تابلو قالیشویی :

 

تابلو قالی شویی تابلویی است که در سردرب کارخانه های قالیشویی و دفاتر آنها نصب می شود . بر روی تابلو قالیشویی با توجه به درخواست مشتریان می توان به صورت تکی و یا دو سه مورد از کلمات کلیدی همچون نام قالی شویی و دیگر موارد مثل مشخصات تماس ، آدرس کارخانه ، آدرس سایت ، ایمیل و دیگر موارد را درج کرد . برای زیبایی هر چه بیشتر تابلو قالی شویی می توان تصویری از یک قالی را نیز به نمایش گذاشت .

 

تابلو قالی شویی چیست ؟

 

تابلویی است تبلیغاتی که در مکان قالیشویی و یا دفاتر مرتبط جهت معرفی برند قالیشویی نصب می گردد .

 

تابلو مغازه قالیشویی :

 

کارخانه های قالیشویی برای دسترسی و راحتی مشتریان علاوه بر کارخانه برای خود دفاتری احداث می کنند . این دفاتر در حد یک مغازه کوچک یا متوسط است . تابلو مغازه قالی شویی تابلویی است که در سردرب مغازه های قالیشویی نصب می شود . افراد علاوه بر تماس می توانند با مراجعه حضوری به مغازه ها سفارشات خود را به انجام برسانند .

 

تابلو مبل شویی :

 

قالی شویی ها مکان هایی هستند که خدمات متعددی از جمله خدماتی مثل روفوگری و مبل شویی را نیز ارائه می کنند . بنابراین گاهی بر روی تابلو قالی شویی کلماتی مثل مبل شویی را نیز می بینیم .

 

قیمت تابلو قالی شویی :

 

قیمت تابلو قالیشویی با در نظر گرفتن متر محیط تابلو ، نوع تابلو ، نوع زیرساز ، نحوه نورپردازی و دیگر متریال های ساخت ، در ابتدای کار توسط نرم افزارهای طراحی محاسبه شده و به مشتریان اعلام می شود . در صورت توافق طرفین ساخت تابلو صورت می گیرد .

 

انواع تابلوسازی قالی شویی :

 

تابلوسازی یکی از روش های تبلیغاتی است که همه اصناف چه خرد باشند چه کلان ، از آن جهت تبلیغاتشان استفاده می کنند . هر کسی که به نوعی نیاز دارد نام برند تجاری خودش را به مصرف کننده معرفی کند لازم است از روش های تبلیغاتی بهره ببرد . چون تا زمانی که مشتری شما و برند تجاری شما را نشناسد برای خرید کالا یا استفاده از خدمات به سراغ شما نخواهد آمد . در عوض به سراغ دیگر رقبای شما خواهد رفت .

 

روش های تبلیغاتی زیادند . شما با توجه به بسترهای ارتباطی مشتریانتان می توانید یک یا چند روش را انتخاب کنید .

 

برای آشنایی با انواع روش های تبلیغاتی مقاله زیر را دنبال کنید .

 

انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری

 

 انواع تابلو مغازه قالیشویی :

 

تابلو چلنیوم قالیشویی :

 

تابلو چلنیوم از پرسفارش ترین نوع تابلوهاست . اما برای کارخانه های قالیشویی زیاد سفارش داده نمی شود . می توانید برای مغازه یا دفاتر قالیشویی آن را سفارش دهید . تابلو چلنیوم انواع متفاوتی دارد که عبارتند از :

 

تابلو وکیوم قالیشویی :

 

تابلو وکیوم تابلویی است با برجستگی بیشتر ، منعطف و مقاوم . شما می توانید هر نوع طرح فانتزی که دوست دارید را با وکیوم شکل بدهید و بسازید . چگونه ؟ مطلب زیر را بخوانید .

 

انواع مدل تابلو وکیوم و مراحل ساخت آن چگونه می باشد؟

 

تابلو فلزی قالیشویی :

 

تابلو فلزی یک نوع تابلوست که با استفاده از متریال های مقاوم از جنس فلز مثل روی ، برنج ، آهن ، استیل و برنز ساخته می شود . عیبی که تابلو فلزی دارد عدم نورپردازی و نیاز به پرداخت مجدد آن است . البته برای مشکل نورپردازی تمهیداتی در نظر گرفته شده است . با روش ایجاد نور مخفی و کار ترکیبی می توان تابلو فلزی با نور را به نمایش گذاشت . اما مشکل پرداخت مجدد فلزات هنوز به قوت خود باقی است . در صورتی که می خواهید تابلوی فلزی شما این مشکل را نداشته باشد ، فقط می توان فلز استیل را انتخاب کرد .

 

تابلو استیل قالیشویی :

 

تابلو استیل تابلویی است که مثل فلزات دیگر رنگ آمیزی نمی شود تا بعدها به مرور زمان کدر شده و نیاز به رنگ یا پرداخت مجدد داشته باشد . فلز استیل خود به صورت تیره و مات و در رنگ های طلایی ، نقره ای ، مشکی و دیگر رنگ ها تولید می شود . رنگ استیل ثابت می ماند و همواره خاصیت براقیت و درخشندگی خودکار را دارد .

 

گروه نمارنگ در مورد استیل و مزایای آن مطلبی مفصل ارائه کرده که در صورت تمایل می توانید آن را بخوانید .

 

تابلو استیل و کاربردهای آن + ویدئو

 

تابلو فلکسی قالیشویی :

 

تابلو فلکسی یک نوع تابلوی ساده از نوع تابلو چاپی است . چاپ آن با استفاده از دستگاه مخصوص چاپ بر روی متریال هایی مثل پارچه ، چوب ام دی اف و یا کاغذ اعمال می شود .

 

تابلو کامپوزیت قالیشویی :

 

کامپوزیت یک نوع ورق دوست دار محیط زیست است که هیچ گونه آلودگی حتی در صورت آتش سوزی ایجاد نمی کند . ظاهری براق و درخشان همچون استیل دارد . در رنگ ها و طرح های مختلفی نیز تولید می شود . از ورق کامپوزیت در ساخت نما و تابلوهای تبلیغاتی استفاده می شود . گاهاً نما و زیرساز تابلو را با استفاده از یک نوع ورق کامپوزیت با یک طرح و یک رنگ ست می کنند .

 

اگر دوست دارید در مورد کامپوزیت و کاربردهای آن بیشتر بدانید مطلب زیر را دنبال کنید .

 

تابلو کامپوزیت و کاربردهای آن در تابلوسازی

 

تابلو پیکسلی قالیشویی :

 

تابلو پیکسلی تابلویی است که با استفاده از نقاط پیکسلی نورپردازی می شود . پیکسل ها با کنار هم قرار گرفتن رزولوشن یک تصویر را رقم می زنند . این تابلو این قابلیت را دارد که بتوان نور تولیدی آن را برنامه ریزی کرد . طوری که نور به شکل های مختلف انیمیشنی چشم نوازی می کند . در تابلو پیکسلی می توان هم در زمینه و هم در خود حروف برجسته این نورپردازی خارق العاده را اجرا کرد .

 

تابلو پولکی قالیشویی :

 

همه می دانیم پولک ظاهری براق و زننده دارد . برای همین از آن جهت تزئینات استفاده می شود . یکی از کارکردهای پولک در ساخت تابلوهای تبلیغاتی است . نام پولکی هایی که در ساخت تابلو بکار می روند تایل است . پولکی هایی که بر روی تایل ها سنجاق می شوند می توانند به شکل های مختلف مثل دایره ، مستطیل ، بیضی ، مثلث یا مربع باشند . در بالاترین بخش تایل ، یک فضا در نظر می گیرند که ایجاد این فضا قدرت حرکت به پولکی ها را می دهد . به همین جهت پولکی ها در جای خود می لغزند و جلوه بصری زیبایی را برای یک تابلو به ارمغان می آورند .

 

تابلو یونولیتی قالیشویی :

 

یونولیت ابرهای فشرده شده است که قابلیت رنگ آمیزی و برش دارند . اما چون جنس ابری دارد در برابر آب مقاوم نیستند . برای همین بیشتر از این تابلو در سالن ها و نمایشگاه ها استفاده می شود .

 

تابلو نئون قالیشویی :

 

نئون از تابلوهای پرطرفدار و در عین حال قدیمی است که به دو شکل قابل اجراست :

 

روش اول ) تابلو نئون پلاستیک :

در این روش رویه و لبه با استفاده از نوعی ورق پلاستیکی شفاف به نام پلکسی ساخته می شود .

 

روش دوم ) تابلو نئون شیشه ای :

دراین روش تابلو با استفاده از شیشه های خام که توسط حرارت به شکل مدنظر مشتری درآمده ، تولید می شود . این شیشه ها با ترکیب گاز و برقراری جریان الکتریکی نورهای رنگی تولید می کنند که بسیار زننده است و محال است توجه کسی به آن جلب نشود . رنگی که این شیشه ها تولید می کنند بستگی به نوع گاز و مواد افزودنی آن دارد .

 

تابلو پانچی قالیشویی :

 

پانچ نوعی سوراخ کاری است که بر روی هر نوع سطوحی قابل اجراست . در تابلوسازی نیز از دستگاه پانچ جهت سوراخ کردن متریال ها استفاده می شود .  نور تولید شده توسط اس ام دی ها ، از بخش های پانچ شده بسیار زیبا به چشم متصاعد می شوند .

 

تابلو رینگی قالیشویی :

 

رینگ نیز مثل پانچ است اما متریال سوراخ نمی شود . بلکه توسط دستگاه مخصوص به شکل دلخواه برش می خورد . سلیقه ای است اما نسبت به حالت پانچی زیباتر است .

 

تابلو تمام پلکسی  قالیشویی :

 

تابلویی که پلکسی رویه و لبه حروف را تشکیل می دهد . اگر نمی دانید پلکسی چیست ؟  به مطلب زیر رجوع کنید .

 

انواع پلکسی

 

تابلو ال ای دی قالیشویی :

 

ال ای دی از تابلوهایی است که چند سالی است استفاده می شود . دو شکل متفاوت دارد که عبارتند از :

 

الف ) تابلو ال ای دی ثابت :

تابلو ال ای دی ثابت می تواند حروف و اشکال را بدون حرکت انیمیشنی ، فقط به شکل ثابت همراه با رقص نورهای رنگی به نمایش درآورد .

 

ب ) تابلو ال ای دی روان :

روان بودن به معنای این است که محتوای تبلیغاتی تابلو می تواند طبق انیمیشن دلخواه مشتریان به حرکت در بیاید .

 

تابلو راهنما قالیشویی :

 

تابلو راهنما برای کارخانه های بزرگ قالیشویی لازم و ضروری است تا افراد بتوانند در اسرع وقت و بدون اتلاف زمان و انرژی به مکان یا بخش های مدنظرشان دسترسی پیدا کنند . برای مثال می توان به تابلو های راهنما مثل موارد زیر اشاره کرد :

  • تابلو خروج اضطراری

  • تابلو ورود
  • تابلو سالن
  • تابلو صندوق
  • تابلو دفتر
  • تابلو اتاق
  • تابلو بخش شتشو
  • تابلو بخش خشک شوی

 

تابلو بنری قالیشویی :

 

تابلو بنری برای قالی شویی ها زیاد مورد استفاده قرار می گیرد . از آنجایی که قالی شویی ها در خارج از شهرها قرار دارند ، معمولاً برای زیبایی و ظرافت مکان زیاد هزینه نمی کنند . تابلو بنری هزینه کمی دارد و خیلی سریع و راحت طراحی ، اجرا و پیاده سازی می شود .

 

طرح لایه باز بنر قالیشویی :

 

بدلیل اینکه از بنر جهت تبلیغات و اطلاع رسانی های عمومی توسط صنف قالی شویی زیاد استفاده می شود ، طرح لایه باز بنر قالی شویی در سایت های مختلف ارائه شده است . مشتریان می توانند این بنرها را به صورت رایگان یا پولی دریافت کرده و با اعمال تغییرات دلخواه آنها را به چاپ برسانند .

 

استرابورد تبلیغاتی :

 

قالیشویی ها مکان های بزرگی جهت شست و شوی انواع قالی ، قالیچه ، مبل و دیگر خدمات هستند . قالی شویی ها معمولاً در محوطه های بیرون شهری فعالیت دارند و برای شناساندن خود به مشتریان ، می بایست از تبلیغات گسترده استفاده کنند . استرابورد ها گزینه مناسبی جهت تبلیغات در بستر شهری هستند . استرابورد سازه ای فلزی است که محتوای آن چاپی است و جثه ی کوچکتری نسبت به بیلبورد دارد .

 

لمپوست بنر :

 

لمپوست ها به صورت دو طرفه و یک طرفه در وسط بلوارها نصب می شوند . می توانید فقط با یک تصویر زیبا یا نوشته ای چند کلمه ای تبلیغ خود را به نمایش بگذارید .

 

بیلبورد :

 

بیلبوردها جزء ابزارهای قوی تبلیغاتی هستند اما گران قیمت . با نصب بیلبورد در میادین شهری و فضاهای باز می توانید برند خودتان را به عموم معرفی کنید . در صورتی که امکان خرید بیلبورد را ندارید با اجاره بیلبوردهایی که در مکان مدنظر شما قرار دارند می توانید تبلیغات خود را به کرسی بنشانید .

 

تلویزیون شهری :

 

تلویزیون شهری نیز جهت نصب نیاز به فونداسیون و زیرساز مناسب دارد که هزینه بردار است . اما در صورت عدم خرید با اجاره تلویزیون شهری می توانید یک شمای کلی از نحوه خدمات رسانی خود مثل نحوه شستشو و خشک کردن قالی ها را در مکان های پرازدحام به نمایش بگذارید .