راهنمای مطالعه

 1. تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای
 2. تابلوسازی تبلیغاتی چیست؟
 3. تابلوسازی یک حرفه تبلیغاتی محیطی و سالنی
 4. نکات قابل توجه در سفارش تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای
  1. استفاده از متریال های با کیفیت در ساخت تابلو تبلیغاتی
  2. رنگ در تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای
  3. نورپردازی در تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای
  4. اندازه فونت و ضخامت حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی 
  5. حجیم کردن حروف برجسته در تابلوسازی حرفه ای
 5. قیمت تابلوسازی تبلیغاتی
 6. تابلوسازی تبلیغاتی در اصل یک هنر است
 7. انواع تابلوسازی تبلیغاتی
  1. تابلو سازی چلنیوم
  2. تابلو استیل تبلیغاتی
  3. تابلو وکیوم تبلیغاتی
  4. تابلو نئون تبلیغاتی
  5. تابلو فلکسی فیس تبلیغاتی
  6. تابلو لایت باکس تبلیغاتی
  7. تابلو راهنما 
  8. تابلو سازی کامپوزیت
  9. تابلو نمای ترمووود
  10. تابلوسازی تمام پلکسی
  11. تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای نور اندریک
  12. تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای لاسوگاسی
  13. تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای بیلبوردی
  14. تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای ال ای دی
  15. تابلو پولکی تبلیغاتی حرفه ای
  16. تابلو پیکسلی تبلیغاتی حرفه ای
  17. تابلو یونولیتی تبلیغاتی حرفه ای
  18. تابلو تبلیغاتی حرفه ای پانچی
  19. تابلو تبلیغاتی حرفه ای رینگی
  20. تلویزیون شهری در حوزه تبلیغات حرفه ای
  21. تابلو منو قیمت دیجیتال
 8. تابلوسازی حرفه ای سامان
 9. سوالات متداول
  1. آیا سفارش تابلوسازی حرفه ای نیاز به صرف هزینه ی بیشتری دارد؟
  2. چطور می توانم یک تابلو تبلیغاتی حرفه ای سفارش دهم؟
  3. آیا کیفیت متریال ها در تابلوسازی حرفه ای تبلیغاتی تاثیرگذار است؟

تابلوسازی از جمله روش های تبلیغاتی برای معرفی برند است و می توان گفت از پرکاربردترین آنها است و همه ی اصناف، کسبه، مغازه داران، شرکت های خصوصی و عمومی، فروشگاه ها، بیمارستانها، فرودگاه ها، ترمینال ها و دیگر حوزه ها، همه مجبورند برای معرفی برند، تابلوسازی را به عنوان یک روش تبلیغاتی لحاظ کنند.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای

تابلوسازی تبلیغاتی به تابلوهایی گفته می شود که در سردرب مغازه ها، فروشگاه ها و شرکت ها نصب می شوند و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی حرفه ای و مناسب می توانند نام برند تجاری شما را در مکان کسب به عموم مشتریان و رهگذران معرفی کنند.

تابلوسازی در اصل یک حرفه تبلیغات محیطی و سالنی است که رابط  و معرف میان صاحبین مشاغل و افراد جامعه است. این حرفه برای اولین بار در ایران در دهه چهلم شمسی مطرح شد و صاحبین مشاغل برای معرفی برندینگ خود با استفاده از ترفندها و متریال های مختلف اقدام به ساخت تابلو کردند.

تابلو سازی تبلیغاتی نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی ویژگی های منحصر به فردی دارد و همین عوامل سبب شده اند که کسب و کارها این ابزار تبلیغاتی را در اولویت قرار دهند و در کنار این روش تبلیغاتی، از روش های دیگر نیز استفاده کنند. از جمله ویژگی های تابلوسازی تبلیغاتی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • قیمت مناسب
 • ماندگاری و دوام بالا
 • امکان تبلیغ به صورت نامحدود، منظور از نامحدود بودن این است که تبلیغات دیگر مثل تبلیغات بیلبوردی، تلویزیون شهری، تبلیغات در رسانه  و سایت ها، همه در قبال مدت زمان محدودی تبلیغات شما را به نمایش می گذارند و زمانی که آن مدت به اتمام رسید، برای نمایش مجدد تبلیغات لازم است هزینه دوباره صرف کنید و بازه زمانی جدیدی را برای نمایش تبلیغ خود بخرید. تابلوسازی این طور نیست شما با سفارش یک تابلوی شیک و مدرن می توانید با یکبار هزینه سالها از آن تابلو استفاده کنید بدون نیاز به تمدید وقت.
 • امکان تعویض متریال های معیوب به سادگی

هر یک از افراد جامعه جهت معرفی شغل خود نیازمند یک تابلوسازی حرفه ای هستند. هیچ شغلی بدون تبلیغات در میان رقبا مطرح نمی شود و نمی تواند به سود مناسب دسترسی پیدا کند و بهترین معرف برای کسب و کار در دنیای رقابت ساخت تابلوی تبلیغاتی است از همین رو انتخاب یک تابلوسازی حرفه ای بسیار حائز اهمیت است.

ساخت حروف نئون پلاستیک تبلیغاتی
ساخت حروف نئون پلاستیک تبلیغاتی

 

تابلوسازی تبلیغاتی چیست؟

تابلوسازی تبلیغاتی هنری است که با ترکیب خلاقیت، ایده، رنگ، نور و با استفاده از متریال های مختلف تابلویی طراحی و پیاده سازی می کند که علاوه بر جنبه تبلیغاتی و معرفی برند تجاری، می تواند سبب زیباسازی فضای تجاری شما نیز شود.

تابلوسازی یک حرفه تبلیغاتی محیطی و سالنی

تابلوسازی ابزار تبلیغاتی می باشد که در همه جا، چه سالن ها و محیط های بسته و چه در محیط شهری و فضای باز بکار می رود.

علاوه بر جنبه تبلیغاتی و طراحی دکوراسیون بیرونی، تابلوسازی یک کاربرد دیگر نیز دارد و آن هم ساخت تابلو راهنما می باشد که جهت هدایت افراد در مکان های عمومی، خصوصی، تجاری و خدماتی و خیابان ها و گذرگاه ها بکار می رود.

شما با سفارش یک تابلوسازی حرفه ای می توانید زیبایی را برای مکان کسب خود به همراه بیاورید و کاری کنید که تابلو تبلیغاتی شما بتواند نسبت به تابلوهای دیگری که در اطراف نصب شده است، زودتر چشم بصری بینندگان را جذب کند و آنها را به سوی مکان تجاری شما بکشاند.

تابلوسازی تبلیغاتی با حروف نئون پلاستیک
تابلوسازی تبلیغاتی با حروف نئون پلاستیک

 

نکات قابل توجه در سفارش تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای

مسائلی در ساخت یک تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای مطرح است که برخی تابلوسازی ها به آن اهمیتی نمی دهند و در نتیجه کار کیفیت لازم را ندارد و پس از مدتی تابلو زیبایی خود را از دست می دهد و مشتریان مجبور به تعمیر و صرف هزینه های مجدد می شوند .

از جمله موارد مهم در ساخت تابلو حرفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

استفاده از متریال های با کیفیت در ساخت تابلو تبلیغاتی

هر چقدر از متریال های اصلی در ساخت یک تابلو استفاده شود به همان میزان کیفیت و درخشندگی کار افزایش پیدا می کند و علاوه بر آن ماندگاری و دوام یک تابلو نیز بالا می رود.

رنگ در تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای

گاهی ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که دنبال کالایی خاص مثلاً لباس با یک رنگ مشخص باشید و برای پیدا کردن آن چندین مغازه و فروشگاه را بگردید، این مساله اهمیت رنگ در خرید را نمایش می دهد.

بنابراین رنگ یکی از نکات اساسی است که سبب می شود مشتری با دیدن آن جذب شود. رنگ در ساخت تابلو تبلیغاتی نیز بسیار اهمیت دارد و استفاده از رنگ هایی که بتواند توجه تعداد بالایی از افراد را به خود جذب کند، سبب می شود مشتری به سراغ مغازه شما بیاید.

رنگ در تبلیغات و بازاریابی به قدری اهمیت دارد که برای آن یک مقوله روانشناسی در نظر گرفته شده است . برای کسب اطلاعات کاملتر در مورد رنگ و تبلیغات مقاله روانشناسی رنگ ها در تبلیغات را مطالعه کنید.

طراحی و ساخت حروف استیل وکیوم
طراحی و ساخت حروف استیل وکیوم

 

نورپردازی در تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای

قبلاً تابلوهای تبلیغاتی بیشتر حالت چاپی داشتند و صرفاً برای معرفی برند در نقطه فروش نصب می شدند و دارندگان مغازه، فروشگاه و شرکت ها، اهمیت چندانی به زیبایی تابلوها نمی دادند. امروزه همه افراد به دنبال طرح های زیبا و فانتزی هستند تا بتوانند محیط تجاری خودشان را به شکلی جذابتر به نمایش بگذارند.

بنابراین در ساخت تابلوهای تبلیغاتی سعی می شود از تابلوهای مدرن و نورپردازی شده با چند متریال ترکیبی استفاده شود تا جلوه بصری جذابتری برای محیط کسب و کار فراهم شود و افراد بیشتری ترغیب به ورود و بازدید از مغازه یا فروشگاه شوند.

تابلوهایی مثل تابلو چلنیوم، تابلو وکیوم، تابلو پیکسلی، تابلو ال ای دی، تابلو نئون پلاستیک و تابلو پولکی می توانند جلوه نوری بسیار جذابی را برای مکان تجاری شما فراهم کنند.

اندازه فونت و ضخامت حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی 

با توجه به موقعت تابلو تبلیغاتی در مکان، تابلوساز با انتخاب فونت مناسب و ضخامت حروف می تواند تابلویی زیباتر را طراحی کند .

حجیم کردن حروف برجسته در تابلوسازی حرفه ای

دادن بعد و حجم به حروف برجسته، زیبایی و جلوه بصری بهتری را برای آنها فراهم می کند.

قیمت تابلوسازی تبلیغاتی

عوامل متعددی وجود دارند که باعث کاهش و افزایش قیمت تابلوسازی تبلیغاتی می شوند که در ادامه به چند مورد اشاره خواهیم کرد.

 1. متر محیط
 2. اندازه تابلو
 3. ارتفاع تابلو تبلیغاتی
 4. متریال هایی که در ساخت تابلو بکار رفته است از جمله لامپ های اس ام دی، زیرساز، قاب تابلو، نوع تابلو و حروف برجسته، نوع پلکسی گلس، منبع تغذیه، دستگاه خنک کننده و تایمر.

در تصویر زیر گروه تابلوسازی سامانن قیمت انواع حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی را ارائه نموده است که می توانید ملاحظه کنید. البته ناگفته نماند که قیمت های ارائه شده، قیمت های حال حاضر هستند و با افزایش و کاهش نرخ بازار تغییر می کنند.

قیمت تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با زیرساز کامپوزیت
قیمت تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با زیرساز کامپوزیت
قیمت تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با نمای ترموود
قیمت تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با نمای ترموود
قیمت تابلو وکیوم
قیمت تابلو وکیوم
قیمت تابلو لاسوگاسی
قیمت تابلو لاسوگاسی
قیمت تابلوسازی تبلیغاتی با حروف استیل رینگی
قیمت تابلوسازی تبلیغاتی با حروف استیل رینگی
تابلو حروف استیل دوغی
تابلو حروف استیل دوغی
تابلو حروف استیل پلاستیکی
تابلو حروف استیل پلاستیکی
قیمت تابلو استیل بی نور
قیمت تابلو استیل بی نور
قیمت حروف استیل پایه مفتول
قیمت حروف استیل پایه مفتول
قیمت تابلو چلنیوم کریستالی
قیمت تابلو چلنیوم کریستالی
قیمت تابلو چلنیوم ساده
قیمت تابلو چلنیوم ساده
قیمت تابلو چلنیوم دوبل الماسی
قیمت تابلو چلنیوم دوبل الماسی
قیمت حروف فلزی رینگی
قیمت حروف فلزی رینگی

 

تابلوسازی تبلیغاتی در اصل یک هنر است

به بیانی دیگر می توان گفت تابلوسازی هم معرف شغل افراد جامعه است و هم معرف و راهنمای اماکن مختلف. بنابراین هم جنبه تبلیغاتی دارد و هم اطلاع رسانی. البته تابلوهای تبلیغاتی باید با حساسیت بالایی طراحی شوند تا پیام و تاثیر صحیح را به مخاطب برسانند.

صنعت تابلوسازی یک از قدیمی ترین روش های تبلیغاتی است و با پیشرفت هایی که در زمینه چاپ صورت گرفته و با ورود دستگاه های پیشرفته نظیر دستگاه برش لیزری، تحولی نوین در ساخت تابلوهای تبلیغاتی پدید آمده و امروزه شاهد ساخت تابلوهای زیبا با افکت ها و نورپردازی های خارق العاده هستیم.

گروه تابلوسازی سامان با کادری مجرب و با سابقه ای درخشان قادر به تولید انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته به صورت طراحی دو بعدی و طراحی سه بعدی و خلق ایده های نو و بهره گیری از متریال های کره ای و اصلی، می تواند تابلوهای تبلیغاتی مشتریان را به شیوه ای متفاوت تولید و عرضه نماید.

انواع تابلوسازی تبلیغاتی

تابلو سازی چلنیوم

چلنیوم نوعی آلیاژ از جنس آلومینیوم است که انعطاف پذیری نسبی دارد و برای ساخت لبه های حروف برجسته چلنیوم بکار می رود. تابلوسازی چلنیوم تابلوسازی است که به صورت حروف برجسته اجرا می شود. در ساخت رویه حروف چلنیوم از پلکسی گلس و در ساخت لبه ها از رول چلنیوم استفاده می شود. تابلو چلنیوم در شکل های مختلف قابل اجراست که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم دوبل
 • تابلو چلنیوم لترمکس
 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم ستاره ای
 • تابلو چلنیوم طلایی

تابلو استیل تبلیغاتی

این تابلو قدمت دیرینه ای در حوزه تابلوسازی دارد و می توان گفت از قدیمی ترین تابلوها محسوب می شود که جنس فلزی دارد. استیل یک فلز براق و مقاوم است که در رنگ های استیل طلایی براق، حروف استیل طلایی خشدار، حروف استیل  نقره ای براق، حروف استیل نقره ای خشدار، حروف استیل  دودی و حروف برجسته استیل مسی و در طرح های متعدد نظیر تابلو استیل دوغی، تابلو استیل پانچ، تابلو استیل رینگی  و تابلو استیل طلایی ساخته و نصب می شود.

برای آشنایی با تابلو فلزی به مطلب تابلو فلزی و انواع آن مراجعه کنید.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای استیل با پایه مفتول
تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای استیل با پایه مفتول

 

تابلو وکیوم تبلیغاتی

در کارگاه تابلوسازی سامان، تابلو وکیوم با استفاده از ورق استیل به ضخامت یک میلیمتر، اس ام دی بلوکی کره ای، ورق های پلکسی گلاس تک لایه تایوانی، ورق های پی وی سی با برند تاپکو و لبه استیل با ضخامت 0.6 میلیمتر از جنس استیل نگیر ساخته می شود.

تابلو نئون تبلیغاتی

یکی از تابلوسازی نسل قدیم و اولیه که هنوز هم استفاده از آن رایج است، تابلو نئون می باشد. در کل دو نوع تابلو نئون داریم :
الف ) تابلو نئون پلاستیک
ب ) تابلو نئون شیشه ای

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای استیل پلاست
تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای استیل پلاست

 

تابلو فلکسی فیس تبلیغاتی

تابلو فلکسی جزء تابلوهای قدیمی و چاپی است و به صورت مکعبی، ریلی، سپری و اسکلت فلزی قابل اجرا است.

تابلو لایت باکس تبلیغاتی

تابلو بک لایت یک تابلوی زیبای تبلیغاتی است که کاربردهای زیادی در حوزه های متفاوت دارد و می تواند از جنس پلاستیک، چوب و آلومینیوم ساخته شود و طرح های موجود در آن نیز قابلیت چاپ شدن بر روی طلق به طور مستقیم یا بر روی استیکر و بک لایت  و سپس چسباندن بر روی طلق را دارند و به دو صورت آویز و ایستاده مورد استفاده قرار می گیرند.

تابلو راهنما 

تابلو راهنمای ارائه شده توسط گروه تابلوسازی سامان به صورت انواع تابلو راهنمای سالنی از قبیل تابلو طبقات، تابلو خروج اضطراری، تابلو اسامی و انواع تابلو راهنمای محیطی می باشد.

تابلو سازی کامپوزیت

تابلوسازی با کامپوزیت این روزها بسیار رایج شده است. کامپوزیت یک نوع ورق است که در زیرساز تابلوهای تبلیغاتی به جای ورق پی وی سی بکار می رود. کامپوزیت بدلیل اینکه نسبت به پی وی سی براق تر و درخشان تر است و علاوه بر زیرساز، برای ساخت  نمای ساختمان ها نیز کاربرد دارد، یک حالت ترکیبی و جلوه بصری جذابتری را برای تابلوی سفارش شده فراهم می کند.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با حروف استیل پایه مفتول
تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با حروف استیل پایه مفتول

 

تابلو نمای ترمووود

بسیاری از افراد دوست دارند در زیرساز تابلو مورد سفارش خودشان نمای چوبی داشته باشند. بدلیل اینکه هر نوع چوبی نمی تواند در مقابل شرایط محیطی مقاوم باشد، بنابراین چوب درختان مختلف را طی یک سری فرآیند حرارت دهی، مقاوم می کنند.

چوب فرآوری و مقاوم شده، ترموود نام دارد و برای اجرای نمای ساختمان و همچنین زیرساز تابلوهای تبلیغاتی بکار می رود و یک نمای چوبی و کلاسیک را برای تابلوی تبلیغاتی فراهم می کند.

تابلوسازی تمام پلکسی

پلکسی یک نوع پلاستیک آکریلیک می باشد که در صنایع متعدد از جمله تابلوسازی کاربردهای زیادی دارد و تقریباً می توان گفت برای ساخت کلیه حروف برجسته از ورق های پلکسی استفاده می شود.

ورق های پلکسی انواع متفاوتی دارند که عبارتند از ورق های پلکسی گلاس چند جداره، پلکسی گلاس ستی نایس، پلکسی گلاس نشکن، پلکسی گلاس طرح دار، پلکسی گلاس آکریفیکس، پلکسی گلاس نمایش از پشت و پلکسی گلاس ساند استاپ که برای محافظت از این ورقها هر دو طرف آنها با چسب محافظ پوشانده می شود.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای نور اندریک

نور اندریک نوعی نورپردازی است که قابلیت اجرا بر روی هر نوع حروفی را دارد و درواقع ایجاد نورپردازی به شیوه نوراندریک طوری است که تابلوساز بین حروف و زمینه تابلو فضایی جهت قرار دادن لامپ های اس ام دی فراهم می کند و پس از روشن شدن تابلو، نور از زیر حروف به زمینه تابلو می تابد و یک جلوه بصری کلاسیک را برای تابلو به ارمغان می آورد.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای لاسوگاسی

این تابلو الهام گرفته از تابلوهای شهر لاسوگاس است. در این روش از ساخت تابلو رویه کار بین دو لبه، یعنی دقیقاً وسط لبه ها قرار می گیرد و برای نورپردازی آن هم سوراخ هایی در رویه کار ایجاد می کنند تا لامپ های 12 یا 24 ولتی پیاده سازی شود.  نحوه توزیع لامپ ها در این روش بسیار متفاوت است و رنگ حروف با رنگ نور آن کاملاً تفاوت دارد و قطر حروف و رنگ ها بر اساس سفارش مشتریان متغیر می باشد.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با حروف لاسوگاسی
تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای با حروف لاسوگاسی

 

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای بیلبوردی

بیلبوردهای تبلیغاتی تابلوهای عظیم الجثه ای هستند که می توانند به راحتی توسط هر فردی از دوردست مشاهده شوند. در این روش می بایست پیام تبلیغاتی به صورت کلیدی و کوتاه اما رسا و گیرا بر روی تابلو درج شود تا بتواند نظر هر رهگذری را به سوی خود جلب کند.

تابلوسازی تبلیغاتی حرفه ای ال ای دی

یکی از تابلوهایی که در روزهای اخیر در سر در مغازه ها، پشت بام ها، دیوارها و کنار گذرگاه ها زیاد می بینیم، تابلوی دیجیتالی ال ای دی است . این تابلو دارای یک قاب و فریم است که ماژول ها سبب تولید نور در این تابلو می شوند.

تابلو ال ای دی را می توان به دو شکل سفارش داد. اگر تمایل دارید افکت های نوری همراه با انیمیشن داشته باشید، تابلو ال ای دی روان گزینه خوبی برای سفارش است.  اگر هم فقط به دنبال اجرای افکت های نوری بدون انیمیشن در تابلو هستید، بهتر است تابلو ال ای دی ثابت را سفارش دهید.

تابلوسابی تبلیغاتی ال ای دی
تابلوسابی تبلیغاتی ال ای دی

 

تابلو پولکی تبلیغاتی حرفه ای

پولکی نوعی زیرساز از نوع پلاستیک است که همراه با اشکال هندسی مختلف طراحی می شود و یک حالت لغزان و براق دارد که جلوه بصری جذابی را به نمایش می گذارد و شما به راحتی می توانید هر نوع حروف برجسته ای را بر روی این زیرساز اجرا کنید.

تابلو پیکسلی تبلیغاتی حرفه ای

پیکسل ها در این تابلو قادرند نور را در رنگ های مختلف و با افکت های متعدد هم در زمینه و هر در خود حروف برجسته منتشر کنند.

تابلو یونولیتی تبلیغاتی حرفه ای

این تابلو با استفاده از نوعی یونولیت فشرده دانه ریز ساخته می شود که قابلیت رنگ آمیزی دارد و برای محیط ها و فضاهای داخلی مناسب است.

تابلو تبلیغاتی حرفه ای پانچی

پانچ به حالتی می گویند که رویه حروف برجسته یا لبه و یا هر دو توسط دستگاه مخصوص پانچ در ابعاد و اندازه های معین، سوراخ شده باشد. نمای حروف برجسته پانچی بسیار جذابتر است و نور از بخش های سوراخ شده منتشر می شود و جلوه بصری جذابتری را برای تابلو فراهم می کند.

تابلوسازی حرفه ای با لبه های پانچی
تابلوسازی حرفه ای با لبه های پانچی

 

تابلو تبلیغاتی حرفه ای رینگی

رینگ نوعی برش است در شکل های مختلف و بر روی لبه های حروف برجسته اجرا می شود و انتشار نور به شکلی زیبا را از لبه ها فراهم می کند.

تلویزیون شهری در حوزه تبلیغات حرفه ای

تلویزیون شهری نیز نوعی تابلوی دیجیتالی است که در برخی از کارگاه های تابلوسازی طراحی و پیاده سازی می شود. شما با خرید تلویزیون شهری یا اجاره تلویزیون شهری قادر به نمایش کلیپ ها و تصاویر تبلیغاتی خود در مکان های پرازدحام خواهید بود.

تلویزیون شهری می تواند با پخش تصاویر و کلیپ های خلاقانه و جذاب در مورد محصول یا خدمت ارائه شده توسط شما، مشتریان را نسبت به خرید و یا استفاده از خدمات شما ترغیب نماید.

حروف چلنیوم دوبل
حروف چلنیوم دوبل

 

تابلو منو قیمت دیجیتال

این تابلوها یکی از ضروریات در هر کسب و کاری محسوب می شوند و به عنوان یک منوی شیک در دکوراسیون مغازه ها و فروشگاه ها جای داده می شوند.

نمایشگر قیمت دیجیتال یکی از محصولات گروه تابلوسازی سامان می باشد که برای کسب و کارهای متعدد سفارش داده می شود.

تابلو منو قیمت دیجیتال دارای انواع متعددی است که بخش اصلی این تابلوهای نمایشی را همچون تابلو روان، ماژول ها تشکیل می دهند. این تابلوها حالت مدرنیته تابلوهای نوشتاری و وایت بردی قدیمی هستند که در فروشگاه ها و مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت حروف پلاستیکی
ساخت حروف پلاستیکی

 

تابلوسازی حرفه ای سامان

تابلوسازی سامان با برخورداری از تیمی متخصص و مجرب و سابقه درخشان در بخش طراحی و ساخت انواع تابلوهای تبلیغات محیطی و تبلیغات سالنی در متراژهای متنوع و با به کارگیری از جدید ترین و به روز ترین متدهای دنیا مفتخر به آن بوده تا بتواند رضایت کلیه مشریان خود را جلب نماید.
 این مجموعه با هدف ارائه بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در خدمت شما شهروندان عزیز می باشد تا در اسرع وقت بهترین و با کیفیت ترین سفارش خود را تحویل بگیرید.

سوالات متداول

آیا سفارش تابلوسازی حرفه ای نیاز به صرف هزینه ی بیشتری دارد؟

خیر، ساخت تابلو حرفه ای نیاز به خلاقیت و تبحر تابلوساز دارد و تابلوساز با ایده های کوچک نیز می تواند تابلویی ساده را به صورت شیک و جذاب آماده کند.

چطور می توانم یک تابلو تبلیغاتی حرفه ای سفارش دهم؟

قبل از سفارش تابلو تحقیقات لازم را به عمل آورید و تابلوی خود را به تابلوسازی سفارش دهید که کیفیت اساس کارش باشد و بتواند تابلویی حتی ارزان قیمت را به صورت حرفه ای و خلاقانه طراحی کند. سفارش تابلو در گروه تابلوسازی سامان و طراحی و پیاده سازی آن در ظرف مدت زمان بیست و چهار ساعت انجام می شود.

آیا کیفیت متریال ها در تابلوسازی حرفه ای تبلیغاتی تاثیرگذار است؟

قطعاً بله. سفالرش تابلو با قیمت کمی بالاتر اما متریال های بهتر باعث می شود تابلو درخشان تر باشد و نور را بصورت یکنواخت منتشر کند و مقاومت بالاتری در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی داشته باشد.