تابلو مغازه خشکشویی :

 

تابلو مغازه خشکشویی تابلویی است که معرف نام مغازه خشکشویی است . خشکشویی یکی از مغازه هایی است که در سطح شهر زیاد نیست . به همین دلیل از رقابت کمی برخوردار است و می توان توسط آن به درآمد نسبتاً خوبی دست یافت . شاید برای شما بارها پیش آمده که در خیابانهای متعدد که نسبت به آن آشنایی نداشتید ، مدت زمان زیادی را به دنبال یک مغازه خشکشویی بوده اید تا از خدمات آنها استفاده کنید . افرادی که در این صنف فعالیت دارند ، می توانند با تبلیغات در سطح محلی و یا تبلیغ در سطح شهر ، نام خشکشویی خود را به عموم افراد بشناسانند . نصب تابلو مغازه خشکشویی ارزان ترین و ماندگارترین روش جهت تبلیغات بیست و چهار ساعته در مکان کسب و کار است .

 

قیمت تابلو مغازه خشکشویی :

 

یک تابلو خشکشویی با توجه به متریال های کاربردی که دارد با قیمت های متفاوتی ساخته می شود . عوامل زیر در تعیین قیمت تابلو خشکشویی تاثیرگذارند :

 • متر محیط
 • قاب دار یا بدون قاب بودن تابلو
 • زیرساز تابلو
 • نوع تابلو
 • نحوه نورپردازی تابلو
 • کیفیت و برند متریال ها

 

 

 

تابلو مغازه خشکشویی

 

 

تابلوسازی خشکشویی :

 

تابلوسازی برای خشک شویی می تواند به شیوه های متفاوتی انجام پذیرد که عبارتند از :

 

تابلو چلنیوم مغازه خشکشویی :

 

تابلو چلنیوم انواع متفاوتی دارد که عبارتند از :

 • تابلو چلنیوم طلایی

 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم دوبل
 • تابلو چلنیوم ساده

 

تابلو چلنیوم با توجه به نوع ساخت و متریال های بکار رفته ، تعیین قیمت می شوند . اگر تمایل دارید در مورد قیمت تابلو چلنیوم بیشتر بدانید مطلب زیر را بخوانید .

 

قیمت تابلو چلنیوم

 

تابلو فلکسی مغازه خشکشویی :

 

تابلو فلکسی از جمله تابلوهای پراستفاده برای خشک شویی است . چون هم سریع آماده سازی می شود و هم با قیمت ارزان ارائه می شود .

 

تابلو فلزی مغازه خشکشویی :

 

تابلو فلزی تابلویی است که با استفاده از فلزات مختلف مثل روی ، مس ، برنز ، آلومینیوم ، برنج و استیل ساخته و آماده سازی می شود . از این گزینه بیشتر برای تابلوهای پشت بامی استفاده می کنند . چون مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی دارد .

 

تابلو استیل مغازه خشکشویی :

 

تابلو استیل یکی از تابلوهای فلزی است که با استفاده از فلز استیل ساخته می شود . عدم نیاز به رنگ آمیزی مجدد استیل ، باعث شده این فلز جایگزین مناسبی برای تابلوهای فلزی دیگر شود . به همین دلیل زیاد سفارش داده می شود .

اگر تمایل دارید در مورد تابلو استیل بیشتر بدانید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو استیل و انواع آن ( قیمت + ویدئو )

 

تابلو کامپوزیت مغازه خشکشویی :

 

تابلو کامپوزیت تابلویی است که حروف برجسته روی آن می تواند هر نوع حروف برجسته ای باشد . اما زیرساز کار از ورق کامپوزیت ساخته می شود . ورق کامپوزیت یک ورق سبک است که در طرح ها و رنگ های متنوع ارائه می شود .

 

تابلو ترموود مغازه خشکشویی :

 

ترموود یک نوع تابلو مغازه چوبی است که با نمای چوبی خودش می تواند جلوه کلاسیکی  را برای مکان کسب شما به ارمغان بیاورد . شما می توانید هر نوع حروفی که مدنظر دارید را بر روی زیرساز چوبی ترموود اجرا و پیاده سازی کنید .

 

 

 

تابلو نئون مغازه خشکشویی

 

 

 

تابلو نئون مغازه خشکشویی :

 

این مدل تابلو از تابلوهای قدیمی است که دو شیوه متفاوت برای اجرا دارد :

تابلو نئون پلاستیک :

تابلو نئون پلاستیک تابلویی است از نوع حروف برجسته . درواقع اولین تابلوی حروف برجسته است که لبه ها و رویه ی حروف با استفاده از ورق پلاستیکی پلکسی گلس ساخته می شود .

تابلو نئون شیشه ای :

تابلو نئون شیشه ای تابلویی است که برای حروف آن از شیشه خام استفاده می شود . شیشه ها توسط حرارت شکل می گیرند . پس از شکل گرفتن ، گاز نئون در داخل شیشه ها پر می شود . زمانی که گاز پر شد با اعمال جریان الکتریکی لامپ های شیشه ای از خودشان نور منتشر می کنند .

 

تابلو لاسوگاسی مغازه خشکشویی :

 

تابلو لاس وگاس تابلویی است که حروف با فونت های درشت اجرا می شوند . برای نورپردازی آن از لامپ های 12 یا 24 ولتی استفاده می شود . هر کاراکتر را می توان با رنگ نور متفاوتی به نمایش گذاشت .

 

تابلو پلکسی مغازه خشکشویی :

 

تابلو تمام پلکسی همان تابلو نئون پلاستیک است که برای ساخت لبه ها و رویه از ورق پلکسی استفاده می شود .

 

تابلو وکیوم مغازه خشکشویی :

 

اگر در هنگام سفارش تابلو مغازه خشکشویی به دنبال طرح های فانتزی ، سه بعدی و یا طرح هایی از حروف برجسته با میزان برجستگی بیشتر هستید ، تابلو وکیوم بهترین گزینه است .

 

 

 

تابلو خشکشویی

 

 

 

تابلو ال ای دی مغازه خشکشویی :

 

ما دو نوع تابلو ال ای دی  داریم :

 

نوع اول ) تابلو ال ای دی ثابت :

یعنی تابلویی که فقط از طریق انتشار نورهای رنگی تبلیغ می کند . خبری از انیمیشن نیست .

نوع دوم ) تابلو ال ای دی روان :

یعنی تابلویی دیجیتالی مثل تلویزیون شهری . شما می تواند هر گونه انیمیشن و تصویر را با افکت های مختلف رنگی به صورت فول کالر به نمایش بگذارید .

 

تابلو پیکسلی مغازه خشکشویی :

 

پیکسل ها نقاطی هستند که وضوح تصاویر نورانی را به نمایش می گذارند . هر چه تراکم کمتر به همان میزان کیفیت بیشتر می شود . تابلو پیکسلی تابلویی است که هم در زمینه تابلو و هم در داخل حروف برجسته می توان افکت های نوری رنگی را به نمایش گذاشت .

 

می خواهید در مورد تابلو پیکسلی بیشتر بدانید ؟

 

گروه نمارنگ مقاله ای مفصل در این مورد انتشار کرده است با عنوان زیر :

 

تابلو پیکسلی

 

تابلو پولکی مغازه خشکشویی :

 

تابلو پولکی تابلویی است که در آن پولکی ها که به شکل های مختلف هندسی هستند ، به صورت منظم در کنار هم بر روی یک تایل پلاستیکی قرار می گیرند . پولکی ها حالتی لغزان دارند و در جای خود می لغزند و بسیار درخشان هستند . به همین دلیل محال است چشم بیننده ای مجذوب آن نشود .

 

تابلو یونولیتی مغازه خشکشویی :

 

تابلو یونولیتی تابلویی است که با استفاده از نوعی فیبر سفید به نام یونولیت ساخته می شود . بسیار سبک است اما دوام چندانی در برابر شرایط محیطی ندارد . از این تابلو بیشتر در سالن ها و نمایشگاه ها استفاده می شود .

 

 

 

تابلوی تبلیغاتی خشکشویی

 

 

تابلو بنری مغازه خشکشویی :

 

تابلو بنری تابلویی است که سریع آماده می شود . این تابلو با استفاده از دستگاه مخصوص چاپ بنر به اجرا در می آید .

طرح لایه باز تابلو بنری مغازه خشکشویی در سایت های مختلف به صورت پی اس دی موجود است . این طرح ها معمولاً پولی هستند . شما یک مبلغی جهت دانلود پرداخت می کنید . سپس طرح را دانلود کرده ، با اعمال تغییرات مدنظرتان آن را چاپ می کنید .

 

تابلو لایت باکس مغازه خشکشویی :

 

لایت باکس جزء تابلوهایی است که چاپی است . به دو شکل با نور و بدون نور و به حالت آویز یا ایستاده ، اجرا می شود . شما می توانید از این تابلو برای معرفی بخش های مختلف خشکشویی ، استفاده کنید .

 

استند تبلیغاتی مغازه خشکشویی :

 

استندها هم حالت تزئینی دارند ، هم حالت تبلیغی و هم جایگاهی برای نگهداری برخی از کالاهای ریز .

 

کاربرد استند و انواع آن زیاد است . اگر دوست دارید در این زمینه بیشتر بدانید به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

استند تبلیغاتی و انواع آن

 

تابلو راهنما مغازه خشکشویی :

 

اگر مکان کسب بزرگی دارید که شامل بخش های مختلف است ، می توانید با نصب تابلو راهنما بخش های مختلف را به مشتریان معرفی کنید .

 

تابلو بیلبوردی مغازه خشکشویی :

 

اگر می خواهید در سطح شهر خشکشویی معروفی داشته باشید با نصب بیلبورد در سطح شهر و میادین و کنار جاده ها می توانید تبلیغ موثرتری داشته باشید .

 

استرابورد تبلیغاتی برای مغازه خشکشویی :

 

استرابورد نسبت به بیلبورد قیمت کمتری دارد و در فضاهای کوچک نیز قابل اجراست .

 

لمپوست بنر برای مغازه خشکشویی :

 

لمپوست بنر ابزاری است که به صورت دووجهی و چهار وجهی در وسط بلوارها به اجرا گذاشته می شود .

 

 

 

تابلو تبلیغاتی خشکشویی

 

 

تلویزیون شهری برای مغازه خشکشویی :

 

تلویزیون شهری جزء تابلوهای دیجیتالی است که توسط یک ال ای دی بزرگ به نمایش گذاشته می شود . شما می توانید با کلیپ های تبلیغاتی و نمایش آن در تلویزیون شهری تبلیغات خوبی داشته باشید ، به شرط اینکه در زمان و مکان مناسب آن تبلیغات را اجرا کنید .

 

در یک مغازه خشکشویی چه خدماتی ارائه می شود ؟

 

خشکشویی مکانی است که دارای انواع مواد شوینده ، ماشین آلات خشک کن ، ماشین لباسشویی ، بخارشور و اتو پرس صنعتی می باشد . در خشک شویی ، علاوه بر شستشوی و بخار شوی انواع البسه ، می توان انواع پتو ، ملافه ، روتختی ، روفرشی و دیگر موارد قابل شستشو را در ماشین های لباسشویی با ظرفیت بالا شست و اتو داد . علاوه بر شستشو خدماتی مثل رنگ آمیزی لباسها نیز در یک خشکشویی ارائه می شوند .

مغازه خشکشویی یکی از مغازه هایی است که همه ما انسانها گاهی به آن سری می زنیم و لباسها یا بعضی از خدمات مرتبط با رنگ آمیزی پوشاک و شستشوی دیگر موارد غیر از لباس را انجام می دهیم . یکی از راه کارهایی که می توان جهت کسب درآمد بیشتر برای خشکشویی انجام داد ، این است که با هتل ها ، بیمارستان ها و دیگر مکان های توریستی و گردشگری رایزنی کرد و قرارداد کاری بست . در این صورت خشکشویی همواره یک کار ثابت و دائمی خواهد داشت و می توان درآمد مناسبی کسب کرد .

 

در یک مغازه خشکشویی خدمات زیر ارائه می شود :

 • شستشوی لباس ها
 • لکه بری لباس ها
 • بخارشویی لباس ها
 • رنگ آمیزی لباس ها
 • اتوکشی لباس ها

 

تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده در مغازه خشکشویی :

 • لباسشویی صنعتی
 • خشک کن صنعتی
 • آبگیر صنعتی
 • اتو پرس صنعتی
 • دیگ بخار

 

چه لباس هایی را می توان به خشکشویی جهت شستشو ارائه کرد ؟

 

 • انواع لباس های مجلسی ، چرمی ، گیپور ، گلدوزی شده ، پارچه های مخمل و ابریشمی و کت و شلو که شستن و چنگ زدن آنها منجر به خرابی لباس می شود ، توسط خشکشویی بدون هیچ آسیبی شسته می شود .
 • لباس هایی که با شستشو در منزل رنگ آنها سفید می شود .
 • لباس هایی که لک شده اند و لک ها قابل پاک شدن نیستند . در خشکشویی با استفاده از مواد شوینده خاص لکه بری به آسانی قابل انجام است .

 

تفاوت خشکشویی و آبشویی :

 

در خشکشویی برای اینکه لکها از روی لباس حذف شود ، از یک نوع حلال به نام پرکلراتیلن استفاده می شود . اما در آبشویی عملیات شستشو با استفاده از مواد پاک کننده مثل پودرهای لباس شویی ، صابون و مواد نرم کننده انجام می شود .

در خشکشویی لباس ها توسط ماشین خشکشویی شستشو می شوند . در آبشویی لباس ها در ماشین لباسشویی تمیز می شوند .

زمانی که لباس ها در داخل خشکشویی قرار می گیرند ، دیگر نیازی به مرحله خشک کردن ندارند . زمانی که لباس ها در ماشین آبشویی قرار میگیرند ، پس از اتمام کار ، لباس ها دوباره در ماشین لباسشویی یا دستگاه آبگیر و یا خشک کن صنعتی جهت خشک شدن قرار می گیرند .

حلالی که در خشکشویی استفاده می شود قابلیت حذف یا بازیافت دارد .

 

کار در یک مغازه خشکشویی شامل چه مراحلی است ؟

 

تحویل گرفتن سفارش :

مشتریان بنا به نوع نیازشان که می تواند شامل شستشو ، خشک شویی ، بخارشویی ، اتوکشی و یا رنگ آمیزی لباس ها باشد ، به مغازه خشکشویی مراجعه می کنند تا خدمات موردنیازشان را دریافت کنند .

تحویل قبض به مشتریان :

در قبال سفارش خشکشویی به مشتریان قبضی ارائه می کند که زمان تحویل سفارش و مبلغ آن را نمایش می دهد .

لکه بری :

در صورتی که البسه یا پارچه مدنظر دارای لک بود ، متصدی خشک شویی در ابتدا با استفاده از مواد لکه بری ، شروع به لکه زدایی می کند .

جداسازی :

متصدی خشکشویی چندین ماشین دارد که هر کدام برای کاربرد خاصی نیاز است . با توجه به نوع سفارش ، آن را در دستگاه مدنظر جهت شستشو ، خشک شدن یا رنگ آمیزی قرار می دهد .

اتوکشی :

حال که لباس ها یا موارد مورد نیاز شستشو و خشک شدند ، نوبت به اتوکشی می رسد . این کار با استفاده از اتوپرس انجام می پذیرد .

کاور کردن :

خشکشویی ها پس از تمیز کردن البسه ، آنها را در داخل یک کاور مشمایی قرار می دهند و آویز می کنند .

تحویل کار :

مشتری به خشکشویی مراجعه کرده و سفارش خود را تحویل می گیرد .

 

چه مهارتهایی لازم است تا یک خشکشویی تاسیس شود ؟

 1. در خشکشویی از ماشین آلات و اتو و مواد شوینده استفاده می شود . قبل از راه اندازی لازم است با ماشین آلات و شوینده ها آشنایی کافی داشته باشید تا سفارش را به نحو احسن تحویل دهید .
 2. روابط عمومی خوب
 3. دقیق و منظم بودن
 4. رعایت اصول بهداشتی و ایمنی
 5. تحویل به موقع سفارش
 6. ارائه سالم سفارش به مشتریان

 

شستشوی البسه در خشکشویی چه مزایایی دارد ؟

 • بدلیل حفاظت از بافت پارچه ، طول عمر البسه بالا می رود .
 • از بین بردن لکه های سخت
 • با شستشوی لباس ها در خشکشویی ، تغییر رنگ لباسها به حداقل خود می رسد .
 • میزان کشیدگی پارچه و لباس به حداقل می رسد .
 • یک رایحه خوب از لباسها پس از شستشو ، استشمام می شود .

 

معایب شستن البسه در خشکشویی :

نیاز به هزینه بیشتری نسبت به شستشوی لباس در منزل دارد .