تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی

تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی

تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی

تابلو مغازه میوه فروشی :

مغازه میوه فروشی یکی از مغازه هایی است که ما در طول هفته چندین بار برای تهیه انواع میوه جات و سبزیجات به آن جا سری می زنیم . میوه فروشی مکانی است که در آن مکان انواع میوه های فصلی و سبزیجات معطر به فروش می رسد و در طول شبانه روز مراجعین زیادی دارد . مغازه میوه فروشی از رقابت بالایی برخوردار است و علاوه بر مغازه های رقیب ، وانت بارهایی که مشغول فروختن میوه هستند نیز یکی دیگر از رقبای مغازه ی میوه فروشی به حساب می آیند . بنابراین اگر می خواهید مغازه شما نسبت به دیگر رقبا فروش بیشتری داشته باشد لازم است در ابتدا به تابلو مغازه و دکوراسیون داخلی آن اهمیت ویژه ای قائل شوید زیرا میوه یکی از خوراکی های ضروری انسانها به شمار می آید و نیاز به یک مکان بهداشتی و مرتب دارد تا نظر مشتریان بهتر جذب شود .

در یک مغازه میوه فروشی انواع میوه ها از جمله شلیل ، سیب ، زردآلو ، آلو ، هلو ، چاقاله ، گوجه سبز ، گوجه ، خیار ، سیب زمینی ، پیاز ، کلم ، کاهو ، انواع سبزیجات همچون شنبلیله ، جعفری ، گشنیز ، نعنا ، ریحان ، ترخون و دیگر موارد به فروش می رسد اما سبزی در اکثریت میوه فروشی ها عرضه نمی شود و فقط برخی از آنها اقدام به فروش سبزی و میوه در کنار یکدیگر می نمایند .

میوه فروشان صبح زود به میدان های تره بار متمرکز در شهرها رفته و  با توجه به قیمت و نیاز خود ، مقداری میوه خریداری نموده و به مغازه خود می آورند . اندازه و میزان میوه هایی که از میدان بارها به مغازه ها آورده می شوند می بایست در حد نرمال باشد که هر میوه فروش با توجه به میزان مشتریان و بودجه ای که دارد میوه های مورد نیاز خود را به صورت روزانه تهیه می کند در صورتی که بیش از حد فروش میوه وارد مغازه شود ممکن است همه آنها در موعد مقرر به فروش نرسند و میوه ها خراب شوند که این به ضرر مغازه دار خواهد بود . سود میوه فروشی نسبت به حیطه شغلی آن در حد نرمال و خوب است به شرط آنکه میزان میوه های خریداری شده با میزان فروش میوه سنجیده شود و بار اضافی وارد مغازه ها نشده و خراب نشوند زیرا میوه ها عمری کوتاه دارند و در مدت زمان کوتاهی برای مثال سه روز پلاسیده می شوند و مشتریان میوه های پلاسیده و مانده را خریداری نمی کنند و این به ضرر مغازه دار تمام می شود .

تابلو مغازه سبزی فروشی :

تابلوسازی سبزی فروشی نیز به صورت ترکیبی بر روی تابلو میوه فروشی انجام می شود . مغازه هایی که علاوه بر میوه ، سبزی نیز عرضه می کنند بر روی تابلو میوه فروشی کلمه سبزی فروشی را نیز درج می نمایند و نام تابلو را به صورت تابلو میوه فروشی و سبزی فروشی همراه با نام مغازه ای که به عنوان نام تجاری ، برای مغازه انتخاب کرده اند بر روی تابلو به شکل حروف برجسته و یا چاپ بنر و فلکس حک می شود .

تابلوسازی میوه فروشی :

تابلوسازی برای مغازه میوه فروشی به شیوه های متفاوتی با توجه به سلیقه و بودجه افراد سفارش داده می شود . افرادی که در یک مکان زندگی می کنند معمولاً میوه های خود را از یک مکانی که به مزاج آنها خوش می آید تهیه می کنند اما افراد ناشناش و غریبه ای که به دنبال مغازه ی میوه فروشی هستند با استفاده از تابلو سر در مغازه یکی از مغازه ها را انتخاب و میوه جات و سبزیجات مورد نیاز خود را تهیه می نمایند . پس از اینکه مغازه مدنظر خود را برای خرید میوه و سبزی یافتند تنها عاملی که می تواند مشتری جذب شده را به یک مشتری دائم تبدیل نماید کیفیت میوه ها ، قیمت میوه ها و نحوه چیدمان آنهاست . اکثریت مشتریان تمایل دارند که این آزادی را داشته باشند و بتوانند میوه ها را خودشان جمع آوری کنند این یکی از عواملی است که مشتری را به یک مشتری دائم تبدیل می نماید و دیگر مورد ، قیمت میوه هاست که قیمت ها اگر نسبت به رقبا پایین تر یا در سطح آنها باشد مشتری ترجیح می دهد از مکان همیشگی میوه های خود را تهیه نماید اما اگر میوه ها به قیمت بالاتری نسبت به رقبا ارائه شود می تواند سبب رانده شدن مشتریان به سوی مغازه های رقیبان شود .

تابلو سوپر میوه :

تابلو سوپر میوه فروشی نقش موثری در معرفی برند و مکان کسب به عموم مشتریان دارد و می تواند گامی موثر در جذب مشتریان بیشتر نسبت به سایر رقبا باشد . طرح تابلو میوه فروشی در سایت های متعدد به صورت لایه باز و قابل دانلود محیاست که می توانید طرح تابلو مورد سفارش خود را انتخاب نمایید .

تجهیزات و امکانات لازم جهت احداث مغازه و یا فروشگاه میوه فروشی :

داشتن یک مغازه :

برای فروش میوه نیاز به یک مغازه است و اگر مغازه ندارید می توانید با رهن و یا اجاره اقدام به راه اندازی مغازه میوه فروشی نمایید .

نصب تابلو فروشگاه میوه فروشی و سبزی فروشی :

تابلو فروشگاه میوه فروشی نمایانگر نوع کسب شماست و به مغازه شما اعتبار و هویت می دهد و زمانی که مغازه شما مشتریان زیادی جذب کرد نام مغازه با نام درج شده در تابلو تبلیغاتی شناخته شده و به دیگران نیز معرفی می شود . با نصب تابلو مغازه میوه فروشی می توانید هم دکوراسیون بیرونی مغازه خود را به شکلی زیبا طراحی و پیاده سازی نمایید و هم به محل کسب خود اعتبار و هویت بدهید .

قفسه و استندهای میوه :

برای راه اندازی مغازه میوه فروشی و چیدن میوه نیاز به تعداد زیادی قفسه دارید که نحوه چیدمان این قفسه ها به سلیقه افراد میوه فروش بستگی دارد .

ترازوی میوه فروشی :

یکی از ضروریات برای راه اندازی مغازه میوه فروشی یک دستگاه ترازوی الکترونیکی است که بتواند در آن واحد بر اساس قیمت و اندازه میوه ها ، پس از جمع نهایی ، قیمت کل میوه ها را محاسبه کند که با توجه به ظرفیت ترازو و شرکت تولید کننده ، ترازوها قیمتی از یک میلیون تا ده میلیون را دارا می باشند .

همان طور که گفتیم تابلو تبلیغاتی معرف نوع کسب و نام برند تجاری شماست و تابلو مغازه میوه فروشی معرف نام برند میوه فروشی است که به شیوه های متفاوتی از جمله موارد زیر طراحی و پیاده سازی شده و در سر در مغازه میوه فروشی نصب می شود تا معرف مغازه میوه فروشی به مشتریانی باشد که در پی خرید میوه و سبزیجات هستند .

تابلو چلنیوم میوه فروشی :
تابلو چلنیوم سبزی فروشی :

تابلو چلنیوم مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی یکی از زیباترین تابلوهایی است که توسط صنف میوه فروشان سفارش داده می شود اما معمولاً میوه فروشان تابلو چلنیوم را به عنوان تابلو مغازه میوه فروشی انتخاب نمی کنند و از تابلوهای ساده که بر اساس حروف برجسته طراحی نمی شوند بهره می برند تا هزینه کمتری صرف کنند .

تابلو استیل میوه فروشی :
تابلو استیل سبزی فروشی :

تابلو استیل مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی نیز گزینه مناسبی برای سفارش است زیرا هم قیمت تابلو استیل بسیار مرقوم به صرفه است و هم همیشه و براق و درخشان است و به مرور زمان دچار کدری و تغییر رنگ نمی شود . از جدیدترین روش های پیاده سازی تابلو استیل می توان به تابلو استیل نور اندریک و تابلو پلاستیل اشاره نمود که هر دو قابلیت نورپردازی دارند و نما و جلوه زیبایی برای تابلو سر در مغازه به ارمغان می آورند .

تابلو وکیوم میوه فروشی :
تابلو وکیوم سبزی فروشی :

تابلو وکیوم مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی بسیار زیباست زیرا حروف از برجستگی بیشتری برخوردارند و تابلو مغازه سوپر میوه کلاسیک و مدرنی را به نمایش می گذارد . این تابلو توسط دستگاه های مخصوص و تحت خلاء و حرارت بر روی پلکسی شکل می گیرد .

تابلو ال ای دی میوه فروشی :
تابلو ال ای دی سبزی فروشی :

تابلو ال ای دی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی می تواند هم در سر در مغازه و هم در مکانی دورتر از مغازه و در محل به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی زیبا به دو شیوه تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان نصب شود و با نورپردازی ها و جلوه های انیمیشنی زیبایی که دارد از دوردست نظر هر رهگذری را جذب کرده و به سمت میوه فروشی شما بکشاند .

تابلو فلکسی میوه فروشی :
تابلو فلکسی سبزی فروشی :

تابلو فلکسی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی یکی از پرکاربردترین تابلوهاست چرا که اکثریت میوه فروشی ها خصوصاً میوه فروشی های قدیمی هزینه چندانی جهت سفارش تابلو میوه فروشی صرف نمی کنند و به دلیل اینکه تابلو فلکسی یکی از تابلوهای ارزان قیمت است و خیلی سریع آماده نصب می شود یکی از گزینه های برتر جهت سفارش تابلو میوه فروشی و سبزی فروشی است .

تابلو پیکلسی میوه فروشی :
تابلو پیکلسی سبزی فروشی :

تابلو پیکسلی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی مناسب برای مغازه ها و فروشگاه های میوه فروشی هستند که علاوه بر داشتن میوه های باکیفیت و با قیمت مناسب ، به ظاهر و نمای مغازه خود نیز اهمیت ویژه ای قائلند و می خواهند که مغازه آنها ظاهری شیک و جذاب داشته باشد . تابلو پیکسلی میوه فروشی قابل پیاده سازی با انیمیشن های دلخواه است که افکت های نوری متعددی را هم در زمینه تابلو و هم در حروف برجسته به نمایش می گذارد .

تابلو لاسوگاسی میوه فروشی :
تابلو لاسوگاسی سبزی فروشی :

تابلو لاسوگاسی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی جلوه متفاوتی دارد و می تواند به عنوان یک تابلوی منحصر به فرد و خاص در سر در مغازه میوه فروشی نصب شده و نظر تماشاگران را جلب کند .

تابلو پولکی میوه فروشی :
تابلو پولکی سبزی فروشی :

تابلو پولکی مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی یک انتخاب شیک و مدرن است چرا که با زیرساز پولکی و رقص پولک ها محال است توجه بیننده ای را معطوف خودش نکند .

تابلو کامپوزیت میوه فروشی :
تابلو کامپوزیت سبزی فروشی :

تابلو کامپوزیت ظرافت و زیبایی را برای یک تابلو فراهم می سازد زیرا ورق های کامپوزیت همیشه براق و درخشان هستند و به سادگی آلاینده های محیط را جذب نمی کنند .

تابلو بنر میوه فروشی :
تابلو بنر سبزی فروشی :

تابلو بنر مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی از پرکاربردترین تابلوهاست . طرح بنر تابلو میوه فروشی و یا طرح تابلو بنر سبزی فروشی در سایت های زیادی با فونت ها و طرح های متعدد ارائه شده است که دانلود طرح لایه باز بنر سوپر میوه و میوه فروشی به راحتی در سایت ها موجود است که توسط چاپ بنر و چاپ فلکس قابل اجرا و پیاده سازی می باشد . طرح بنر تابلو میوه و سبزی فروشی در اختیار شما قرار می گیرد که قابلیت چاپ دیجیتال را نیز دارند و در محیط نرم افزار فتوشاپ طراحی و اجرا شده اند . طرح لایه باز تابلو سر در میوه فروشی قابلیت تغییر رنگ و جابه جایی را دارند و به راحتی می توانید با چاپ بنر و یا فلکس بدون به هم ریختگی رنگ ها آنها را چاپ و آماده نصب نمایید .

بیلبورد مغازه میوه فروشی :
بیلبورد مغازه سبزی فروشی :

اگر مغازه و یا فروشگاه میوه فروشی شیک و بزرگی دارید و می خواهید شهرت میوه فروشی شما در سطح گسترده تری خارج از حوزه مکان کسب و در سطح محلی زبانزد باشد می توانید با نصب بیلبورد در میادین و مراکز شلوغ شهر اقدام به معرفی برند خود نمایید .

تابلو لایت باکس میوه فروشی :
تابلو لایت باکس سبزی فروشی :

تابلو لایت باکس مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی می تواند شکلی جذاب را برای تابلو مغازه سوپر میوه فراهم سازد می توانید عکسی از میوه ها را نیز در این تابلو به شکلی با نور و زیبا طراحی و پیاده سازی کنید .

تابلو ترموود میوه فروشی :
تابلو ترموود سبزی فروشی :

تابلو ترموود مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی با نمای چوبی فراهم کننده یک محیط کلاسیک و مدرن است و چون میوه ها از درختان و زمین حاصل میشوند چوب ترموود می تواند نمادی از چوب درختان باشد و محیط متفاوت و دلنشینی را برای مغازه شما ایجاد کند .

قیمت تابلو مغازه میوه فروشی و سبزی فروشی :

قیمت تابلو میوه فروشی و سبزی فروشی به توجه به نوع تابلو و متریال های کاربردی متغیر است و اکثریت میوه فروشان تابلو بنر با چاپ بنر و فلکس را برای سفارش تابلو سوپر میوه فروشی انتخاب می کنند که بسیار با صرفه است و با قیمت کمتری نسبت به دیگر تابلوها قابل پیاده سازی است .