راهنمای مطالعه

 1. تابلو مغازه کابینت سازی
 2. تابلو کارگاه کابینت سازی
 3. تابلو نمایشگاه کابینت سازی
 4. ساخت تابلو مغازه کابینت سازی
  1. مرحله اول) اندازه گیری تابلو مغازه کابینت سازی
  2. مرحله دوم) طراحی تابلو مغازه کابینت سازی
  3. مرحله سوم) ساخت تابلو مغازه کابینت سازی
  4. مرحله چهارم) نورپردازی تابلو مغازه کابینت سازی
  5. مرحله پنجم) آماده سازی زیرساز تابلو مغازه کابینت سازی
  6. مرحله ششم) نصب تابلو مغازه کابینت سازی
 5. انواع تابلو مغازه کابینت سازی
  1. بهترین انتخاب برای سفارش تابلو مغازه کابینت سازی
   1. تابلو چلنیوم مغازه کابینت سازی
   2. تابلو فلزی مغازه کابینت سازی
   3. تابلو وکیوم مغازه کابینت سازی
   4. تابلو ال ای دی مغازه کابینت سازی
   5. تابلو لاسوگاسی مغازه کابینت سازی
   6. تابلو ترموود مغازه کابینت سازی
   7. تابلو کامپوزیت مغازه کابینت سازی
   8. تابلو نئون پلاستیک کابینت سازی
   9. تابلو پیکسلی مغازه کابینت سازی
 6. مزایای نصب تابلو مغازه کابینت سازی
 7. سوالات متداول
  1. آیا سفارش تابلو مغازه کابینت سازی به صورت تابلو چاپی میسر است؟
  2. آیا قیمت تابلو مغازه کابینت سازی بالا است؟
  3. آیا در هنگام جابجایی تابلو از مکانی به مکان دیگر می توانم خودم تابلو را نصب کنم یا نیاز به حضور تکنسین کار است؟

کابینت سازی ها مغازه هایی هستند که به دو شکل کارگاهی و نمایشگاهی راه اندازی می شوند و همه ی افراد در طول زندگی هر چند وقت یکبار به کارگاه یا مغازه های کابینت سازی برای سفارش کابینت یا تعمیر آن مراجعه می کنند و اگر در سطح شهر آشنایی در این صنف نداشته باشند، از طریق تابلو مغازه نصب شده در سر درب محل ساخت کابینت، می توانند هدف خود را پیدا کنند.

اگر در صنف کابینت سازی فعالیت دارید، بدانید که نصب تابلو در سر درب محل کسب و کار شما، یک تابلو راهنما می باشد برای کسانی که به دنبال رفع نیازهای خود هستند و بدون وجود تابلو سردرب همچون تابلو مغازه یا تابلو کارگاهی قطعاً کسی متوجه آدرس مغازه یا کارگاه شما نخواهد شد و به سراغ رقبای شما که در محل کسب و کارشان تابلو نصب کرده اند، خواهند رفت.

تابلو مغازه کابینت سازی

تابلو مغازه کابینت سازی تابلویی است معرف برند شما. هر کابینت ساز با یک اسم و برند در بین مشتریان خود شناخته شده است و کابینت سازی شغلی است که بیشتر مشتریانش از طریق معرفی دوستان و آشنایان به سراغ کابینت ساز می آیند، اما اگر بدنبال جذب مشتریان جدید که نام برند شما را نمی شناسند هستید، با نصب تابلو مغازه کابینت سازی یا تابلو کارگاه کابینت سازی می توانید به رهگذرانی که از مقابل محل کسب و کار شما گذر می کنند، نام برند خود را شناسانده و آنها را به سوی مغازه یا کارگاه خود هدایت کنید.

تابلو استیل پایه مفتول
تابلو استیل پایه مفتول

 

تابلو کارگاه کابینت سازی

بعضی از کابینت سازان به جای مغازه یک مکان بزرگ را برای فعالیت خود تهیه می کنند که در آنجا کلی دستگاه ها و ابزارها و تجهیزات ساخت کابینت آشپزخانه موجود است. خیلی از افراد فکر می کنند که در این کارگاه ها فقط کار ساخت انجام می شود و مشتری نمی تواند به آنجا جهت سفارش کار مراجعه کند، در حالی که این یک فکر اشتباه است و بسیاری از کابینت سازها دارای کارگاه هستند و مغازه ای ندارند و شما به راحتی می توانید از طریق این کارگاه ها سفارش خود را ثبت کنید. با نصب تابلو کارگاه کابینت سازی به همه ی مشتریان اعلام می کنید که در آن مکان فعالیت طراحی و پیاده سازی کابینت انجام می شود.

تابلو نمایشگاه کابینت سازی

کابینت سازان در بین صنف خودشان به مغازه ی کابینت سازی، نمایشگاه می گویند به همین خاطر ممکن است شما بر روی برخی از تابلوهای کابینت سازی نام نمایشگاه را مشاهده کنید.

ساخت تابلو مغازه کابینت سازی

مرحله اول) اندازه گیری تابلو مغازه کابینت سازی

در این مرحله تابلوساز ابعاد طول، عرض و ارتفاع تابلو از زمین را در نظر می گیرد و زاویه ی دید مناسب برای نصب تابلو را مشخص می نماید.

مرحله دوم) طراحی تابلو مغازه کابینت سازی

طراحی تابلو کابینت سازی با استفاده از نرم افزارهای طراحی ترسیم می شود و سپس موکاپ تابلو مغازه کابینت سازی به مشتری نمایش داده می شود و در صورت تایید، مشتری هزینه را پرداخت نموده و تابلو به مرحله اجرا می رود. در مرحله طراحی، اندازه حروف برجسته، ضخامت حروف، نوع حروف، فاصله ی حروف و کلیه ی محتویات تبلیغاتی مندرج در تابلو طراحی و پیاده سازی می شود.

مرحله سوم) ساخت تابلو مغازه کابینت سازی

در این مرحله با توجه به طرح، متریال ها خریداری شده و سپس لبه و رویه ی حروف بریده و مونتاژ می شود.

مرحله چهارم) نورپردازی تابلو مغازه کابینت سازی

اگر تابلوی تبلیغاتی کابینت سازی دارای نور باشد، در این مرحله لامپ های اس ام دی بر روی ورق پی وی سی به صورت سری یا موازی چیده می شود و سپس در پشت حروف برجسته قرار می گیرد.

مرحله پنجم) آماده سازی زیرساز تابلو مغازه کابینت سازی

زیرساز تابلو کارگاه کابینت سازی می تواند با استفاده از متریالهایی مثل چوب ترموود، ورق کامپوزیت، ورق پی وی سی، سنگ، فلز و دیگر موارد باشد. هر کدام از این متریال ها قیمت خاص خود را دارند و سفارش هریک سبب افزایش یا کاهش قیمت تابلو مغازه کابینت سازی می شود.

مرحله ششم) نصب تابلو مغازه کابینت سازی

در این مرحله اگر ارتفاع تابلو کم باشد به کمک چهارپایه وگرنه داربست نصب می شود و سپس زیرساز تابلو که فلز است نصب شده و تابلو با زیرساز منتخب مشتری بر روی زیرساز فلزی تابلو مغازه نصب می شود. اتصالات برقی تابلو برقرار می شود و پس از حصول اطمینان از عملکرد درست تابلو، کار نصب به اتمام می رسد.

تابلو استیل دوغی
تابلو استیل دوغی

 

انواع تابلو مغازه کابینت سازی

بدلیل اینکه خانم ها اهمیت زیادی به نمای کارگاه ها یا مغازه های کابینت سازی می دهند و دکور چنین مغازه هایی هر چقدر شیک تر چیده شود به همان میزان نگاه افراد بیشتری را جذب خواهد کرد، می بایست در انتخاب تابلو مغازه کابینت سازی وسواسیت به خرج دهید تا یک دکور و نمای شیک برای آن محیا شود.

خانم ها زمانی که می خواهند کابینت سفارش دهند، اگر آشنایی نداشته باشند، در سطح شهر به سراغ کارگاه ها نمی روند بلکه به سراغ مغازه ها یا نمایشگاه هایی می روند که چندین نمونه کابینت با متریال های مختلف طراحی و در بخش های مختلف مغازه یا نمایشگاه پیاده سازی کرده باشد.

حال اگر در نمایشگاه دکور شیکی را طراحی و پیاده سازی کرده باشید، اما دکور داخلی دید کافی نداشت و یا نمای نمایشگاه جذاب نبود، در نگاه اول نمی توانید نظر مخاطب را جذب کنید اما اگر یک تابلوی زیبا و درخشان نصب کنید، نمای بیرونی با چیدمان شیک داخلی می تواند نظر هر مخاطبی را از دوردست جلب نموده و به مغازه شما هدایت کند.

تابلو چلنیوم لبه رینگی
تابلو چلنیوم لبه رینگی

 

بهترین انتخاب برای سفارش تابلو مغازه کابینت سازی

از جمله تابلوهای تبلیغاتی جذاب و نورپردازی شده که مناسب مغازه های کابینت سازی است، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تابلو چلنیوم مغازه کابینت سازی

تابلو چلنیوم بهترین و جذاب ترین تابلو مغازه کابینت سازی است و می توانید با چیدن یک ویترین شیک نظر هر مخاطبی را با نمای زیبا به سوی مغازه جذب کنید و ترافیک فروش خود را بالا ببرید. تابلو چلنیوم را می توانید در انواع مدل های تابلو چلنیوم ساده، تابلو چلنیوم دوبل، تابلو چلنیوم لترمکس، تابلوچلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم کریستالی، تابلو چلنیوم ستاره ای و یا تابلو چلنیوم ترکیبی با کامپوزیت، ترموود و یا لایت باکس سفارش دهید.

تابلو فلزی مغازه کابینت سازی

تابلو فلزی نسبت به تابلو چلنیوم جذابیت کمتری دارد اما اگر بصورت لبه پانچی یا لبه رینگی و نور اندریک سفارش شده باشد و نوع تابلو از نوع تابلو استیل باشد، می توان گفت که جذابیت قابل قبولی با قیمت ارزان تر را برای نمای بیرونی مکان تجاری شما فراهم خواهد کرد.

تابلو وکیوم مغازه کابینت سازی

تابلو وکیوم تابلویی حجیم، سه بعدی و دارای پیاده سازی به شیوه فانتزی است که زیبایی خارق العاده ای دارد و انتخاب عاقلانه ای برای مغازه یا کارگاه شما است.

تابلو ال ای دی مغازه کابینت سازی

تابلو ال ای دی نوعی تابلو تبلیغاتی جذاب، هوشمند و دیجیتال است که به دو شکل متفاوت ثابت و روان قابل پیاده سازی است. از تابلو ال ای دی می توانید به عنوان تابلو سر درب مغازه استفاده کنید، یا آن را به صورت تبلیغات ویترینی باریک دور درب ورودی یا دور شیشه ی ویترین بکار ببرید و یا به عنوان تابلو ثانویه در محل، جهت معرفی در مسافتی دورتر از مغازه یا کارگاه نصب کنید.

تابلو لاسوگاسی مغازه کابینت سازی

اگر بدنبال ایجاد دکوری نوستالژیک برای مغازه ی خود هستید، تابلو لاسوگاسی را به خاطر بسپارید. این تابلو با استفاده از لامپ های 12 یا 24 ولتی به صورت رنگی به اجرا گذاشته  می شوند و شما می توانید برای هر حرف از حروف برجسته، رنگ نور متفاوتی را در نظر بگیرید.

تابلو لاسوگاسی
تابلو لاسوگاسی

 

تابلو ترموود مغازه کابینت سازی

یکی از جذاب ترین و عاقلانه ترین انتخاب ها برای تابلو مغازه یا تابلو کارگاهی کابینت سازی، تابلو ترموود است. چون کابینت سازی شغلی است که با چوب سر و کار دارد، این تابلو می تواند در رنگ دکورهای موجود در نمایشگاه به صورت ترکیبی سفارش داده شود و یک دکوراسیون کلاسیک را در نمای مکان کسب و کار شما رقم بزند.

تابلو کامپوزیت مغازه کابینت سازی

کامپوزیت ورقی است براق و درخشان که با حروف برجسته نئون پلاستیک یا چلنیوم می تواند نمای جذابی را برای دکوراسیون داخلی محل کار شما به ارمغان بیاورد.

تابلو نئون پلاستیک کابینت سازی

تابلو نئون پلاستیک یا تابلو نئون شیشه ای، دو مدل از حروف نئونی هستند که هر کدام جذابیت های مختص به خود را دارند و می توانند گزینه ی مناسبی برای انتخاب باشند.

تابلو پیکسلی مغازه کابینت سازی

در تابلو پیکسلی نوشته ها و محتوای تبلیغاتی حالتی نمایشی دارند که بصورت آفلاین یا آنلاین قابل پیاده سازی هستند و نورهای رنگی همراه با انیمیشن های نوری می توانند سبب حیرت هر بیننده ای به محتوای تبلیغاتی شوند.

تابلو چلنیوم شیک و جذاب
تابلو چلنیوم شیک و جذاب

 

مزایای نصب تابلو مغازه کابینت سازی

 • معرفی شبانه روزی نام برند شما
 • به عنوان یک تابلو راهنما مشتریان را به مغازه یا نمایشگاه شما هدایت می کند.
 • بادوام ترین و ماندگارترین ابزار تبلیغاتی
 • ارزان ترین ابزار تبلیغاتی
 • امکان جابجایی آسان و انتقال آن از مکانی به مکان دیگر

سوالات متداول

آیا سفارش تابلو مغازه کابینت سازی به صورت تابلو چاپی میسر است؟

البته، شما می توانید تابلوی خود را از نوع چاپی نیز انتخاب کنید، انتخاب با شماست، اما اگر مغازه یا نمایشگاه دارید، انتخاب تابلو چاپی گزینه ی مناسبی نیست، چون جذابیت چندانی ندارد و مغازه ها یا نمایشگاه های کابینت سازی مستلزم ایجاد نمای شیک برای جذب نظر مخاطب هستند. اگر کارگاه کابینت سازی دارید، می توانید با خیالی آسوده تابلو چاپی را سفارش دهید، چون کارگاه ها ظاهر و نمای شیک ندارند و مشتریان معمولاً از طریق آشنا یا معرف به کارگاه مراجعه می کنند.

آیا قیمت تابلو مغازه کابینت سازی بالا است؟

قیمت تابلو کارگاه کابینت سازی یا تابلو مغازه و نمایشگاه بستگی به نوع سفارش شما دارد. هر متریال توسط کشورهای متعدد با برند های مختلف تولید و روانه ی بازار می شوند و شما دست روی هر کدام که بگذارید، بر اساس کیفیتی که دارند، دارای قیمت های متفاوتی هستند.

هر چقدر از متریال های باکیفیت استفاده کنید، شاید ممکن باشد در ابتدا هزینه سفارش تابلو مغازه کابینت سازی برای شما گران تمام شود اما خیالتان راحت است که تابلو سالها می تواند برای شما به عنوان یک ابزار تبلیغاتی کارایی داشته باشد، در صورتی که تبلیغات به شیوه های دیگر این چنین نیست.

آیا در هنگام جابجایی تابلو از مکانی به مکان دیگر می توانم خودم تابلو را نصب کنم یا نیاز به حضور تکنسین کار است؟

اگر تابلوی تبلیغاتی شما پیچیدگی های طراحی نداشته باشد، امکان نصب دارید اما اگر تابلو پیچیده است و اتصالات نورپردازی را بلد نیستید، بهتر است کار را به تابلوساز بسپارید.