تابلو مغازه کابینت سازی :


مغازه های کابینت سازی ، مغازه هایی هستند که در آنها چند مدل از انواع کابینت که امکان پیاده سازی شدن در فضای آشپزخانه را دارند ، ساخته شده و به نمایش گذاشته می شود . هر کسی تابلو مغازه کابینت سازی را مشاهده کند ، اگر قصد سفارش کابینت را داشته باشد ، حتماً با دیدن تابلو مغازه کابینت سازی ترغیب می شود که سری به مغازه و نحوه کار کابینت ساز بزند .

 

تابلو کارگاه کابینت سازی :


کارگاه کابینت سازی مکانی است که در آنجا انواع دستگاه های برش مثل دستگاه سی ان سی ، دستگاه پی وی سی ، دستگاه وکیوم و دیگر ابزارهای مرتبط با حرفه کابینت سازی در آنجا موجود است . در یک کارگاه کابینت سازی تعداد زیادی از افراد مشغول به کار هستند و هر کدام وظایف خاص خود را دارند . تابلو کارگاه کابینت سازی نصب می شود تا راهنمای کسانی باشد که به دنبال خدمات مرتبط با ساخت یا تعمیر کابینت آشپزخانه ، ساخت کمد دیواری ، ساخت سرویس خواب ، ساخت میز تلویزیون و دیگر ابزارهای چوبی هستند .


اکثریت مغازه های کابینت سازی خودشان خدماتی ارائه نمی دهند . کار را می گیرند . سپس طراحی و پیاده سازی کار را به یک کارگاه کابینت سازی می سپارند . بنابراین کسانی که تازه کارند و هنوز شناخت کافی نسبت به کارگاه های کابینت سازی ندارند ، با استفاده از تابلو کارگاه کابینت سازی می توانند کارگاه مدنظر خودشان را پیدا کنند و کار را به آنها بسپارند .

 

تابلو تبلیغاتی کابینت سازی :

 

تابلو تبلیغاتی کابینت سازی تابلویی که در سر درب کارگاه ها و یا مغازه هایی که به اصطلاح نمایشگاه های کابینت سازی نام دارند ، نصب می شود . هدف از نصب تابلو کابینت سازی معرفی نام و برند تجاری است که کابینت ساز بنا به سلیقه ای که دارد برای مغازه یا کارگاه خودش انتخاب کرده است .

 

قیمت تابلو کارگاه کابینت سازی :
قیمت تابلو مغازه کابینت سازی :


قیمت تابلوهای تبلیغاتی که برای صنف کابینت سازان ساخته می شوند بستگی به موارد زیر دارد :


نوع تابلو :


تابلوهایی  که در حوزه تابلوسازی ساخته می شوند انواع زیادی دارند . در ادامه در مورد انواع آن بحث خواهیم کرد . هر نوع از تابلو با استفاده از متریال های خاصی ساخته می شود . هر کدام از متریال ها توسط شرکت ها و برندهای مختلفی تولید می شوند . برای همین قیمت مختلفی دارند .


متر محیط :


متر محیط فضایی است که توسط حروف در تابلو اشغال می شود . طبیعتاً هر چه حروف درشتر و با فونت های ضخیم تر بر روی تابلو پیاده سازی شود ، قیمت بالاتری نیز می طلبد .


زیرساز تابلو :


بعد از اینکه حروف ساخته شد لازم است بر روی یک زیرساز قرار بگیرد . این زیرساز می تواند با استفاده از متریال های مختلف ساخته شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ورق کامپوزیت
  • چوب ترموود
  • پی وی سی
  • شیشه
  • سنگ

 

قاب تابلو :


قابدار یا بدون قاب بودن تابلو بستگی به سلیقه مشتریان دارد . ساخت قاب نیز مستلزم استفاده از متریال های اضافی و برش آنهاست . این خود هزینه ساخت تابلو را افزایش می دهد .

 

نحوه نورپردازی :


تابلوها به دو شکل متفاوت بانور و بدون نور سفارش داده می شوند . در صورتی که تابلو با نور باشد مستلزم استفاده از لامپ های نورپردازی است که توسط شرکت ها و برندهای مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند . هر شرکت لامپ ها را با درجه کیفیت متفاوتی می سازد . هر چه کیفیت لامپ ها بالاتر باشد ، لامپ ها کمتر می سوزند و مدت زمان بیشتری عمر می کنند . بنابراین استفاده از لامپ های نورپردازی باکیفیت مستلزم صرف هزینه ی بیشتری است .


ارتفاع تابلو از زمین :


هر چه ارتفاع تابلوها بیشتر باشند می بایست جهت نصب از ابزارهایی مثل داربست استفاده شود . بنابراین هزینه نصب تابلوهایی با ارتفاع بالاتر ، بیشتر است .

 

انواع تابلو مغازه کابینت سازی :


انواع تابلو کارگاه کابینت سازی که می توانیم سفارش دهیم بسیار زیاد است . در ادامه به تشریح مختصری از هر یک از این تابلو ها خواهیم پرداخت :

 

تابلو چلنیوم مغازه کابینت سازی :
تابلو چلنیوم کارگاه کابینت سازی :


تابلو چلنیوم جزء تابلوهای تبلیغاتی مدرن ، جذاب ، براق و درخشان است . صنف های مختلف که در اماکن عمومی فعالیت دارند اکثریت این تابلو را به عنوان یکی از اولویت های خودشان انتخاب می کنند . هر کس می خواهد تابلو سفارش دهد حتماً تابلو چلنیوم از نظر او گذر می کند می دانید چرا ؟
چون تنوع زیادی دارد مثل :

 

بادوام و ماندگار است :


چون حروفی که با استفاده از چلنیوم ساخته می شوند دارای یک اسفنج جهت حفاظت از حروف هستند ، حروف چلنیوم کمتر کثیف می شوند و گرد و غبار کمتر به داخل حروف نفوذ می کند . همین عامل سبب می شود که عمر حروف بیشتر شود .


تنوع در قیمت :


هر تابلو چلنیومی که ساخته می شود متریال های مختص به خودش دارد . همین امر باعث تفاوت قیمت تابلوهای چلنیوم با یکدیگر می شود . بنابراین افراد به راحتی می توانند با توجه به میزان بودجه ای که دارند نوعی از تابلو را انتخاب کنند . در واقع جهت انتخاب تابلو چلنیوم هم از لحاظ نوع و هم قیمت ، دست باز است  .

 

تابلو فلکسی مغازه کابینت سازی :
تابلو فلکسی کارگاه کابینت سازی :


تابلو فلکسی جزء تابلوهای بسیار قدیمی است که قمیت ارزانی نیز دارد . قبل از ورود تابلوهای حروف برجسته ، می توان گفت پرفروش ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی بود . هنوز هم جزء یکی از پرفروش ترین هاست . چون ارزان است و هر کس با هر بودجه ای می توان ظرف مدت زمان بسیار کوتاه صاحب تابلو شود . در تابلو فلکسی از حروف برجسته خبری نیست و محتوای تبلیغاتی به شکل چاپی به نمایش در می آید . برای نورپردازی این نوع تابلو از پرژکتور استفاده می شود . جدیداً هم می توان این تابلو را به شکل نورمخفی نورپردازی کرد تا محتوای تبلیغاتی به شکل با نور نمایش داده شود .

 

تابلو نئون مغازه کابینت سازی :
تابلو نئون کارگاه کابینت سازی :


تابلو نئون هم مثل تابلو فلکسی جزء تابلوهای اولیه است که جهت تبلیغات مورد استفاده قرار گرفت . تابلو نئون به دو شکل متفاوت اجرا و پیاده سازی می شود که هر دو شکل آن بسیار پرطرفدار است .


1) تابلو نئون پلاستیک :


تابلو نئون پلاستیک اولین تابلوی حروف برجسته است و جد تابلو چلنیوم محسوب می شود . برای اولین بار ورق های شفافی با نام پلکسی وارد بازار شدند . این ورق ها شفاف تر از شیشه هستند اما پلاستیکی هستند نه شیشه ای .


2) تابلو نئون شیشه ای :


این تابلوها به کل شیشه ای هستند . یعنی حروف با استفاده از شیشه شکل داده می شوند . پس از شکل دهی حروف شیشه ای توسط حرارت ، نوبت به نورپردازی آن می رسد . نوری که از شیشه های نئون منتشر می شود بسیار زننده است و از دوردست نظر هر رهگذری را جذب می کند . درگیری گاز نئون و جریان الکتریکی سبب تولید نور می شود . نوع گاز و برخی مواد افزودنی سبب رنگی هستند که لامپ های نئون به صورت نورانی به نمایش می گذارند .

 

تابلو ترموود مغازه کابینت سازی :

تابلو ترموود کارگاه کابینت سازی :

 

تابلو ترموود یا همان تابلو چوبی مغازه کابینت سازی ، تابلویی که در در بخش زیرساز آن به جای استفاده از ورق پی وی سی ، چوب ترموود را جایگزین می کنند . چوب های ترموود به صورت الوارهای ریز در ابعاد ، طرح ها و رنگ های مختلف قابل پیاده سازی هستند . از ویژگی های این چوب می توان به مقاومت بالا در برابر فرسایش اشاره کرد . به همین دلیل در فضاهای باز و بسته برای کارکردهای مختلف بکار گرفته می شود . تابلو چوبی ترموود می تواند جلوه جذاب و کلاسیکی را برای مغازه یا کارگاه کابینت سازی فراهم کند . بدلیل اینکه کابینت از جنس چوب است ، سفارش تابلوی چوبی نیز خالی از لطف نیست .

 

تابلو کامپوزیت مغازه کابینت سازی :

تابلو کامپوزیت کارگاه کابینت سازی :

 

تابلو کامپوزیت تابلویی است که زیرساز حروف با استفاده از ورقی بنام کامپوزیت آماده سازی می شود . روی ورق کامپوزیت می توان هر نوع حروف برجسته ای را اجرا کرد . می توان نمای ساختمان کارگاه کابینت سازی و یا مغازه کابینت سازی را با تابلو مغازه کامپوزیت ست کرد . بدلیل زیبایی منحصر به فرد ورق های کامپوزیت ، این ورق ها در سالهای اخیر در حوزه تابلوسازی و ساختمان سازی مورد استفاده زیادی واقع شده است .

 

تابلو وکیوم مغازه کابینت سازی :
تابلو وکیوم کارگاه کابینت سازی :


وکیوم جزء برجسته ترین نوع حروف برجسته است . حروف برجسته وکیوم با استفاده از حرارت شکل می گیرند . به راحتی می توان هر نوع شکل فانتزی و یا میزان برجستگی را با استفاده از حروف وکیوم خلق کرد . حروف وکیوم برای اینکه ساخته شوند ابتدا طراحی می شوند . پس از اینکه طراحی شدند حروف بر روی یک قالب ام دی اف کنده کاری می شوند . سپس پلکسی توسط حرارت به زیر دستگاه کشیده شده و به صورت یک تکه در داخل قالب از پیش ساخته شده ، پرس می شود .

 

استند تبلیغاتی مغازه کابینت سازی :
استند تبلیغاتی کارگاه کابینت سازی :


استندها به سه شکل آویز ، ایستاده و دیواری قابل اجرا هستند . از استندهای آویز بیشتر جهت تابلو راهنما و از استندهای دیواری و ایستاده جهت تبلیغات و نمایش محصولات استفاده می شود .


برای اینکه با استندها به طور کامل آشنا شوید به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

استند تبلیغاتی و انواع آن

 

تابلو پولکی مغازه کابینت سازی :
تابلو پولکی کارگاه کابینت سازی :


مغازه ها و یا نمایشگاه های کابینت سازی مستلزم شیک بودن و ظاهری زیبا هستند . چون در این مغازه ها همه به دنبال مدل های به روز و شیک هستند . پس چه بهتر که علاوه بر نمایش یک دکوراسیون داخلی شیک ، با زیباسازی فضای بیرونی نیز مشتریان را ترغیب کنیم . تابلو پولکی از این جهت این نام را به خود اختصاص داده است که زیرساز پولکی شکل دارد . شکل پولکی ها متفاوت است و می تواند دایره ، مربع ، لوزی ، مستطیل و یا هر شکل هندسی که دوست دارید ، باشد . پولکی ها دارای جنس پلاستیکی هستند که به صورت تک تک در جای خود قرار می گیرند . پولکی ها حالتی لغزان دارند که چشمان هر رهگذری را خیره می کنند .

 

تابلو پیکسلی مغازه کابینت سازی :
تابلو پیکسلی کارگاه کابینت سازی :


وضوح تصویر را پیکسل تشکیل می دهد . پیکسل ها قابلیت برنامه ریزی نوری دارند . در تابلو پیکسلی نحوه انتشار نور و بازی نوری توسط برنامه به حافظه تابلو داده می شود . این تابلو قادر است افکت های نوری زیبایی را به نمایش در بیاورد .


اگر تمایل دارید در مورد تابلو پیکسلی بیشتر بدانید به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

تابلو پیکسلی

 

تابلو ال ای دی مغازه کابینت سازی :
تابلو ال ای دی کارگاه کابینت سازی :


تابلو ال ای دی از تابلوهای جدیدی است که چند سالی است وارد حوزه تابلوسازی شده است . این تابلو توانسته مخاطبان زیادی را مجذوب خود کند . تابلو ال ای تابلویی است که هم به عنوان تابلو سالنی ، هم به عنوان تابلو سر درب مغازه و هم به عنوان تبلیغات محیطی و محلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد . این مدل از تابلو دیجیتالی است . محتوای تبلیغاتی آن به دو شکل آفلاین و آنلاین قابل اجراست .


تابلو ال ای دی به دو شکل مختلف قابل اجراست که عبارتند از :


الف ) تابلو ال ای دی ثابت :


منظور از ثابت بودن تابلو ال ای دی این است که در این روش شما نمی توانید محتوای تبلیغاتی را به شکل انیمیشن های نوری اجرا کنید . بلکه فقط افکت های نوری به صورت آبشاری و یا تک تک به نمایش در می آیند .


ب ) تابلو ال ای دی روان :


روان بودن یعنی اینکه هر نوع افکت نوری قابل اجراست . برای مثال محتوای تبلیغاتی می توانند به صورت دورانی یک یا چند بار بچرند و بعد در جای خود بلغزند و سپس ثابت شوند و یا دیگر روش های اجرای انیمیشنی .

 

تابلو یونولیتی مغازه کابینت سازی :
تابلو یونولیتی کارگاه کابینت سازی :


یونولیت نوعی فیبر است که به رنگ سفید تولید می شود . از این فیبر برای کاربردهای مختلف مثل ساختمان سازی ، صنعت ، حفاظ و در حوزه تابلوسازی جهت ساخت تابلو یونولیتی حروف برجسته ، استفاده می شود . یونولیت قابل رنگ آمیزی و برش است و می توان هر نوع حروف برجسته ای را با آن اجرا کرد .

 

تابلو لایت باکس مغازه کابینت سازی :
تابلو لایت باکس کارگاه کابینت سازی :


تابلو لایت باکس انواع مختلفی دارد که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند .


اگر تمایل دارید با انواع و کاربردهای لایت باکس آشنا شوید ، به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ (به همراه قیمت ، انواع لایت باکس و مزایا)

 

تابلو لاسوگاسی مغازه کابینت سازی :
تابلو لاسوگاسی کارگاه کابینت سازی :


این تابلو سوغاتی شهر لاسوگاس است . ظاهری متفاوت دارد . از لامپ های 12 و 24 ولتی برای نورپردازی آن استفاده می شود . این لامپ ها با فاصله های بیشتر در کنار هم قرار می گیرند و درشترند . مثل لامپ های اس ام دی نیستند . شما می توانید برای هر کاراکتر یک رنگ نور متفاوتی را به اجرا درآورید .

 

تابلو پلکسی مغازه کابینت سازی :
تابلو پلکسی کارگاه کابینت سازی :


تابلو پلکسی تابلویی است که برای ساخت لبه و رویه حروف برجسته از ورق پلکسی استفاده می شود .

 

تابلو بنری مغازه کابینت سازی :
تابلو بنری کارگاه کابینت سازی :


تابلو بنری نیز جزء تابلوهای چاپی است که توسط دستگاه مخصوص چاپ بنر در ظرف مدت زمان کوتاه ، آماده اجراست . علاوه بر تابلو بنری ، از بنر جهت اطلاع رسانی ها مثل دایر نمایشگاه بین المللی کابینت آشپزخانه و معرفی غرفه ها ، نقل و انتقالات و دیگر موارد استفاده می شود .

طرح لایه باز بنر کابینت سازی و تابلو بنری در سایت های مختلف ارائه شده است . شما می توانید این طرح ها را به صورت رایگان و یا پولی دریافت نمایید . آنها را ویرایش کنید و به صورت دلخواه چاپ نمایید .

 

تابلو راهنما برای مغازه کابینت سازی :
تابلو راهنما برای کارگاه کابینت سازی :


تابلو راهنما می تواند در داخل کارگاه های کابینت سازی جهت معرفی بخش های مختلف کارگاه استفاده شود .


تابلو راهنما انواع متفاوتی دارد . اگر تمایل دارید در این زمینه بیشتر بدانید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو راهنما

 

لمپوست بنر :


لمپوست بنر ابزاری کوچک هستند که به صورت یک طرفه و دوطرفه قابلیت چاپ دارند . از این ابزار تبلیغاتی در وسط بلوارها جهت معرفی تبلیغات استفاده می شود .

 

بیلبورد :


بیلبوردها ابزارهای بزرگی هستند که چاپی هستند . تمرکز تبلیغات بیلبوردی بیشتر بر روی تصاویر است . محتوای تبلیغاتی آن در حد دو یا چند کلمه کوتاه ، موزون و آهنگین است .

 

استرابورد تبلیغاتی :


استربوردها کمی از بیلبوردها کوچکترند . اما بعد از بیلبوردها ، می توانند یکی از موثرترین ابزارهای تبلیغاتی باشند . به شرط اینکه در مکان مناسب نصب شوند . استرابوردها نیز چاپی هستند . شما می توانید هر گونه متن و تصویر را توسط آنها به نمایش بگذارید . به شرط اینکه تصاویر و پیام تبلیغاتی هدفمند باشند و بتوانند در یک لحظه نگاه مشتری را به خود معطوف کنند .

 

تلویزیون شهری :


تلویزیون شهری جزء یکی از ابزارهای قوی تبلیغاتی است . شما می توانید از خدماتی که در داخل کارگاه کابینت سازی به مشتریان ارائه می دهید ، فیلم و عکس بگیرید و در داخل تلویزیون شهری به نمایش بگذارید . تلویزیون شهری یک ال ای دی بزرگ است که بر روی یک سازه فلزی سوار می شود . اگر پول خرید آن را دارید ، می توانید بخرید . در غیر اینصورت با اجاره تلویزیون شهری ، می توانید تبلیغات خود را برای مدت زمان محدودی به نمایش بگذارید . موقعیت نصب تلویزیون شهری و بازه زمانی مناسب ، تاثیر شگرفی در میزان جذب مخاطبان دارد . زیرا اگر تلویزیون در جا و زمانی نصب شود که مشتری حضور ندارد ، هزینه تبلیغاتی به هدر می رود .