تابلوسازی اصفهان :

 

تابلوسازی در اصفهان به عنوان رایج ترین نوع ابزارهای تبلیغاتی توسط اصناف و کسبه زیادی جهت معرفی نام برند تجاری مورد استفاده قرار می گیرد .  تجار ، صاحبین مشاغل آزاد ، اصناف و کسبه ، ادارات دولتی ، بخش خصوصی ، بازاریابان و همه و همه می توانند تابلوسازی را به عنوان یکی موثرترین نوع ابزارهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار دهند .

 

اگر تمایل دارید با روش های تابلوسازی به طور کامل آشنا شوید به مقاله زیر مراجعه کنید .

 

تابلوسازی چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ + ویدئو

 

تابلوسازی ارمغان آورنده هویت و اعتماد :

 

عدم وجود تابلو تبلیغاتی سر درب محل کسب سبب از بین بردن اعتماد مشتریان نسبت به اعتبار برند تجاری شما می شود . در واقع نصب تابلو مغازه یا تابلو سر در به مکان کسب یک محیط تجاری اعتبار و هویت می دهد . اصفهان یکی از بزرگترین استان هاست و به دلیل وسعتی که دارد لقب نصف جهان را به خود گرفته است . این استان به دلیل داشتن مکان های زیارتی ، توریستی ، تفریحی و تاریخی سالانه میزبان گردشگران و توریست های زیادی است . بنابراین با سفارش یک تابلو مغازه بسیار زیبا می توانید افراد مختلف اعم از مسافر یا بومی را به سمت کسب و کار خود هدایت کنید .

 

چگونه یک تابلو مغازه زیبا سفارش دهیم ؟ برای آشنایی بیشتر مقاله زیر را دنبال کنید .

 

تابلو مغازه و انواع مدل های آن

 

 

 

تابلو مغازه چلنیوم در اصفهان

 

 

قیمت تابلوسازی اصفهان :

 

اصفهان به دلیل داشتن بازارهای بزرگ و مغازه های زیاد نیاز به سفارش تابلوهای تبلیغاتی زیادی دارد بنابراین رقابت در حوزه تابلوسازی و ساخت تابلو نیز زیاد است . ممکن است هر کارگاه تابلوسازی که شما به آن مراجعه می کنید قیمت های متفاوتی را به شما ارائه بدهند . به طور کل عوامل زیر در تعیین قیمت یک تابلوی تبلیغاتی دخیل هستند .

 • نوع متریال ها و کشورهای سازنده متریال ها
 • متر محیط
 • برجستگی حروف
 • نوع تابلو
 • نحوه نورپردازی
 • استفاده از قاب
 • زیرساز حروف برجسته
 • استفاده از تایمر
 • استفاده از دستگاه خنک کننده برای تابلو های نورپردازی شده

 

 

تابلوسازی در استان اصفهان :

 

تابلوسازی در استان اصفهان همچون تابلوسازی در استان تهران و تابلوسازی در استان مشهد که جزء سه استان بزرگ و پرجمعیت ایران محسوب می شوند بسیار مرسوم است . تابلوسازی یکی از ضروریات برای معرفی برندینگ است تا برند شما معرف حضور مشتریان زیادی باشد . به دلیل اینکه استان های توریستی میزبان افراد زیادی هستند و این افراد شناختی نسبت به برند تجاری ، کیفیت محصولات و همچنین قیمت محصولات شما ندارند و در واقع مشتریان دائمی یا بومی محسوب نمی شوند و فقط به عنوان یک رهگذری هستند که برای اولین بار یا چندمین بار به شهر شما سفر کرده اند . شما می بایست با تبلیغات محیطی که در حیطه شهرها و استان انجام می دهید مشتریان را به سمت کسب و کار خودتان بکشانید .

 

 

 

تابلو مغازه رستوران قلعستان

 

 

 

انواع روش های تبلیغاتی در اصفهان :

 

روش های تبلیغاتی بیشماری در دنیای کسب و کار وجود دارد که صاحبین مشاغل می بایست نسبت به شناختی که از مشتریان ، بازار و رقبا خودشان دارند ، یک یا چند روش تبلیغاتی را برای تبلیغات خود انتخاب کنند . استفاده از روش تبلیغاتی مناسب نه تنها هزینه سربار نیست بلکه می تواند برای کسب و کار شما مشتریان زیادی به همراه داشته باشد و شما را  به درآمد بالاتر برساند .

امروزه بستر اینترنتی و روش های تبلیغات مبتنی بر وب همچون تبلیغات در سایت های پربازدید ، تبلیغات دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات چریکی ، تبلیغات موبایلی ، تبلیغات ایمیلی ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و دیگر روش ها بسیار مرسوم شده است . با این وجود هنوز هم تبلیغات سنتی و محیطی به قوت خود باقی هستند و زمانی که در یک شهر توریستی زندگی می کنید که اکثریت مشتریان شما مسافران شهرتان هستند ، لازم است از روش تبلیغات سنتی استفاده کنید زیرا در جذب مشتریان تازه وارد جذابتر و تاثیرگذاترند.

 

انواع تبلیغات محیطی در اصفهان :

 1. تابلوهای تبلیغاتی
 2. تبلیغات سمپلینگ
 3. تبلیغات به شیوه چاپ بنر ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور محصولات یا خدمات
 4. طراحی بیلبورد
 5. نصب استرابورد تبلیغاتی
 6. لمپوست بنر
 7. طراحی استیکرهای تبلیغاتی
 8. اجاره تلویزیون شهری یا خرید تلویزیون شهری
 9. نصب استند تبلیغاتی

 

استفاده از روش های تبلیغاتی نام برده شده همه ممکن است به صورت یک مدت زمان محدود قابل انجام و پیاده سازی باشند و بعد از اتمام دوره ، برای نمایش مجدد تبلیغات ، نیاز به تمدید مجدد داشته باشند . تنها روش تبلیغاتی ماندگار که می تواند سالانه اقدام به معرفی برندینگ شما نماید و هزینه تعمیرات و نگهداری کمی دارد و به صورت مداوم و شبانه روزی برند شما را به عموم رهگذران نمایش می دهد ، شیوه تبلیغاتی تابلوسازی است .

 

تابلوسازی به شیوه های متعدد و با اسامی و متدهای مختلف قابل اجرا و پیاده سازی است که در ادامه به تشریح مختصری از انها می پردازیم :

 

تابلو چلنیوم در اصفهان :

 

تابلو چلنیوم از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی حال حاضر است و  امروزه شاهد تعویض تابلوهای بدون نور قدیمی با تابلوهایی با نور و اشکال هندسی متفاوتی هستیم که اگر نام آنها را نشنیده اید آن تابلوهای زیبا و جذاب چلنیوم نام دارند . تابلو چلنیوم با اسامی متفاوت همچون موارد زیر در بین مشتریان شناخته شده است .

 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم ستاره ای
 • تابلو چلنیوم دوبل
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم لترمکس
 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم طلایی

 

عاملی که سبب تفاوت این نام ها شده ، این است که تابلوساز ، پس از طراحی تابلو چلنیوم ، هنگام برش حروف برجسته بر روی پلکسی ، برش هایی هندسی شکل بر روی پلکسی ایجاد می نماید . نحوه این برش ها سبب تفاوت در انعکاس نور تابلو می شود و نور تابلو به شکل اشکال هندسی ترسیم شده به چشمان انسانها متصاعد می گردد . قیمت تابلو چلنیوم نیز با در نظر گرفتن زیبایی ها و مزایایی که در بر دارد کاملاً مرقوم به صرفه می باشد و مشتریان با توجه به انتظاری که از تابلوی تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی نصب می شود دارند نوع تابلوی تبلیغاتی خودشان را انتخاب می کنند.

 

حال اگر تمایل دارید با نحوه محاسبه قیمت تابلو چلنیوم آشنا شوید به مقاله زیر مراجعه کنید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

 

 

تابلو بازارچه

 

 

تابلو استیل در اصفهان :

 

به دلیل اینکه استان اصفهان دارای آب و هوای گرم و خشک است استفاده از تابلو استیل گزینه بسیار مناسبی است . زیرا فلز استیل دوام و مقاومت بالایی در برابر هر نوع شرایط جوی و آب و هوایی دارد . تابلو حروف استیل برجسته می تواند به دو شکل با نور و یا بدون نور اجرا شود . اما انتظاری که از تابلو استیل با نور دارید نمی تواند از درخشندگی که تابلو چلنیوم دارد برخوردار باشد . زیرا فلز استیل قادر به عبور نور از خود نیست و زمانی که مشتریان تابلو استیل با نور یا همان تابلو استیل نور اندریک را سفارش می دهند ، تابلوساز هنگام ساخت تابلو بین حروف برجسته و زمینه تابلو فضایی کوچک در نظر می گیرد . در این فضا لامپ های ال ای دی جای داده می شوند و پس از روشنایی تابلو یک نور سایه و روشن از تابلو را مشاهده می نماییم که این نور نمی تواند همچون نور تابلو چلنیوم براق و درخشان باشد و چشمها را خیره کند . اما یک فضای کلاسیک و مدرنی برای تابلوی تبلیغاتی نصب شده به ارمغان می آورد .

 

معمولاً مشتریانی تابلو استیل را به عنوان تابلوی تبلیغاتی انتخاب می کنند که فضای تجاری که تابلو در آن مکان نصب می شود نیازی به نور نداشته باشد و محیط خود نور کافی برای نمایش تابلو را داشته باشد . قابل ذکر است که روش های جدیدی برای پیاده سازی تابلو استیل مرسوم شده است که تابلو پلاستیل نامیده می شود . در ساخت این تابلو تابلوساز برای رویه حروف برجسته از پلاستیک استفاده می کند یا به عکس برای ساخت لبه های حروف برجسته . با اینکار نور می تواند یا از سطح حروف و یا از لبه های حروف به چشمان مخاطبان متصاعد شود .

 

تابلو نئون پلاستیک در اصفهان :

 

تابلو نئون از تابلوهای اولیه و قدیمی حوزه تابلوسازی محسوب می شود . استفاده از آن همچون گذشته به قوت خود باقی است و مشتریان این تابلو را سفارش می دهند .  تابلو نئون به دو شیوه متفاوت طراحی و  پیاده سازی می شود . شیوه اول)  تابلو نئون پلاستیک : در این روش ما نوعی تابلو حروف برجسته داریم که جنس رویه و لبه هر دو از پلاستیک ساخته می شود که این پلاستیک پلکسی نام دارد . این تابلو نوردهی فوق العاده ای دارد و به صورت تابلو نئون پلاستیک لبه پانچی ، تابلو نئون پلاستیک لبه کنشکاف و تابلو نئون پلاستیک لبه هندی نیز قابل اجراست .

شیوه دوم)  تابلو نئون شیشه ای  : از این تابلو هم می توان به عنوان تابلو سر در مغازه و هم به عنوان تابلو پشت ویترینی استفاده کرد . این تابلو با استفاده از شیشه های خام طراحی می شود . برای روشنایی حروف ایجاد شده نیز از ترکیب گاز نئون و جریان الکتریکی استفاده می کنند .

 

تابلو فلکسی در اصفهان :

 

تابلو فلکسی جزء اولین تابلوهایی است که برای معرفی برندینگ از آن استفاده شد . این تابلو به صورت چاپ فلکس و بدون نور اجرا می شود . اگر بخواهید برای این تابلو نور فراهم کنید فقط با نصب پروژکتورهایی در بالا و طرفین تابلو می توانید این کار را انجام دهید . تابلو فلکسی از تابلو های تبلیغاتی ارزان قیمت است و اگر انتظار نورپردازی و درخشندگی چندانی از تابلو تبلیغاتی که نصب می کنید ندارید این بهترین گزینه محسوب می شود .

 

تابلو ترموود در اصفهان :

 

تابلو ترموود نوعی تابلو چوبی است که از آن برای معرفی برندینگ استفاده می کنند و بسیار جذاب است . اگر این تابلو با نمای ترموود ادغام شود می تواند فضای کلاسیک و مدرنی را برای محیط کاری فراهم سازد . در ساخت تابلو ترموود می توان از هر نوع حروف برجسته به انتخاب مشتریان استفاده کرد . فقط به جای زیرساز پی وی سی از نوعی چوب مقاوم و فرآوری شده که ترموود نام دارد استفاده می کنند .

 

تابلو راهنما در اصفهان :

 

تابلو راهنما تابلویی که شما در هر شهر و در هر مکانی آن را مشاهده می کنید . خواه در کوچه ها ، خیابانها ، بزرگراه ها ، جاده ها ، اماکن عمومی ، تجاری ، مسکونی و یا اداری . تابلوهای راهنما همه جا هستند . این تابلوها برای هدایت ما انسانها مورد استفاده واقع می شوند . تابلو راهنما می تواند شامل تابلو ورود ، تابلو خروج اضطراری ، تابلو طبقات ، تابلو سالن ، تابلو اسامی ، تابلو شماره اتاق ، تابلو پلاک منازل ، تابلو اسامی خیابان ها و کوچه ها و دیگر موارد باشد که این تابلوها به شکل لایت باکس ، تابلو فلزی ، تابلو استیل ، تابلو چاپی و دیگر موارد قابل اجرا و پیاده سازی هستند .

 

بدلیل توریستی بودن استان اصفهان لازم است از تابلو راهنما جهت هدایت مسافران به مکان کسب خود استفاده کنید .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو راهنما به مطلب زیر رجوع کنید .

 

تابلو راهنما

 

 

 

تابلو پامچال

 

 

 

تابلو پولکی در اصفهان :

 

به دلیل اینکه استان اصفهان مهد انواع سوغاتی های خوراکی و شیرینی خوشمزه همچون پولکی است ، تابلو پولکی گزینه بسیار مناسبی برای تابلو مغازه ، بویژه مغازه هایی که سوغاتی های خوراکی استان اصفهان را به فروش می رسانند . در ساخت تابلو پولکی به عنوان زمینه تابلو ، از تایل های پولکی که از جنس پلاستیک هستند ، استفاده می کنند . این تایل ها شامل اشکال هندسی متعددی می باشند که با رقص پولکی که به نمایش می گذارند محال است مشتریانی را جذب نکنند و سبب خیره شدن چشم مشتریان به تابلو نشوند .

 

تابلو پیکسلی در اصفهان :

 

تابلو پیکسلی نیز از جدیدترین نوع تابلوهاست . پیکسل ها به صورت فول کالر می باشند و در فاصله های منظمی در کنار یکدیگر قرار می گیرند . با استفاده از تکنولوژی که در ساخت این نوع تابلو بکار رفته است امکان پیاده سازی هر پیکسل با توجه به برنامه هایی که برای آن در نظر گرفته شده وجود دارد . بنابراین می توان انواع افکت های نوری و رنگی را برای هر پیکسل به صورت جداگانه طراحی نمود و زیبایی منحصر به فردی را برای تابلوی تبلیغاتی پیاده سازی کرد .

 

تابلو لاسوگاسی در اصفهان :

 

تابلو لاسوگاسی با وجود زیبایی که دارد هنوز آنچنان که باید مورد سفارش تجار و کاسبین واقع نشده است . اما این دلیل عدم زیبایی و تاثیر گذاری تابلو لاس وگاس نیست . تابلو لاس وگاسی طراحی منحصر به فردی دارد که نسبت به دیگر تابلوهای حروف برجسته کاملاً متمایز می باشد . در این تابلو از لامپ های 12 یا 24 ولتی با فاصله های بیشتری استفاده می شود . امکان پیاده سازی افکت های نوری متفاوت برای هر کاراکتر از حروف برجسته براحتی فراهم است .

 

تابلو لایت باکس در اصفهان :

 

تابلو لایت باکس به صورت با قاب ، بدون قاب و با انواع چاپ بک لایت ، چاپ پارچه ای ، چاپ استیکری و چاپ فلکسی قابل اجراست . از این تابلو هم می توان به صورت سالنی استفاده کرد و هم می توان آن را به عنوان تبلیغات محیطی در فضای شهری بکار برد . تابلو لایت باکس به شکل ایستاده ، آویز و یا دیواری به کار می رود . انواع متعددی دارد که در اکثریت آنها به راحتی و بدون نیاز به وجود تکنسین کار می توان محتوای تبلیغاتی را تعویض نمود .

 

اگر تمایل دارید در مورد انواع تابلو لایت باکس بیشتر بدانید پیشنهاد می کنیم مقاله زیر را بخوانید .

 

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ (به همراه قیمت ، انواع لایت باکس و مزایا)

 

 

 

تابلو با زمینه کامپوزیت

 

 

تابلو کامپوزیت در اصفهان :

 

کامپوزیت نوعی ورق شفاف و براق با ظرافت استیل است که بسیار سبک می باشد و از آن در صنایع متعدد از جمله تابلوسازی و طراحی نمای ساختمان بهره می برند . در حوزه تابلوسازی از ورقهای کامپوزیت به جای پی وی سی به عنوان زیرساز کلیه حروف برجسته می توان استفاده کرد . در طراحی نمای ساختمان های تجاری و یا مغازه ها نیز می توان به تنهایی از ورق کامپوزیت و یا ترکیبی از سایر متریال ها استفاده کرد و یک نمای کامپوزیت زیبا به نمایش گذاشت  . در صورتی که نمای مکان تجاری و زمینه تابلو تبلیغاتی از ورق کامپوزیت طراحی و پیاده سازی شود یک محیط مدرن و کلاسیک را برای آن مکان رقم می زند .

 

تابلو ال ای دی در اصفهان :

 

تابلو ال ای دی تابلویی که هر فرد حتی اگر شناختی نسبت به انواع تابلوهای تبلیغاتی نداشته باشد با این تابلو و نام آن کاملاً آشناست . تابلو ال ای دی نوعی تابلوی دیجیتالی است که به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو روان طراحی و پیاده سازی می شود و به دو شکل سالنی و محیطی مورد استفاده قرار می گیرد . محتوای تبلیغاتی تابلو ال ای دی را می توان به دو شکل آنلاین و آفلاین به نمایش گذاشت .

 

تلویزیون شهری در اصفهان :

 

تلویزیون شهری نوعی نمایشگر دیجیتالی بزرگ است که سبب نمایش انواع تصاویر و کلیپ های تبلیغاتی تجار و کاسبین می شود .  قیمت تلویزیون شهری به عنوان یک روش تبلیغاتی مستلزم صرف هزینه بالایی است . در صورتی که امکان تقبل هزینه خرید تلویزیون شهری را ندارید ، می توانید با اجاره تلویزیون شهری و نصب آن در مکان هایی که می دانید ازدحامی از مشتریانتان در آنجا در حال عبور و مرور هستند ، اقدام به نمایش کلیپ ها و تصاویر تبلیغاتی خودتان نمایید .

 

تابلو بنری در اصفهان :

 

تابلو بنری بیشتر در مواقعی مورد استفاده واقع می شود که توقع زیادی از ماندگاری و دوام تابلو ندارید و بصورت موقت می خواهید از آن استفاده کنید . یکی دیگر از کاربردهای تابلو بنری اطلاع رسانی های عمومی است .

 

تابلو یونولیتی در اصفهان :

 

تابلو یونولیت هم اکثراً در ساخت قرفه های نمایشگاهی و تابلوهای سالنی که رنگ آفتاب و باد و باران را به خود نمی بینند ، مورد استفاده قرار می گیرد . جنس حروف برجسته یونولیت از نوعی یونولیت فشرده دانه ریز می باشد که در ابتدا رنگ یونولیت سفید می باشد و بعد با استفاده از رنگ های آکریلیک و یا رنگ پلاستیک طبق سفارش مشتریان رنگ آمیزی می شود .

 

استند تبلیغاتی در اصفهان :

 

استندها باکس های کوچکی هستند که در داخل آنها محصولات ریز به نمایش گذاشته می شود . از استند تبلیغاتی می توان به صورت ایستاده ، پشت ویترینی و یا دیواری استفاده نمود.

 

استیکر تبلیغاتی در اصفهان :

 

استیکر ها نوعی برچسب های تبلیغاتی هستند که توسط دست هنرمندان بر روی زمین یا دیوار طراحی می شوند . این نقاشی های سه بعدی اگر به درستی و با زوایای دید مناسب بر روی زمین طراحی شوند ، می توانند هر رهگذری را به حیرت آورده و در جای خود میخکوب نمایند .

 

 

 

تابلو حروف برجسته

 

 

 

مراکز تفریحی و گردشگری استان اصفهان :

 

از جمله مکان های تفریحی استان اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • باغ ایرانی
 • میدان نقش جهان
 • کاخ عالی قاپو
 • بازار بزرگ اصفهان
 • بازار قیصریه
 • مسجد جامع
 • مسجد شیخ لطف الله
 • مسجد امام
 • چهل ستون
 • سی و سه پل
 • پل خواجو
 • عمارت عالی قاپو
 • منارجنبان
 • مدرسه چهارباغ
 • عمارت هشت بهشت
 • آتشگاه
 • آکواریوم اصفهان
 • باغ پرندگان
 • باغ خزندگان
 • باغ گلها
 • موزه های هنرهای تزئینی
 • کلیسای وانک
 • محله جلفا
 • کوه صفه
 • زاینده رود
 • کویر ورزنه

 

سوغاتی های استان اصفهان :

 • گز
 • پولکی
 • نبات
 • عسل
 • برشتوک
 • شیرینی برنجی
 • شیرینی کرکی
 • جوز قندی

 

صنایع دستی استان اصفهان :

 1. میناکاری
 2. خاتم کاری
 3. پارچه های قلمکار
 4. کاشی سازی
 5. قلاب دوزی
 6. دوخت های تزیینی
 7. ملیله کاری و قلم زنی

 

قطع به یقین زمانی که مسافر یا گردشگری وارد شهر جدیدی می شود علاوه بر گردش و لذت بردن از منابع تفریحی و طبیعی شهر مذکور ، اقدام به خرید سوغات و مایحتاج سفر می نمایند . شما با نصب بهترین نوع تابلوی تبلیغاتی می توانید نسبت به رقبای خود تیزتر عمل کنید و مشتریان را به داخل مغازه خود بکشانید .