تابلو تعمیرگاه :

 

زمانی که تعمیرکاران قطعات خودروهای سبک و سنگین ، بخواهند نام برند خود را به عموم معرفی کنند و بگویند که در مکان کسب شان خدماتی جهت تعمیر انواع ماشین ها ارائه می دهند ، بهترین گزینه استفاده از تابلو تعمیرگاه است . تابلو مغازه تعمیرگاه معمولاً به شکلی کاملاً ساده مثل تابلو فلکسی ، تابلو بنری و تابلو نئون پلاستیک سفارش داده می شود.

 

تابلو تعمیرگاه نوعی از تابلوهای تبلیغاتی است که برای معرفی نام برند تجاری مورد استفاده واقع می شود .

 

تعمیرکار کیست ؟

 

تعمیرکار خودرو ، شخصی است که تخصص کافی در زمینه تعمیر ، بازسازی ، تعویض و یا ترمیم بخش های متعدد ماشین های سواری ، خودروهای سنگین و انواع موتور سیکلت را دارد .

 

چرا افراد به تعمیرگاه ها مراجعه می کنند ؟

 

همه دارندگان وسایل نقلیه خواه ناخواه هر چند وقت یکبار برای تعویض یا تعمیر قطعات متعدد خودرو مجبورند به تعمیرگاه ماشین سری بزنند تا مشکلات خودروی خود را برطرف سازند . و یا جهت نگهداری خودرو تمهیدات لازم همچون تعویض روغن ، فیلتر ، تنظیم باد ، پنچرگیری ، تعویض یا تعمیر گیربکس ، تعمیر موتور و یا دیگر موارد را به انجام برسانند .

 

در سطح هر استان و شهرهای همجوار آن تعمیرگاه های خودرو های سبک و سنگین بسیار زیادند . این تعمیرگاه ها معمولاً در خارج از شهر و در کنار یکدیگر و یا در فواصلی نزدیک بهم بازگشایی شده اند . بنابراین رقابت تنگاتنگ و نزدیکی میان تعمیرکاران انواع خودرو و موتور سیکلت وجود دارد . اگر می خواهید در ابتدای کار مشتریان جدیدی که از کیفیت و نحوه کار شما مطلع نیستند را به سمت مکانیکی خود جذب کنید ، لازم است با نصب تابلو سر در مغازه مکانیکی این کار را به انجام برسانید . سعی کنید تابلویی نصب کنید که جذاب و زیبا باشد و بتواند از دوردست نظر هر رهگذری را جلب کند .

 

اهمیت تابلو مغازه تعمیرگاه :

 

زمانی که افراد ماشینی را خریداری می کنند برای اعمال برخی از تعمیرات ناچارند به تعمیرگاه ها رجوع کنند . افراد بر روی ماشین خود حساس هستند و دوست دارند ماشین خود را دست کسی جهت تعمیرات بسپارند که به کیفیت و مهارت کار او یقین داشته باشند . در وهله اول که هیچ تعمیرکار حرفه ای سراغ ندارند ، با استفاده از تابلوهای نصب شده در سردرب مغازه های تعمیرگاه ها ، به یافتن یک تعمیرگاه اقدام می کنند . در این میان تعمیرگاهی خواهد توانست نظر مخاطب را به خود جذب کند که تابلو سر درب داشته باشد و مشخصات تعمیرگاه بر روی آن درج شده باشد تا مشتری به آن مغازه اطمینان حاصل کند .

پس برای جذب نگاه مشتری در مرحله اول لازم است با نصب یک تابلوی شیک تر نسبت به رقبا ، مشتری را به سوی مغازه خودتان بکشانید . مرحله دوم بستگی به نوع کار تعمیرکار و رضایت مشتری از نحوه خدمات رسانی دارد . یکی دیگر از عوامل مهم برای وفاداری مشتریان نحوه برخورد با آنان است .

 

 

 

تابلو مغازه تعمیرگاه کامپوزیت

 

 

قیمت تابلو مغازه تعمیرگاه :

 

عوامل زیر می توانند تعیین کننده قیمت تابلو مغازه مکانیکی باشند :

متر محیط :

هر تابلویی که سفارش داده می شود دارای متراژ است که این متراژ بر اساس متر محیط برآورد قیمت می شود .

قاب دار یا بدون قاب بودن تابلو :

دور تابلوها می تواند حاوی قاب باشد یا اینکه بدون قاب اجرا شود . این کار نیز از عواملی است که سبب کاهش یا افزایش قیمت تابلو می شود .

نوع چاپ :

معمولاً مغازه های تعمیرگاه بیشتر از تابلو ارزان قیمت مثل تابلو فلکسی و یا تابلو بنری جهت سفارش تابلو تعمیرگاه استفاده می کنند . نوع چاپ و ماندگاری آن تاثیر بسزایی در قیمت تابلو مغازه تعمیرگاه دارد .

نوع تابلو :

نوع تابلو بسیار اهمیت دارد زیرا هر تابلو ابزارها و متریال های خاص خود را دارند تا ساخته شوند .

لامپ های اس ام دی :

در صورتی که تابلوی انتخابی شما از نوع بانور و حروف برجسته باشد ، جهت نورپردازی از لامپ های اس ام دی استفاده می شود . نوع لامپ ها و شرکت تولید کننده آنها تعیین کننده قیمت لامپ ها هستند .

استفاده از تایمر :

تایمر ابزاری است که در ساخت تابلوهای حروف برجسته ، زمان روشنی و خاموشی تابلوها را کنترل می کنند .

استفاده از دستگاه خنک کننده :

این ابزار نیز سبب خنکی تابلو می شود تا لامپ ها خاموش نشوند .

ارتفاع تابلو :

اگر تابلو نزدیک به زمین باشد با نردبان قابل نصب است اما در صورت نصب در ارتفاعات ، نیاز به احداث داربست دارند .

زیرساز تابلو :

زیرسازی تابلو مغازه تعمیرگاه می تواند با استفاده از چوب ترموود ، ورق کامپوزیت ، ورق ام دی اف ، ورق پی وی سی ، سنگ ، شیشه و یا هر نوع متریال دیگر باشد . پرکاربردترین زیرساز ورق پی وی سی است . قیمت هر ورق زیرسازی با توجه به نوع و برند تولید کننده متفاوت است .

 

 

 

اتو گالری نصرتی

 

 

تابلو مغازه مکانیکی :

 

مکانیکی جایی است که به مشتری در مورد تعمیر یا تعویض قطعات خودرو خدمات ارائه می دهد . تابلو مغازه مکانیکی تابلویی است که در سر در مغازه مکانیکی نصب می شود . معمولاً معرف نام دارنده مکانیکی و یا نام برندینگ یک مکانیک می باشد . شاید در شرایط عادی و روزمره به نظر توجهی به تابلوهای نصب شده در سر در مغازه های مکانیکی نداشته باشید . اما به مرور زمان که این تابلوها را مشاهده می کنیم ، خواه ناخواه نام برند تجاری مکانیکی در ذهن ما نقش می بندد . زمانی که می خواهیم آدرس تعمیرگاه و یا مشخصات آن را برای کسی توضیح بدهیم ، نام تجاری نصب شده در تابلو مغازه مکانیکی را بیان می کنیم .

تابلو سر در مغازه مکانیکی تاثیر فوق العاده ای در معروفیت نام برند یک تعمیرگاه خودرو را دارد . در صورتی که کیفیت کاری تعمیرکار متخصص در حد قابل قبولی باشد ، آن تعمیرگاه با نامی که در تابلو سر در مغازه تعمیرگاه خودرو درج شده است معرف حضور مشتریان واقع شده و همه با این نام از این تعمیرگاه یاد می کنند .

 

چه کسانی به مکانیکی ها مراجعه می کنند و از چه طریقی ؟

 

دارندگان خودرو هر چند وقت یکبار ناچارند برای رفع برخی از مشکلات مرتبط با خودرو به مکانیکی ها سری بزنند . حال ممکن است معرف داشته باشند و از طریق آن معرف به یک مکانیکی خاص مراجعه کنند . در صورت نبودن معرف افراد از طریق مشاهده تابلو مغازه مکانیکی به یک مغازه مکانیکی مراجعه می کنند . پس اگر می خواهید درصد مشتریان خودتان را افزایش دهید یک تابلو مکانیکی زیبا و شیک همراه با راه های ارتباطی بین شما و مشتری ، در مکان کسب خود نصب کنید .

من خودم شخصاً تبلیغاتی جزء تابلوسازی برای مغازه های مکانیکی و تعمیرگاه خودرو که کوچک هستند ، مشاهده نکردم . مگر تعمیرگاه های تخصصی بزرگ که در سطح شهر با نصب بنر ، تلویزیون شهری ، نصب بیلبورد و تبلیغ در شبکه های اجتماعی ، رادیو ، تلویزیون و سایت های پربازدید اقدام به معرفی نام تعمیرگاه و نحوه خدمات رسانی خود می کنند . تعمیرگاه های کوچک فقط به همان تابلو مغازه اکتفا می کنند و با آن برند خود را به عموم معرفی می نمایند . یا نهایتاً از بروشور ، تراکت و یا یک بنر پایه دار برای تشویق افراد جهت ورود به تعمیرگاه استفاده می کنند .

 

تابلو تعمیرگاه خودرو :

 

تابلو تعمیرگاه خودرو به افراد رهگذر اعلام می کند مکانی جهت تعمیر انواع خودرو وجود دارد . هر چه این تابلو زیباتر و جذاب تر باشد به همان میزان سبب جذب مشتریان بیشتر خواهد شد .

 

تابلو تعمیرگاه ماشین :

 

تابلو مغازه تعمیرگاه ماشین به عموم می گوید که آن مکان ، مناسب تعمیر چه نوع خودروهایی است . تابلوهایی که می توان به عنوان تابلو مغازه تعمیرگاه ماشین نصب شوند بسیار زیادند . هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند . پس اگر کسب و کار شما رونقی ندارد می بایست با نصب تابلو تعمیرگاه انواع سواری و علاوه بر آن با تمیزی و زیباسازی فضای تعمیرگاه مشتریان بیشتری را به سمت محل کار خود هدایت کنید .

 

تابلو تعمیرگاه موتور سیکلت :

 

موتورسیکلت وسیله ای است که اکثریت افراد از آن استفاده می کنند . برای سالم سازی و برخی تعمیرات نیاز به مراجعه به مکانیکی پیدا می کنند . بنابراین اگر در زمینه تعمیرات موتورسیکلت فعالیت دارید و مشتریان زیادی به شما مراجعه نمی کنند ، می توانید با زیباسازی محل کسب خود مشتریان بیشتری جذب کنید .

برای زیباسازی محل کسب و همچنین جذب مشتری اولین راهبرد نصب تابلو تعمیرگاه موتورسیکلت است . این تابلو می تواند طبق سلیقه شما با استفاده از یکی از تابلوهای تبلیغاتی منتخب شما طراحی و پیاده سازی شود . دومین راهبرد زیباسازی نما و دکوراسیون داخلی تعمیرگاه است . برای شیک کردن نمای تعمیرگاه ، اجرای نمای کامپوزیت می تواند بهترین گزینه باشد زیرا ورق های کامپوزیت هم ضد حریق هستند و هم حالت براقیت و تمیزی خودکار دارند و به راحتی کثیف نمی شوند . در صورت کثیفی نیز براحتی قابل شستشو هستند و می توانند نمای شیکی را برای تعمیرگاه شما فراهم سازند .

 

کسب اطلاعات کاملتر در مورد نحوه اجرای نمای کامپوزیت در مقاله زیر :

 

نمای کامپوزیت (قیمت ، انواع روش های اجرا + ویژگی ها)

 

 

 

تابلو تعمیرگاه

 

 

تابلو تعمیرگاه اتوبوس :

 

اتوبوس ها جزء وسایل حمل و نقل شخصی و عمومی هستند که نقش بسیار مهمی را در جابه جایی افراد در سطح شهرها ایفا می کنند . به دلیل اینکه اتوبوس ها دائماً در حال رفت و آمد هستند و معمولاً مسافت های طولانی را طی میکنند ، دائماً به سرویس و تعمیر نیاز پیدا می کنند . تعمیرکاران زیادی در زمینه تعمیر اتوبوس یا مینی بوس مشغول فعالیت هستند . با نصب تابلو تعمیرگاه مینی بوس و یا تابلو تعمیرگاه اتوبوس به صورتی شکیل و زیبا می توانید نسبت به رقبایتان مشتریان بیشتری جذب کنید .

 

تابلو مغازه لوازم یدکی :

 

دارندگان وسایل نقلیه زمانی که وسیله آنها خراب می شود و یا نیاز به سرویس دارد ، مجبورند برای تهیه قطعات خودروی خود به مغازه ها و یا فروشگاه های لوازم یدکی فروشی مراجعه کنند . لوازم یدکی مورد نیاز برای کلیه خودروهای سواری معمولاً در همه مغازه ها یافت نمی شود . افراد برای یافتن قطعات مختص به خودروی شخصی خود نیاز است به چندین مغازه مراجعه کنند تا لوازم مدنظر خود را پیدا کنند . مغازه های لوازم یدکی خودرو نیز معمولاً دارای رقابت تنگاتنگی هستند و در نزدیکی هم واقع شده اند . بنابراین با نصب تابلو لوازم یدکی زیباتر و جذابتر می توانید اولین مغازه ای باشید که نظر مشتری را جذب میکند و مشتری را به سوی مغازه شما روانه می سازد .

 

تابلو تعمیرگاه خودروهای دیزلی :

 

خودروهای سنگین و یا دیزلی به دلیل تردد شبانه روزی در جاده ها و بزرگ راه ها نیاز مبرم به تعمیر و سرویس دارند تا بتوانند به تکاپوی خود در جاده ها ادامه دهند . معمولاً خودروهای سنگین در بین راه دچار مشکلاتی می شوند که در این صورت رانندگان شناختی به مکان ندارند و فقط با استفاده از تابلو تعمیرگاه خودروهای دیزلی و یا تابلو تعمیرگاه ماشین سنگین می توانند تعمیرگاه مدنظر خود را برای رفع مشکل بیابند .

 

تابلو مغازه صافکاری خودرو :

 

صافکاری محلی برای سمباده کاری و ترمیم قطعات آسیب دیده ی ناشی از تصادفات رانندگی است که قصد نقاشی و رنگ آمیزی آن را داریم . دو نوع صافکاری داریم که یک نوع صافکاری با رنگ است و نوع دیگر صافکاری بی رنگ . در صورتی که بخش آسیب دیده عمیق نباشد و موجی در آن قسمت ایجاد نشده باشد ، می توان آن بخش را بدون استفاده از رنگ ترمیم کرد . اما در صورتی که بخش مدنظر آسیب دیدگی بالایی داشته باشد و رنگ آن از دست رفته باشد ، نیاز به استفاده از رنگ می باشد . رنگ آمیزی پس از مرحله صافکاری انجام می پذیرد .

در صورت آسیب دیدن شاسی نیز در صافکاری شاسی صاف می گردد ، سپس روی آن رنگ پاشیده می شود. تابلو صافکاری ماشین نیز معرف نام برندینگ و یا معرف نام متخصص صافکار است که می تواند به عنوان تابلو راهنما هدایت کننده مشتریانی باشد که صافکار معرف ندارند و فقط از طریق تابلو سر در صافکاری به آن مکان مراجعه می کنند .

 

تابلو مغازه نقاشی خودرو :

 

تابلو نقاشی خودرو نیز تابلویی است که برای معرفی نقاش خودرو در سر در مغازه نقاشی ماشین نصب می شود . پس از اعمال مرحله صافکاری نقاط آسیب دیده خودرو ، نوبت به نقاشی خودرو می رسد .

 

تابلو مغازه تعمیر موتور انواع ماشین  :

 

موتور قلب تپنده خودروهاست که در صورت خرابی ، ماشین از کار می افتد و تعمیر اساسی آن هزینه بالایی را می طلبد . در صورتی که مکانیک یا تعمیرگاه خودرو تخصص کافی در زمینه تعمیر نداشته باشد ، می تواند صدمات جبران ناپذیری به خودروی شما وارد کند . پس در صورت بروز عیب در موتور ماشین با استفاده از تابلو تعمیرگاه موتور به چند تعمیرگاه سر بزنید . از افراد در مورد نحوه کیفیت کار متخصص تعمیرکار پرس و جو کنید . در صورتی که فرد مورد تایید اکثریت بود کار را به او بسپارید .

من یک خودرو داشتم که تعمیر موتور آن را به یک تعمیرکار سپردم و بدلیل عدم ناتوانی وی در تعمیر تخصصی و حرفه ای ، ناچار شدم سه بار موتور ماشین را باز کنم توسط همان شخص ، که هر دفعه مجبور به خرید بسیاری از لوازم تکراری می شدم . با این حال باز هم پاسخگو نشد و همان گونه ماشین را فروختم . به همین دلیل تاکید بر سپردن کار به دست یک متخصص حرفه ای دارم .

 

تابلو مغازه تعمیرگاه گیربکس :

 

کار گیربکس ماشین ، انتقال نیرو از موتور به چرخ هاست . به طور کل دو نوع گیربکس داریم یک نوع گیربکس دستی و نوع دیگر گیربکس اتوماتیک . نحوه کارکرد هر یک با دیگری متفاوت است . گیربکس وظیفه زیادی را در محرک یک خودرو ایفا می کند . گاهاً مشکلاتی برای آن فراهم می شود و در صورت بروز مشکلات از حرکت خودرو ممانعت می نماید . افراد مجبورند به تعمیرگاه گیربکس مراجعه نمایند تا مشکل رفع شود . تابلو تعمیر گیربکس می تواند سبب جذب مشتری نسبت به رقبا شود.

 

تابلو مغازه باطری سازی :

 

وظیفه باطری تامین برق خودرو است . مشکلاتی که زمینه عدم روشن شدن خودرو فراهم می شود معمولاً ناشی از باطری است . دارندگان خودرو برای رفع مشکل به باطریسازی مراجعه می کنند . تابلو باطریسازی نقش موثری در یافتن تعمیرگاه باطری سازی ایفا می کند .

 

 

 

تابلو تعمیرگاه با پلکسی

 

 

 

طرح لایه باز تابلو بنر تعمیرگاه  :

 

تابلوسازی یکی از برترین روش های تبلیغاتی برای معروفیت یک برند تجاری است . تابلو تعمیرگاه نیز یکی از پرسفارش ترین تابلوهایی است که در حوزه تابلوسازی طراحی و ساخته می شود . در صورتی که برای اولین بار می خواهید تابلو مکانیکی را سفارش دهید و یا تابلو تعمیرگاه خودرو نصب شده در سر درب مغازه شما ، قدیمی و منسوخ شده است و تمایل به تعویض آن دارید . می توانید با طرح لایه باز تابلو تعمیرگاه مکانیکی که در سایت ها ارائه شده است نوع تابلوی تبلیغاتی خود را انتخاب کنید . با موکاپ تابلو تعمیرگاه پیش نمایشی از تابلو تبلیغاتی را ملاحظه کنید و پس از اطمینان از انتخاب خود تابلوی تبلیغاتی را سفارش دهید .

 

اگر نمی دانید موکاپ تابلو چیست به مطلب زیر رجوع کنید .

 

موکاپ و انواع آن

 

 

تابلوهای زیادی در حوزه تابلوسازی وجود دارد که شما می توانید آنها را به عنوان تابلو مغازه تعمیرگاه سفارش دهید .

 

با ما همراه باشید تا شما را مختصراً در مورد هر یک از این تابلوها آشنا کنیم .

 

انواع تابلو تعمیرگاه خودرو :

 

انواع تابلو تعمیرگاه ماشین می تواند به دسته های زیر تقسیم بندی شود :

 

تابلو چلنیوم تعمیرگاه :

 

در گذشته کمتر از تابلو چلنیوم به عنوان تابلو تعمیرگاه استفاده می شد . اما این روزها تعمیرکاران به نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی تعمیرگاه اهمیت ویژه ای قائل می شوند و برای زیباسازی هر چه بیشتر فضای تعمیرگاه می کوشند . بنابراین با نصب انواع تابلو چلنیوم به صورت زیبا و درخشان می توانید تابلو سر در مغازه شیکی را به عنوان تابلو تبلیغاتی تعمیرگاه نصب کنید .

 

تابلو فلکسی تعمیرگاه :

 

تابلو فلکسی یکی از پرسفارش ترین تابلوها در حوزه تعمیر خودرو است . معمولاً تعمیرکاران از تابلو فلکسی بدون نور برای معرفی نام و یا برند تعمیرگاه خود استفاده می کنند و هزینه زیادی را برای سفارش تابلوی تبلیغاتی جهت تعمیرگاه صرف نمی کنند .

 

تابلو نئون تعمیرگاه :

 

تابلو نئون هم یکی دیگر از تابلوهای پرکاربرد برای سفارش تابلوی تعمیرگاهی است . این تابلو به دو شکل تابلو نئون شیشه ای و تابلو نئون پلاستیک سفارش داده شده و نصب می شود .

 

برای آشنایی کاملتر با نحوه ساخت تابلو نئون و انواع آن می توانید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو نئون پلاستیک چیست و چگونه ساخته و طراحی می شود؟

 

تابلو استیل تعمیرگاه :

 

تابلو استیل نوع مقاومی از ساخت تابلوهای تبلیغاتی است . از براقیت و درخشندگی فوق العاده ای برخوردار است و هم برای سالیان دراز می تواند معرف برند تجاری شما باشد . به دلیل اینکه تعمیرگاه ها همواره با دود و سیاهی در ارتباطند و همیشه کثیف و کدر هستند ، تابلو استیل به دلیل تمیزی و براقی گزینه مناسبی برای تابلو تعمیرگاه است .

 

تابلو ال ای دی تعمیرگاه :

 

این تابلو به دو شکل تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان پیاده سازی می شود و می تواند معرف برند تجاری شما باشد . تعمیرکاران می توانند انواع تخصص هایی را که دارند در تابلو روان با افکت ها و انیمیشن های نوری زیبا به نمایش بگذارند و نظر مشتریان را جذب کنند .

 

تابلو راهنمای تعمیرگاه :

 

در صورتی که تعمیرگاه شما دارای وسعت بزرگی است و بخش های گسترده ای دارد و کارکنان زیادی در آن مشغول به فعالیت هستند و حاوی بخش تعمیرات ، بخش اداری ، بخش تحویل ، بخش نظارت ، بخش مدیریت ، بخش صافکاری ، بخش نقاشی ، بخش ورود ، بخش خروج و بخش های متعدد دیگر باشد با استفاده از تابلو راهنما می توانید این بخش ها را به مشتریان معرفی نمایید .

 

برای دیدن نمونه تابلو راهنما و ویژگی های هر یک می توانید مقاله زیر را بخوانید .

 

تابلو راهنما

 

 

 

تابلو حروف برجسته تعمیرگاه

 

 

تابلو ترموود تعمیرگاه :

 

تابلو ترموود با نمای چوبی زیبایی که دارد یک محیط مدرن و کلاسیک را برای مکانیکی شما به ارمغان می آورد . اگر می خواهید نمای مکانیکی شما زیبا باشد می توانید از چوب ترموود برای زیباسازی مکان بهره ببرید . اجرای دکوراسیون چوبی ترموود یک فضای فرح بخش و کلاسیک را برای تعمیرگاه فراهم می کند . اگر تعمیرگاه شما بزرگ است و روزانه تعداد مشتریان زیادی دارید و کارکنان زیادی در حال فعالیت هستند . با اجرای نمای چوبی و نصب تابلو مغازه ترموود می توانید جلوه بصری جذابی را برای تعمیرگاه تخصصی و حرفه ای خود فراهم کنید .

 

تلویزیون شهری :

 

اگر تعمیرگاه تخصصی با وسعت بالا و بخش های متعدد دارید می توانید از بخش ها و نحوه کارکرد افراد ، فیلمبرداری و عکسبرداری نمایید و آن را در مکان های پرازدحام با اجاره تلویزیون شهری و یا خرید تلویزین شهری به نمایش بگذارید .

 

تابلو کامپوزیت تعمیرگاه :

 

تابلو کامپوزیت یک تابلو مقاوم است که می تواند یکی از گزینه های مناسب برای سفارش تابلو تعمیرگاه باشد . با توجه به سلیقه ای که دارید می توانید حروف برجسته دلخواه خود را بر روی زیرساز کامپوزیت سوار کنید و یک تابلو کامپوزیت منحصر به فرد به نمایش بگذارید . در صورت تمایل جهت زیباسازی فضای تعمیرگاه می توانید از نمای کامپوزیت استفاده کنید . بدلیل اینکه تعمیرگاه ها مکانی پرریسک در برابر حریق هستند اجرای نمای کامپوزیت علاوه بر زیباسازی و تمیزی مکانیکی ، می تواند فراهم کننده یک محیط کاملاً شیک و مدرن باشد .

 

تابلو پولکی تعمیرگاه  :

 

از جدیدترین تابلوهاست که به جای زیرساز پی وی سی و یا کامپوزیت از تایل های پولکی که نوعی پلاستیک نرم محسوب می شود استفاده می گردد . می توان هر نوع حروف برجسته ای را که مدنظر مشتریان است بر روی آن سوار کرد .

 

تابلو پیکسلی تعمیرگاه :

 

تابلو پیکسلی هم یک متد جدید در پیاده سازی تابلوهای تبلیغاتی است که نما و جذابیت بالایی دارد . می توان برای هر کاراکتر از حروف برجسته ، انیمشن نوری و حرکتی متفاوتی برنامه ریزی نمود .

 

تابلو وکیوم تعمیرگاه :

 

تابلو وکیوم یک نوع تابلوست که برجستگی حروف نسبت به دیگر تابلوها بیشتر است و جذابیت بالاتری دارد . همچنین قابلیت طراحی سه بعدی و فانتزی را نیز دارا می باشد .

 

تابلو لاسوگاسی تعمیرگاه :

 

تابلو لاس وگاس نوع متفاوتی از تابلوهاست که لامپ های ال ای دی نصب شده در حروف برجسته با فاصله های منظم اما در فواصل دورتری از یکدیگر واقع می شوند و جلوه و نمای متفاوتی را به نمایش می گذارند .

 

تابلو بنری :

 

تعمیرکاران معمولاً برای نصب تابلو هزینه زیادی صرف نمی کنند و اکثریت از تابلو بنری برای معرفی برندینگ ، نام تعمیرگاه و یا تخصص خود بهره می برند علاوه بر آن تعمیرکاران از بنر برای اطلاع رسانی های مرتبط با جا به جایی و انتقال آدرس استفاده می کنند .