تابلو فروشگاه لوازم خانگی در سر درب فروشگاه هایی نصب می شود که کلیه لوازم خانگی مثل لوازم صوتی و تصویری ، لوازم دکوراتیو ، لوازم برقی ، لوازم سرو و پذیرایی ، لوازم مبلمان منزل و انواع لوازم آشپزخانه را به فروش می رسانند .

 

تابلو مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو مغازه لوازم خانگی معرف نوع کسب و کار است . در مغازه لوازم خانگی برخی از لوازم مورد نیاز منازل به فروش می رسد . به دلیل اینکه مغازه ها نسبت به فروشگاه ها وسعت کمتری دارند و کوچکترند ، معمولاً مغازه های لوازم خانگی اجناس ریز مورد نیاز منازل مثل ظروف چینی ، پلاستیکی ، آکروپال ، کریستال ، اتو ، میز اتو ، پتو ، رو تختی ، انواع لوازم برقی ریز آشپزی و دیگر موارد را می فروشند .

 

قیمت تابلو فروشگاه لوازم خانگی :

 

هر کسب و کاری برای معرفی برند خودش در نقطه فروش نیاز به نصب تابلو تبلیغاتی دارد . فروشگاه لوازم خانگی نیز می بایست تابلویی جهت معرفی نصب کند . حال با توجه به سلیقه صاحبین فروشگاه و بودجه ای که برای سفارش تابلو در نظر گرفته است ، یک نوع تابلو سفارش داده می شود . عواملی که در کاهش یا افزایش قیمت تابلو مغازه لوازم خانگی موثرند عبارتند از :

نوع تابلو تبلیغاتی :

تنوع تابلوهایی که می توانید به عنوان یک روش تبلیغاتی ماندگار سفارش دهید ، بسیار زیاد است . در ادامه ما در مورد هر یک از انواع تابلوها مختصراً صحبت خواهیم کرد .

متر محیط :

متر محیط همان فضایی است که توسط حروف برجسته اشغال می شود . هر چه حروف دارای فونت های درشتر و ضخیم تر باشند ، متر محیط نیز افزایش می یابد و قیمت ساخت تابلو بالاتر می رود .

زیرساز تابلو :

زیرساز یکی از بخش های اساسی و قابل توجه تابلوهای تبلیغاتی است . زیرساز تابلوها معمولاً با استفاده از متریالی به نام پی وی سی اجرا می شود . در صورتی که مشتریان خودشان درخواست دهند ، می توانند از دیگر زیرسازها مثل ورق کامپوزیت ، چوب ترموود ، شیشه ، سنگ و دیگر موارد استفاده کنند .

قاب تابلو :

تابلوهای تبلیغاتی هم می توانند بدون قاب و هم به صورت باقاب سفارش داده بشوند . قاب دار بودن سبب شیکی بیشتر تابلو می شود . این قضیه نیز سلیقه ای است . شاید شما معتقد باشید که تابلو بدون قاب شیک و کلاسیک است . با این حال ، زمانی که قاب به تابلو اضافه می شود ، قیمت تابلو افزایش می یابد .

نورپردازی :

یک عامل اساسی که برای تابلوهای تبلیغاتی امروزی زیبایی بیشتری فراهم می کند ، نورپردازی است . نورپردازی اکثریت تابلوها با استفاده از لامپ های اس ام دی انجام می پذیرد . اس ام دی ها به صورت بلوکی و یا ردیفی بر روی پی وی سی سوار می شوند و در پشت حروف قرار می گیرند . شرکت تولید کننده و کیفیت اس ام دی ها سبب افزایش یا کاهش قیمت در تابلوهای نورپردازی شده ، می شوند .

 

انواع تابلو فروشگاه لوازم خانگی :

انواع تابلو مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو چلنیوم فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو چلنیوم مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو چلنیوم انواع مختلفی دارد که عبارتند از :

 

این همه تنوع باعث شده که تابلو چلنیوم به یک تابلوی تبلیغاتی جذاب که همه تمایل دارند آن را سفارش دهند ، تبدیل شود . علاوه بر تنوع تابلو چلنیوم ، قیمت تابلو چلنیوم نیز تنوع دارد و با توجه به نیاز و سلیقه افراد ، می توان نوعی از تابلو چلنیوم را از لحاظ قیمت و بودجه مناسب سفارش داد .

 

برای آشنایی کاملتر با قیمت تابلو چلنیوم مطلب زیر را بخوانید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

 

تابلو فلکسی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو فلکسی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو فلکسی از تابلوهای بسیار قدیمی ولی همچنان پرفروش است . زمانی که به سر درب اکثریت فروشگاه ها نگاهی می اندازیم ، می بینیم فروشگاه ها همه از یک نوع تابلوی چاپی ساده برای تبلیغات خود استفاده کرده اند . این تابلوی چاپی فلکسی نام دارد . تابلو فلکسی قابلیت چاپ با دستگاه چاپ فلکس در اندازه ها و کیفیت های متفاوت را داراست .

 

تابلو کامپوزیت فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو کامپوزیت مغازه لوازم خانگی :

 

به هر تابلویی که در زیرساز آن از ورق کامپوزیت استفاده شود ، تابلو کامپوزیت می گویند . تابلو کامپوزیت تابلویی است جذاب با ظاهری براق و درخشان . ورق های کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلف و با ضخامت هایی متعدد جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی و همچنین اجرای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند .

 

تابلو فلزی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو فلزی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو فلزی با استفاده از فلزات مختلف مثل آهن ، مس ، روی ، برنج ، برنز و استیل ساخته می شود . تابلو فلزی مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی دارد . کدر شدن رنگ فلزات و نیاز به پرادخت مجدد جهت احیای رنگ ، بزرگترین عیب تابلو فلزی است .

 

تابلو استیل فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو استیل مغازه لوازم خانگی :

 

استیل یک نوع تابلوی فلزی است . تفاوتی که استیل با دیگر فلزات دارد و سبب شده که استفاده از این فلز نسبت به فلزات دیگر رایج تر شود ، عدم نیاز به پرداخت و جلاسازی مجدد فلز استیل است . فلز استیل در طرح ها و رنگ های مختلف و با قیمت های متفاوت عرضه می شود .

 

اگر تمایل دارید در مورد تابلو استیل و انواع آن بیشتر بدانید . ما را با مطلب زیر همراهی کنید .

 

تابلو استیل و انواع آن ( قیمت + ویدئو )

 

 

تابلو وکیوم فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو وکیوم مغازه لوازم خانگی :

 

وکیوم در تابلوسازی سبب می شود حروف با برجسته ترین حال ممکن اجرا و پیاده سازی شوند . برای ساخت تابلو وکیوم ، در ابتدا حروف طراحی می شوند سپس طرح بر روی ام دی اف کنده کاری می شود . زمانی که دستگاه پلکسی را در داخل ام دی اف ، تحت حرارت پرس کرد ، حروف شکل می گیرند . میزان برجستگی حروف را می توان به دلخواه کم و زیاد کرد . یکی دیگر از مزیت های تابلو وکیوم امکان اجرای طرح های سه بعدی و فانتزی است .

 

تابلو نئون فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو نئون مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو نئون از تابلوهای بسیار قدیمی است که هنوز هم از جذابیت آن کاسته نشده است و طرفداران زیادی دارد . مزیت این تابلو این است که با وجود قدیمی بودن ، هنوز هم جزء تابلوهای لوکس و مدرن به حساب می آید . تابلو نئون به دو شکل اجرا و پیاده سازی می شود که هر دو شکل پرطرفدار است .

الف ) تابلو نئون پلاستیک :

رویه و لبه هر دو با استفاده از نوعی پلاستیک به نام پلکسی ساخته می شود . پلکسی بسیار شفاف است . پلکسی قادر است نور را به صورت یکنواخت و زیبا هم از قسمت رویه و هم از بخش لبه های حروف به نمایش بگذارد .

ب ) تابلو نئون شیشه ای :

تابلو نئون شیشه ای جزء تابلوهایی است که به عنوان تابلو سر درب مغازه و هم به عنوان تابلو پشت ویترینی مورد استفاده قرار می گیرد . این تابلو با استفاده از گازهای مختلف نئونی از خود نور منتشر می کند . درگیری گاز نئون و جریان الکتریکی سبب ایجاد نورهای رنگی از شیشه های خامی که توسط حرارت شکل گرفته اند ، می شود .

 

تابلو ترموود فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو ترموود مغازه لوازم خانگی :

 

ترموود نوعی چوب است که در طرح ها و رنگ های مختلف تهیه می شود . این چوب حاصل برش درختان مختلف و سپس گذراندن چوب درختان از یک سری عملیات ویژه حرارتی است . روی چوب ترموود می توان هر نوع حروف برجسته اعم از حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته چلنیوم ، حروف برجسته لاسوگاسی و حروف برجسته فلزی را اجرا کرد .

 

تابلو پیکسلی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو پیکسلی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو پیکسلی تابلویی است که نور و اشکال نمایشی آن توسط پیکسل شکل می گیرد . پیکسل ها نقاطی هستند که با کنار هم قرار گرفتن تشکیل خانه هایی را می دهند و این خانه ها با کنار هم قرار گرفتن ، یک عنصر نوری به نام تصویر را شکل می دهند . هر چه فاصله پیکسل ها نسبت به هم کمتر باشد به همان میزان وضوح تصویر بالاتر می رود .

 

برای کسب اطلاعات کاملتر با تابلو پیکسلی و انواع آن مطلب زیر بخوانید .

 

تابلو پیکسلی

 

 

تابلو یونولیتی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو یونولیتی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو یونولیتی تابلویی است که با استفاده از یونولیت که نوعی فیبر سفید با قابلیت رنگ آمیزی است ، ساخته می شود . یونولیت قابلیت برش با استفاده از دستگاه برش لیزری را دارد . بیشتر برای مکانهای بسته و سالنی از جمله نمایشگاه ها کاربرد دارد . اگر فروشگاه لوازم خانگی شما بزرگ است و می خواهید شهرت محلی و یا کشوری داشته باشید ، می توانید با شرکت در نمایشگاه ها که هر چند وقت یکبار برگزار می شود ، نام برند و کسب و کار خود را مطرح کنید .

اگر می خواهید تابلو نمایشگاه لوازم خانگی را برای غرفه های نمایشگاهی سفارش دهید ، می توانیم بگوییم تابلو یونولیتی برترین ، ارزان ترین و سریعترین گزینه برای سفارش تابلوی نمایشگاهی است  .

 

تابلو پولکی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو پولکی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو پولکی از جدیدترین نوع تابلوهاست که با پولکی های لغزان خود نظر هر بیننده ای را جلب می کند . پولکی ها در تابلو پولکی به شکل های مختلف مثل دایره ، لوزی ، مربع و دیگر اشکال قابل پیاده سازی هستند . براقیت و درخشندگی که تابلو پولکی برای زمینه یک تابلوی تبلیغاتی فراهم می کند ، در هیچ یک از متریال های زیرسازی فراهم نیست . بنابراین شما هر حروف برجسته ای را که سفارش دهید امکان استفاده از تایل های پولکی در بخش زیرین حروف فراهم است . با این کار جذابیت و درخشندگی تابلوی تبلیغاتی شما دو چندان می شود .

 

تابلو ال ای دی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو ال ای دی مغازه لوازم خانگی :

 

ال ای دی با اینکه چند سالی میهمان تابلوسازی ها شده اما هنوز هم یکی از تابلوهای دیجیتالی مدرنیته به حساب می آید . تابلو ال ای دی می تواند به عنوان تابلو سالنی ، تابلو سر درب و تابلو محیطی مورد استفاده قرار بگیرد . تابلو ال ای دی می تواند به دو شکل متفاوت به نمایش گذاشته شود .

 

روش اول ) تابلو ال ای دی ثابت :

در این روش ما فقط افکت های رنگی نور را داریم اما انیمیشن نداریم .

روش دوم ) تابلو ال ای دی روان :

در این روش ما می توانیم افکت های رنگی نور را با انیمیشن ادغام کنیم . این کار سبب ظرافت و زیبایی بیشتر تابلو می شود . شما می توانید محتوای تبلیغاتی و اشکال و تصاویر مدنظر خودتان را به شیوه های متعدد مثل چشمک زن ، آبشاری و دورانی به نمایش بگذارید .

 

تابلو پلکسی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو پلکسی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو پلکسی تابلویی است که لبه و رویه هر دو با استفاده از ورق پلکسی گلاس ساخته می شود .

 

تابلو لاسوگاسی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو لاسوگاسی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو لاسوگاسی تابلویی است که از شهر لاسوگاسی کپی برداری شده است . تابلویی با لامپ های 12 یا 24 ولتی . این تابلو این قابلیت را دارد که بتوان برای هر حرف از کاراکترهای محتوای تبلیغاتی ، رنگ نور متفاوتی را اجرا کرد .

 

تابلو لایت باکس فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو لایت باکس مغازه لوازم خانگی :

 

لایت باکس جزء تابلوهایی است که همه دیده ایم . از این تابلو در مکان های باز شهری به صورت ایستاده مثلاً ایستگاه های اتوبوس ،  به عنوان تابلو مغازه و به صورت آویز جهت راهنمایی بخش های داخلی ، استفاده می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو لایت باکس و انواع آن به مطلب زیر رجوع کنید .

 

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ (به همراه قیمت ، انواع لایت باکس و مزایا)

 

 

استند تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی :

استند تبلیغاتی مغازه لوازم خانگی :

 

استندها ابزارهای کاربردی هستند که در داخل و خارج از فروشگاه می توان از آن استفاده نمود . در داخل استندها می توان انواع کالاهای ریز قلم را به عنوان نمونه به معرض نمایش گذاشت .

 

تابلو راهنما فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو راهنما مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو راهنما در فروشگاه های بزرگ می تواند عاملی موثر جهت هدایت مشتریان باشد . اگر فروشگاه شما بزرگ است می توانید با نصب تابلو راهنما ، سالن ها و بخش های مختلف را به ارباب رجوع معرفی کنید . برای مثال بخش لوازم صوتی ، بخش ظروف آشپزخانه ، بخش لوازم تزئیناتی ، بخش لوازم برقی و دیگر موارد .

 

تابلو پانچی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو پانچی مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو پانچی تابلویی است که رویه یا لبه های حروف دارای سوراخ های منظم هستند و نور از این سوراخ های ایجاد شده به شکلی زیبا به چشم متصاعد می شود . سوراخ هایی که بر روی حروف ایجاد می شود با استفاده از دستگاه مخصوص پانچ انجام می پذیرد .

 

تابلو رینگی فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو رینگی مغازه لوازم خانگی :

 

رینگ نوعی برش در اندازه ها و شکل های متفاوت است که بر روی برخی از متریال ها مثل فلز و پلکسی قابل اجراست . رینگی کردن حروف برجسته سبب انتشار نور به شکلی زیبا از بخش های برش خورده می شود .

 

تابلو بنری فروشگاه لوازم خانگی :

تابلو بنری مغازه لوازم خانگی :

 

تابلو بنری جزء تابلوهای چاپی است . شما می توانید هر نوع شکل و محتوایی را بر روی بنر به چاپ برسانید . تابلو بنری جزء تابلوهای ارزان قیمت است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد .

 

بنر فروشگاه لوازم خانگی :

بنر مغازه لوازم خانگی :

 

بنر ابزاری برای اطلاع رسانی و تبلیغات عمومی است . طرح لایه باز بنر فروشگاه لوازم خانگی به صورت رایگان و پولی در سایت های مختلف موجود است . شما می توانید آن فایل را در قالب های متعدد دانلود کنید . سپس تغییرات مورد نظر خودتان را اعمال کرده و طرح را چاپ کنید .

 

تلویزیون شهری فروشگاه لوازم خانگی :

تلویزیون شهری مغازه لوازم خانگی :

 

تلویزیون شهری یک ال ای دی بزرگ است که در اماکن عمومی نصب می شود . با استفاده از تلویزیون شهری می توانید به دو شکل آفلاین و آنلاین ، تبلیغات خود را به نمایش بگذارید . تلویزیون شهری جز یکی از روش های گران جهت تبلیغات است . به همین دلیل لازم است برای اجاره یا خرید تلویزیون شهری زمانی اقدام کنید که موقعیت مناسبی داشته باشد و بتواند یک بستر تبلیغاتی موثر را به نمایش بگذارد و شما را به درآمد بالاتری برساند .

 

لمپوست بنر فروشگاه لوازم خانگی :

لمپوست بنر مغازه لوازم خانگی :

 

لمپوست بنر حاوی یک فلز نگهدارنده است . محتوای چاپی آن توسط دستگاه چاپ بنر در اندازه یک در سه متر به شکل مستطیل چاپ می شود . لمپوست بنر به صورت یک وجهی و یا دوجهی به نمایش گذاشته می شود .

 

بیلبورد فروشگاه لوازم خانگی :

بیلبورد مغازه لوازم خانگی :

 

بیلبوردها یکی از جذابترین روش های تبلیغاتی هستند که در حومه شهرها ، میادین و بزرگراه ها به نمایش گذاشته می شوند . بیلبوردها زمانی تاثیر گذارند که در مکان مناسب و زمان مناسب به نمایش گذاشته شوند .

 

استرابورد تبلیغاتی فروشگاه لوازم خانگی :

استرابورد تبلیغاتی مغازه لوازم خانگی :

 

استرابورد نوعی تبلیغات چاپی با جثه ای کوچکتر از بیلبورد است . ابعاد آن 3*4 متر می باشد و محتوای چاپی آن در اندازه 2.80*3.80 قابل اجراست . دو فک بالا و پایین دارد که از چروک شدن بنر چاپی روی استرابورد جلوگیری می کند .