تابلو فروشگاه لوازم ورزشی

تابلو فروشگاه لوازم ورزشی به رهگذران می گوید که کلیه اقلام ورزشی اعم از لباس، دمبل، توپ، تردمیل، دستگاه های بدنسازی، لوازم شنا و دیگر موارد ورزشی در آنجا به فروش می رسد.

تابلو مغازه لوازم ورزشی

علاوه بر فروشگاه لوازم ورزشی، مغازه هایی با ابعاد کوچک در کنار هم و یا در فواصل کوتاهی از یکدیگر اقدام به فروش اقلامی از لوازم ورزشی می نمایند. برای مثال مغازه هایی فقط کفش ها و یا لباسهای ورزشی می فروشند و دیگر اقلام ورزشی را ارائه نمی دهند.

با سفارش تابلو مغازه لوازم ورزشی می توانید مشتریان بیشتری برای کسب و کار خودتان فراهم کنید، چون تابلو تبلیغاتی علاوه بر اینکه بهترین و ماندگارترین گزینه تبلیغات است، سبب زیبایی دکوراسیون بیرونی محیط تجاری نیز می شود.

با انتخاب یک نام مناسب برای مغازه خود و نصب آن در سر در مغازه، برند خود را به عموم مشتریان و رهگذرانی که از مقابل مغازه شما در حال عبور و مرور هستند، معرفی کنید.

حروف برجسته

 

قیمت تابلو فروشگاه لوازم ورزشی

قیمت تابلو مغازه لوازم ورزشی با توجه به نوع تابلو و متریال هایی که در ساخت تابلو مورد استفاده واقع می شود، تعیین می گردد. همچنین متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته، جنس زیرساز، نوع لامپ های اس ام دی و برند هایی که متریال ها را تولید می کنند، پس از طراحی محاسبه شده و در صورت توافق با مشتریان، ساخت تابلو انجام می شود.

انواع تابلو مغازه لوازم ورزشی

تابلو مغازه کالاهای ورزشی به شیوه های متفاوتی سفارش داده می شوند که هر کدام زیبایی های خاص خودشان را دارند و علاوه بر تبلیغات، سبب زیبایی دکوراسیون بیرونی محیط تجاری شما می شود. شما می توانید با سفارش هر کدام از این تابلوها یک تابلوی تبلیغاتی زیبا به نمایش بگذارید.

تابلو چلنیوم مغازه لوازم ورزشی

یکی از انواع تابلوهایی که در حوزه تابلوسازی سفارش داده می شود، تابلو مغازه کالاهای وزشی است. هر فرد با توجه به سلیقه و بودجه ی خود نوعی از آن را سفارش می دهد.

سفارش تابلو چلنیوم فروشگاه کالاهای ورزشی یکی از پرفروش ترین نوع تابلوهاست. تابلو چلنیوم از ظرافت و زیبایی منحصر به فردی برخوردار است و جزئی از تابلوهای مدرن محسوب می شود.

تابلو چلنیوم تنوع زیادی دارد و قیمت تابلو چلنیوم بر اساس روش پیاده سازی و نوع متریال های مصرفی می تواند برای هر سفارش دهنده با هر بودجه ای که دارد، مناسب باشد. به همین دلیل استقبال خوبی از این تابلو توسط اصناف مختلف خصوصاً صنف ورزشی شده است.

تابلو فلزی مغازه لوازم ورزشی 

تابلویی است که با استفاده از انواع فلزات مثل برنز، روی، برنج، آهن، مس و استیل ساخته می شود. تابلو فلزی بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال سفارش یک تابلو تبلیغاتی محیطی مقاوم هستند.

حروف استیل آینه ای

 

تابلو استیل مغازه لوازم ورزشی

استیل جذابیت، درخشندگی و دوام بالایی دارد. قابلیت شکل دهی و انعطاف پذیری آن نیز بالا است. می توان انواع حروف و اشکال را توسط متریال استیل ساخت. قیمت تابلو استیل نسبت به قیمت تابلو چلنیوم ارزان تر است. برای کسانی که می خواهند بک تابلو براق طبیعی سفارش دهند و نمی خواهند هزینه زیادی جهت سفارش تابلو سر درب خرج کنند، تابلو استیل گزینه بسیار مناسبی است.

تابلو استیل فروشگاه لوازم ورزشی بیشتر توسط مغازه هایی که در داخل پاساژها واقع شده اند و نیازی به نور ندارند، مورد استفاده واقع می شو . اما اگر تمایل دارید یک تابلو استیل بانور داشته باشید، می توانید با سفارش تابلو پلاستیل و یا تابلو استیل نور اندریک، یک تابلو استیل زیبا را به اجرا درآورید.

تابلو کامپوزیت مغازه لوازم ورزشی

کامپوزیت نوعی ورق آلومینیومی سبک است و از آن جهت ساخت تابلو و اجرای نمای ساختمان استفاده می شود. در ساخت تابلوی تبلیغاتی اگر بخواهید به جای زیرساز پی وی سی از ورق کامپوزیت استفاده شود، با یک تیر دو نشان خواهید زد و علاوه بر زیبایی حروف برجسته تبلیغاتی، نمای براق کامپوزیت نیز شکلی زیبا را برای تابلو به ارمغان می آورد. تابلو کامپوزیت فروشگاه لوازم ورزشی یک تابلو با نمای براق کامپوزیت را به نمایش می گذارد و قابلیت پیاده سازی هر نوع حروف برجسته ای بر روی این زیرساز فراهم است.

حروف استیل دودی

 

تابلو وکیوم مغازه لوازم ورزشی

حروف برجسته وکیوم طی یک سری فرآیند پرس و حرارت دهی بر روی پلکسی شکل می گیرند. این حروف قابلیت پیاده سازی سه بعدی و اشکال فانتزی را دارند. با تابلو وکیوم سه بعدی می توانید تصویر منحصر به فرد را بر روی تابلو مغازه و یا تابلو فروشگاهی به تصویر بکشید و جلوه سه بعدی زیبا را برای تصاویر و پیغام تبلیغاتی خود فراهم کنید. با این کار نظر هر رهگذری را به سوی تابلو و مغازه خود جذب کرده و می توانید مشتریان بیشتری بدست آورید و درآمد مناسب تری کسب کنید.

تابلو ال ای دی مغازه لوازم ورشی

یکی از پراستفاده ترین تابلوهایی که این روزها در سر در مغازه ها و یا معابر و خیابان ها به چشم می بینیم، تابلو ال ای دی است. تابلو ال ای دی تابلویی است که توسط یک سری ماژول که به صورت سری یا موازی کنار هم واقع شده اند، انواع تصاویر و حروف و کاراکترهای تبلیغاتی را به تصویر می کشد.

تابلو ال ای دی فروشگاه لوازم ورزشی در دو نوع متفاوت اجرا می شود. اگر تمایل دارید کاراکترها و تصاویر درج شده در تابلو همراه با افکت های نوری بدون تحرک و انیمیشن باشد، می توانید تابلو ال ای دی ثابت را سفارش دهید. قیمت تابلو ال ای دی ثابت نسبت به تابلو روان کمتر است. اما اگر می خواهید تابلو مغازه یا فروشگاه شما با انیمیشن های اجرایی و متحرک همراه باشد و جذابیت بیشتری را به نمایش بگذارد، تابلو ال ای دی روان تابلویی است که شما به دنبال آن هستید.

حروف فلزی

 

تابلو پولکی مغازه لوازم ورزشی 

تابلو پولکی از تابلوهایی است که جدیداً پا به دنیای تابلوسازی نهاده و به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی مدرن مورد استفاده هر صنفی واقع می شود. تابلو پولکی تابلویی است که در زمینه آن از تایل های پولکی با اشکال هندسی متفاوتی استفاده می شود. تایل نوعی پلاستیک نرم است و بسیار لغزان و براق می باشد. می تواند فراهم کننده جلوه بصری زیبایی برای تابلو سر درب مغازه، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی باشد. بر روی زیرساز تابلو پولکی فروشگاه لوازم ورزشی می توان هر نوع حروفی را اجرا نمو .

تابلو بنری مغازه لوازم ورزشی

تابلو بنری در صنف کالاهای ورزشی بسیار پرکاربرد است. طرح تابلو فروشگاه لوازم ورزشی با چاپ بنر و فلکس در سایت های متعدد جهت دانلود فراهم شده که شما می توانید با دانلود آنها، تغییرات احتمالی خود را اعمال نموده و تابلوی تبلیغاتی خود را سفارش دهید.

تابلو لایت باکس مغازه لوازم ورزشی

لایت باکس یکی از ابزارها و تابلوهای تبلیغاتی پر استفاده خصوصاً در فروشگاه هاست. می توان از آن به صورت ایستاده، دیواری، آویز و تابلو سر درب استفاده نمود. به راحتی می توان با چاپ فلکس، بک لایت و دیگر چاپ ها تصویری از نمونه محصولات خود را چاپ نموده و در داخل باکس که می تواند همراه با نور و یا بدون نور باشد، به نمایش گذاشت.

تابلو لایت باکس، علاوه بر تبلیغات، زیباسازی محیط و دکوراسیون داخلی را نیز همراه دارد. تابلو لایت باکس فروشگاه لوازم ورزشی علاوه بر تابلو مغازه به عنوان یک تابلوی تزئیناتی بر روی دیوار و یا به صورت ایستاده نیز مورد استفاده واقع می شود.

حروف فلزی پانچ

 

تابلو فلکسی مغازه لوازم ورزشی

فلکس با دستگاه چاپ فلکس با کیفیت های متعدد چاپ شده و بر روی اسکلت فلزی تابلو فلکسی نصب می شود. قیمت تابلو فلکسی ارزان و مناسب است. می توان از آن جهت معرفی محصولات و کالاها استفاده کرد. تابلو فلکسی فروشگاه لوازم ورزشی نماد ساده ای از یک تابلوست که معرف برند تبلیغاتی است و نصب آن هزینه کمی را می طلبد.

تابلو نئون مغازه لوازم ورزشی

تابلو نئون فروشگاه لوازم ورزشی به دو شکل قابل اجرا است. شما به راحتی می توانید انواع اشکال نظیر کفش یا لباس را توسط حروف نئون شیشه ای شکل داده و در پشت ویترین و یا تابلو مغازه با نورهای رنگی به عنوان تابلو نئون شیشه ای به نمایش بگذارید. از تابلو نئون پلاستیک نیز به عنوان تابلو سر در استفاده می شود. برای ساحت حروف برجسته پلاستیکی، رویه و لبه های حروف هر دو از نوعی پلاستیک بنام پلکسی، هستند و قابلیت انتشار یکنواخت نور را دارند.

حروف استیل پلاستیک

 

تابلو پلکسی مغازه لوازم ورزشی

تابلو پلکسی مغازه لوازم ورزشی از نوعی ورق پلاستیک شفاف مشابه شیشه ساخته می شود. رویه و لبه های حروف هر دو از انواع پلکسی که در حوزه تابلوسازی کاربرد دارد، ساخته می شود.

تابلو ترموود مغازه لوازم ورزشی

اگر می خواهید تابلو مغازه چوبی را به عنوان تابلو تبلیغاتی خود سفارش دهید، تابلو ترموود برترین گزینه است، زیرا دوام و مقاومت بالایی در برابر هر نوع شرایط محیطی دارد و جلوه مدرن و کلاسیکی را برای محل کسب شما به ارمغان می آورد. علاوه بر تابلو تبلیغاتی، از چوب ترموود می توانید جهت تزیین نمای ساختمان مکان کسب خود نیز استفاده کنید.

حروف استیل پلاست

 

تابلو لاسوگاسی مغازه لوازم ورزشی

نوع لامپ ها و فاصله بیشتر بین آنها سبب شده است، تابلو لاس وگاس جلوه متفاوتی نسبت به سایر تابلوهای تابان به نمایش بگذارد. علاوه بر منحصر به فرد بودن، به دلیل اینکه قابلیت پیاده سازی رنگ های نوری بر روی هر کاراکتر از حروف تبلیغاتی به طور جداگانه در تابلو لاسوگاسی فراهم است، سبب محبوبیت بیشتر این تابلو شده است.

تابلو پیکسلی مغازه لوازم ورزشی

پیکسل ها سبب افزایش رزولوشن تصویر می شوند. پس هر چقدر فواصل بین پیکسل ها کمتر باشد کیفیت تصویر بیشتر می شود. تابلو پیکسلی تابلویی با قابلیت برنامه ریزی می باشد و به راحتی می توان افکت های نوری با اجراها و رنگ نورهای متفاوتی را برای هر حرف از حروف تبلیغاتی به نمایش گذاشت.

تابلو یونولیتی مغازه لوازم ورزشی

تابلو یونولیتی اگر بدون محفظه مورد استفاده واقع شود، در مکان های بسته نصب می شود، زیرا از نوعی یونولیت فشرده که توسط رنگ پلاستیکی رنگ آمیزی شده است، ساخته می شود که در مقابل شرایط آب و هوایی مقاومت بالایی ندارد. اگر می خواهید این تابلو را به عنوان تبلیغات محیطی مورد استفاده قرار دهید، می بایست آن را در داخل یک قاب بگنجانید که در جدال مستقیم با نور خورشید، آب، باد و خاک قرار نگیرد.

تابلو راهنما

یک فروشگاه بخش های متعددی دارد، به همین دلیل بهتر است برای هر سالن آن و محصولات مرتبطی که در قفسه های سالن قرار دارد، یک تابلو راهنما که می تواند از نوع تابلو فلزی، تابلو لایت باکس آویز و دیگر موارد باشد، نصب کنید. مشتریان زمانی که وارد فروشگاه لوازم ورزشی می شوند، برای تهیه لوازم مورد نیاز خود به راحتی می توانند به قفسه مربوطه مراجعه کنند.

بنر فروشگاه لوازم ورزشی

بنر یکی از پراستفاده ترین و سریعترین روشها جهت نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی های مرتبط با تخفیفات ویژه، محصولات جدید و یا نقل و انتقال محل کسب است. از بنر به وفور توسط اصناف و کسبه در حوزه های متعدد مورد استفاده می شود. طرح لایه باز بنر فروشگاه لوازم ورزشی در سایت ها آماده دانلود هستند. شما به راحتی می توانید از آنها برای سفارش بنر مدنظر خود الهام بگیرید و بنر مغازه لوازم ورزشی خود را سفارش داده و به نمایش درآورید.

حروف استیل پلاستیک

 

لمپوست بنر

با نصب لمپوست بنر در معابر و خیابان های شهری می توانید تبلیغات گسترده و مکرر را جهت نمایش محصولات منحصر به فرد خود در سطح محلی یا شهری به نمایش بگذارید.

استرابورد تبلیغاتی

استرابوردها جثه کوچکتری نسبت به بیلبوردها دارند. اما باز هم به عنوان پنل تبلیغاتی عظیم الجثه جهت معرفی محصولات و یا خدمات محسوب می شوند. به راحتی می توانید یک تصویر شگفت انگیز همراه با یک پیام تبلیغاتی گیرا و جذاب جهت جذب مشتریان به نمایش بگذارید.

تلویزیون شهری

اگر فروشگاه لوازم ورزشی بزرگی دارید که انواع کالاها و محصولات ورزشی را ارائه می کنید، می توانید با ساخت کلیپ های تبلیغاتی مرتبط با انواع محصولات و کالاها ، مشتریان را با نحوه خدمات رسانی و انواع محصولات آشنا کرده و معروفیت را برای برند خود به ارمغان بیاورید.

نتیجه

فروشگاه لوازم ورزشی مکانی است که انواع لوازم و تجهیزات ورزشی برای ورزش های متعدد را ارائه می نماید. راه اندازی فروشگاه لوازم ورزشی پس از فراهم سازی یک مکان بزرگ و مناسب و کسب مجوز، مستلزم خرید انواع لوازم ورزشی همچون تردمیل، دوچرخه، دمبل، لباس ورزشی، طناب، حلقه، ابزارها و دستگاه های بدنسازی، انواع توپ ها، کفش های ورزشی و دیگر ابزارها و مایحتاج ورزشکاران متعدد است. هر کدام از ورزشکاران در رشته های متفاوتی از شاخه ورزشی فعالیت دارند و مجبورند ابزارهای مختص با آن ورزش را خریداری کنند. پس لازم است همیشه جنستان جور باشد و به صورت مرتب در مکان چیده شود تا هنگام مراجعه مشتریان بتوانید به سادگی لوازم مورد نیاز آنها را بیابید.

با نصب تابلو فروشگاه لوازم ورزشی و یا تابلو مغازه لوازم ورزش می توانید به راحتی سالها برای تجارت خودتان تبلیغ کنید و پای رهگذران ناآشنا را به مغازه یا فروشگاه باز کنید و اگر برخورد مناسب و جنس جوری داشته باشید، قطعاً خود آنها نیز مشتریانی را به شما معرفی خواهند کرد و این زنجیره محکم شما را به سمت تجارتی گسترده و سرمایه ای عظیم سوق می دهد.