تابلو سوپر مارکت

تابلو سوپر مارکت

تابلو سوپرمارکت :

تابلوسازی تنوع بسیار زیادی دارد و برای انتخاب بهترین تابلو مغازه خود با تنوع و گستردگی بسیاری مواجه هستید ولی آنچه در این بین مهم است استفاده از بهترین متریال در ساخت تابلوهای تبلیغاتی می باشد که ما در این مجموعه توانسته ایم با استفاده از بهترین متریال ها و استحکام و مقاومت بالای تابلوهای تولیدی خود رضایت مشتریان عزیز را جلب نمائیم.

یکی از مغازه هایی که تعداد آن در سطح شهر بسیار زیاد است سوپر مارکت می باشد و به دلیل برخورداری از بازار رقابتی بایستی تبلیغات بسیار خوبی داشته باشد تا مشتری را به سمت خود جذب نماید.

یکی از روش های تبلیغاتی که باعث  رونق کسب و کار می شود  و نقش بسزایی هم در جذب مشتری دارد استفاده از یک تابلو تبلیغاتی زیبا با جذابیت های بصری است تا بتواند نظر مشتریان را جلب نموده و آنها را به سمت کسب و کار شما سوق دهد . شاید در گذشته استفاده از یک بنرسوپرمارکت برای معرفی برند شما به عنوان یک تابلو سر درب مغازه کفایت می کرد ولی امروزه با روی کار آمدن  تکنولوژی و تجملاتی شدن مردم و پیشرفت صنعت تابلوسازی و به کارگیری روش های متنوع تبلیغاتی رقبا برای کسب و کار و خدمات خود ، دیگر استفاده از بنر برای سوپرمارکت جهت فروش مغازه داران کافی نیست و بایستی حتماً از تابلوهای تبلیغاتی با تکنیک های جدید و همچنین متریال های جدید استفاده کنند تا بتوانند نظر هر رهگذری را جذب نمایند .

برای سوپر مارکت می توان از انواع تابلوهای تبلیغاتی به شرح زیر استفاده نمود :

انواع تابلو تبلیغاتی سوپر مارکت :

تابلو چلنیوم :

یکی از برترین تابلوهای تبلیغاتی حال حاضر است که کاربردهای زیادی دارد و توسط صاحبین مشاغل مورد سفارش واقع می شود زیرا تابلو چلنیوم به دلیل انواع متفاوتی که در روش های ساخت و اجرا دارد دارای تنوع و زیبایی زیادی است و مشتریان می توانند با هر سلیقه ای که دارند از این تابلوی تبلیغاتی زیبا بهره مند شوند . تابلو چلنیوم دارای مزایای زیادی است که از جمله آنها می توان به متدهای نورپردازی متفاوت و داشتن نوار اسفنجی گردگیر برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل حروف برجسته اشاره نمود .

تابلو کامپوزیت :

این تابلو از ورق های آلومینیومی کامپوزیت حاصل می شود . ورق کامپوزیت بسیار سبک است و خاصیت براقی و تمیزی خودکار و زیبایی که دارد ، سبب شده است که صاحبین کسب و کار از این ورق ها در ساخت تابلو تبلیغاتی و نمای سوپر مارکت استفاده کنند . از ورق های کامپوزیت می توان به عنوان زمینه هر نوع حروف برجسته ای بهره جست .

تابلو ترموود :

ترموود یک چوب مقاوم است که برای ساخت تابلو تبلیغاتی از آن بهره می برند اما این تابلو به عنوان تابلو سر در مغازه برای سوپرمارکت چندان محبوبیت ندارد اما با توجه به سلیقه افراد و محل کسب می توان از آن به عنوان تابلو سوپرمارکت استفاده نمود ، از این تابلو بیشتر به عنوان تابلو اغذیه فروشی یا تابلو فست فود و یا تابلو رستوران استفاده می کنند .

تابلو استیل :

تابلو استیل نیز همچون چلنیوم دارای محبوبیت زیادی است و از گذشته های دور تا به امروز در حوزه تابلوسازی مورد سفارش اصناف واقع شده است . تابلو استیل سر در مغازه نیز زیبایی فوق العاده ای دارد اما پیشنهاد ما این است که اگر مغازه شما در محلی واقع شده است که نور مناسبی ندارد بهتر است از تابلو چلنیوم بهره ببرید زیرا تابلو استیل نمی تواند نور را از خود عبور دهد و برای داشتن تابلو تابان استیل از روش نور اندریک بهره می برند و یک تابلو استیل نور اندریک طوری طراحی می شود که نور از قسمت زیرین حروف برجسته بر روی زمینه تابلو تابیده شده و یک نمای سایه روشن زیبایی برای تابلو سر در مغازه فراهم می سازد .

تابلو لایت باکس :

تابلو لایت باکس نیز یک جعبه نورانی است که طرح مدنظر مشتریان توسط دستگاه برش لیزری ، برش داده شده و بر روی پلکسی چسبانده می شود و در داخل باکس قرار می گیرد و به راحتی می توانید متریال چاپی خود را با طرح های جدید جایگزین نمایید .

تابلو نئون :

تابلو نئون به دو دسته تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای تقسیم بندی می شود که هر دو مدل برای ساخت تابلو تبلیغاتی سوپرمارکت مناسب می باشد . تابلو نئون پلاستیک یا نئون شیشه ای با وجود قدیمی بودن همچنان اصالت خود را در حوزه تابلوسازی حفظ کرده و به عنوان یک تابلو تبلیغاتی زیبا و همراه با نور مورد سفارش واقع می شود .

تابلو ال ای دی :

 یکی از روش های ساخت تابلو تبلیغاتی مدرن است که دارای دو نوع تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان است . از این تابلو هم می توان به عنوان تابلو سر در مغازه یا دور درب وروی یا دور شیشه استفاده کرد .

طراحی تابلو مغازه به چه صورت انجام می پذیرد ؟

مراحل ساخت کلیه تابلوهای تبلیغاتی در کارگاه تابلوسازی طی می شود . در کارگاه تابلوسازی ، پس از طراحی حروف مدنظر مشتریان با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته همچون دستگاه برش لیزری و هنر دست تابلوساز و استفاده از وسایل و ابزارهای مورد نیاز همچون سمباده ، قیچی دستی و دیگر ابزارهای کاربردی ، تابلو ساخت و به محل مدنظر برده می شود و پس از انجام سیم کشی ها و انتقال اضافات به پشت کار در محل نصب شده و تحویل مشتری داده می شود .

قیمت تابلو سوپر مارکت :

تابلو سوپرمارکت یا تابلو هایپرمارکت که شما برای محل کسب خود سفارش می دهید دارای قیمت های متنوعی است که قیمت تابلو سوپر مارکت را عواملی همچون نوع لامپ های ال ای دی بکار رفته ، نوع ورق های زیرساز بکار رفته ، نوع حروف برجسته و محیطی که حروف اشغال می کنند تعیین می نماید .

مزایای استفاده از تابلو تبلیغاتی برای سر درب مغازه

در شهرهای شلوغی مانند تهران که انبوهی از فروشگاه ها و مراکز مختلف تجاری وجود دارد و هر کدام از صاحبین آن ها تلاش کرده اند به بهترین شکل معرف برند و فروشگاه یا مغازه خود باشند . تابلو تبلیغاتی بایستی به نوعی خاص با طراحی و رنگ و لعاب منحصر به فرد به مخاطبان معرفی گردد که این امر مستلزم برخورداری از هنر و فن تابلوسازی می باشد. تابلوسازی در درجه اول یک هنر است و تابلوسازان بایستی از مبانی هنر اطلاعات کافی داشته باشند و پس از آن فن و تکنیک ساخت تابلو می باشد که با سابقه بالا  و استفاده از بهترین دستگاه ها و رنگ ها با تکیه بر توانمندی تابلوسازان به دست می آید. حروف برجسته به روش دستی و دستگاهی برش داده می شود که برای به حداقل رساندن خطا و زیبایی هر چه بیشتر تابلو ها از دستگاه های برش لیزری استفاده می شود.

ویژگی یک تابلو تبلیغاتی خوب چیست؟
 • استفاده از یک متن جذاب و کوتاه
 • استفاده بهینه از ابعاد تابلو
 • استفاده از رنگ های شارپ و خیره کننده
 • استفاده از المان های مناسب با شغل و پیشه مشتریان
 • انتخاب یک محل و فضای مناسب برای نصب تابلو
 • طراحی هنرمندانه و چیدمان متن و تصویر به بهترین شکل
 • استفاده از بهترین متریال برای ساخت تابلو و استحکام آن در برابر عوامل خارجی و شرایط جوی
 • نورپردازی نقش مهمی در زیبایی یک تابلوی تبلیغاتی ایفا می کند
 • استفاده از ابزارها ، ورق ها و لامپ های اس ام دی با کیفیت بالا و دارای برند شناخته شده اسپانیایی و تایوانی می تواند سبب داشتن تابلویی زیبا شود که به مرور زمان کدر نشده و ماندگاری بلند مدتی را همراه داشته باشد.
 • انتخاب اسم های زیبا و معنی دار برای تابلو سوپرمارکت
 • انتخاب طرح مناسب تابلو سوپرمارکت با توجه به موقعیت مکانی محل کسب