تابلوسازی در کرج :

 

تابلوسازی در کرج یکی از محبوب ترین روش هایی است که توسط آن اصناف و کسبه می توانند به تبلیغ کالاها و خدمات خود بپردازند . برای معروفیت و شناساندن نام برند تبلیغاتی به عموم مردم ، استفاده از روش های تبلیغاتی و بازاریابی یکی از ضروریات هر نوع کسب و کاری است که به نوعی با مشتری سر و کار دارد و به مشتریان کالاها یا خدماتی ارائه می دهد . تابلوسازی در کرج یکی از ارزان ترین ، بهینه ترین و ماندگارترین نوع تبلیغات است که معروفیت را برای برند شما به ارمغان می آورد . علاوه بر کسب شهرت سبب زیباسازی فضای تجاری شما نیز می شود .

 

 

تابلوی تبلیغاتی

 

 

با ورود اینترنت و شبکه های اجتماعی ، تحولی نوین در نحوه تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات پدید آمد . تبلیغات برای محصولات و خدمات شکل تازه ای به خود گرفت که عبارتند از :

  • تبلیغات چریکی
  • بازاریابی ویروسی
  • دیجیتال مارکتینگ
  • تبلیغات در شبکه های اجتماعی

 

اما با وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی هنوز هم تبلیغات سنتی یا همان تبلیغات محیطی نقش پررنگی را در جامعه برای معرفی برندینگ و محصولات ایفا می کنند و به وفور مورد استفاده واقع می شوند . هنگام خروج از منزل یا محل کار ، در طول شبانه روز چشمان ما با انواع تبلیغات محیطی که به شیوه های متفاوت اجرا شده اند برخورد می نماید . هر نوع تبلیغ مزایا و معایب خود را داراست و می تواند نقش موثری را در فروش بیشتر محصولات و خدمات و در نتیجه کسب درآمد بیشتر ایفا کند .

از جمله تبلیغات محیطی می توان به طراحی بیلبورد ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ محصولات یا خدمات ، استرابورد تبلیغاتی ، بنر و لمپوست بنر ، تبلیغات سمپلینگ ، استندهای تبلیغاتی ، استیکرهای تبلیغاتی و تابلوسازی اشاره نمود . برای گرفتن نتیجه مطلوب از تبلیغات می بایست هر تبلیغ در زمان و مکان مناسب و درستی درج شود تا تاثیرگذاری بهتری داشته باشد و هزینه تبلیغ برای صاحب تبلیغ یک هزینه سربار و اضافی به شمار نیاید .

 

برای آشنایی بیشتر با انواع روش های تبلیغات محیطی می توانید به مقاله زیر رجوع کنید .

 

تبلیغات محیطی

 

 

یکی از انواع روش های تبلیغاتی که از دیرباز تاکنون مورد استفاده هر نوع صنفی واقع شده است تابلوسازی می باشد . شما در هر حیطه ای که مشغول فعالیت هستید ، مشتریان قلب تپنده آن هستند و می بایست از تابلو سر درب محل کسب همچون تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی استفاده کنید تا بتوانید برای محل کسب خود اعتبار بدست آورید .

 

 

 

پامچال

 

 

 

  تابلوسازی در استان البرز :

 

تابلوسازی در استان البرز به دلیل ازدیاد مغازه ها در مراکز فروش و مرکز شهر بسیار مرسوم است . زمانی که از کنار مغازه ها می گذریم خواه ناخواه چشممان با انواع تابلوهای تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه یا تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی در سر درب مکان ها نصب شده است برخورد می نماید . اما فقط تابلوهایی توجه ما را به خود جلب می کنند که زیبا ، درخشان ، براق و منحصر به فرد باشند .

 

استان البرز حاوی شهرهای کوچک و بزرگ زیادی است که در این شهرها به دلیل ازدیاد جمعیت مراکز فروش و تجاری زیادی احداث شده است . مغازه های زیادی در کنار یکدیگر واقع شده اند که اکثریت با هم رقیب هستند و محصولات مشترکی را به فروش می رسانند . بنابراین علاوه بر تبلیغاتی همچون چاپ بنر ، چاپ تراکت ، چاپ کاتالوگ محصولات ، چاپ بروشور ، نصب استند تبلیغاتی در جلوی مغازه ها و دیگر روش ها ، تابلوسازی یکی از برترین ابزاری است که از دوردست می تواند نظر مشتریانی را که به دنبال خدمات یا کالاهایی هستند که توسط کسب و کار شما ارائه می شود را جذب می نماید .

تابلوسازی در کرج بسیار متحول شده است ، این زمانی احساس می شود که در هنگام راه رفتن در خیابان نظری کوتاه به تابلوهای تبلیغاتی بیفکنیم . مشاهده می کنیم که اکثریت تابلوهای قدیمی بی نور جای خود را به تابلوهای براق و با نور داده اند . این تابلوها علاوه بر شیکی محیط مکان کسب ، می توانند در جذب مشتریان تاثیرگذاری خارق العاده ای داشته باشند .

در واقع تابلو به مکان هویت می دهد و همچون پلاک منزل ، برای آدرس دهی یک مغازه یا محل کسب از نام برند درج شده بر روی تابلوی تبلیغاتی استفاده می شود . اگر این برند تبلیغاتی که روی تابلو درج شده است توسط مشتریان زیادی تکرار شود و به صورت تبلیغات ویروسی و یا دهان به دهان بین مشتریان بچرخد ، به راحتی نام برند شما بر زبان ها جاری می شود و مشتریان خود به سراغ شما خواهند آمد ، به شرط اینکه علاوه بر تبلیغات ، کیفیت محصولات ارائه شده توسط شما عالی باشد ، قیمت مناسب و مشتری پسند باشد .

محصولاتی که توسط کسب و کار شما در هر زمینه ای ارائه شده ،  طبق متدهای روز دنیا و مطابق با دنیای مد باشد تا مشتری همواره از شما راضی و خشنود بوده و برندینگ شما را به دیگران معرفی نماید . در غیر اینصورت تبلیغات به تنهایی نمی تواند معجزه کند . شاید در ابتدا تبلیغات به جا و مناسب بتواند سبب جذب مشتریان زیادی برای شما باشد و در واقع به ثمر بنشیند اما با ارائه محصولات بی کیفیت ، قیمت بالا ، برخورد نامناسب با مشتریان و چیدمان و دکوراسیون نامناسب و ناپایدار محیط ، سبب فراری دادن مشتریانتان شود که این جزء ضعف های ارتباط با مشتریان و جذب اعتماد آنهاست نه ضعف در تبلیغات .

 

 

 

اسلام آباد نظامی

 

 

قیمت تابلوسازی در کرج :

قیمت تابلوسازی در البرز :

 

قیمت تابلوسازی در کرج با توجه به نوع متریال های مصرفی ، نوع سفارش تابلو ، متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته ، زیرساز تابلو و ارتفاع تابلو سنجیده می شود . به دلیل اینکه سفارش تابلو کرج بسیار زیاد است ممکن است قیمت های متعددی ارائه شود که می بایست در هنگام سفارش به اجناس مصرفی ، کیفیت هر یک از اجناس مصرفی و برند ارائه شده دقت کافی داشته باشید تا تابلو تبلیغاتی با توجه به قیمت آن بتواند سالها ماندگاری داشته باشد .

 

 

تابلوسازی

 

 

انواع تابلوسازی در کرج :

 

تابلوسازی در البرز نیز با توجه به بودجه ، سلیقه و محیطی که مکان کسب در آن واقع شده است به انواع متعددی تقسیم می شوند که در ادامه برای آشنایی بیشتر با انواع تابلوها به تشریح مختصری از هریک از تابلو های تبلیغاتی می پردازیم :

 

تابلو چلنیوم در کرج :

تابلو چلنیوم در البرز :

 

تابلو چلنیوم یک نمونه از تابلوهای تبلیغاتی است که اخیراً در سردرب بسیاری از مغازه ها آن را مشاهده می کنیم می باشد .

حال می پرسید چلنیوم چیست ؟

چلنیوم آلیاژی آلومینیومی است که برای اولین بار در دنیا توسط کارخانجات MCI در اسپانیا رونمایی شد و با نام تجاری آلوراپید روانه بازار گشت . در پی این پدیده تایوان نیز دست به کار شد و به تولید محصولی با نام آلوباند پرداخت . سپس چین که نخود هر آشی است محصولات متنوع با نام های متفاوت همچون آلوشاین ، آلوتیپ ، سهند و دیگر برندها را به بازار وارد کرد .

از بین این همه آلوراپید و آلوباند جزء برترین و باکیفیت ترین محصولات محسوب می شوند . با ورود چلنیوم به بازار تابلوسازی و خلاقیت تابلوساز ، ساخت انواع تابلو چلنیوم همچون تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم دوبل و دیگر موارد به لیست محصولات مبتنی بر چلنیوم افزوده شد .

قیمت تابلو چلنیوم با توجه به مدل ، ابزارها و متر محیط حروف برجسته متفاوت می باشد . امروزه هر مشتری با هر بودجه ای می تواند یک نوع از تابلو چلنیوم را برای محل کسب خود سفارش دهد .

 

برای آشنایی بیشتر با نحوه محاسبه دقیق قیمت تابلو چلنیوم مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

 

برج فدک

 

 

تابلو فلزی در کرج :

تابلو فلزی در البرز :

 

تابلو فلزی نوعی تابلو از جنس فولاد یا آهن است که از انواع و اقسام متریال ها مثل برنز ، مس ، آهن ، استیل ، برنج و آلومینیوم ساخته می شود . تابلو فلزی بسیار مقاوم است اما تنها ایرادی که دارد این است که به مرور زمان کدر و سیاه می شود .

 

 

الماس

 

 

تابلو استیل در کرج :

تابلو استیل در البرز :

 

استیل یک نوع آلیاژ از جنس فلز است که جایگزین آلیاژهایی همچون مس ، گالوانیزه و آهن شده که به مرور زمان رنگ آنها کدر می شد . تابلو حروف استیل برجسته به صورت تابلو استیل نور اندریک نورپردازی می شوند و نمی توان همچون تابلو چلنیوم برای آن نورپردازی کرد . به همین دلیل بیشتر در مکان هایی مورد استفاده واقع می شود که نور تابلو از اهمیت چندانی برخوردار نیست . البته جدیداً با ترکیب پلاستیک و استیل تابلویی به نام پلاستیل رونمایی شده است که همچون تابلو نئون پلاستیک قابل نورپردازی است و براقیت استیل را هم داراست .

 

تابلو وکیوم در کرج :

تابلو وکیوم در البرز :

 

تابلو وکیوم نیز جزء متدهای جدید برای پیاده سازی تابلوهای تبلیغاتی است اما نتوانسته همچون چلنیوم پرفروش باشد . با این وجود بسیار زیباست و حروف برجسته وکیوم به صورت سه بعدی و حجیم تحت خلاء و حرارت بر روی پلکسی پرس می شود و شکل می گیرد .

 

تابلو نئون پلاستیک در کرج :

تابلو نئون پلاستیک در البرز :

 

تابلو نئون از قدیم و ندیم با تجار و کاسبین همراه بوده و هست و بعد از تابلو فلکسی جزء دسته اول تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شود . تابلو نئون به دو شکل متفاوت قابل پیاده سازی است .

1) تابلو نئون پلاستیک :

جنس رویه و لبه حروف هر دو از پلاستیک است ، قابل نورپرازی است و انعکاس نوری زیبایی را در بردارد .

2) تابلو نئون شیشه ای :

در این روش شیشه ها به صورت خام از بازار تهیه می شوند ، سپس تحت حرارت به شکل حروف مدنظر خم می شوند و برای تامین نور آن نیز از گاز استفاده می شود .

 

 

 

تابلو لاسوگاسی

 

 

تابلو لاسوگاسی در کرج :

تابلو لاسوگاسی در البرز :

 

یکی دیگر از جدیدترین متدهای تابلوسازی نشات گرفته از شهر لاسوگاس است ، به همین دلیل این نام را به این تابلو لقب داده اند . تابلو لاسوگاسی زیبایی خاص خود را دارد . در این روش لامپ ها با فاصله های بیشتری در کنار هم قرار می گیرند و به صورت فول کالر می توان برای نور این تابلو افکت های متفاوتی را پیاده سازی کرد .

 

تابلو راهنما  در کرج :

تابلو راهنما در البرز :

 

اگر محل کسب شما وسیع است یا صاحب شرکت و کارخانه هستید که وسعت و بخش های زیادی دارد و در طول ساعات کاری ارباب رجوع زیادی دارید می توانید برای راحتی و تسریع کارهای ارباب رجوع با نصب تابلوهای راهنما ، مشتریان را در دسترسی سریع به مکان ها ، افراد و یا اتاق های متعدد یاری برسانید تا روند کارها با سرعتی بیشتر طی شود . از جمله تابلوهای راهنما می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. تابلو خروج اضطراری

  2. تابلو طبقات
  3. تابلو سالن
  4. تابلو شماره اتاق
  5. تابلو اسامی

 

برای آگاهی دقیق در مورد هر یک از انواع تابلوهای راهنما مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو راهنما

 

 

تابلو لایت باکس

 

 

تابلو لایت باکس کرج :

تابلو لایت باکس البرز :

 

تابلو لایت باکس سالنی و تابلو لایت باکس محیطی به دو شکل ایستاده و آویز در ابعاد و اندازه های متفاوت قابل اجرا و پیاده سازی می باشد . تابلو لایت باکس را می توان با قاب و بدون قاب اجرا و پیاده سازی کرد و پیام تبلیغاتی خود را در داخل باکس به نمایش گذاشت . محتوای تبلیغاتی در اکثریت مدل های تابلو لایت باکس به راحتی قابل تعویض هستند . می خواهید بدانید چگونه ؟ به مقاله زیر رجوع کنید .

 

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ (به همراه قیمت ، انواع لایت باکس و مزایا)

 

 

 

تابلو ترموود

 

تابلو ترموود در کرج :

تابلو ترموود در البرز :

 

تابلو ترموود متشکل از چوب ترموود می باشد که نوعی چوب است از درختان متعدد و مقاوم ، که برای زیباسازی نما و ساخت انواع صنایع چوبی از جمله تابلو چوبی مغازه مورد استفاده واقع می شود . چوب ترموود بدلیل گذر از فرآیند تیمار ، از مقاومت بالایی در برابر فرسودگی ، سایش ، رطوبت و حشرات موزی برخوردار است . تابلو ترموود فضای دلنشین و زیبایی را برای محل کسب خصوصاً تابلو رستوران و یا تابلو فست فود فراهم می سازد .

 

 

تابلو فلکسی در کرج :

تابلو فلکسی در البرز :

 

تابلو فلکسی از قدیمی ترین تابلوهاست که در گذشته مورد استفاده بسیاری از اصناف واقع گشته و هنوز هم وقتی به سر درب اکثریت مغازه ها نگاه می کنیم بسیاری از تابلوها ، همان تابلو فلکسی با یک نوشته ساده و بدون نور هستند . قیمت تابلو فلکسی نسبت به سایر تابلوها ارزانتر است و نورپردازی آن فقط از طریق لامپ های پروژکتور که در بالا و اطراف تابلو نصب می شوند تامین می گردد .

 

تابلو ال ای دی کرج :

تابلو ال ای دی البرز :

 

علاوه بر چلنیوم یکی از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی در حوزه تابلوسازی ، تابلو ال ای دی می باشد . این تابلو هم به عنوان یک تابلو ثابت و هم به عنوان یک تابلو متحرک در بالای سر درب و یا در مسافتی دورتر از محل کسب نصب می شود و با نورپردازی های چشم نوازی که دارد هر رهگذری را به سوی کسب و کار شما هدایت می کند .

تابلو ال ای دی به دلیل داشتن افکت های نوری و انیمیشنی به راحتی می تواند نظر هر بیننده ای را جلب کند . تابلو ال ای دی به دو شکل متفاوت اجرا می شود .

روش اول ) تابلو ال ای دی ثابت : در این روش پیام و یا تصاویر مورد نمایش حرکتی ندارند و فقط افکت های نوری چشم نوازی می کنند.

روش دوم ) تابلو ال ای دی روان : پیام و تصاویر نمایشی با هر نوع انیمیشنی به حرکت درمی آید و می توان برای هر کاراکتر از حروف مندرج در تابلو ، افکت های نوری و حرکت های انیمیشنی متفاوتی در نظر گرفت تا زیبایی تابلو دو چندان شود .

 

تلویزیون شهری در کرج :

تلویزیون شهری در البرز :

 

تلویزیون شهری یک نمایشگر دیجیتالی بزرگ است که به صورت آنلاین و آفلاین اقدام به نمایش کلیپ های تبلیغاتی شما می نماید . در صورت عدم خرید تلویزیون شهری ، می توانید با اجاره تلویزیون شهری در مکان های پرازدحام ، کلیپ های تبلیغاتی خود را در معرض عموم به نمایش بگذارید .

 

 

فروشگاه نوری

 

 

تابلو پیکسلی در کرج :

تابلو پیکسلی در البرز :

 

یک نوع تابلو ریتمیک که به سادگی می تواند با نورپردازی های زیبای خود نظر هر بیننده ای را جلب کند تابلو پیکسلی است . این تابلو به صورت فول کالر و افکت های نوری برای حروف برجسته اجرا می شود .

 

تابلو پولکی در کرج :

تابلو پولکی در البرز :

 

شما هر نوع تابلویی که بر مبنای حروف برجسته پیاده سازی می شود را می توانید با زمینه پولکی تزیین نمایید . تایل های پولکی پیش ساخته هستند و اندازه های مشخصی دارند که از نوعی پلاستیک نرم تشکیل شده اند و در رنگ ها و اشکال هندسی متفاوتی پیاده سازی می شوند . این تایل های پولکی به عنوان زمینه تابلو به جای پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرند و با رقص پولکی که به نمایش می گذارد چشم هر رهگذری را خیره می کند .

 

 

 

تابلو کامپوزیت

 

 

تابلو کامپوزیت در کرج :

تابلو کامپوزیت در البرز :

 

تابلو کامپوزیت هم از نوعی ورق به نام کامپوزیت بوجود می آید . ورق کامپوزیت به جای پی وی سی و سایر متریال ها ، به عنوان زیرساز تابلو تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شود . از ورق های کامپوزیت در نما و ظاهر ساختمان ها و مکان های تجاری به صورت ترکیبی با دیگر متریالها استفاده می کنند . اجرای نمای کامپوزیت همراه با تابلو کامپوزیت جلوه بسیار زیبایی را برای محل کسب شما فراهم می سازد .

 

اگر تمایل دارید در مورد نحوه اجرای تابلو کامپوزیت بیشتر بدانید مطلب زیر را دنبال کنید .

 

تابلو کامپوزیت و کاربردهای آن در تابلوسازی

 

 

تابلو یونولیتی در کرج :

تابلو یونولیتی در البرز :

 

این تابلو با استفاده از یونولیت دانه ریز فشرده ساخته می شود و قابلیت رنگ آمیزی دارد . یونولیتی که در ساخت تابلو بکار می رود قابلیت برش با دستگاه برش لیزری را نیز دارد .