تابلوسازی در جزیره کیش :

 

تابلوسازی در کیش یکی از پرکاربردترین نوع ابزارهاست که جهت تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد . همان طور که همه می دانید جزیره کیش یکی از نقاطی است سالانه مسافران زیادی به آنجا سفر می کنند . یک جای کوچک اما زیبا و دیدنی . بنابراین اگر می خواهید مسافران به سوی مغازه ، فروشگاه یا شرکت شما بیایند ، می بایست تبلیغات بالقوه داشته باشید . یعنی نسبت به رقبایتان سرتر باشید . چون مسافران شما را نمی شناسند و محصولات شما را نخریده اند و از کیفیت و قیمت آنها خبری ندارند . آن چیزی که در نگاه اول مسافران را به سوی مکان کسب شما می کشاند داشتن یک تابلوی تبلیغاتی زیبا و دکوراسیون بیرونی جذاب است .

 

اگر تمایل دارید در مورد تابلوسازی و روش های اجرای آن اطلاعات کاملتری بدست آورید مطلب زیر را دنبال کنید .

 

تابلوسازی چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ + ویدئو

 

 

تابلوسازی تشریفات

 

 

تابلوسازی در کیش :

 

تابلوسازی در کیش بسیار مرسوم است و هر طرف را که نگاه کنیم ، تابلوهای تبلیغاتی در سردرب مکان تجاری نصب شده است . طبیعتاً زمانی که ما انسانها به هر شهر یا کشور غریبه ای که مسافرت می کنیم ، از بازارهای محلی آن شهر برای خود و یا به عنوان سوغاتی برای اقوام و آشنایان خریدهایی را انجام می دهیم . ما در یک مکان غریبه به مغازه ها و مراکز خرید آشنایی کافی نداریم . فقط از طریق تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در سر در مغازه هاست که به مغازه مدنظر می رویم و مایحتاج خود را تهیه می کنیم .

تعداد بیشماری از مغازه های متعدد در یک بازار و یا مرکز خرید در کنار یکدیگر واقع شده اند که محصولات مشترکی را به فروش می رسانند . آن مغازه ای می تواند نظر مشتریان جدید را به خود جلب نماید که تابلو مغازه زیبا و منحصر به فردی نصب کرده باشد . دکوراسیون بیرونی و داخلی مغازه به طور مدرن و کلاسیک طراحی و چیده شده باشد و پس از جلب توجه مشتریان ، می بایست با خوش برخوردی و چرب زبانی مشتریان را به یک خریدار واقعی تبدل کند . تابلوسازی کیش می تواند برند شما را به عموم مردمی که در حال گذر از مقابل محل کسب شما هستند معرفی نموده و منجر به خرید و درآمد بیشتر برای شما شود .

 

 

تابلو لایت باکس

 

انواع روش های تابلوسازی در کیش :

 

برای سفارش تابلو مغازه زیبا می توانید از انواع تابلوهای تبلیغاتی با توجه به نیاز و سلیقه خود استفاده کنید که عبارتند از :

 

تابلو چلنیوم در جزیره کیش :

 

تابلو چلنیوم نوع جدید و پرکاربرد از تابلوهای تبلیغاتی است . تابلو چلنیوم را می توان به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی سفارش داد و برند تجاری را به صورت ماندگار و دائم به عموم معرفی نمود و به درآمد بهتری دست یافت . تابلو چلنیوم طبق متدهای متعدد طراحی و پیاده سازی می شود و انواع متفاوتی همچون موارد زیر دارد :

 • تابلو چلنیوم طلایی

 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم لترمکس
 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم ستاره ای
 • تابلو چلنیوم پانچی
 • تابلو چلنیوم رینگی
 • تابلو چلنیوم دوبل

 

از جمله مزایای تابلو چلنیوم ، زیبایی و درخشندگی ویژه و داشتن نوار اسفنجی است . نوع اجرا و روش پیاده سازی و استفاده از تایمر و دستگاه خنک کننده سبب تنوع قیمت تابلو چلنیوم می شود .

 

اگر تمایل دارید در مورد نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم بیشتر بدانید مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

 

تابلو فلزی

 

تابلو فلزی در جزیره کیش :

 

تابلو فلزی تابلویی است که با استفاده از  فلزات مختلف مثل مس ، آهن ، روی ، برنز ، آلومینیوم و برنج طراحی و پیاده سازی می شود .

 

اگر می خواهید در مورد نحوه اجرا و انواع تابلو فلزی بیشتر بدانید ما را با مطلب زیر همراهی کنید .

 

تابلو فلزی و انواع آن (حروف برجسته فلزی)

 

تابلو استیل در جزیره کیش :

 

تابلو استیل همان طور که از نامش پیداست از فلز استیل ساخته می شود . ظاهری براق و درخشان دارد که به راحتی لک نمی شود و در صورت کثیفی نیز به آسودگی قابل تمیز کردن است . این تابلو در روش اجرا به شیوه قدیمی قابل پیاده سازی به صورت با نور نبود . اما امروزه تابلوساز با استفاده از دو شیوه متفاوت برای تابلو استیل نور فراهم می کند . این دو شیوه عبارتند از :

 

روش اول) تابلو استیل نور اندریک :

 

در این روش ، تابلوساز در هنگام ساخت تابلو استیل فاصله ای یک سانتی متری بین زمینه تابلو و حروف برجسته ایجاد می کند . در این فاصله لامپ های اس ام دی جاسازی می شوند .  پس از اتمام عملیات نصب تابلو و روشن نمودن لامپ ها ، یک فضای سایه روشن و کلاسیک در زمینه تابلو ایجاد می شود .

 

روش دوم) تابلو پلاستیل :

 

در این روش تابلوساز برای ساخت رویه از نوعی پلاستیک با نام پلکسی و برای ساخت لبه ها از استیل استفاده می کند . با این روش تابلو نوری همچون تابلو نئون پلاستیک را از رویه حروف انتشار می دهد . با سفارش این مدل از تابلو ، می توان زیبایی استیل و پلاستیک را به طور همزمان به نمایش گذاشت .

 

تابلو نئون در جزیره کیش :

 

تابلو نئون هم از قدیمی ترین اما پرکاربردترین نوع تابلوهای تبلیغاتی است . این تابلو توسط اصناف زیادی مورد استفاده واقع می شود . تابلو نئون به سه شکل متفاوت اجرا و پیاده سازی می شود که عبارتند از :

 

1) تابلو نئون پلاستیک :

 

قدیمی ترین روش پیاده سازی تابلو نئون ، تابلو نئون پلاستیک می باشد . در این روش رویه و لبه های حروف هر دو از پلاستیک ساخته می شوند . این پلاستیک پلکسی نام دارد و قابلیت نورپردازی را نیز دارد . به راحتی می تواند نور را با تراکم یکنواخت منتشر نماید .

 

2) تابلو نئون شیشه ای :

 

نوع دوم از روش اجرا ، تابلو نئون شیشه ای است . در این روش تابلوساز از شیشه ای بدون رنگ و شفاف که به صورت خام از بازار تهیه می شود ، استفاده می کند . تابلوساز با استفاده از فرآیند حرارت دهی شیشه ها را به شکل حروف مدنظر خم می کند . سپس با استفاده از گاز نئون نور حروف تامین می شود که بسیار پررنگ و درخشان است و از دوردست می تواند نظر هر بیننده ای را جلب نماید .

 

3) تابلو نئون پلاستیک لبه هندی و لبه کنشکاف :

 

روش دیگر که یک ترفند جدید است ، ساخت تابلو نئون پلاستیک لبه هندی و لبه کنشکاف می باشد . در این روش تابلوساز با استفاده از دستگاه پانچ ، سوراخ هایی به شکل اشکال هندسی به صورت ردیفی و یا زیگزالی بر روی حروف برجسته ایجاد می کند . این کار سبب خلق تابلوی تبلیغاتی زیبا و منحصر به فرد می شود .

 

تابلو لایت باکس

 

تابلو لایت باکس در جزیره کیش :

 

لایت باکس تنوع اجرایی زیادی همچون تابلو لایت باکس ساده ، تابلو لایت باکس کریستالی ، تابلو لایت باکس مگنتی ، تابلو لایت باکس فریم لس ، تابلو لایت باکس اسنپ فریم ، تابلو لایت باکس فلت فریم ، تابلو لایت باکس اسنپی اسلیم ، تابلو لایت باکس اسکرول ، تابلو لایت باکس چوبی و تابلو لایت باکس فریم لس پارچه ای دارد . این تابلو می تواند با انواع چاپ نظیر چاپ بک لایت ، چاپ لایت باکس ، چاپ بر روی طلق و چاپ استیکر اجرا شود . در اکثریت روش های اجرا ، براحتی می توان محتوای چاپی را تعویض نمود .

 

تابلو ال ای دی در جزیره کیش :

 

تابلو ال ای دی یک روش دیجیتال برای سفارش تابلوهای تبلیغاتی است . این تابلو به دو شکل تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان قابل اجراست . در صورتی که تمایل به داشتن یک تابلو با نمایش انیمیشن و نورپردازی های ویژه دارید می توانید تابلو روان را سفارش دهید . اما اگر نمی خواهید هزینه بالایی را صرف سفارش تابلو نمایید ، می توانید با سفارش تابلو ال ای دی ثابت ، یک تابلو دیجیتال زیبا با نمایش افکت های نورانی ویژه را در محل کسب خود به نمایش بگذارید .

 

تابلو راهنما در جزیره کیش :

 

تابلو راهنما نوعی تابلو جهت هدایت افراد در مکان های پرازدحام و خیابان ها و معابر شهری است . در جزیره کیش هم اقامتگاه ها ، هتل ها ، بازارها و خیابان ها توسط تابلوهای راهنما به عموم گردشگران معرفی می شوند .

 

آیا تمایل دارید در مورد انواع تابلو راهنما و کاربردهای هر یک بیشتر بدانید ؟ با مطالعه مطلب زیر همراه ما باشید .

 

تابلو راهنما

 

تابلو فلکسی در جزیره کیش :

 

تابلو فلکسی از قدیمی ترین نوع تابلوهاست که در سر در مغازه های قدیمی مشاهده می کنیم . تابلو فلکسی معمولاً به صورت بدون نور اجرا و پیاده سازی می شود . در صورتی که بخواهید نور داشته باشد با نصب پرژکتور در اطراف تابلو می توانید برای آن نور محیا کنید . امروزه از ترفندهای دیگری نیز جهت نورپردازی تابلو فلکسی استفاده می شود .

 

تابلو پولکی در جزیره کیش :

 

تابلو پولکی شکل جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی است که تازه پا به عرصه تابلوسازی نهاده ، اما بسیار زیباست . برای زیرسازی آن از تایل های پولکی که نوعی پلاستیک نرم است ، استفاده می شود . پولکی ها در اشکال هندسی متفاوتی قابل اجرا و پیاده سازی هستند . پولکی ها جهت زیرسازی کلیه حروف برجسته قابل استفاده هستند .

 

تابلو پیکسلی در جزیره کیش :

 

تابلو پیکسلی یک نوع تابلوی تبلیغاتی مدرن است که در زیرساز و حروف برجسته آن می توان افکت های نوری با برنامه ریزی های ویژه پیاده سازی نمود .

 

تابلو مولتی استایل در جزیره کیش :

 

مولتی استایل نوعی ورق نازک شبیه فلز است که بر روی پلکسی گلاس ، چلنیوم ، نئون پلاستیک و تابلو فلزی پیاده سازی می شود . رویه کار ورق مولتی استایل است و لبه های حروف از جنس دلخواه مدنظرتان می باشد .

 

 

تابلو پیرایش

 

تابلو لاسوگاسی در جزیره کیش :

 

تابلو لاسوگاسی نوعی منحصر به فرد از تابلوهای تبلیغاتی است . لامپ های 12 و 24 ولتی جهت نورپردازی آن استفاده می شود . این لامپ ها در فواصل مشخص و بیشتری از یکدیگر جای داده می شوند . همین عامل سبب می شود این تابلو چهره متفاوتی نسبت به دیگر تابلوهای حروف برجسته به خود بگیرد .

 

تابلو وکیوم در جزیره کیش :

 

تابلو وکیوم نوع برجسته تری از حروف است که برجستگی حروف نسبت به سایر حروف بیشتر است و به صورت سه بعدی نیز قابل اجرا و پیاده سازی است . شما می توانید هر گونه طرح فانتزی را با استفاده از وکیوم به اجرا درآورید .

 

تابلو بنری در جزیره کیش :

 

بنر نوعی تبلیغات چاپی است که از آن برای اطلاع رسانی ها و معرفی محصولات و خدمات استفاده می شود . معمولاً بنر دوام چندان بالایی ندارد . اما اگر به صورت یک تابلو بنری با قاب اجرا شود ، می تواند به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی ارزان قیمت برای مدت زمان بلندی مورد استفاده قرار بگیرد .

 

تابلو پانچی در جزیره کیش :

 

حروف برجسته پانچی قابل پیاده سازی بر روی انواع فلزات و چلنیوم است . معمولاً پانچ ها با فواصل معین در کنار یکدیگر اجرا می شود و جلوه زیبایی را برای تابلو فراهم می سازد . عملیات پانچ با استفاده از دستگاه مخصوص پانچ انجام  می پذیرد . این دستگاه قادر است هر گونه متریال را در فواصل معین و مشخص سوراخ نماید .

 

استند تبلیغاتی در جزیره کیش :

 

استند ها به صورت استند نمایشگاهی ، استند فروشگاهی و استند تبلیغاتی ، به شکل ایستاده ، دیواری و آویز ، اجرا و پیاده سازی می شوند .

 

برای آشنایی کامل با انواع استند می توانید به مطلب زیر رجوع کنید .

 

استند تبلیغاتی و انواع آن

 

استیکر تبلیغاتی در جزیره کیش :

 

استیکرها برچسب های تبلیغاتی هستند که به شکل سه بعدی بر روی کف خیابان و دیوار طراحی و پیاده سازی می شوند.

 

تابلو یونولیتی در جزیره کیش :

 

این تابلو از نوعی یونولیت فشرده و دانه ریز طراحی می شود . بیشتر در محیط های داخلی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

تلویزیون شهری در جزیره کیش :

 

تلویزیون شهری نوعی نمایشگر دیجیتال بزرگ است که قابلیت نمایش انواع کلیپ های تبلیغاتی و آگاهی دهنده را به دو شکل آنلاین وآفلاین دارد .

 

 

تابلو رستوران

 

قیمت تابلو تبلیغاتی در جزیره کیش :

 

تابلو تبلیغاتی با توجه به نوع اجرا و طراحی حروف برجسته و همچنین جنس متریال های کاربردی و متر محیط قیمت گذاری می شود .

 

جزیره کیش :

 

جزیره کیش یکی از با صفاترین جزایر دنیاست . به دلیل ویژگی ها و مشخصاتی که جزیره کیش دارد ، سالانه تعداد زیادی از گردشگران برای مسافرت و تماشای این جزیره زیبا از نقاط دور و نزدیک به آن جا می روند و از شگفتی های آن لذت می برند و سفر خاطره انگیزی را برای خود و همراهانشان رقم می زنند .

 

عوامل پیدایش جزایر :

 

حدود 200 میلیون سال پیش ، حرکت صفحه های عظیم الجثه قاره ها و فشار بر روی سنگ ها ، سبب چین خوردگی و پدید آمدن کوه ها شد و شبه جزیره عربستان همراه با صفحه قاره آفریقا ، به سمت شمال حرکت کرد . این جابجایی ها پس از حدود 65 میلیون سال ، سبب جدا شدن شبه جزیره عربستان از آفریقا و پیوستن آن به آسیا شد . بر اثر فشارهای موجود بر روی سنگ ها در بخشی از فلات ایران رشته کوه های زاگرس پدید آمد . این تحولات منجر به پدیدار شدن جزیره کیش و سایر جزایر موجود در تنگه هرمز گردید .

 

کیش مروارید خلیج فارس :

 

پس از پدیدار شدن جزیره کیش ، با جزر و مد آب دریا ، این جزیره گاهی در عمق کمی زیر آب فرو می رفت و دوباره روی آب می آمد . با تابش اشعه خورشید شرایط مساعد جهت رشد مرجان ها ، آبزیان ، آب سنگ ها ، صدف ها و دیگر جانوارن آبزی پدید آمد . به دلیل داشتن ساحل نقره ای ، آفتاب درخشان ، آسمان آبی ، آبهای نیلگون ، هوای پاک و لذت بخش ، کیش را مروارید خلیج فارس نامیده اند .

 

علت نامگذاری جزیره کیش :

 

مفهوم کیش تیردان یا ترکش می باشد . به این دلیل این نام بر روی این جزیره گذاشته شده است که وقتی در بلندی اطراف جزیره کیش می ایستادند همچون تیری که در ترکش بود . برخی دیگر از نویسندگان نیز نام قدیم کیش را کیان می پندارند که از سلسله کیانیان گرفته شده است .

 

کیش در گذشته :

 

کیش در دوره هخامنشیان ، مرکز عمده صید مروارید بین النهرین و هندوستان بود . تجار زیادی در آن زمان برای تجارت مروارید و صدف به آنجا رفت و آمد می کردند . در زمان اتابکان فارس نیز کیش مرکز سکونت و تفریح والی خلیج فارس بود و درآمد زیادی از طریق کشتی های تجاری عاید این پادشاه می شد .

 

شرایط آب و هوایی کیش :

 

کیش دارای آب و هوای گرم و خشک و بیابانی است که معمولاً باران کمی می بارد . در اکثر اوقات سال آب و هوای گرم و داغی دارد و ندرتاً باران به خود می بیند . اما بین ماه های دی تا فروردین هوایی لذت بخش دارد که بهترین زمان برای مسافرت به این جزیره زیباست .

 

مناطق تفریحی و گردشگری کیش :

 

جزیره کیش شگفتی ها و مناطق تفریحی بیشماری دارد . از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • جزیره مرجانی
 • سواحل نقره فام
 • دریای شفاف با انواع آبزیان
 • پارک ساحلی مرجان
 • اسکله تفریحی
 • پارک دلفین ها
 • کشتی یونانی
 • شهر زیرزمینی کاریز
 • جاده کرانه
 • پیست دوچرخه سواری
 • بازارهای بزرگ کیش