تابلوسازی داروخانه | تابلو داروخانه | تابلو چلنیوم داروخانه 

تابلوسازی برای داروخانه : 

تابلو داروخانه :

داروخانه یا drugstore یک مکانی است که در آن کلیه محصولات مرتبط با داروهای درمانی ، محصولات بهداشتی و آرایشی و تجهیزات پزشکی به فروش می رسند و تعدادی افراد به عنوان تکنسین دارو ، پزشک داروساز ، صندوق دار و دیگر سمت ها در آنجا مشغول به کار می باشند . همان طور که می دانید در سطح شهر تعداد داروخانه بسیار زیاد است و این حوزه کاری از رقابت بالایی برخوردار است و معمولاً زمانی که افراد به دنبال تهیه نسخه تجویز شده توسط پزشکان می روند برای یافتن مکان داروخانه به تابلو داروخانه توجه می کنند تا داروخانه را پیدا کنند در صورتی که داروخانه تابلو تبلیغاتی نداشته باشد پیدا کردن داروخانه توسط افراد بیمار و سایر افرادی که در نظر دارند وسایل و تجهیزات پزشکی خریداری نمایند کاری مشکل خواهد بود .

تابلو داروسازی :

تابلو داروسازی سبب می شود که داروخانه براحتی توسط افراد متعدد دیده شود و زمانی که تعداد زیادی داروخانه در یک محوطه وجود دارند آن داروخانه ای می تواند مشتریان بیشتری جذب نماید که تبلیغات و بازاریابی مناسبی انجام داده باشد که یکی از برترین تبلیغاتی که یک داروخانه می تواند به انجام برساند تابلوسازی است . تابلو سازی داروخانه سبب می شود مشتریان از مسافتی دورتر داروخانه ببینند و برای تهیه داروها یا تجهیزات پزشکی و آرایشی به آن مکان مراجعه نمایند .

معمولاً بر روی تابلو داروخانه ، اسم داروخانه و نام پزشک و شماره ثبت درج می شود که این امر سبب می گردد هویت داروخانه و نام پزشک داروساز برای هر رهگذری که از مقابل داروخانه در حال عبور است معرفی و شناسانده شود و در هنگام نیاز ، مشتریان به مکان مورد نظر مراجعه نمایند . به دلیل اینکه داروخانه یک محیط کاملاً بهداشتی است و با سلامت افراد سر و کار دارد معمولاً افراد و مراجعین سعی می کنند برای تهیه داروهای خود به مکان های معتبر مراجعه نمایند یکی از ابزارهایی که سبب اعتبار یک مکان تجاری می شود تابلو سر در است که معرف نوع کسب و کار یک مکان می باشد . داروخانه بدون تابلو هیچ هویتی نخواهد داشت و معرف حضور مشتریان واقع نخواهد شد .

برای سفارش تابلو داروخانه می توانید از انواع تابلوهای تبلیغاتی به شرح زیر بهره ببرید :

 

 

 

تابلو چلنیوم داروخانه :

تابلو داروخانه چلنیوم از زیبایی و جذابیت خارق العاده ای برخوردار است به همین دلیل اگر داروخانه شما در محلی واقع شده است که تعداد رقبا بالاست پیشنهاد می شود جدیدترین و مدرن ترین نوع تابلوی تبلیغاتی که همان تابلو چلنیوم است را به عنوان تابلو مغازه سفارش دهید تا بتوانید نظر هر مخاطبی را که به دنبال تهیه داروست و در پی داروخانه است از دور جلب کرده و به سمت داروخانه خود سوق دهید . تابلو چلنیوم داروخانه می تواند طبق متدهای متعدد با توجه به سلیقه شخصی و بودجه شما تهیه و به عنوان تابلو سر درب داروخانه نصب شود .

تابلو استیل داروخانه :

اگر مکان داروخانه شما در محلی است که نور کافی را از محیط دریافت می کند و نمی خواهید هزینه بالایی برای سفارش تابلو تبلیغاتی سر درب صرف کنید قیمت تابلو داروخانه استیل بسیار مرقوم به صرفه است علاوه بر آن استیل ورقی براق و درخشان است که کدر نمی شود و مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی دارد و می تواند سالیان دراز برای برند شما تبلیغ نماید . امروزه تابلو حروف استیل برجسته قابل پیاده سازی با نور نیز می باشد بدین صورت که تابلوساز در هنگام ساخت تابلو ، فاصله ای بین زمینه تابلو و حروف در نظر می گیرد و در این فاصله لامپ های ال ای دی گنجانده می شود و هنگام نصب تابلو و روشن شده آن ، یک فضای سایه و روشن بسیار زیبا را برای تابلوی تبلیغاتی شما به ارمغان می آورد .

تابلو ترموود داروخانه :

تابلو داروخانه ترموود می تواند یک فضا و جلوه زیبا و چوبی را برای داروخانه به ارمغان می آورد . چوب از قدیم مظهر طبیعت بکر و زیباست و می تواند فضایی دلنشین و کلاسیک را برای یک مکان فراهم سازد . چوب ترموود برگرفته از درختان متعدد و مقاوم است که با گذراندن فرآیند تیمار چوب ، به یک چوب مقاوم ضد رطوبت و ضد حشرات بدل می شود و از آن در صنایع مختلف از جمله تابلو مغازه چوبی و نمای ترموود بهره می برند .

تابلو نئون داروخانه :

تابلو داروخانه نئون یکی از قدیمی ترین اما پراستفاده ترین تابلوهای تبلیغاتی در حوزه تابلوسازی ، تابلو نئون می باشد که به دو شیوه متفاوت تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای اجرا می شود .

تابلو وکیوم داروخانه :

تابلو داروخانه وکیوم نیز یکی از جدیدترین تابلوهاست که به صورت سه بعدی و حجیم طراحی و پیاده سازی می شود . تابلو وکیوم با استفاده از دستگاه های حرارت دهی و توسط خلاء ساخته و آماده نصب می شود .

تابلو کامپوزیت داروخانه :

کامپوزیت نوعی ورق آلومینیومی سبک است که در سالهای اخیر در حوزه های متعدد از جمله ساخت نمای ساختمان و تابلو تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شود . نمای کامپوزیت و تابلو کامپوزیت به صورت ست برای تزیین یک مکان تجاری مورد استفاده قرار می گیرند . برای سفارش تابلو کامپوزیت می توانید از هر نوع حروف برجسته بهره ببرید فقط تابلوساز به جای ورق پی وی سی در زیرساز تابلو از ورق کامپوزیت بهره می برد .

تابلو لایت باکس داروخانه :

تابلو داروخانه لایت باکس در داروخانه کاربردهای زیادی دارد . معمولاً در داوخانه ها برای معرفی بخش های مختلف نظیر پذیرش نسخه ، تحویل دارو ، صندوق و نام پزشک و دیگر موارد از تابلو لایت باکس آویز و یا ایستاده بهره می برند و به عنوان تابلو سر در مغازه هم می تواند کارساز باشد .

تابلو فلزی داروخانه :

تابلو داروخانه فلزی با استفاده از فلزات متعدد ساخته و به مرحله اجرا در می آید و مقاومت بالایی دارد .

تابلو ال ای دی داروخانه :

تابلو ال ای دی یکی از تابلوهای تبلیغاتی است که توسط اصناف و کاسبین در حوزه های مختلف برای معرفی برند و نوع کسب و کار به وفور مورد استفاده قرار می گیرد و معمولاً از تابلو ال ای دی به همراه یک تابلوی تبلیغاتی دیگر برای جلب نظر بیشتر مخاطبان استفاده می شود . تابلو ال ای دی به دو شکل تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان قابل اجراست که با رقص نور و حرکات انیمیشنی زیبا به راحتی می تواند نظر رهگذران را جلب نماید .

تلویزیون شهری داروخانه :

تلویزیون شهری یک پدیده شگفت انگیز است که توسط آن می توانید کلیپ های تبلیغاتی مرتبط با کسب و کار خود را در مقابل دیدگان عموم به معرض نمایش در آورید .

تابلو فلکسی داروخانه :

تابلو داروخانه فلکسی از قدیمی ترین تابلوهاست که در حوزه تابلوسازی داروخانه قدمت دیرینه ای دارد و هنوز هم زمانی که به سر در داروخانه ها نظری می افکنیم مشاهده می کنیم که بیشتر داروخانه ها تابلو سر در مغازه خود را به تابلو جدیدی تعویض نکرده اند و از همان تابلو فلکسی بدون نور به عنوان تابلو سر درب بهره می برند البته می توان با نصب پرژکتور در بالای تابلو برای تابلو در صورت عدم نور کافی در محیط ، نور مناسبی فراهم نمود تا در شب هم دید کافی داشته باشد .

تابلو لاسوگاسی داروخانه :

تابلو لاسوگاسی یک جلوه منحصر به فرد دارد که فاصله ال ای دی ها در آن زیاد است و لامپ ها با توجه به نوع تابلوی پیاده سازی شده در مکان های خاص درج می شوند . لامپ های ال ای دی می تواند برای هر حرف حاوی رنگ های متعدد باشد و جلوه زیبایی را برای تابلو به ارمغان بیاورد .

تابلو پولکی داروخانه :

تابلو داروخانه پولکی از تایل های پولکی تشکیل می شود که این تایل های پولکی به عنوان پس زمینه تابلو مورد استفاده واقع می شود و با رقص پولکی ها بر روی تابلو تبلیغاتی به راحتی نظر هر مخاطبی به تابلو جلب می شود .

تابلو پیکسلی داروخانه  :

تابلو داروخانه پیکسلی یک نوع تابلوی تبلیغاتی جدید است که می تواند در رنگ های متعدد به صورت فول کالر اجرا شود پیکسل ها با فاصله های منظم در کنار یکدیگر قرار می گیرند و برای هر بخش از حروف برجسته به صورت جداگانه می توانید برنامه ریزی نوری اعمال کنید .

تابلو یونولیتی داروخانه :

تابلو داروخانه یونولیت در مکان هایی بهتر مورد استفاده قرار می گیرد که داروخانه در مکان بسته همچون پاساژها واقع شده باشد و نخواهید هزینه بالایی برای تابلو تبلیغاتی صرف کنید این گزینه بسیار عالی می باشد .

تابلو شرکتی داروخانه :

اگر دارای کارخانه یا شرکت داروسازی و پخش دارو هستید برای معرفی برندینگ خود نیاز به نصب تابلو شرکتی در سر در محل کارخانه یا شرکت دارید که می توانید از تابلوهای تبلیغاتی نام برده شده در بالا استفاده نمایید .

قیمت تابلو داروخانه :

قیمت تابلو داروسازی :

قیمت تابلو داروخانه با توجه به نوع تابلو ، جنس متریال های کاربردی نظیر نوع ورق پی وی سی ، نوع پلکسی ، نوع لامپ های ال ای دی ، نوع حروف برجسته و متر محیطی که توسط حروف برجسته اشغال می شود سنجیده می شود اما اگر می خواهید یک تابلو تبلیغاتی برای مدت زمان بیشتری مورد استفاده واقع شود و در هزینه بازسازی مجدد آن صرفه جویی نمایید در هنگام سفارش تابلو سعی کنید از متریالها اصلی و باکیفیت کره ای بهره ببرید تا کیفیت و زیبایی کار شما دوچندان شود و دوام و پایداری بیشتری داشته باشد .

تاریخچه داروسازی و تحول داروسازی در ایران :

ایرانیان در گذشته های دور که خبری از دکتر و دارو نبود برای درمان برخی بیماریها به گیاهان دارویی ، مواد معدنی ، مواد غذایی و ترکیبی و رمال ها و دعانویس ها پناه می بردند . با طلوع اسلام در دوران خلافت عباسی برخی از آثار پزشکی و داروسازی کشورهای غربی به زبان های مختلف از جمله یونانی ترجمه شد و آثار جدیدی نیز توسط افراد مختلف به ثبت رسید که مشهورترین این آثار توسط پزشک حازق محمد بن زکریای رازی نوشته شد و ابو علی سینا نیز آثاری در این زمینه از خود به ارث گذاشته است . در دوره قاجاریه عطاران حکم پزشک را داشتند و برای درمان بیماریها داروهای گیاهی تجویز می کردند اما با شیوع بیماریهای همه گیر همچون وبا ، سل ، طاعون و غیره دارو و داروسازی به یکی از ملزومات برای از سر راه برداشتن انگل هایی که گریبان گیر برخی افراد شده بود تبدیل گشت برای همین با تلاش امیر کبیر مدرسه دارلفنون برای تربیت متخصصان نظامی ، پزشکی و داروسازی تاسیس شد و نخستین کسی که به عنوان معلم داروسازی این مدرسه استخدام گشت کسی نبود جز مسیو فکتی ایتالیایی که درس های فیزیک ، شیمی و داروسازی را با کمک مترجم خود میرزا رضا به شاگردان تعلیم می داد که تعداد شاگردان در مرحله اولیه به هفت نفر می رسید . بیماران برای درمان به مدرسه دارالفنون می آمدند و در آنجا مورد معاینه و درمان قرار می گرفتند  . شورین آلمانی و مولیون فرانسوی کسانی بودند که بعد از فکتی توسط دولت بخت استخدام شدند و هر یک داروخانه ای در سطح تهران تاسیس نمودند .

نخسیتن داروخانه در ایران توسط شورین در عهد ناصری گشایش یافت در آن زمان اعتقاد مردم نسبت به داروهای گیاهی خیلی بیشتر بود تا اینکه بخواهند داروهای شیمیایی را از این داروخانه ها تهیه نمایند زیرا به نظر آنها داروهای فرنگی که در داروخانه به فروش می رسید مضر و کشنده بود و ناصرالدین شاه برای متقاعد کردن و آشنایی انسانها در استفاده از داروهای خارجی از محمد بن عبد الصبور تبریزی خواست تا کتابی در مورد دانش فرنگی و ایرانیان بنویسد تا انسان ها نسبت به طب و داروسازی فرنگی به اندازه داروسازی پزشکی ایرانی اعتماد کنند و از آن داروها بهره ببرند . با وجود عدم استقبال افراد از داروهای خارجی شوین همچنان داروخانه خود را حفظ کرد و پس از مدت زمان کوتاهی داروخانه های متعدد دیگری بازگشایی شدند .

کم کم با بازگشایی داروخانه ها و بهتر و برطرف شدن بیماری انسان ها توسط تجویز پزشکان افکار بد عمومی در مورد داروهای خارجی از بین رفت و هر روز بر تعداد داروهای اکتشافی توسط پزشکان برای رفع بیماری های مختلف افزوده شد تا اینکه به شکل امروزی درآمد . امروزه با وجود داروهای ایرانی که در زمان های اولیه استقبال بالایی داشت و بر عکس تفکر مردم آن دوران ، همه به دنبال مصرف داروهای خارجی هستند و با وجود اینکه قیمت داروهای خارجی بسیار بالاست ولی افراد ترجیح می دهند به جای داروهای ایرانی از داروهای خارجی استفاده کنند چون معتقدند که داروهای خارجی کیفیت بالایی دارند و برای رفع بیماریها ثمربخش ترند .