تابلو مغازه یکی از برترین ابزارهای تبلیغاتی است که می توان از آن در نقطه فروش و محل کسب و کار استفاده کرد . برتری که تابلو مغازه نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی دارد این است که می تواند به صورت بیست و چهار ساعت از شبانه روز نام برند تجاری را به عموم افرادی که از مقابل محل کسب و کار می گذرند ، معرفی نماید و با تکرار زیاد ، خواه ناخواه این نام را در ذهن افراد ثبت کند تا زمانی که آنها نیاز به کالاها یا محصولاتی که شما می فروشید داشتند ، نام در ذهن آنها تداعی شده و برای خرید به سوی مغازه شما خواهند آمد . علاوه بر جنبه تبلیغاتی که تابلو مغازه دارد ، مهمترین رکن آن زیباسازی دکوراسیون بیرونی محل تجاری است به خصوص اگر در هنگام سفارش تابلو مغازه از تابلوهای حروف برجسته یا تابلوهای دیجیتالی که به روز و مدرن تر هستند ، استفاده کنید .

اگر تمایل دارید در مورد تابلو مغازه بیشتر بدانید به مطلب زیر رجوع کنید .

تابلو مغازه و انواع مدل های آن

 

تابلو میوه و سبزی

تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی :

تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی به رهگذران اعلام می کند که در این مغازه یا فروشگاه علاوه بر انواع میوه ، انواع سبزیجات نیز عرضه می شود . چون بیشتر مغازه های میوه فروشی ، سبزیجات نمی فروشند و افراد مدام سوال می پرسند ، با نصب تابلو مغازه سبزی فروشی خیلی راحت مشتری متوجه می شود که شما انواع سبزیجات نیز می فروشید و به سراغ مغازه شما می آید .

تابلو مغازه میوه فروشی :

مغازه میوه فروشی یکی از مغازه هایی است که ما در طول هفته چندین بار برای تهیه انواع میوه جات و سبزیجات به آن جا سری می زنیم . میوه فروشی مکانی است که در آن مکان انواع میوه های فصلی و سبزیجات معطر به فروش می رسد و در طول شبانه روز مراجعین زیادی دارد . مغازه میوه فروشی از رقابت بالایی برخوردار است و علاوه بر مغازه های رقیب ، وانت بارهایی که مشغول فروختن میوه هستند نیز یکی دیگر از رقبای مغازه ی میوه فروشی به حساب می آیند . بنابراین اگر می خواهید مغازه شما نسبت به دیگر رقبا فروش بیشتری داشته باشد لازم است در ابتدا به تابلو مغازه و دکوراسیون داخلی آن اهمیت ویژه ای قائل شوید زیرا میوه یکی از خوراکی های ضروری انسانها به شمار می آید و نیاز به یک مکان بهداشتی و مرتب دارد تا نظر مشتریان بهتر جذب شود .

در یک مغازه میوه فروشی انواع میوه ها از جمله شلیل ، سیب ، زردآلو ، آلو ، هلو ، چاقاله ، گوجه سبز ، گوجه ، خیار ، سیب زمینی ، پیاز ، کلم ، کاهو ، انواع سبزیجات همچون شنبلیله ، جعفری ، گشنیز ، نعنا ، ریحان ، ترخون و دیگر موارد به فروش می رسد اما سبزی در اکثریت میوه فروشی ها عرضه نمی شود و فقط برخی از آنها اقدام به فروش سبزی و میوه در کنار یکدیگر می نمایند .

میوه فروشان صبح زود به میدان های تره بار متمرکز در شهرها رفته و با توجه به قیمت و نیاز خود ، مقداری میوه خریداری نموده و به مغازه خود می آورند . اندازه و میزان میوه هایی که از میدان به مغازه ها آورده می شوند می بایست در حد نرمال باشد . هر میوه فروش با توجه به میزان مشتریان و بودجه ای که دارد میوه های مورد نیاز خود را به صورت روزانه تهیه می کند . در صورتی که بیش از حد فروش ، میوه وارد مغازه شود ممکن است همه آنها در موعد مقرر به فروش نرسند و میوه ها خراب شوند که این به ضرر مغازه دار خواهد بود . سود میوه فروشی نسبت به حیطه شغلی آن در حد نرمال و خوب است به شرط آنکه میزان میوه های خریداری شده با میزان فروش میوه سنجیده شود و بار اضافی وارد مغازه ها نشده و خراب نشوند . میوه ها عمری کوتاه دارند و در مدت زمان کوتاهی برای مثال سه روز پلاسیده می شوند و مشتریان میوه های پلاسیده و مانده را خریداری نمی کنند و این به ضرر مغازه دار تمام می شود .

تابلو مغازه سبزی فروشی :

تابلوسازی سبزی فروشی نیز به صورت ترکیبی بر روی تابلو میوه فروشی انجام می شود . مغازه هایی که علاوه بر میوه ، سبزی نیز عرضه می کنند بر روی تابلو میوه فروشی کلمه سبزی فروشی را نیز درج می نمایند و نام تابلو را به صورت تابلو میوه فروشی و سبزی فروشی همراه با نام مغازه ای که به عنوان نام تجاری ، برای مغازه انتخاب کرده اند بر روی تابلو به شکل حروف برجسته و یا چاپ بنر و فلکس حک می شود .

 

تابلوسازی برای مغازه میوه فروشی

 

تابلوسازی میوه فروشی :

تابلوسازی برای مغازه میوه فروشی به شیوه های متفاوتی با توجه به سلیقه و بودجه افراد سفارش داده می شود . افرادی که در یک مکان زندگی می کنند معمولاً میوه های خود را از یک مکانی که به مزاج آنها خوش می آید تهیه می کنند . اما افراد ناشناش و غریبه ای که به دنبال مغازه ی میوه فروشی هستند با استفاده از تابلو سر در مغازه یکی از مغازه ها را انتخاب و میوه جات و سبزیجات مورد نیاز خود را می خرند . پس از اینکه مغازه مدنظر خود را برای خرید میوه و سبزی یافتند تنها عاملی که می تواند مشتری جذب شده را به یک مشتری دائم تبدیل نماید ، کیفیت میوه ها ، قیمت میوه ها و نحوه چیدمان آنهاست . اکثریت مشتریان تمایل دارند که این آزادی را داشته باشند و بتوانند میوه ها را خودشان جمع آوری کنند ، این یکی از عواملی است که مشتری را به یک مشتری دائم تبدیل می نماید و دیگر مورد ، قیمت میوه هاست که قیمت ها اگر نسبت به رقبا پایین تر یا در سطح آنها باشد ، مشتری ترجیح می دهد از مکان همیشگی میوه های خود را تهیه نماید . اگر میوه ها به قیمت بالاتری نسبت به رقبا ارائه شود ، می تواند سبب رانده شدن مشتریان به سوی مغازه های رقیبان شود .

تابلو سوپر میوه :

تابلو سوپر میوه فروشی نقش موثری در معرفی برند و مکان کسب به عموم مشتریان دارد و می تواند گامی موثر در جذب مشتریان بیشتر نسبت به سایر رقبا باشد . طرح تابلو میوه فروشی در سایت های متعدد به صورت لایه باز و قابل دانلود محیاست که می توانید طرح تابلو مورد سفارش خود را انتخاب نمایید .

تجهیزات و امکانات لازم جهت احداث مغازه و یا فروشگاه میوه فروشی :

داشتن یک مغازه :

برای فروش میوه نیاز به یک مغازه است و اگر مغازه ندارید می توانید با رهن و یا اجاره اقدام به راه اندازی مغازه میوه فروشی نمایید .

نصب تابلو فروشگاه میوه فروشی و سبزی فروشی :

تابلو فروشگاه میوه فروشی نمایانگر نوع کسب شماست و به مغازه شما اعتبار و هویت می دهد و زمانی که مغازه شما مشتریان زیادی جذب کرد نام مغازه با نام درج شده در تابلو تبلیغاتی شناخته شده و به دیگران نیز معرفی می شود . با نصب تابلو مغازه میوه فروشی می توانید هم دکوراسیون بیرونی مغازه خود را به شکلی زیبا طراحی و پیاده سازی نمایید و هم به محل کسب خود اعتبار و هویت بدهید .

قفسه و استندهای میوه :

برای راه اندازی مغازه میوه فروشی و چیدن میوه نیاز به تعداد زیادی قفسه دارید که نحوه چیدمان این قفسه ها به سلیقه افراد میوه فروش بستگی دارد .

ترازوی میوه فروشی :

یکی از ضروریات برای راه اندازی مغازه میوه فروشی یک دستگاه ترازوی الکترونیکی است که بتواند در آن واحد بر اساس قیمت و اندازه میوه ها ، پس از جمع نهایی ، قیمت کل میوه ها را محاسبه کند . با توجه به ظرفیت ترازو و شرکت تولید کننده ، ترازوها قیمتی از یک میلیون تا ده میلیون دارند

 

تابلو مغازه میوه فروشی

 

انواع تابلو مغازه میوه فروشی :

همان طور که گفتیم تابلو تبلیغاتی معرف نوع کسب و نام برند تجاری شماست و تابلو مغازه میوه فروشی معرف نام برند میوه فروشی است که به شیوه های متفاوتی از جمله موارد زیر طراحی و پیاده سازی شده و در سر در مغازه میوه فروشی نصب می شود تا معرف مغازه میوه فروشی به مشتریانی باشد که در پی خرید میوه و سبزیجات هستند .

تابلو چلنیوم مغازه میوه فروشی :

تابلو چلنیوم مغازه میوه فروشی یکی از زیباترین تابلوهایی است که توسط صنف میوه فروشان سفارش داده می شود . معمولاً میوه فروشان تابلو چلنیوم را به عنوان تابلو مغازه میوه فروشی انتخاب نمی کنند و از تابلوهای ساده که بر اساس حروف برجسته طراحی نمی شوند بهره می برند تا هزینه کمتری صرف کنند .

تابلو چلنیوم مغازه سبزی فروشی :

این تابلو برای مغازه هایی سفار ش داده می شود که در کنار میوه ، سبزی نیز می فروشند و می تواند رخ جذاب و زیبایی را برای محل کسب شما فراهم کند .

تابلو فلزی مغازه میوه فروشی :

تابلو فلزی تابلویی است که ساخت آن با استفاده از انواع فلزات انجام می پذیرد و مقاومت و دوام بالایی در برابر شرایط آب و هوایی دارد . اما تنها ایرادی که می توان از تابلو فلزی نام برد ، این است رنگ برخی فلزات ثابت نمی ماند و به مرور زمان سیاه و کدر می شود .

تابلو فلزی مغازه سبزی فروشی :

سبزی فروش ها تمایل چندانی به سفارش تابلوی تبلیغاتی براق و درخشان ندارند بنابراین بسیاری از آنها تابلو فلزی را به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی ارزان و مقاوم سفارش می دهند .

تابلو استیل مغازه میوه فروشی :

تابلو استیل مغازه میوه فروشی نیز گزینه مناسبی برای سفارش است زیرا هم قیمت تابلو استیل بسیار مرقوم به صرفه است و هم همیشه و براق و درخشان است و به مرور زمان دچار کدری و تغییر رنگ نمی شود . از جدیدترین روش های پیاده سازی تابلو استیل می توان به تابلو استیل نور اندریک و تابلو پلاستیل اشاره نمود که هر دو قابلیت نورپردازی دارند و نما و جلوه زیبایی برای تابلو سر در مغازه به ارمغان می آورند .

تابلو استیل مغازه سبزی فروشی :

این تابلو در محل های فروش انواع سبزیجات نصب می شوند و راهنمای مناسب برای کسانی است که به دنبال خرید انواع سبزی در فصل های مختلف هستند .

تابلو وکیوم مغازه میوه فروشی :

تابلو وکیوم مغازه میوه فروشی بسیار زیباست زیرا حروف از برجستگی بیشتری برخوردارند و تابلو مغازه سوپر میوه کلاسیک و مدرنی را به نمایش می گذارد . این تابلو توسط دستگاه های مخصوص و تحت خلاء و حرارت بر روی پلکسی شکل می گیرد .

تابلو وکیوم مغازه سبزی فروشی :

وکیوم از تابلوهایی است که شما می توانید عکس های مختلف مثل برخی از سبزیجات را به شکل حروف فانتزی به نمایش بگذارید تا تابلوی سفارشی شما جلوه بصری جذابی به خود بگیرد .

تابلو ال ای دی مغازه میوه فروشی :

تابلو ال ای دی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی می تواند هم در سر در مغازه و هم در مکانی دورتر از مغازه و در محل به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی زیبا به دو شیوه تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان نصب شود و با نورپردازی ها و جلوه های انیمیشنی زیبایی که دارد از دوردست نظر هر رهگذری را جذب کرده و به سمت میوه فروشی شما بکشاند .

تابلو ال ای دی مغازه سبزی فروشی :

اگر می خواهید آوازه فروش سبزی در مغازه شما به کل محل برسد و همه با سبزی فروشی شما آشنا شوند لازم است یک تابلوی جذاب را سفارش دهید . یکی از جذاب ترین تابلوهای تبلیغاتی که می توانید در محل کسب یا در مسافتی دورتر اجرا کنید تابلو ال ای دی است که به دو شکل ثابت و روان قابل اجراست و می توانید هر گونه توضیحات را در داخل این تابلو به شکلی زیبا و انیمیشنی به نمایش درآورید .

 

تابلو مغازه سبزی فروشی

 

تابلو فلکسی مغازه میوه فروشی :

تابلو فلکسی مغازه میوه فروشی یکی از پرکاربردترین تابلوهاست چرا که اکثریت میوه فروشی ها خصوصاً میوه فروشی های قدیمی هزینه چندانی جهت سفارش تابلو میوه فروشی صرف نمی کنند و به دلیل اینکه تابلو فلکسی یکی از تابلوهای ارزان قیمت است و خیلی سریع آماده نصب می شود یکی از گزینه های برتر جهت سفارش تابلو میوه فروشی است .

تابلو فلکسی مغازه سبزی فروشی :

سبزی فروشی ها مغازه هایی هستند کوچک یا متوسط که اقدام به فروش انواع سبزی می نمایند و تنها ابزار تبلیغاتی آنها سفارش تابلو مغازه سبزی فروشی است و یکی از راحترین و برترین ابزارها تابلوسازی سبزی فروشی است .

تابلو پیکلسی مغازه میوه فروشی :

تابلو پیکسلی مغازه میوه فروشی مناسب برای مغازه ها و فروشگاه های میوه فروشی هستند که علاوه بر داشتن میوه های باکیفیت و با قیمت مناسب ، به ظاهر و نمای مغازه خود نیز اهمیت ویژه ای قائلند و می خواهند که مغازه آنها ظاهری شیک و جذاب داشته باشد . تابلو پیکسلی میوه فروشی قابل پیاده سازی با انیمیشن های دلخواه است که افکت های نوری متعددی را هم در زمینه تابلو و هم در حروف برجسته به نمایش می گذارد .

تابلو پیکلسی مغازه سبزی فروشی :

این مدل از تابلوسازی خیلی زیباست و از روش های سفارش تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی جدید و مدرنی است که بدلیل زیبایی و جلوه خاص آن محال است نگاه رهگذری درگیر تبلیغات نشود .

تابلو لاسوگاسی مغازه میوه فروشی :

تابلو لاسوگاسی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی جلوه متفاوتی دارد و می تواند به عنوان یک تابلوی منحصر به فرد و خاص در سر در مغازه میوه فروشی نصب شده و نظر تماشاگران را جلب کند .

تابلو لاسوگاسی مغازه سبزی فروشی :

چون سبزیجات رنگارنگ و زیبا و تمثیلی از طیبعت هستند تابلو لاسوگاسی گزینه مناسب و شیکی برای انتخاب است چون ظاهری متفاوت دارد و می توان برای هر کاراکتر تبلیغاتی آن رنگ نور متفاوتی در نظر گرفت .

تابلو پولکی مغازه میوه فروشی :

تابلو پولکی مغازه میوه فروشی یک انتخاب شیک و مدرن است چرا که با زیرساز پولکی و رقص پولکی ها محال است توجه بیننده ای را معطوف خودش نکند .

تابلو پولکی مغازه سبزی فروشی :

تابلو پولکی برای رستورانها ، فست فودی ها و مغازه های پوشاک بیشتر استفاده می شود تا برای فروش میوه و سبزی . اگر این مدل را برای سفارش تابلو انتخاب کنید قطعاً مغازه خود را به یک مغازه با جلوه بصری زیبا و جذاب تبدیل خواهید کرد که نگاه هر رهگذری معطوف تابلو سر در مغازه سبزی فروشی می شود .

تابلو کامپوزیت مغازه میوه فروشی :

تابلو کامپوزیت ظرافت و زیبایی را برای یک تابلو فراهم می سازد زیرا ورق های کامپوزیت همیشه براق و درخشان هستند و به سادگی آلاینده های محیط را جذب نمی کنند .

تابلو کامپوزیت مغازه سبزی فروشی :

تابلو مغازه کامپوزیت تابلویی است ظریف و زیبا با نمای صاف ، براق و صیغلی همچون فلز که بر روی نمای کامپوزیتی آن می توان هر نوع حروف برجسته ای را پیاده سازی نمود .

تابلو بنر میوه فروشی :

تابلو بنر مغازه میوه فروشی از پرکاربردترین تابلوهاست . طرح بنر تابلو میوه فروشی در سایت های زیادی با فونت ها و طرح های متعدد ارائه شده است .دانلود طرح لایه باز بنر سوپر میوه و میوه فروشی به راحتی در سایت ها موجود است که به صورت پولی یا رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد ، سپس توسط چاپ بنر و چاپ فلکس قابل اجرا و پیاده سازی می باشد . طرح بنر تابلو میوه فروشی در اختیار شما قرار می گیرد که قابلیت چاپ دیجیتال را نیز دارند و در محیط نرم افزار فتوشاپ طراحی و اجرا  می شود . طرح لایه باز تابلو سر در میوه فروشی قابلیت تغییر رنگ و جابه جایی را دارند و به راحتی می توانید با چاپ بنر و یا فلکس بدون به هم ریختگی ، تنظیمات دلخواه خود را پیاده سازی کرده و آنها  را چاپ و آماده نصب نمایید .

تابلو بنر سبزی فروشی :

بدلیل اینکه بنر ارزان است و سریعاً آماده سازی می شود توسط میوه فروشان و سبزی فروشان که اهمیت چندانی برای دکوراسیون بیرونی محیط کسب قائل نیستند ، زیاد سفارش داده می شود . طرح بنر سبزی فروشی می تواند حاوی یک یا چند عکس و یک نام تجاری مناسب باشد که پس از دانلود و اعمال تنظیمات توسط دستگاه چاپ بنر ، اجرا و پیاده سازی می شود .

 

تابلو مغازه میوه

 

بیلبورد میوه فروشی :

اگر مغازه و یا فروشگاه میوه فروشی شیک و بزرگی دارید و می خواهید شهرت میوه فروشی شما در سطح گسترده تری خارج از حوزه مکان کسب و در سطح محلی زبانزد باشد ، می توانید با نصب بیلبورد در میادین و مراکز شلوغ شهر اقدام به معرفی برند خود نمایید . طرح لایه باز بیلبورد میوه فروشی در سایت جهت دانلود ارائه شده که توسط دستگاه بنر چاپ می شود .

بیلبورد سبزی فروشی :

بیلبورد زمانی برای یک مغازه سبزی فروشی به اجرا گذاشته می شود که خدمات زیادی ارائه شود . طرح لایه باز بیلبورد سبزی فروشی می تواند ایده های جذابی را برای انتخاب نام و تمی مناسب جهت سفارش بیلبورد سبزی فروشی در ذهن شما ایجاد کند .

تابلو لایت باکس مغازه میوه فروشی :

تابلو لایت باکس مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی می تواند شکلی جذاب را برای تابلو مغازه سوپر میوه فراهم سازد . می توانید عکسی از میوه ها را نیز در این تابلو به شکلی با نور و زیبا طراحی و پیاده سازی کنید .

تابلو لایت باکس مغازه سبزی فروشی :

بعضی از مغازه های سبزی فروشی ، به فروش سبزی های خرد شده ، سرخ شده و معطر خشک شده نیز اقدام می کنند و در صورت گسترده بودن خدمات می توانند از تابلو لایت باکس به شیوه تبلیغاتی ، تزئیناتی و تابلو راهنما استفاده کنند .

تابلو ترموود مغازه میوه فروشی :

تابلو ترموود مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی با نمای چوبی فراهم کننده یک محیط کلاسیک و مدرن است و چون میوه ها از درختان و زمین حاصل میشوند ، چوب ترموود می تواند نمادی از چوب درختان باشد و محیط متفاوت و دلنشینی را برای مغازه شما ایجاد کند .

تابلو ترموود مغازه سبزی فروشی :

بدلیل اینکه میوه ها از کاشت درختان مختلف حاصل می شوند ، استفاده از نمای چوبی ترموود برای مغازه سبزی فروشی گزینه جذابی است و می تواند محیطی کلاسیک و چوبی را برای کسب و کار شما فراهم کند .

قیمت تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی :

قیمت تابلو میوه فروشی و سبزی فروشی با توجه به نوع تابلو و متریال های کاربردی متغیر است و اکثریت میوه فروشان تابلو بنر با چاپ بنر و فلکس را برای سفارش تابلو سوپر میوه فروشی انتخاب می کنند که بسیار با صرفه است و با قیمت کمتری نسبت به دیگر تابلوها قابل پیاده سازی است .

اگر تمایل دارید در مورد قیمت انواع حروف برجسته بیشتر بدانید تصویر زیر را ملاحظه نمایید .

لیست قیمت انواع حروف برجسته

 

مزایای نصب تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی :

  • برتری نسبت به رقبا
  • زیباسازی دکوراسیون بیرونی
  • کسب مشتریان بیشتر
  • دسترسی به درآمد بالاتر
  • تبلیغاتی موثر جهت نام تجاری
  • ایجاد اعتبار و هویت برای مکان کسب و کار