تابلوسازی در کرمان جزء برترین روش تبلیغاتی جهت معرفی برند تجاری است . شما با نصب تابلوهای تبلیغاتی در مکان کسب خودتان می توانید یک روش تبلیغاتی ماندگار را با کم ترین هزینه به نمایش بگذارید . علاوه بر تبلیغات ، تابلوسازی نقش مهمی را در زیباسازی فضای تجاری شما دارد . تابلوهای امروزی بسیار زیبا هستند و تنوع طرح و رنگ زیادی دارند . این عامل سبب برتری این روش تبلیغاتی نسبت به دیگر روش ها شده است .

 

اگر آشنایی کامل با دیگر روش های تبلیغاتی ندارید ، می تواند با مطالعه مقاله زیر به اطلاعات کاملی دسترسی داشته باشید .

 

انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری

 

 

تابلو تبلیغاتی جهت فیزیوتوراپی

 

 

قیمت تابلوسازی در کرمان :

 

مانند هر جنس دیگری که از بازار خرید می کنید ، قیمت تابلو تبلیغاتی نیز در بازار تابلوسازها متفاوت است . شاید برای شما هم پیش آمده که خواستید یک تابلوی تبلیغاتی سفارش بدهید ، به چند تابلوساز مراجعه کرده اید و برای یک تابلو مشابه قیمت های متفاوتی به شما توسط آنها ارائه شده است . در واقع استاندارد قیمت ها یکسان است . آن چیزی که سبب تفاوت این قیمت ها می شود ، نحوه اجرای کار ، نوع و جنس متریال هاست . از جمله عواملی که سبب کاهش یا افزایش قیمت تابلوها می شود ، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • متر محیط
  • زیرساز تابلو که با استفاده از متریال هایی مثل ورق کامپوزیت ، ورق پی وی سی ، چوب ترموود ، شیشه و یا سنگ انجام می شود .
  • قاب دار یا بدون قاب بودن
  • نوع پلکسی
  • رول چلنیوم
  • نحوه نورپردازی
  • نوع لامپ های اس ام دی
  • استفاده از تایمر
  • استفاده از دستگاه خنک کننده

 

 

نصب تابلو تونل آرش

 

 

تابلوسازی در استان کرمان :

 

 تابلو سازی در استان کرمان بسیار مرسوم است . یکی از پرکاربردترین روش هایی که می توان با استفاده از آن برند تجاری را در نقطه کسب و کار معرفی کرد و به مشتریان شناساند ، تابلو سازی است . تابلوسازی مغازه یکی از پرسفارش ترین نوع تابلوهایی است که از سوی کسب و کارها سفارش داده می شود .

 

برای آشنایی با تابلو سازی و نحوه ی اجرای آن مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

تابلو سازی مغازه با توضیحات کامل + ویدئو

 

 روش های تبلیغات بی شمارند . برخی از آنها مرتبط با تبلیغات محیطی است و برخی متکی به اینترنت و شبکه های اجتماعی . در سفر مشتریان معمولاً با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در محیط شهری و تابلو راهنما مکان مدنظر خود را پیدا می کنند .

 

 

 

تابلو تجهیزات پزشکی

 

 

 

انواع روش های تابلوسازی در کرمان :

 

از جمله روش های تبلیغات محیطی که با توجه به نوع کسب و کار خود و میزان آشنایی که نسبت به مشتریان و رقبای خود دارید ، می توانید به طور موثر و مفید استفاده کنید تا توسط مشتریان بیشتری دیده شوید و به سود بالاتری دست یابید می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 

تابلو چلنیوم در کرمان :

 

اگر به دنبال تابلوی تبلیغاتی زیبا و درخشان برای مغازه خود هستید ، می توانید با سفارش نوعی از تابلو چلنیوم به هدف خود دست یابید . تابلو چلنیوم تنوع زیادی دارد و شما با هر سلیقه ای می توانید نوعی از این تابلو را به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی انتخاب کنید . قیمت تابلو چلنیوم با توجه به نوع تابلو چلنیوم ، اندازه لبه های حروف برجسته  چلنیوم ، رول چلنیوم ، برد تابلو ، داشتن تایمر و متر محیط اشغال شده توسط حروف و دیگر متریال ها سنجیده و به مشتریان اعلام می شود .

 

تابلو چلنیوم تنوع زیادی دارد . برای آشنایی با انواع تابلو چلنیوم به مطلب زیر رجوع کنید .

 

انواع تابلو چلنیوم و کاربردهای آنها در تابلوسازی

 

تابلو فلزی در کرمان :

 

فلز آلیاژی مقاوم است که از آن در صنایع مختلف از جمله صنعت تابلوسازی استفاده می شود . در تابلوسازی تابلوهای فلزی با استفاده از آلیاژهای مختلف مثل برنز ، مس ، آهن ، برنج ، آلومینیوم و استیل اجرا و پیاده سازی می شود . اما استیل بدلیل ثابت بودن رنگش و مقاومتی که در برابر شرایط محیطی دارد ، طرفداران بیشتری را پیدا کرده است .

 

 

تابلو فلزی شرکت تهران

 

 

تابلو استیل در کرمان :

 

تابلو استیل قدمتی دیرینه دارد که قبلاً به صورت بدون نور اجرا می شد . اما اخیراً با نوآوری هایی که در ساخت تابلو استیل حاصل آمده ، امکان ساخت تابلو استیل نور اندریک فراهم شده است . در ساخت این نوع از تابلو استیل ، تابلوساز بین حروف و زمینه تابلو فاصله ای ایجاد می کند . در این فاصله لامپ های اس ام دی جاسازی می شود و هاله ای از نور از زیر حروف به زمینه تابلو می تابد . جدیدترین ترفندی که در ساخت تابلو استیل بکار می رود ، ترکیب متریال استیل و پلاستیک است که سبب پیدایش تابلوی جدیدی به نام تابلوپلاستیل شده است .

 

اگر تمایل دارید در مورد تابلو استیل و روش ساخت آن بیشتر بدانید مقاله زیر را بخوانید .

 

تابلو استیل و کاربردهای آن + ویدئو

 

تابلو وکیوم در کرمان :

 

تابلو وکیوم تابلویی است که با استفاده از حرارت دادن و پرس کردن آن در داخل قالبی که از قبل ساخته شده است اجرا و پیاده سازی می شود . می خواهید بدانید چگونه ؟ مطلب زیر را بخوانید .

 

انواع مدل تابلو وکیوم و مراحل ساخت آن چگونه می باشد؟

 

 

تابلو آتلیه

 

 

تابلو راهنما در کرمان :

 

به دلیل توریستی بودن استان کرمان ، برای هدایت بهتر توریست ها و مسافران این استان ، با نصب تابلو راهنما می توان هم در وقت و هم در هزینه مسافران صرفه جویی کرد . علاوه بر آن تابلو راهنما ابزار بسیار مناسبی برای معرفی مکان های دیدنی شهر به عموم مردم است .

 

تابلو کامپوزیت در کرمان :

 

تابلو کامپوزیت تابلویی است که جهت زیرسازی آن از ورق های کامپوزیت استفاده می شود . می توان از انواع حروف برجسته دلخواه و مدنظر مشتریان بر روی این زیرساز استفاده کرد .

 

برای آشنایی با نحوه ساخت و پیاده سازی تابلو کامپوزیت مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو کامپوزیت و کاربردهای آن در تابلوسازی

 

تابلو پیکسلی در کرمان :

 

نوع جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی است که می توان هم در حروف برجسته و هم در زیرساز آن از افکت های نوری متنوع همراه با انیمیشن ها طبق برنامه ریزی های دلخواه به شکلی کاملاً زیبا استفاده کرد .

 

تابلو پولکی در کرمان :

 

تابلو پولکی همراه با زمینه پولکی که با استفاده از تایل های پولکی پیاده سازی می شود ، نمای متفاوت و زیبایی را برای تابلو به ارمغان می آورد . انتخاب اشکال هندسی بر روی تایل های پولکی با توجه به سلیقه مشتریان می تواند از نوع دایره ، مستطیل ، مربع و یا لوزی باشد .

 

 

تابلو داروخانه تاج میر

 

 

تابلو ترموود در کرمان :

 

ترموود نوعی چوب مقاوم است که علاوه بر کاربردهای متفاوتی که دارد ، در صنعت تابلوسازی و اجرای نمای ساختمان نیز بکار می رود . ترموود می تواند جلوه چوبی زیبایی را هم برای تابلو تبلیغاتی و هم برای نمای محل کسب فراهم سازد .

 

تابلو لاسوگاسی در کرمان :

 

یک تکنیک جدید در ساخت تابلوهای تبلیغاتی است . نحوه چیدمان لامپ ها در داخل حروف برجسته به صورت کاملاً متفاوت و با فاصله بیشتر انجام می شود . می توان برای هر کاراکتر رنگ متفاوتی را در نظر گرفت .

 

تابلو ال ای دی در کرمان :

 

تابلو ال ای دی تابلویی دیجیتالی است که به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان پیاده سازی می شود . از این تابلو به عنوان  تابلو سر در مغازه ، تابلو ویترینی ، تابلو دور درب ورودی و یا تبلیغ در مسافتی دورتر استفاده می شود .

 

تلویزیون شهری در کرمان :

 

یک نمایشگر دیجیتال است که از آن جهت اطلاع رسانی های عمومی توسط شهرداریها و یا به عنوان ابزار تبلیغاتی توسط جامعه کسب و کار استفاده می شود .

 

اگر تمایل دارید در مورد تلویزیون شهری بیشتر بدانید با مطلب زیر ما را همراهی کنید .

 

تلویزیون شهری و کاربردهای آن در تبلیغات محیطی

 

تابلو فلکسی در کرمان :

 

جزء دسته های اول از ساخت تابلوهای تبلیغاتی است که معمولاً به شکل بدون نور اجرا می شود . اما در صورت تمایل می توانید با نصب پرژکتورهایی در طرفین تابلو ، برای تابلو نور تامین کنید تا بهتر دیده شود .

 

 

تابلو شرکتی

 

 

تابلو لایت باکس در کرمان :

 

لایت باکس به دو شکل تبلیغات داخلی و تبلیغات بیرونی و به شکل آویز ، ایستاده و دیواری و با انواع چاپ بک لایت ،  چاپ بر روی طلق و چاپ استیکر مورد استفاده واقع می شود.

 

تابلو بنری در کرمان :

 

بنر وسیله ای است جهت اطلاع رسانی ها و همچنین تبلیغات مرتبط با کالاها و خدمات .

 

استند تبلیغاتی در کرمان :

 

استندها به شکل استند نمایشگاهی ، فروشگاهی و تبلیغاتی و بیشتر به عنوان تبلیغات در نقطه فروش مورد استفاده واقع می شوند .

 

استندها بسیار متنوع هستند . گروه نمارنگ مقاله ای کامل در مورد انواع استند تبلیغاتی ارائه نموده که در صورت تمایل می توانید مطالعه کنید .

 

استند تبلیغاتی و انواع آن

 

استرابورد تبلیغاتی در کرمان :

 

یک نوع سازه بادبانی و پرتابل ایستاده است که کمی نسبت به بنر کوچکتر است . می تواند تبلیغات شما را با ابعادی 4*3 به نمایش بگذارد . سپس محتوای تبلیغاتی بر روی بنر چاپ شده و بر روی زمینه فلزی استرابورد نصب می شود .

 

لمپوست بنر در کرمان :

 

لمپوست بنر با استفاده از میله های مستطیلی شکل در اندازه یک متر در سه متر ساخته می شود . محتوای چاپی مندرج بر روی آن با استفاده از دستگاه های چاپ بنر صورت می گیرد . این سازه به صورت یک طرفه و دو طرفه معمولاً در وسط بلوارها با نظم دقیق به نمایش گذاشته می شود .

 

 

تابلو داروخانه

 

 

چاپ بروشور ، کاتالوگ و تراکت در کرمان :

 

این چاپ ها توسط صاحبین مشاغل انجام می پذیرد و به طور مستقییم به مشتریان ارائه شده و توضیحاتی در مورد برند و یا محصولات در آن به چاپ می رسد .

 

تبلیغات سمپلینگ در کرمان :

 

تبلیغات سمپلینگ توسط افراد آموزش دیده سمپلر انجام می پذیرد . در این روش مشتریان در راستای استفاده واقعی از یک محصول ، توضیحاتی در مورد آن محصول نیز می شنوند و می توانند سوالات و ابهامات مدنظر خود را نیز بپرسند و با یقین محصول یا خدمت ارائه شده را خریداری نمایند .

 

 

تابلو تبلیغاتی کورت

 

 

درباره استان کرمان :

 

استان کرمان استانی پهناور و نگین کویر فلات ایران است . این استان دارای 23 شهرستان ، 73 شهر ، 57 بخش و 162 دهستان می باشد .

 

شهرستان های استان کرمان :

 

از جمله شهرستان های این استان کویری می توان به انار ، بافت ، بردسیر ، بم ، جیرفت ، کرمان ، شهر بابک ، سیرجان ، رفسنجان ، فهرج و کهنوج اشاره نمود . مرکز استان کرمان ، شهر کرمان می باشد . این شهر بسیار تاریخی است و شش آثار تاریخی آن در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است و رتبه اول را در ایران به خود اختصاص داده است .

 

سوغاتی های استان کرمان :

 

استان کرمان دارای سوغاتی و صنایع دستی بیشماری از جمله شیرینی کلمپه ، قاووت یا قووتو ، پسته و خرما و صنایع دستی پته دوزی ، گلیم شیریکی پیچ و قالی می باشد . خرما و پسته از محصولات صادراتی این استان است و شهرت جهانی دارد و مورد استفاده عموم مردم واقع می شود .

 

مکان های توریستی و گردشگری استان کرمان :

 

به دلیل تاریخی بودن استان کرمان است که سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از مکان های تاریخی و توریستی به این استان کویری سفر می کنند . از مکان های دیدنی استان کرمان می توان به روستای میمند شهر بابک ، ارگ بم ، باغ شاهزاده ماهان ، دشت لوت ، ارگ راین ، مجموعه گنجعلی خان ، موزه هنرهای معاصر صنعتی ، غار ایوب ، گنبد مشتاقیه یا سه گنبدان ، کتابخانه ملی ، قلعه دختر کرمان یا آ تشکده آناهیتا ، گنبد جبلیه ، قنات گوهرریز جوپار ، قنات اکبرآباد ، قنات قاسم آباد بم ، یخدان مویدی ، آبشارهای سیمک و  جنگل پردیسان قائم اشاره نمود .

بازار بزرگ کرمان از شهرت زیادی برخوردار می باشد و دارای مغازه های بی شماری است که مسافران سوغاتی های مورد نظر خود را از این مغازه ها تهیه می نمایند . بنابراین برای جذب مسافران غریبه به مغازه یا محل کسب خود لازم است دست به تبلیغات مکرر بزنید تا توسط مشتریان دیده شوید .