تابلوسازی در تهران همراه با قیمت تابلوها

تابلوسازی در تهران همراه با قیمت تابلوها

تابلوسازی در تهران :


تابلوسازی در تهران به شیوه های متفاوت قابل اجرا و پیاده سازی است . در روزهای اخیر زمانی که در کوچه و خیابان ها یک نگاه کلی به تابلوهای نصب شده در سر درب مکان های تجاری داشته باشیم ، مشاهده می کنیم که اکثریت تابلوها ظاهری براق و درخشان دارند و در داخل حروف برجسته طراحی شده در تابلوها ، انواع اشکال هندسی همچون دایره ، ستاره ، الماس و کریستال به چشم می خورد . این مدل از تابلوها ، تابلو چلنیوم نام دارد و در حال حاضر در استان تهران به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع تابلوهاست .

 

 

تابلوسازی در تهران

 

 

تابلوسازی تهران :


تابلوسازی تهران رقابت زیادی دارد و در سطح شهرها تعداد زیادی مغازه تابلوسازی که سازنده انواع حروف برجسته هستند ، وجود دارد . علاوه بر مغازه ها سایت های زیادی کار تابلوسازی انجام می دهند . تابلوسازی یک هنر بالقوه است که منجر به خلق یک طرح زیبا می شود و یک کار هنرمندانه را به نمایش می گذارد . این طرح در مقابل دیدگان عموم قرار می گیرد و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و یک دکوراسیون ، جلوه بصری زیبایی را برای مکان تجاری به همراه می آورد . بنابراین اگر تازه کار هستید و می خواهید یک تابلوی تبلیغاتی سفارش دهید یا اگر از تابلوهای قدیمی خود خسته شدید و قصد تعویض آن را دارید ، بهتر است از تابلوهای مدرن و جذاب امروزی استفاده کنید تا بتوانید سالها از آن تابلو در مکان تجاری خودتان بهره ببرید.

 

قیمت تابلوسازی در تهران :


قیمت تابلو تبلیغاتی در تهران توسط هر آژانس تبلیغاتی به صورت متفاوت سنجیده می شود . هر آژانس قیمت متفاوتی را به مشتریان ارائه می کند . دلیل این تفاوت استفاده از متریال ها و برندهای تولیدی آنهاست  . هر چه متریال ها با کیفیت تر و اصل تر باشند به همان میزان قیمت ساخت تابلو بالاتر می رود . قیمت تابلو تبلیغاتی بر اساس متریال های مصرفی در تابلو ، کیفیت متریال ها ، نوع تابلوها و متر محیط اشغال شده توسط حروف محاسبه می شود . بنابراین برای سفارش تابلو تبلیغاتی باکیفیت می بایست کمی هزینه بیشتری صرف نمایید تا از متریال های درجه یک و باکیفیت تایوانی و یا کره ای در ساخت تابلو استفاده شود .

 

در زیر لیستی کامل در مورد قیمت انواع حروف برجسته توسط گروه تابلوسازی نمارنگ ارائه شده است که می توانید آن را مشاهده کنید .

 

 

لیست قیمت های حروف برجسته نمارنگ

 

 

تابلوسازی تبلیغاتی برترین ابزار بازاریابی و تبلیغات :


تابلوسازی تبلیغاتی یکی از ابزارهای بازاریابی و جذب مشتری است . تابلوسازی سبب رونق کسب و کار ، جذب مشتریان بیشتر و هویت و اعتبار مکان کسب می شود . بدون شک شما در هر حیطه ای که مشغول به فعالیت هستید از تابلو تبلیغاتی برای معرفی برندینگ خود در هر شهر و استان کشور عزیزمان استفاده کرده اید  . یکی از استان های صنعتی و شلوغ کشور ما استان تهران است . این استان دارای شرکت ها ، مغازه ها ، فروشگاه ها و مکان های تجاری بیشماری است و رقابت در هر کسب و کاری شدید می باشد .

برای اینکه بتوانید در میان رقبای خود به پیروزی و قدرت بیشتری در جذب توجه مشتریان برسید  ، لازم است که از روش های تبلیغاتی متعددی همچون چاپ بنر ، چاپ بروشور ، تراکت ، کاتالوگ محصولات ، تبلیغات چریکی ، تبلیغات سمپلینگ ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی ، دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات در وب سایت ها و تابلوسازی بهره ببرید . استفاده از روش های تبلیغات می بایست مناسب با شغل و راه های ارتباطی باشد که مشتریان شما از آن طریق با شما در ارتباطند . علاوه بر آن ، تبلیغات می بایست به جا و به هنگام باشد تا تاثیر مطلوب تری را برای کسب و کار شما فراهم سازد .

 

 

فروژن

 

 

راه اندازی کسب و کار در تهران مستلزم استفاده از ابزارهای تبلیغاتی :


راه اندازی یک کسب و کار در تهران که به عنوان پایتخت کشور نیز محسوب می شود ، به دلیل دسترسی به ابزارها و ملزومات کمی راحتر از شهرستان های دیگر است . اما رقابت تجاری بسیار بالاتر است و بدون تبلیغات و بازاریابی قطعاً موفقیتی آنچنان که باید حاصل نخواهد شد و به سود کافی نایل نخواهید آمد . پس اگر فکر می کنید که تبلیغات و بازاریابی یک هزینه سربار و اضافی محسوب می شود کاملاً در اشتباه هستید . تبلیغات نه تنها یک هزینه سربار نیست بلکه سرمایه گذاری بلند مدت برای آینده ای نه چندان دور است . به شرط آنکه در زمان و مکان مناسب اجرا و پیاده سازی شود.

 

تابلو مغازه برترین ابزار تبلیغاتی جهت معرفی برند تجاری :


یکی از نیازهای اساسی بعد از تهیه مکان ، ملزومات و ابزارهای کاری برای راه اندازی هر نوع کسب و کار ، سفارش تابلوی سر درب محل کسب می باشد . بدون داشتن تابلو سر در علاوه بر بی هویت و بی اعتبار بودن مکان کسب ، نما و جلوه محل کسب نیز جذابیت و زیبایی چندانی نخواهد داشت . در واقع یک مکان تجاری بدون تابلو همچون یک خانه بدون پلاک است که افراد در پیدا کردن آن دچار سردرگمی می شوند . تابلوی تبلیغاتی به مکان کسب هویت و اعتبار می بخشد و به صورت شبانه روزی و مستمر ، نام برند شما را به رهگذرانی که در حال عبور و مرور از مقابل محل کسب شما هستند معرفی می نماید .

شاید فکر کنید که رهگذران به تابلوهای تبلیغاتی اهمیتی نمی دهند اما اصلاً این چنین نیست . با دیدن مکرر تابلوهای تبلیغاتی ، نام برند تبلیغاتی در ذهن بیننده حک می شود و زمانی که بیننده به محصول یا خدمات شما احتیاج پیدا می کند آن نامی که به صورت تکرار در ذهن بیننده حک شده ، از حافظه بلند مدت مخاطب فراخوانی شده و برای مخاطب یادآور می شود و مخاطب را مجبور می کند که به محل کسب شما مراجعه نماید .

 

انواع تابلوهای تبلیغاتی بر اساس نوع کارکرد :

 • تابلو مغازه

 • تابلو فروشگاهی
 • تابلو شرکتی
 • تابلو تجاری
 • تابلو اداری
 • تابلو بیمارستانی
 • تابلو راهنما

 

 

مهیار

 

 

کارگاه تابلوسازی در تهران :


کارگاه تابلوسازی مکانی است بزرگ و دارای دستگاه های پیشرفته حروف ساز ، که انواع تابلوهای تبلیغاتی را می توان در این مکان طراحی ، اجرا و پیاده سازی کرد . در تهران رقابت در حوزه تابلوسازی ، همچون دیگر حوزه های کسب و کار بالاست و کارگاه ها و مغازه های تابلوسازی زیادی وجود دارد .

افراد می توانند برای سفارش انواع تابلوهای تبلیغاتی به مغازه ها ، کارگاه ها و سایت های تابلوسازی مراجعه کنند و تابلوی مدنظر خود را سفارش دهند . قیمت تابلوهای تبلیغاتی توسط هر آژانس تبلیغاتی به صورت متفاوت تعیین می شود که تماماً به نوع کار ، کیفیت ابزارها و لوازمی که در ساخت تابلو بکار می رود ، بستگی دارد .

 

انواع روش های تابلوسازی در تهران :

 

تابلو چلنیوم در تهران :


تابلو چلنیوم تهران یک نوع از تابلوهای تبلیغاتی است که در حال حاضر در تهران بیشترین کاربرد را دارد و جزء پرسفارش ترین نوع تابلوهاست . علت پرطرفدار بودن تابلو چلنیوم ، تنوع در ساخت ، طرح ، رنگ و زیبایی آن است . تابلوساز در هنگام ساخت تابلو چلنیوم ، بر روی پلکسی برش هایی هندسی ایجاد می کند  . نحوه انجام این برش ها سبب می شود نور به شکل های متفاوت مثل دایره ، ستاره ، الماس و کریستال از تابلو به چشمان رهگذران برخورد داشته باشد . تابلو چلنیوم با توجه به نحوه ساخت با نام ها و اسامی زیر شناخته شده است :

 1. تابلو چلنیوم ساده
 2. تابلو چلنیوم لترمکس
 3. تابلو چلنیوم الماسی
 4. تابلو چلنیوم ستاره ای
 5. تابلو چلنیوم کریستالی
 6. تابلو چلنیوم دوبل
 7. تابلو چلنیوم طلایی

 

 هر کدام از انواع تابلو چلنیوم دارای قیمت متفاوتی است . در صورتی که تمایل به کسب اطلاعات در مورد نحوه تعیین قیمت تابلو چلنیوم دارید مطلب زیر را بخوانید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

 

تابلو پارتی پرنس

 

 

تابلو فلزی در تهران :


تابلو فلزی با استفاده از انواع متریال های زیر طراحی و پیاده سازی می شود .

 • آهن
 • مس
 • برنج
 • روی
 • برنز
 • استیل

 

در میان این متریال ها ، استیل توانسته خوش بدرخشد و درصد بالایی از سفارش تابلو فلزی را به خودش اختصاص دهد می پرسید چرا ؟ بدلیل اینکه دیگر متریال های فلزی در برابر شرایط محیطی و عوامل آب و هوایی سریعاً تغییر رنگ می دهند و دچار فرسایش می شوند . در صورت استفاده از دیگر متریال ها لازم است هر چند وقت یکبار برای تازه کردن ظاهر کار و زیباسازی آن ، روی سطوح فلزات مورد پرداخت و رنگ آمیزی مجدد قرار بگیرد .


در صورتی که فلز استیل نیازی به رنگ آمیزی ندارد و رنگش از خودش است . استیل در رنگ های مختلف در بازار موجود است اما رنگ طلایی ، نقره ای و مشکی بیشترین آمار را برای سفارش از سوی اصناف و کسبه دارد . ورق های استیل در دو نوع ساده و خش دار تولید و عرضه می شوند .


تابلو استیل به چند روش متعدد اجرا و پیاده سازی می شود . اگر تمایل دارید با آن روش ها آشنایی کاملتری داشته باشید گروه تابلوسازی نمارنگ در این مورد مفصلاً به بحث و گفتگو پرداخته است . در صورت تمایل به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

تابلو استیل و کاربردهای آن + ویدئو

 

 

تابلو املاک وکیوم

 

 

تابلو وکیوم در تهران :

 

به طور کل به تابلوهایی که تحت تاثیر گرما و حرارت شکل دهی می شوند ، وکیوم می گویند . اگر سلیقه شما در سفارش یک تابلوی تبلیغاتی این است که حروف میزان برجستگی بیشتری داشته باشند و بتوانید آنها را به صورت فانتزی پیاده سازی کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم تابلو وکیوم را سفارش دهید . زیرا بالاترین میزان برجستگی در ساخت حروف برجسته را دارد و به راحتی در هر نوع شکلی قابلیت پیاده سازی دارد .

 

تابلو ترموود در تهران :


تابلو ترموود یک نوع تابلو مغازه چوبی است که ظاهری کلاسیک و مدرن دارد . از این تابلو بیشتر برای تابلو مغازه فست فود ، تابلو مغازه رستوران ، تابلو مغازه سفره خانه و تابلو مغازه پوشاک استفاده می شود .


ترموود یک نوع چوب مقاوم در برابر رطوبت و حشرات است . از این نوع چوب هم در ساخت نما و هم در ساخت تابلو چوبی استفاده می شود . بنابراین اگر تمایل دارید یک محیط با آرامش و طبیعت بکر و واقعی را برای مشتریانتان فراهم سازید می توانید هم از تابلو ترموود و هم از نمای ترموود بهره ببرید .

 

کسب اطلاعات کاملتر در مورد ترموود با مطالعه مطلب زیر :

 

ترموود چیست ؟

 

 

تابلو ترموود قهوه بونو

 

 

تابلو لایت باکس در تهران  :


تابلو لایت باکس در تهران هم در محیط های باز و هم محیط های بسته مورد استفاده قرار می گیرد . از تابلو لایت باکس می توانید به شکل یک تابلوی هنری بر روی دیوار یا به شکل یک تابلو تبلیغاتی در سر درب استفاده کنید . یا اینکه در بخش های متعدد مکان تجاری آن را به عنوان یک تابلو سالنی و تابلو راهنما جهت هدایت مشتریان به بخش های مورد نظرشان ، نصب کنید . محتوای چاپی در تابلو لایت باکس به راحتی قابلیت تعویض دارد .

 

تابلو فلکسی در تهران :


با وجود اینکه از زمان ابداع تابلو فلکسی مدتهاست می گذرد و جزء اولین نوع تابلوها جهت معرفی برند و تبلیغات است ، هنوز هم بسیاری از اصناف و کسبه از این تابلو استفاده می کنند . تابلو فلکسی با توجه به دوام و ماندگاری ، قیمت ارزان و مناسبی دارد .

 

تابلو کامپوزیت در تهران :


تابلو کامپوزیت تهران یکی دیگر از تابلوهای پرکاربرد است . البته ناگفته نماند که منظور از تابلو کامپوزیت تابلویی است که تابلوساز به جای زیرساز پی وی سی از ورق های کامپوزیت برای ساخت تابلو تبلیغاتی استفاده می کند . برای ساخت حروف برجسته مندرج بر روی تابلو می توان از هر نوع حروف برجسته اعم از حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته استیل ، حروف برجسته فلزی ، حروف برجسته وکیوم و حروف برجسته چلنیوم استفاده نمایید .

 

ما مقاله ای مفصل در مورد حروف برجسته و مزایا و معایب هر یک ارائه کرده ایم که می توانید آن را بخوانید .

 

انواع حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی

 

به دلیل خواص بسیار زیاد ورق های کامپوزیت از جمله سبک بودن و ضد حریق بودن آنها ، استقبال معماران و صاحبین مشاغل برای ساخت نمای کامپوزیت بسیار زیاد است و معمولاً کاسبین نمای کامپوزیت را با تابلو کامپوزیت ست می کنند و یک محیط مدرن و شیک را برای مکان کسب خویش فراهم می سازند .

 

برای آشنایی کاملتر در مورد روش های متعدد اجرای تابلو کامپوزیت مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو کامپوزیت و کاربردهای آن در تابلوسازی

 

 

تابلو کامپوزیت

 

تابلو نئون در تهران :

 

دو شیوه متفاوت برای ساخت تابلو نئون وجود دارد :


الف ) تابلو نئون پلاستیک :


تابلو نئون پلاستیک جزء اولین تابلوهایی است که در حوزه تابلوسازی به شیوه حروف برجسته مورد استفاده قرار گرفت . پس از اختراع ورقی پلاستیکی مشابه شیشه با نام پلکسی ، امکان ساخت تابلوهای حروف برجسته نئون پلاستیک فراهم شد . در ساخت  حروف برجسته پلاستیکی ، لبه و رویه هر دو با استفاده از پلکسی ساخته می شود به همین علت افراد این تابلو را با نام تابلو تمام پلکسی نیز می شناسند .


ب ) تابلو نئون شیشه ای :


پس از اختراع لامپ های نئون ، امکان ساخت روشی تبلیغاتی به نام تابلو نئون شیشه ای فراهم شد . در ساخت تابلو نئون شیشه ای ، ابتدا حروف طراحی می شوند . سپس بر اساس طرح ترسیم شده ، حروف با استفاده از شیشه های خام در اثر حرارت شکل می گیرند . حال که حروف شکل گرفت در داخل آنها گاز نئون پر می شود و سپس با اتصال الکترود به دو سر آن ، حروف نئون شیشه ای از خود نور منتشر می کنند . نوری که توسط این حروف منتشر می  شود بسیار زننده است و از دوردست نیز چشم مخاطبان را خیره می کند . از تابلو نئون شیشه ای هم می توان به صورت تابلو سر در مغازه و هم به صورت تابلو پشت ویترینی استفاده نمود .

 

تابلو ال ای دی در تهران :


تابلو ال ای دی تهران یک نوع تابلوی تبلیغاتی دیجیتالی است که بر اساس ماژول کار می کند . تابلو ال ای دی با توجه به سلیقه سفارش دهندگان به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان قابل اجراست . جدیداً هم از این نوع تابلو به صورت نواری برای تزیین دو درب ورودی و دور ویترین استفاده می کنند . تابلو ال ای دی می تواند هم به عنوان تابلو سر در مغازه نصب شود و هم در مسافتی دورتر از محل کسب به عنوان تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار گیرد.

 

تابلو لاسوگاسی در تهران :


تابلو لاسوگاس ابتدا در شهر لاسوگاس رونمایی شد و بدلیل توریستی بودن این شهر توسط افراد مختلف کپی برداری شده و طرز طراحی و ساخت آن به شهرها و کشورهای دیگر منتقل شد .   در کشور ما نیز تابلو لاسوگاس با جلوه های نوری ویژه طراحی و پیاده سازی می شود .

 

 

تابلو لاسوگاسی

 

 

تابلو پیکسلی در تهران :


تابلو پیکسلی یکی از تابلوهایی است که بیشتر برای مغازه هایی مثل بستنی و آبمیوه فروشی مناسب است . تابلو پیکسلی یک کنترلر دارد و از یک حافظه برای کنترل کردن افکت های نوری استفاده می شود . نحوه روشن و خاموش شدن نور بخش های مختلف تابلو و نحوه اجرای بازی های انیمیشنی نوری توسط برنامه تعیین می شود .

 

تابلو پولکی در تهران :


تابلو پولکی با استفاده از یک لایه نازک پلاستیکی با نام تایل در بخش زیرین حروف برجسته ، پیاده سازی می شود . تایل ها در اشکال هندسی متعدد قابل اجرا و پیاده سازی هستند . بدلیل داشتن حالت لغزان و درخشان تابلو پولکی از دوردست جلوه بصری جذابی را به نمایش می گذارد .

 

تلویزیون شهری در تهران :


تلویزیون شهری تهران یک نمایشگر دیجیتال عظیم الجثه است که در مکان های پرازدحام نصب می شود . صاحبین مشاغل با خرید تلویزیون شهری و یا اجاره تلویزیون شهری می توانند کلیپ های تبلیغاتی مرتبط با مکان کسب ، محصولات و یا خدمات خود را در این تلویزیون ها پخش نمایند و مشتریان را با نحوه عملکرد کار خود آگاه سازند .

 

تابلو بنری در تهران :


تابلو بنر در تهران کاربردهای زیادی هم در عرصه تبلیغات و هم در حوزه آگاه سازی و اطلاع رسانی های عمومی و تخصصی دارد . از بنر برای تبلیغات ، آگهی های ترحیم و تسلیت و تبریکات ، اطلاع رسانی های عمومی شهری توسط شهرداری ها و دیگر کاربردها استفاده می شود . روزانه بنر های زیادی توسط آژانس های تبلیغاتی چاپ می شوند و به معرض نمایش در می آیند .

 

تابلو راهنما در تهران :


تهران شهر بزرگ و شلوغی است و حاوی کوچه ها ، خیابان ها ، مکان های توریستی و تفریحی ، مراکز خرید و مکان های تجاری و شرکت های بسیاری است . افراد در طول شبانه روز در حال رفت و آمد و مراوده با یکدیگر هستند . بدون وجود تابلو راهنما پیدا کردن یک آدرس یا بخشی از یک مکان تجاری بزرگ امکان پذیر نیست . در دنیای امروزی نمی توان بدون تابلو راهنما زندگی آسوده ای را تصور کرد زیرا بدون این تابلوها انسان ها دچار سردرگمی و گمراهی می شوند و زمان ، هزینه و انژری افراد به بطالت خواهد رفت .

 

بورس تابلوسازی در تهران :


شهرهای شلوغ و پرازدحام مکان هایی هستند که اشتغال در حیطه های متعدد از تعداد رقبای بالایی برخوردار است . بنابراین برندهایی از طرف مشتریان در میان رقبای زیاد مورد استقبال واقع می شوند که از لحاظ اجرا و کیفیت و همچنین قیمت در رده مناسبی واقع شده باشند . استان و شهرستان های تهران معمولاً برای هر صنفی که در حال فعالیت هستند حاوی بورس است که انتخاب برند های معروف و باکیفیت را برای مشتریان ساده می سازد . تابلوسازی نیز این امر مستثنی نبوده و در تهران شامل چندین مکان متعدد در بورس می باشد .

 

نمایشگاه تابلوسازی :


در پایتخت هر چند وقت یکبار نمایشگاه هایی برای اصناف و حوزه های کاری متعدد احداث می شود این شامل صنف تابلوسازی نیز هست . هر چند وقت یکبار نمایشگاه تابلوسازی در تهران و شهرهای مختلف جهت معرفی محصولات جدید ، فروش و کسب مشتریان بیشتر برگزار می شود.