تابلو فروشگاه لوازم ورزشی به رهگذران می گوید که کلیه اقلام ورزشی اعم از لباس ، دمبل ، توپ ، تردمیل ، دستگاه های بدنسازی ، لوازم شنا و دیگر موارد ورزشی در آنجا به فروش می رسد .

 

تابلو باشگاه ورزشی :

 

تابلو باشگاه ورزشی در مکان هایی که ارائه دهنده انواع خدمات ورزشی هستند نصب می شود . معمولاً بر روی تابلو باشگاه ورزشی ، نوع ورزش هایی که توسط باشگاه ارائه می شود ، نام برده می شود تا کسانی که در حال رفت و آمد هستند از نحوه خدمات رسانی باشگاه آگاه باشند . معمولاً از یک تصویر انیمیشنی ورزشی نیز در تابلو باشگاه استفاده می شود .

 

تابلو مغازه لوازم ورزشی :

 

علاوه بر فروشگاه لوازم ورزشی ، مغازه هایی با ابعاد کوچک در کنار هم و یا در فواصل کوتاهی از یکدیگر اقدام به فروش اقلامی از لوازم ورزشی می نمایند . برای مثال مغازه هایی فقط کفش ها و یا لباسهای ورزشی به فروش می رسانند و دیگر اقلام ورزشی را ارائه نمی دهند . با سفارش تابلو مغازه لوازم ورزشی می توانید به کسب و کار خود رونق بیشتری دهید . با انتخاب یک نام مناسب برای مغازه خود و نصب آن در سر در مغازه ، برند خود را به عموم مشتریان و رهگذرانی که از مقابل مغازه شما در حال عبور و مرور هستند ، معرفی کنید .

 

قیمت تابلو فروشگاه لوازم ورزشی :

 

قیمت تابلو مغازه لوازم ورزشی با توجه به نوع تابلو و متریال هایی که در ساخت تابلو مورد استفاده واقع می شود ، تعیین می گردد . همچنین متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته ، جنس زیرساز ، نوع لامپ های اس ام دی و برند هایی که متریال ها را تولید می کنند ، پس از طراحی محاسبه شده و در صورت توافق با مشتریان ، ساخت تابلو انجام می پذیرد .

 

تابلو مغازه کالاهای ورزشی به شیوه های متفاوتی انجام می پذیرد . در ادامه به تشریح هر یک از آنها می پردازیم . شما می توانید با سفارش هر کدام از این تابلوها یک تابلوی تبلیغاتی زیبا به نمایش بگذارید . به شرط آن که یک تابلو منحصر به فرد که می تواند به صورت ترکیبی از متریال های متعدد باشد به نمایش بگذارید ، تا نظر مخاطبان را به راحتی جلب کنید . تابلو مغازه فقط معرف مغازه و نام برند شماست . پس از رهنمون شدن مشتریان به سوی مغازه شما اگر می خواهید آنها را به خریدار و مشتریان وفادار بدل کنید ، لازم است با مشتریان برخورد مناسب داشته باشید . کالاهای خود را با قیمت و کیفیت مناسب به فروش برسانید تا رضایت آنها جلب شده و برای خریدهای بعدی نیز به سراغ شما بیایند .

 

 

حروف برجسته تبلیغاتی

 

 

انواع تابلو مغازه لوازم ورزشی :

 

تابلو چلنیوم مغازه لوازم ورزشی :

 

یکی از انواع تابلوهایی که در حوزه تابلوسازی سفارش داده می شود تابلو مغازه کالاهای وزشی است . هر فرد با توجه به سلیقه و بودجه ی خود نوعی از آن را سفارش می دهد . اما سفارش تابلو چلنیوم فروشگاه کالاهای ورزشی یکی از پرفروش ترین نوع تابلوهاست . چرا که از ظرافت و زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و جزئی از تابلوهای مدرن محسوب می شود . به دلیل اینکه تابلو چلنیوم تنوع زیادی دارد و قیمت تابلو چلنیوم بر اساس روش پیاده سازی و نوع متریال های مصرفی می تواند برای هر سفارش دهنده با هر بودجه ای که دارد مناسب باشد . به همین دلیل استقبال خوبی از این تابلو توسط اصناف مختلف خصوصاً صنف ورزشی شده است .

 

اگر دوست دارید در مورد نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم بیشتر بدانید ما را با مطلب زیر همراهی کنید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

تابلو فلزی مغازه لوازم ورزشی  :

 

تابلویی است که با استفاده از انواع فلزات مثل برنز ، روی ، برنج ، آهن ، مس و استیل ساخته می شود . برای کسب اطلاعات کامل تر در مورد تابلو فلزی مقاله زیر را بخوانید .

 

تابلو فلزی و انواع آن (حروف برجسته فلزی)

 

تابلو استیل مغازه لوازم ورزشی :

 

استیل جذابیت ، درخشندگی و دوام بالایی دارد . قابلیت شکل دهی و انعطاف پذیری آن نیز بالاست . به همین دلیل می توان انواع حروف و اشکال را توسط متریال استیل به نمایش گذاشت . قیمت تابلو استیل نسبت به قیمت تابلو چلنیوم ارزان تر است . برای کسانی که می خواهند بک تابلو براق طبیعی سفارش دهند و نمی خواهند هزینه زیادی جهت سفارش تابلو سر درب خرج کنند ، تابلو استیل گزینه بسیار مناسبی است .

تابلو استیل فروشگاه لوازم ورزشی بیشتر توسط مغازه هایی که در داخل پاساژها واقع شده اند و نیازی به نور ندارند ، مورد استفاده واقع می شود . اما اگر تمایل دارید یک تابلو استیل بانور داشته باشید می توانید با سفارش تابلو پلاستیل و یا تابلو استیل نور اندریک یک تابلو استیل زیبا را به اجرا درآورید  .

 

تابلو کامپوزیت مغازه لوازم ورزشی :

 

کامپوزیت نوعی ورق آلومینیومی سبک است . از آن جهت ساخت تابلو و اجرای نمای ساختمان استفاده می شود . در ساخت تابلوی تبلیغاتی اگر بخواهید به جای زیرساز پی وی سی از ورق کامپوزیت بهره ببرید ، با یک تیر دو نشان خواهید زد . علاوه بر زیبایی حروف برجسته تبلیغاتی ، نمای براق کامپوزیت نیز شکلی زیبا را برای تابلو به ارمغان می آورد .  تابلو کامپوزیت فروشگاه لوازم ورزشی زیرساز براق کامپوزیت را به نمایش می گذارد و قابلیت پیاده سازی هر نوع حروف برجسته ای بر روی این زیرساز فراهم است .

 

اطلاعات بیشتر در مورد نحوه پیاده سازی تابلو کامپوزیت در مطلب زیر :

 

تابلو کامپوزیت و کاربردهای آن در تابلوسازی

 

 

حروف برجسته وکیوم

 

 

تابلو وکیوم مغازه لوازم ورزشی :

 

حروف برجسته وکیوم طی یک سری فرآیند پرس و حرارت دهی بر روی پلکسی شکل می گیرند . این حروف قابلیت پیاده سازی سه بعدی و اشکال فانتزی را دارند . با تابلو وکیوم سه بعدی می توانید تصویر منحصر به فرد را بر روی تابلو مغازه و یا تابلو فروشگاهی به تصویر بکشید و جلوه سه بعدی زیبا را برای تصاویر و پیغام تبلیغاتی خود فراهم سازید . با این کار نظر هر رهگذری را به سوی تابلو و مغازه خود جذب کرده و می توانید مشتریان بیشتری بدست آورید و درآمد مناسب تری کسب کنید .

 

تابلو ال ای دی مغازه لوازم ورشی :

 

یکی از پراستفاده ترین تابلوهایی که این روزها در سر در مغازه ها و یا معابر و خیابان ها به چشم می بینیم ، تابلو ال ای دی است . تابلو ال ای دی تابلویی است که توسط یک سری ماژول که به صورت سری یا موازی کنار هم واقع شده اند ، انواع تصاویر و حروف و کاراکترهای تبلیغاتی را به تصویر می کشد .

تابلو ال ای دی فروشگاه لوازم ورزشی در دو نوع متفاوت اجرا می شود . اگر تمایل دارید کاراکترها و تصاویر درج شده در تابلو همراه با افکت های نوری بدون تحرک و انیمیشن باشد ، می توانید تابلو ال ای دی ثابت را سفارش دهید . قیمت تابلو ال ای دی ثابت نسبت به تابلو روان کمتر است . اما اگر می خواهید تابلو مغازه یا فروشگاه شما با انیمیشن های اجرایی و متحرک همراه باشد و جذابیت بیشتری را به نمایش بگذارد ، تابلو ال ای دی روان تابلویی است که شما به دنبال آن هستید .

 

تابلو پولکی مغازه لوازم ورزشی  :

 

تابلو پولکی از تابلوهایی است که جدیداً پا به دنیای تابلوسازی نهاده و به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی مدرن مورد استفاده هر صنفی واقع می شود . تابلو پولکی تابلویی است که در زمینه آن از تایل های پولکی با اشکال هندسی متفاوتی استفاده می شود . تایل نوعی پلاستیک نرم است و بسیار لغزان و براق می باشد . می تواند فراهم کننده جلوه بصری زیبایی برای تابلو سر در ب مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی باشد . بر روی زیرساز تابلو پولکی فروشگاه لوازم ورزشی می توان هر نوع حروفی را اجرا نمود .

 

تابلو بنری مغازه لوازم ورزشی :

 

تابلو بنری در صنف کالاهای ورزشی بسیار پرکاربرد است . طرح تابلو فروشگاه لوازم ورزشی با چاپ بنر و فلکس در سایت های متعدد جهت دانلود فراهم شده که شما می توانید با دانلود آنها ، تغییرات احتمالی خود را اعمال نموده و تابلوی تبلیغاتی خود را سفارش دهید .

 

تابلو لایت باکس مغازه لوازم ورزشی :

 

لایت باکس یکی از ابزارها و تابلوهای تبلیغاتی پر استفاده خصوصاً در فروشگاه هاست . می توان از آن به صورت ایستاده ، دیواری ، آویز و تابلو سر درب استفاده نمود . به راحتی می توان با چاپ فلکس ، بک لایت و دیگر چاپ ها تصویری از نمونه محصولات خود را چاپ نموده و در داخل باکس که می تواند همراه با نور و یا بدون نور باشد ، به نمایش گذاشت . علاوه بر تبلیغات ، زیباسازی محیط و دکوراسیون داخلی را نیز همراه دارد . تابلو لایت باکس فروشگاه لوازم ورزشی علاوه بر تابلو مغازه به عنوان یک تابلوی تزئیناتی بر روی دیوار و یا به صورت ایستاده نیز مورد استفاده واقع می شود .

 

اگر تمایل دارید با انواع لایت باکس و کاربردهای آنها آشنا شوید مطلب زیر را دنبال کنید .

 

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ (به همراه قیمت ، انواع لایت باکس و مزایا)

 

تابلو فلکسی مغازه لوازم ورزشی :

 

فلکس با دستگاه چاپ فلکس با کیفیت های متعدد چاپ شده و بر روی اسکلت فلزی تابلو فلکسی نصب می شود . قیمت تابلو فلکسی ارزان و مناسب است . می توان از آن جهت معرفی محصولات و کالاها استفاده کرد . تابلو فلکسی فروشگاه لوازم ورزشی نماد ساده ای از یک تابلوست که معرف برند تبلیغاتی است و نصب آن هزینه کمی را می طلبد .

 

تابلو نئون مغازه لوازم ورزشی :

 

تابلو نئون فروشگاه لوازم ورزشی به دو شکل قابل اجراست . شما به راحتی می توانید انواع اشکال نظیر کفش یا لباس را توسط حروف نئون شیشه ای شکل داده و در پشت ویترین و یا تابلو مغازه با نورهای رنگی به عنوان تابلو نئون شیشه ای به نمایش بگذارید . از تابلو نئون پلاستیک نیز به عنوان تابلو سر در استفاده می شود . برای ساحت حروف برجسته پلاستیکی ، رویه و لبه های حروف هر دو از نوعی پلاستیک بنام پلکسی ، هستند و قابلیت انتشار یکنواخت نور را دارند .

 

 

حروف برجسته

 

 

تابلو پلکسی مغازه لوازم ورزشی :

 

تابلو پلکسی مغازه لوازم ورزشی از نوعی ورق پلاستیک شفاف مشابه شیشه ساخته می شود . رویه و لبه های حروف هر دو از انواع پلکسی که در حوزه تابلوسازی کاربرد دارد ساخته می شود .

 

تابلو ترموود مغازه لوازم ورزشی  :

 

اگر می خواهید تابلو مغازه چوبی را به عنوان تابلو تبلیغاتی خود سفارش دهید ، تابلو ترموود برترین گزینه است . زیرا دوام و مقاومت بالایی در برابر هر نوع شرایط محیطی دارد و جلوه مدرن و کلاسیکی را برای محل کسب شما به ارمغان می آورد . علاوه بر تابلو تبلیغاتی ، از چوب ترموود می توانید جهت تزیین نمای ساختمان مکان کسب خود نیز استفاده کنید .

 

تابلو لاسوگاسی مغازه لوازم ورزشی :

 

نوع لامپ ها و فاصله بیشتر بین آنها سبب شده است تابلو لاس وگاس جلوه متفاوتی نسبت به سایر تابلوهای تابان به نمایش بگذارد . علاوه بر منحصر به فرد بودن ، به دلیل اینکه قابلیت پیاده سازی رنگ های نوری بر روی هر کاراکتر از حروف تبلیغاتی به طور جداگانه در تابلو لاسوگاسی فراهم است ، سبب محبوبیت بیشتر این تابلو شده است .

 

تابلو پیکسلی مغازه لوازم ورزشی :

 

پیکسل ها سبب افزایش رزولوشن تصویر می شوند . پس هر چقدر فواصل بین پیکسل ها کمتر باشد کیفیت تصویر بیشتر می شود . تابلو پیکسلی تابلویی است قابل برنامه ریزی . به راحتی می توان افکت های نوری با اجراها و رنگ نورهای متفاوتی را برای هر حرف از حروف تبلیغاتی به نمایش گذاشت .

 

تابلو یونولیتی مغازه لوازم ورزشی :

 

این تابلو اگر بدون محفظه مورد استفاده واقع شود ، در مکان های بسته نصب می گردد . زیرا از نوعی یونولیت فشرده که توسط رنگ پلاستیکی رنگ آمیزی شده است ساخته می شود . یونولیت در برابر شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی ندارد . به همین دلیل اگر می خواهید این تابلو را به عنوان تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار دهید ، می بایست آن را در داخل یک قاب بگنجانید که در جدال مستقیم با نور خورشید ، آب ، باد و خاک قرار نگیرد .

 

تابلو راهنما :

 

یک فروشگاه بخش های متعددی دارد . به همین دلیل بهتر است برای هر سالن آن و محصولات مرتبطی که در قفسه های سالن قرار دارد یک تابلو راهنما که می تواند از نوع تابلو فلزی ، تابلو لایت باکس آویز و دیگر موارد باشد ، نصب کنید . مشتریان زمانی که وارد فروشگاه لوازم ورزشی می شوند ، برای تهیه لوازم مورد نیاز خود به راحتی می توانند به قفسه مربوطه مراجعه کنند .

 

بنر فروشگاه لوازم ورزشی :

 

بنر یکی از پراستفاده ترین و سریعترین روشها جهت نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی های مرتبط با تخفیفات ویژه ، محصولات جدید و یا نقل و انتقال محل کسب است . از بنر به وفور توسط اصناف و کسبه در حوزه های متعدد مورد استفاده می شود . طرح لایه باز بنر فروشگاه لوازم ورزشی در سایت ها آماده دانلود هستند . شما به راحتی می توانید از آنها برای سفارش بنر مدنظر خود الهام بگیرید و بنر مغازه لوازم ورزشی خود را سفارش داده و به نمایش درآورید .

 

لمپوست بنر :

 

با نصب لمپوست بنر در معابر و خیابان های شهری می توانید تبلیغات گسترده و مکرر را جهت نمایش محصولات منحصر به فرد خود در سطح محلی یا شهری به نمایش بگذارید .

 

استرابورد تبلیغاتی :

 

استرابوردها جثه کوچکتری نسبت به بیلبوردها دارند . اما باز هم به عنوان پنل تبلیغاتی عظیم الجثه جهت معرفی محصولات و یا خدمات محسوب می شوند . به راحتی می توانید یک تصویر شگفت انگیز همراه با یک پیام تبلیغاتی گیرا و جذاب جهت جذب مشتریان به نمایش بگذارید .

 

تلویزیون شهری :

 

اگر فروشگاه لوازم ورزشی بزرگی دارید که انواع کالاها و محصولات ورزشی را ارائه می کنید ، می توانید با ساخت کلیپ های تبلیغاتی مرتبط با انواع محصولات و کالاها ، مشتریان را با نحوه خدمات رسانی و انواع محصولات آشنا کرده و معروفیت را برای برند خود به ارمغان بیاورید .

 

ورزش کردن یعنی چه ؟

 

ورزش کردن به یک سری فعالیت های جسمانی و روانی اطلاق می شود که سبب نشاط روح و روان شده و قدرت ماهیچه ها و عضلات و کشش بدن را افزایش می دهد .

به طور کل اهداف ورزشی را می توان به موارد زیر خلاصه نمود :

 • تقویت قوای جسمانی بدن
 • تقویت هماهنگی بین رگ های عصبی و عضلانی
 • افزایش پمپاژ خون
 • اصلاح و توان بخشی نقایص جسمانی
 • تقویت نیروی بدن
 • تقویت آرامش درونی انسان
 • افزایش تحرک بدن و جلوگیری از جذب چربی های اضافی
 • کاهش یا افزایش وزن
 • افزایش عمر
 • سلامت ماهیچه ها و استخوان و جلوگیری از برخی بیماریها
 • تقویت سیستم دفاعی بدن
 • افزایش اعتماد به نفس و تعادل
 • رشد و نمو استخوان ها و دیگر موارد

 

انواع ورزش ها :

 

ورزش های زیادی وجود دارند . هر شخص با توجه به علاقه ، استعداد و پشتکاری که از خود نشان می دهد یک یا چند نوع از این ورزش ها را برای سلامت جسم و روان خود انتخاب می کند . از جمله این ورزشها می توان به والیبال ، فوتبال ، کشتی ، تکواندو ، کاراته ، اسکی ، اسب سواری ، دومیدانی ، رقص ، شنا ، ژیمناستیک ، بدنسازی ، کوه نوردی ، صخره نوردی و دیگر موارد اشاره نمود .

هر کدام از این ورزشها نیاز به ابزارها و لوازم مختص به خود دارند . هر وزشکار با توجه به شاخه ای که در آن فعالیت دارد از مغازه ها و فروشگاه های لوازم ورزشی اقدام به تهیه لباس ، کفش و دیگر ابزارهای مورد نیاز خود می نماید . اگر می خواهید به مغازه ای مراجعه کنید که کلیه ابزارهای مورد نیاز شما را داشته باشد ، فروشگاه های لوازم ورزشی اکثریت کلیه مایحتاج ورزشی را می توانند به صورت یکجا به شما ارائه دهند . با تابلو فروشگاه ورزشی می توانید این فروشگاه ها را در محل خود بیابید .

 

راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی :

 

فروشگاه لوازم ورزشی مکانی است که انواع لوازم و تجهیزات ورزشی برای ورزش های متعدد را ارائه می نماید . راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی پس از فراهم سازی یک مکان بزرگ و مناسب و کسب مجوز ، مستلزم خرید انواع لوازم ورزشی همچون تردمیل ، دوچرخه ، دمبل ، لباس ورزشی ، طناب ، حلقه ، ابزارها و دستگاه های بدنسازی ، انواع توپ ها ، کفش های ورزشی و دیگر ابزارها و مایحتاج ورزشکاران متعدد است . هر کدام از ورزشکاران در رشته های متفاوتی از شاخه ورزشی فعالیت دارند و مجبورند ابزارهای مختص با آن ورزش را خریداری کنند . پس لازم است همیشه جنستان جور باشد و به صورت مرتب در مکان چیده شود تا هنگام مراجعه مشتریان بتوانید به سادگی لوازم مورد نیاز آنها را بیابید .

در سطح شهر تعداد مغازه ها و یا فروشگاه های ورزشی کم هستند . به جز مکان هایی که بازاری و مختص فروش لوازم ورزشی است ، مثل خیابان و میدان منیریه که یکی از بزرگترین مکان های خرید و فروش انواع لوازم ورزشی می باشد . شما به هر طرف که چشم بچرخانید ملاحظه می کنید که مغازه ها و یا فروشگاه ها با رقابت تنگاتنگی اقدام به فروش انواع لوازم ورزشی می نمایند . میدان منیریه بورس لوازم ورزشی تهران به حساب می آید و شما به راحتی می توانید هر آن چیزی که به نوعی مرتبط با ورزش است را در این مکان بیابید .

به علت اینکه مسافت ما بین مغازه ها و فروشگاه های کالاهای ورزشی در مکان بورس لوازم ورزشی بسیار کم است و بین آن مغازه ها رقابت تنگاتنگی وجود دارد . برای زیباسازی مکان کسب خود و جذب مشتریان بیشتر نسبت به رقبا لازم است اولاً در زیباسازی ظاهر و نمای مغازه بکوشید ثانیاً دکوراسیون داخلی و چیدمان مغازه به گونه ای باشد که به راحتی و سریعاً بتوانید لوازم مورد نیاز مشتریان را به آنها ارائه دهید .

اگر شما دارای یک فروشگاه لوازم ورزشی بزرگی هستید پس از زیباسازی نمای ظاهری فروشگاه ، با سفارش تابلو فروشگاه لوازم ورزشی زیبا و مدرن ، می توانید مشتریان بیشتری را نسبت به رقبای خود به سوی مغازه تان بکشانید . علاوه بر تابلو فروشگاه کالاهای ورزشی می توانید با روش های تبلیغاتی دیگر همچون تبلیغات چاپی نظیر چاپ بیلبورد ، چاپ بنر ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور محصولات و یا نصب استند تبلیغاتی ، لمپوست بنر ، استرابورد تبلیغاتی در نزدیکی فروشگاه و یا نصب تلویزیون شهری و معرفی تنوع محصولاتتان در محل ، درصد فروش خود را بالا ببرید .