ های متعدد با استفاده از متریال های مختلف اجرا و پیاده سازی می شود اینکه کدام تابلو برای چه مکانی مناسب است می بایست از تابلوساز کمک گرفت تا بتوان برترین نوع تابلو را که با مکان کسب تطابق دارد انتخاب نمود.