تابلو مغازه لوازم التحریر تابلویی است که معرف مغازه لوازم التحریر فروشی است . بر روی تابلو مغازه لوازم التحریر می توان تصاویری از یک مداد ، خودکار ، دفتر یا کتاب را در کنار حروف برجسته درج کرد . اگر می خواهید تابلویی شیک تر و زیباتر داشته باشید بهتر است از زیرساز ترموود که چوبی است و لوازم التحریر را بهتر ترسیم می کند استفاده کنید .

 

اگر در مورد ترموود آشنایی ندارید گروه نمارنگ مقاله ای مفصل در این مورد ارائه کرده است .

 

ترموود چیست ؟

 

 

فروشگاه نورانی

 

 

تابلو لوازم التحریر فروشی :

 

لوازم التحریر فروشی مکانی است که کالاهای مرتبط با طراحی ، نقاشی و درسی را ارائه می دهد . با نصب تابلو لوازم التحریر فروشی می توانید مشتریان را به سوی مغازه خود هدایت کنید . یکی از مغازه هایی که ما انسانها برای تامین مایحتاج خود نظیر انواع خودکار ، کتاب ، دفتر ، پاک کن ، کیف ، مداد تراش ، اسباب بازی ، ماشین حساب ، شابلون و خط کش ، کارتریج جوهر رنگی ، انواع چسب همچون چسب مایع ، چسب چوب ، چسب شیشه ای ، انواع مداد رنگی ، مداد شمعی ، جامدادی ، تخته وایت برد و تخته نقاشی ، ست لوازم التحریر ، ماژیک ، قیچی ، انواع وسایل دکوری و مجسمه ، پانچ رومیزی و پانچ صحافی ، منگنه ، کلاسور ، پوشه ، طلق و شیرازه ، سوزن ته گرد ، پونس ، مگنت تخته وایت برد ، انواع برگه کاغذ ، تخته شاسی ، تابلو اعلانات و هر آنچه که شما در مدرسه ، خانه ، ادارات و موسسه ها جهت انجام کارهای دفتری ، دانشجویی و دانش آموزی به آن نیاز دارید در مغازه لوازم التحریر فروشی به فروش می رسد .

 

فروشگاه لوازم التحریر در سطح شهرهای متعدد از رقابت چندانی برخوردار نیست . معمولاً افراد غریبه برای تهیه لیست اجناس لوازم التحریر زمان زیادی را صرف پیدا کردن مغازه های لوازم التحریر می کنند . بنابراین با نصب تابلو لوازم التحریر می توانید مشتریان زیادی را جذب کسب و کار خود نمایید و محصولات بیشتری به فروش برسانید و درآمد بهتری داشته باشید . طرح لایه باز تابلو مغازه لوازم التحریر می تواند کمک شایانی در انتخاب نوع تابلوی تبلیغاتی شما داشته باشد .

 

 

فروژن

 

 

قیمت تابلو مغازه لوازم التحریر :

 

قیمت تابلو مغازه فروشگاه لوازم التحریر با در نظر گرفتن وسعت تابلو و متر محیط و دیگر متریال های بکار رفته در ساخت و کیفیت آنها ، در ابتدای کار پس از طراحی به مشتریان اعلام می شود.

 

تابلو فروشگاه لوازم التحریر :

 

معمولاً فروشگاه های لوازم التحریر نسبت به سایر مغازه ها از مساحت بیشتری برخوردار هستند . زیرا یک فروشگاه لوازم التحریر اجناس زیاد و متفاوتی را به فروش می رساند و نیاز به مساحت بیشتری دارد . آن  چیزی که می تواند در جذب مشتریان بیشتر تاثیرگذار باشد تبلیغات و بازاریابی مکرر می باشد . تبلیغات برای یک مغازه لوازم التحریر می تواند انواع متفاوتی داشته باشد که از جمله آنها می توان به نصب بیلبورد ، چاپ تراکت ، بروشور و کاتالوگ ، نصب استند تبلیغاتی و انواع تابلوهای تبلیغاتی اشاره نمود .

 

طرح کسب و کار لوازم تحریر برای کسب درآمد ، طرح بسیار جالب و کارآمدی است . نرخ سود لوازم التحریر بهینه و قابل توجه است . به شرط آنکه قبل از احداث مغازه لوازم التحریر ، تحقیقات لازم به عمل آید تا با شکست مواجه نشود .

 

تابلو مغازه نوشت افزار :

 

سود مغازه نوشت افزار به دلیل اینکه یکی از احتیاجات اساسی و کاربردی دانش آموزان ، دانشجویان ، ادارات و هر شغلی که به نوعی به کاغذبازی ها متکی می باشد ، مناسب و مرقوم به صرفه است . بنابراین مرجوعین زیادی دارد و برای داشتن فروش و جذب مشتریان بیشتر در وهله اول با نصب تابلو مغازه نوشت افزار می توانید قدم موثری بردارید . زیرا تابلو مغازه به محل کسب اعتبار و هویت می بخشد و سبب زیبایی هر چه بیشتر دکوراسیون بیرونی مغازه یا فروشگاه لوازم التحریر می شود و به صورت ماندگار و دائم به تبلیغ برند شما می پردازد .

 

اگر تمایل دارید با نحوه سفارش تابلو مغازه به صورت حرفه ای آشنایی داشته باشید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو مغازه و انواع مدل های آن

 

پس از جذب مشتریان بیشتر با کمی خلاقیت در فروش لوازم التحریر می توانید مشتریان تازه وارد را به یک مشتری وفادار تبدیل کنید . این کار میسر نیست مگر با خوش برخوردی ، ارائه لوازم باکیفیت و با قیمت مناسب ، انتخاب اسم زیبا برای مغازه لوازم التحریر ، فراهم کردن لیست لوازم تحریر برای مغازه به طور کامل ، طراحی دکوراسیون مغازه لوازم التحریر به صورت زیبا و خلاقانه هم برای داخل مغازه و هم برای نمای بیرون مغازه . طرح تابلو نوشت افزار در دنیای تابلوسازی بسیار زیاد است که شما با انتخاب هر یک می توانید تابلوی تبلیغاتی مدنظر خود را سفارش دهید .

 

اگر تمایل دارید با طرح های مختلف تابلوسازی بیشتر آشنا شوید ، مطالعه مطلب زیر به شما پیشنهاد می شود .

 

تابلو سازی مغازه با توضیحات کامل + ویدئو

 

 

حروف برجسته

 

 

یکی از ابزارهای مفید و موثر جهت تبلیغات برندینگ تجاری مغازه لوازم التحریر و همچنین محصولات و خدمات ، تابلوسازی است که به شیوه های متفاوت قابل اجراست . از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

انواع تابلو مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو چلنیوم مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو چلنیوم یکی از پرفروش ترین تابلوها در حوزه تابلوسازی است . تنوع بسیاری دارد که می تواند پاسخگوی نیاز و سلیقه هر فردی باشد . از انواع تابلو چلنیوم می توان به تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم دوبل و تابلو چلنیوم نور اندریک اشاره نمود . قیمت تابلو چلنیوم با توجه به نوع و تکنیک ساخت متفاوت می باشد که در ابتدای کار محاسبه شده و به مشتریان اعلام می شود .

 

آیا تمایل دارید در مورد نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم اطلاعات بیشتری کسب کنید ؟ با ما همراه باشید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

تابلو فلزی مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو فلزی تابلویی است که با استفاده از فلز ساخته می شود . آیا می خواهید با انواع تابلو فلزی آشنا شوید ؟ مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو فلزی و انواع آن (حروف برجسته فلزی)

 

 

تابلو استیل مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو استیل نور اندریک یک تابلو همراه با نور زمینه است که زیبایی بیشتری نسبت به تابلو استیل بدون نور برای تابلوی تبلیغاتی فراهم می سازد . علاوه بر این مدل ، می توان با سفارش تابلو استیل طلایی زیبایی بیشتری را برای تابلو فراهم ساخت . تکنیک دیگری که جدیداً در ساخت تابلو استیل مورد استفاده واقع می شود تابلو پلاستیل است . تابلو پلاستیل ترکیبی از استیل و پلاستیک می باشد و زیبایی هر دو متریال را برای تابلو فراهم می کند .

 

 

پرنیان

 

 

تابلو نئون مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو نئون را می توانید به دو شکل متفاوت تابلو نئون شیشه ای و تابلو نئون پلاستیک سفارش دهید . هر کدام زیبایی ها و ویژگی های خاص خود را در بردارند .

 

اگر دوست دارید در مورد تابلو نئون بیشتر بدانید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو نئون پلاستیک چیست و چگونه ساخته و طراحی می شود؟

 

 

استند تبلیغاتی مغازه لوازم التحریر :

 

استندها ابزاری هستند که توسط آنها می توانید انواع متعدد از اقلام لوازم التحریر موجود در مغازه خود را به نمایش بگذارید تا مشتریان تنوع محصولات شما را بتوانند به راحتی ملاحظه نمایند .

 

تابلو وکیوم مغازه لوازم التحریر :

 

اگر تمایل دارید حروف مندرج در تابلوی تبلیغاتی شما از برجستگی بیشتری برخوردار باشد ، سفارش تابلو وکیوم بهترین گزینه است . تابلو وکیوم سه بعدی جذابیت بیشتری را برای محل کسب شما به ارمغان می آورد .

 

تابلو ال ای دی مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو ال ای دی برای یک فروشگاه لوازم التحریر هم می تواند به عنوان اولین و تنها تابلوی مغازه در سر درب مورد استفاده واقع شود و هم می تواند همراه با تابلوی تبلیغاتی دیگر به عنوان یک تابلوی ثانویه و در بخش دیگری از مغازه همچون دور درب ورودی ، ویترین و یا در مسافتی دورتر از محل کسب مورد استفاده قرار گیرد . تابلو ال ای دی به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان مورد سفارش واقع می شود . در صورت داشتن بودجه کافی تابلو روان می تواند جلوه زیباتری را با انیمیشن های متحرک برای تابلوی تبلیغاتی فراهم سازد .

 

تابلو لایت باکس مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو لایت باکس می تواند به صورت آویز ، ایستاده و دیواری مورد استفاده واقع شود . با استفاده از این تابلو می توانید محصولات و بخش های متنوع را برای معرف حضور مشتریان به نمایش بگذارید .

 

تابلو کامپوزیت مغازه لوازم التحریر :

 

زمینه این تابلو با استفاده از ورق های کامپوزیت ساخته می شود . اما برای حروف مندرج بر روی آن می توان از هر نوع نوع حروف برجسته نظیر حروف برجسته استیل ، حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته چلنیوم و یا حروف برجسته وکیوم بهره برد . در صورت تمایل می توانید با استفاده از نمای کامپوزیت ، دکوراسیون بیرونی مغازه خود را نیز تزیین نمایید .

 

تابلو پولکی مغازه لوازم التحریر :

 

در ساخت این نوع تابلو بر روی زمینه تابلو از نوعی پلاستیک نرم به نام تایل استفاده می شود . این تایل ها در اقسام متعدد اشکال هندسی ، قابل پیاده سازی هستند . تایل های پولکی با استفاده از رقصی که در تابلو به نمایش می گذارند می توانند نگاه هر مخاطبی را جذب کرده و به سمت مغازه شما سوق دهند .

 

تابلو لاسوگاسی مغازه لوازم التحریر :

 

نحوه چیدمان لامپ ها در تابلو لاس وگاس کاملاً متفاوت است و با فواصل بیشتری جایگذاری می شوند . همین امر سبب تفاوت شکل ظاهری این تابلو می شود . براحتی می توان برای هر حرف یک رنگ نور متفاوتی را در نظر گرفت و تابلوی متمایزی را پیاده سازی کرد .

 

 

حروف برجسته

 

 

تابلو پیکسلی مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو پیکسلی از تابلوهای جدید و جذاب است که قابلیت برنامه ریزی را در نحوه نورپردازی و افکت های نوری دارد . می خواهید بدانید چگونه ؟ به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

تابلو پیکسلی

 

تابلو فلکسی مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو فلکسی به شکلی کاملاً ساده اجرا می شود . معمولاً بدون نور هستند . اما اگر تمایل دارید از نور استفاده کنید با نصب پرژکتور در اطراف تابلو می توانید این کار را عملی نمایید . نحوه چاپ تابلو فلکسی در مقاومت آن بسیار تاثیر گذار است . جدیداً با ایجاد فاصله بین محتوای چاپی و زمینه ، می توان نورپردازی متفاوتی را برای این تابلو به نمایش گذاشت .

 

تابلو بنری مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو بنری نیز به صورت ساده و بدون نور انجام می شود . از این تابلو بیشتر به عنوان تابلوی دوم جهت معرفی اجناس داخل مغازه یا فروشگاه و یا سایر اطلاع رسانی ها استفاده می شود . طرح بنر فروشگاه لوازم التحریر انواع متعددی دارد . دارای مدل ها و متدهای پیاده سازی زیادی است . طرح بنر لایه باز مغازه لوازم التحریر توسط سایت های زیاد ارائه شده اند که شما به راحتی می توانید هر یک از آنها را انتخاب نمایید .

 

تابلو ترموود مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو ترموود با زمینه چوب ترموود می تواند نمای کلاسیک و زیبایی را برای مغازه ، خصوصاً مغازه لوازم التحریر به ارمغان بیاورد . در ساخت این نوع تابلو می توانید از انواع حروف برجسته مدنظرتان استفاده کنید و تابلوی منحصر به فردی را برای محل کسب خود به نمایش بگذارید .

 

تابلو یونولیتی مغازه لوازم التحریر :

 

تابلو یونولیتی تابلویی است که با استفاده از یونولیت ساخته می شود . در صورتی که در داخل باکس قرار نگیرد ، مقاومتی در برابر شرایط آب و هوایی نخواهد داشت . تابلو یونولیتی مناسب برای استفاده در داخل فروشگاه لوازم التحریر است .

 

تلویزیون شهری برای مغازه لوازم التحریر :

 

تلویزیون شهری ابزار تبلیغاتی برای نمایش کلیپ های تبلیغاتی می باشد . با استفاده از آن می توانید نمایشی از مکان کسب  ، نحوه کارکرد و عملکرد ، کیفیت کاری و نوع کالاها و خدمات خود را به اجرا درآورید .

 

نصب بیلبورد برای مغازه لوازم التحریر :

 

اگر محل کسب بزرگی دارید و در سطح شهر و یا کشور می توانید پاسخگوی نیاز مشتریان باشید ، با نصب بیلبورد در مکان های پرازدحام می توانید برند خود را در سطح گسترده تری تبلیغ نمایید .

 

استرابورد تبلیغاتی مغازه لوازم التحریر :

 

با نصب استرابورد تبلیغاتی در فضای شهری کالاها و خدمات خود را در سطح شهر معرفی نمایید .

 

لمپوست بنر برای مغازه لوازم التحریر :

 

لمپوست بنر به صورت یک رو و یا دو رو جهت معرفی محصولات در سطح شهر نصب می شوند .

 

 

حروف برجسته استیل

 

 

چه عواملی می تواند سبب موفقیت و کسب درآمد بهتر در راه اندازی یک مغازه یا فروشگاه لوازم التحریر باشد ؟

 

تهیه لیست کامل از لوازم التحریر :

 

به دلیل اینکه تنوع در لوازم التحریر بسیار است و اجناس موجود در مغازه های لوازم التحریر همه ریز قلم هستند ، معمولاً اگر می خواهید پاسخگوی نیاز همه مشتریان باشید و هیچ مشتری را از دست ندهید و کاری کنید که مشتری همواره برای تهیه لوازم مورد نیاز به مغازه یا فروشگاه شما مراجعه نماید می بایست همواره لیست لوازم خود را تکمیل کنید تا مشتری را به سمت رقبای خود سوق ندهید .

 

برقراری ارتباط موثر با سازمان ها ، ادارات ، بیمارستان ها ، بانک ها و مدارس :

 

 یکی از نیازهای اساسی هر شعبه ای از جمله سازمان های دولتی و خصوصی ، ادارات ، موسسه ها ، بیمارستان ها ، کیلینیک ها ، بانک ها ، گمرک و غیره که به نوعی با ارباب رجوع و مشتریان در اتباط هستند ، انواع لوازم التحریر می باشد . با وجود سیستمی شدن امور ، باز هم کاغذ و انواع لیست لوازم التحریر برطرف کننده احتیاجات مرتبط با کاغذبازی و سایر مقولات متکی به آن است .

بنابراین اگر می خواهید درآمد بیشتری داشته باشید بهتر است با ادارات ، مدارس و جاهایی که کاغذبازی بخش اعظم ارتباطات را تشکیل می دهد ، وارد ارتباط و مراوده شوید تا به درآمد بهتری دست یابید . برای مثال هر ساله پیش از بازگشایی مدارس و دانشگاه ها ، کتابفروشی های خاصی از طرف مدارس به دانش آموزان برای تهیه کتاب معرفی می شوند . این نشانه تعامل آن کتابفروشی با مدارس می باشد که سود قابل توجهی را برای کتابفروشی به ارمغان می آورد .

 

نحوه تعامل با مشتریان :

 

مشتریان انواع متعدد با خاصیت ها و خلق و خوی های متفاوت دارند . هر شغلی که به نوعی با مشتری در ارتباط است می بایست با توجه به سلیقه ، اخلاق و ذائقه مشتریان مختلف ، برخورد مناسب داشته باشد تا بتواند نظر و اعتماد مشتری را جذب کرده و آن مشتری را به یک مشتری دائم و وفادار تبدیل نماید . بنابراین نحوه برخورد با مشتریان یکی از عوامل اصلی در وفاداری یک مشتری است که نباید از آن قافل شد .

 

قیمت مناسب :

 

اکثریت مشتریان تمایل دارند برای تهیه لوازم مورد نیاز خود از چندین مغازه قیمت ها را سوال کنند . آنها از مغازه ای خرید می کنند که یک کالای مشترک را با قیمت بهینه ای تری نسبت به دیگر مغازه ها عرضه می نماید . پس اگر کالاها با قیمت مناسب ارائه شوند مشتریان بیشتری به سراغ شما خواهند آمد .

 

کیفیت کالاها و خدمات :

 

هر کالایی با توجه به کیفیت و جنس آن دارای قیمت متفاوتی است . معمولاً مشتریان نسبت به این موضوع واقفند . نسبت به پولی که پرداخت می کنند به همان اندازه انتظار دارند که کالاها با کیفیت باشند . پس زمانی که در قبال کیفیت یک کالا تضمین می دهید ، می بایست کالا به همان اندازه نیز برای مشتری کارآمد باشد .

 

تبلیغات و بازاریابی :

 

عامل کلیدی در موفقیت هر نوع کسب و کاری ، علاوه بر داشتن کیفیت و قیمت مناسب تبلیغات و بازاریابی است . در واقع بدون تبلیغات کسب و کار شما دیده و معرف حضور مشتریان واقع نمی شود . برند شما فقط توسط مشتریانی که گاهاً به سراغ شما می آیند شناخته می شود . اما با تبلیغات گسترده در مقابل محل کسب و در سطح شهر و یا در صورت وسیع بودن کسب و کار در سطح کشور ، می توانید برند خود را به افراد بیشتری معرفی کرده و به سود بالاتر دست یابید .