ایده های جذاب برای سفارش تابلو آبمیوه و بستنی فروشی

ایده های جذاب برای سفارش تابلو آبمیوه و بستنی فروشی

بستنی و آبمیوه از جمله خوراکی هایی هستند که هر فردی با هر سن و سال و جنسیتی علاقه زیادی به خوردن آنها دارد . بنابراین می توان گفت یک نوع کسب و کار بسیار پرفروش و پردرآمد و در عین حال با رقابت بالا می باشد . بستنی و آبمیوه فروشی مغازه ای است که در آن انواع مختلف بستنی ها و آبمیوه ها سرو می شود و در کل فصل های سال بویژه فصل بهار و تابستان فروش بسیار خوبی دارد .

 

 

تابلو تبلیغاتی بستنی فروشی

 

 

جهت راه  اندازی مغازه بستنی فروشی چه امکاناتی نیاز است ؟

 

مکان مناسب :

در ابتدای کار لازم است شما یک مغازه را رهن یا خریداری کنید . با وجود اینکه مغازه های کوچک هم پاسخگوی نیاز این نوع کسب و کار است ، اما بهتر است مغازه ای که راه اندازی می کنید بزرگ باشد و برای راحتی مشتریانتان بتوانید به تعداد مناسب میز و صندلی بچینید و محلی مناسب جهت رفاه حال مشتریان فراهم کنید .

 

چندین دستگاه یخچال و فریزر :

با توجه به وسعت مغازه ای که دارید می توانید یخچال و فریزهای مختلف با کاربردهای متعدد جهت نگهداری بستنی ، میوه و آبمیوه تهیه کنید .

 

دستگاه مخلوط کن :

از این دستگاه برای میکس و مخلوط آبمیوه ها و ساخت بستنی استفاده می شود .

 

دستگاه آبمیوه گیری :

این دستگاه قادر است آب میوه های مختلف را بگیرد . چندین نوع دستگاه آبمیوه گیری داریم که هر کدام کارکردها و قیمت های مختلفی دارند که با توجه به نیاز مغازه بستنی فروشی تهیه می شوند .

 

دستگاه بستنی ساز :

دستگاهی است که مواد مختلف جهت ساخت بستنی در داخل آن ریخته شده و با میکس کردن مواد بستنی ساخته می شود .

 

دستگاه آب پرتقال گیری یا آب مرکبات گیری :

این دستگاه دارای مخزن های مختلف در طرح ها و سرعت های متعدد برای گرفتن آب پرتقال و انواع مرکبات خریداری می شود .

 

دستگاه عصاره گیر میوه :

این دستگاه عصاره میوه ها را بدون هیچ تغییر رنگی می گیرد .

 

دستگاه یخ در بهشت :

از این دستگاه جهت تولید انواع شربت و آبمیوه یخ زده در مغازه های آبمیوه فروشی استفاده می شود .

 

دستگاه آب انارگیری :

این دستگاه مخصوص گرفتن آب انار است .

 

تاپیک بستنی میوه ای و سنتی :

تاپیک در سایزها و طرح های مختلفی ساخته می شود تا بتوان انواع بستنی ها و خوراکی ها را در داخل آن چید و برای انتخاب راحت مشتریان به معرض نمایش گذاشت .

 

ظروف یکبار مصرف :

بستنی و آبمیوه با استفاده از ظرف های یکبار مصرف مثل پیاله ، کاسه ، لیوان ، نی ، قاشق ، چنگال و چاقو در سایزها و شکل های مختلف به مشتریان ارائه می شود .

 

انواع نان بستنی :

بعضی از بستنی ها مثل بستنی قیفی یا حصیری نیاز به نان هایی با شکل های متفاوت دارند که می بایست در مغازه موجود باشد .

 

میز و صندلی :

اکثریت افراد ترجیح می دهند بستنی و آبمیوه خود را در داخل مغازه میل کنند . بنابراین برای راحتی مشتریان لازم است با توجه به مساحت مغازه خود ، تعدادی میز و صندلی برای نشستن مشتریانتان فراهم کنید .

 

 

تابلو مغازه بستنی فروشی

 

 

مواد مورد نیاز برای تهیه بستنی و آبمیوه :

 • شیر
 • شکر
 • زعفران
 • گلاب
 • ثعلب
 • انواع خلال و مغز
 • خامه
 • انواع میوه
 • فالوده

 

انواع بستنی و آبمیوه :

 • بستنی سنتی
 • بستنی میوه ای
 • بستنی ایتالیایی
 • آیس پک
 • بستنی ماشینی
 • پاپسیکل ، آلاسکا ، بستنی یخی
 • ماست بستنی
 • رول بستنی
 • آب هویج
 • آب طالبی
 • شیرموز
 • آب انبه
 • آب انار
 • آب آلبالو

 

مزایای راه اندازی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 1. درآمد بالا
 2. تنوع کار
 3. چهار فصل بودن کسب و کار

 

 

تابلوی بستنی فروشی

 

 

بعد از اینکه مغازه بستنی و آبمیوه فروشی راه اندازی شد ، لازم است برای معروفیت و شناخت مغازه و موقعیت آن به شهروندان ، از روش های مختلف تبلیغاتی استفاده کنید .

 

اگر تمایل دارید در مورد روش های تبلیغاتی بیشتر بدانید مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری

 

یکی از ملزومات دیگر که در راه اندازی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی نیاز است ، تابلو مغازه می باشد . تابلو مغازه علاوه بر اینکه جهت زیباسازی دکوراسیون بیرونی یک مغازه نیاز ضروری است ، یکی از برترین روش های تبلیغاتی است که با کمترین هزینه ، به صورت دائم می تواند به معرفی برند شما بپردازد .

 

اگر می خواهید با روش های مختلف سفارش تابلو مغازه بیشتر آشنا شوید مطالعه مطلب زیر به شما پیشنهاد می شود .

 

تابلو مغازه و انواع مدل های آن

 

در اصل ، یک مغازه بستنی فروشی با نامی که بر روی تابلو تبلیغاتی مغازه بستنی فروشی درج شده است ، مشهور می شود و معروفیت پیدا می کند . مشتریانی که به مغازه شما می آیند و از طعم و مزه بستنی ها یا کیفیت آبمیوه ها رضایت دارند ، اگر بخواهند بستنی فروشی شما را به افراد دیگر معرفی کنند ، نامی را که بر روی تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی درج شده است را معرفی خواهند کرد .

 

 

تابلو بستنی فروشی

 

 

ایده های جذاب برای سفارش تابلو آبمیوه و بستنی فروشی :

 

انتخاب نام مناسب :

تابلوسازی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی بسیار اهمیت دارد چون مغازه با نام درج شده روی تابلو مشهور می شود . پس سعی کنید یک نام کوتاه که در ذهن ها بنشیند و موزون و آهنگین باشد را انتخاب کنید .

استفاده از تصاویر در تبلیغات :

استفاده از یک تصویر زیبا و جذاب که تمثیلی از بستنی یا آبمیوه باشد زیبایی تابلوی تبلیغاتی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی را دوچندان می کند .

سفارش تابلوی ترکیبی :

سفارش تابلو ترکیبی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی موجب ساخت یک تابلو ویژه می شود . تابلو ترکیبی تابلویی است که با استفاده از چندین متریال ساخته می شود و زیبایی چند تابلو را به نمایش می گذارد .

پانچ یا رینگی کردن حروف :

استفاده از روش پانچی و رینگی می تواند زیبایی حروف برجسته تبلیغاتی را بیشتر کند . در ادامه توضیحات بیشتر ارائه خواهد شد .

استفاده از زیرساز زیبا در تابلو :

زیرساز کامپوزیت و ترموود نمای بسیار جذابی را برای تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی فراهم می کند .

 

شما می توانید برای تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی انواع متعددی از تابلوها را سفارش دهید که در ادامه در مورد هر یک از آنها مختصراً بحث می کنیم .

 

انواع تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو چلنیوم مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو چلنیوم برترین و زیباترین گزینه برای تابلو مغازه بستنی فروشی است . طرح های زیادی از جمله موارد زیر دارد که شما می توانید با توجه به سلیقه و بودجه ای که دارید یک مدل از آن را انتخاب کنید .

 • تابلو چلنیوم طلایی

 • تابلو چلنیوم ستاره ای
 • تابلو چلنیوم الماسی
 • تابلو چلنیوم کریستالی
 • تابلو چلنیوم ساده
 • تابلو چلنیوم لترمکس
 • تابلو چلنیوم پانچی
 • تابلو چلنیوم رینگی
 • تابلو چلنیوم ترکیبی

 

تابلو فلزی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو فلزی از تابلوهای زیبا و قدیمی است که با استفاده از فلزاتی مثل برنج ، استیل ، برنز ، آهن و روی ساخته می شود .

 

تابلو استیل مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

استیل یک نوع فلز است که برای ساخت تابلو فلزی بکار می رود . در جاهایی که مغازه شما نور کافی در شب دارد تابلو استیل می تواند گزینه مناسبی برای سفارش تابلو مغازه آبمیوه فروشی باشد . تابلو استیل در طرح ها و رنگ های مختلفی اجرا و پیاده سازی می شود . اگر تمایل دارد در مورد تابلو استیل اطلاعات بیشتر بدست آورید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو استیل و انواع آن ( قیمت + ویدئو )

 

 

 

تابلو بستنی

 

 

تابلو فلکسی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو فلکسی نوعی تابلوی چاپی است که شما می توانید به عنوان تابلو ارزان قیمت مغازه بستنی و آبمیوه فروشی سفارش دهید .

 

تابلو بنری مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

بسیاری از مغازه داران بستنی فروشی قدیمی که اهمیت چندانی به زرق و برق و جذابیت محیط نمی دهند ، از تابلو بنری جهت سفارش تابلو آبمیوه فروشی استفاده می کنند . تابلو بنری مغازه بستنی فروشی هم قیمت ارزانی دارد و هم سریع آماده نصب است . در حال حاضر طرح لایه باز تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی در سایتها به فروش می رسد . شما می توانید با خرید طرح ها و اعمال تغییرات دلخواه روی آن ، طرح را به صورت تابلو بنری مغازه آبمیوه فروشی چاپ کنید و به صورت تابلوی تبلیغاتی در سردرب مغازه آبمیوه فروشی نصب کنید .

 

 

تابلو بستنی و آبمیوه فروشی

 

 

تابلو کامپوزیت مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

این تابلو جزء تابلوهای ترکیبی و زیباست که نما و جلوه بصری جذابی را برای یک تابلو مغازه بستنی فروشی فراهم می کند . شما می توانید نمای مغازه را نیز با استفاده از اجرای نمای کامپوزیت با تابلو مغازه کامپوزیت ست کنید و یک دکوراسیون بیرونی جذاب برای مغازه خود فراهم کنید . در ساخت تابلو مغازه بستنی فروشی کامپوزیتی از ورق های کامپوزیت در زیرساز تابلو استفاده می شود . سپس بر روی زیرساز کامپوزیت می توان هر نوع حروف برجسته ای مثلاً حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته فلزی و یا چلنیوم را نصب کرد .

 

تابلو پیکسلی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

این تابلو نیز جزء گزینه های برتر برای سفارش تابلو مغازه بستنی فروشی است . چون هم زمینه و هم حروف برجسته تابلو ، افکت های نوری رنگی و زیبایی را به شکل پیکسل همراه با انیمیشن های جذاب به نمایش می گذارد و نظر هر رهگذری را جذب می کند .

 

تابلو پولکی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو پولکی هم در دسته تابلوهای جذاب ، براق و درخشان قرار دارد که بصورت ترکیبی اجرا می شود . در ساخت تابلو پولکی از یک نوع پلاستیک به نام تایل استفاده می کنند . روی تایل ها پولکی ها به شکل های مختلف هندسی که بیشتر دایره ، لوزی و مربع کاربرد دارد ، اجرا می شوند . پولکی ها در جای خود می لغزند و با براقیتی که دارند هم نمای زیبایی را برای مغازه فراهم می کنند و هم توجه رهگذران را جذب ویترین مغازه شما می نمایند .

 

تابلو وکیوم مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

وکیوم به برجسته ترین حروف اطلاق می شود که قابلیت ساخت هر نوع شکل فانتزی و سه بعدی را دارد . حروف برجسته وکیوم توسط حرارت در داخل قالب پرس می شوند و شکل قالب را به خود می گیرند می خواهید بدانید چگونه ؟ مطلب زیر را بخوانید .

 

انواع مدل تابلو وکیوم و مراحل ساخت آن چگونه می باشد؟

 

تابلو نئون مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو نئون تابلویی است از جنس پلاستیک ، پلاستیکی که سبب ساخت تابلو نئون پلاستیک می شود پلکسی نام دارد . به تابلو نئون پلاستیک ، تابلو پلکسی نیز می گویند . البته نوعی دیگری از تابلو نئون وجود دارد که حروف آن بصورت شیشه ای طراحی می شود . شیشه ها به صورت خام از بازار تهیه می شوند و توسط حرارت شکل می گیرند . پس از اینکه شکل گرفتند در مکان نصب می شوند و با برقراری جریان الکتریسته و ادغام آن با گاز نئون از خود نور منتشر می کنند .

 

تابلو ال ای دی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

یکی دیگر از روش های اجرای تابلو مغازه آبمیوه و بستنی فروشی تابلو ال ای دی است که دو شکل متفاوت برای اجرا دارد :

1) تابلو ال ای دی ثابت :

هر تصویر یا حروفی که در این تابلو به نمایش گذاشته می شود ثابت است و امکان اجرای انیمیشن را ندارد . فقط می توان افکت های رنگی نور را تعویض کرد .

2) تابلو ال ای دی روان :

شما می توانید مثل یک تلویزیون هر تصویر یا محتوایی را در این مدل از تابلو ال ای دی به صورت فول کالر به نمایش بگذارید .

 

تابلو ترموود مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو ترموود یک نوع تابلو چوبی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی است که بسیار هم زیباست و گزینه مناسبی است . نمای چوبی این تابلو می تواند جلوه بصری کلاسیکی را برای مکان کسب شما فراهم کند . بخصوص اگر مغازه شما بزرگ است می توانید علاوه بر تابلو ، دکوراسیون بیرونی و داخلی مغازه خودتان را با چوب ترموود به صورت ترکیبی اجرا کنید .

 

 

تابلو بستنی با نورپردازی لاسوگاسی

 

 

تابلو لاسوگاسی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو لاسوگاسی تابلویی است که به جای اس ام دی که در اکثریت تابلو های حروف برجسته برای نورپردازی استفاده می شود ، با لامپ های 12 یا 24 ولتی نور منتشر می کند . این لامپ ها بزرگتر هستند و فاصله قرارگیری آنها در تابلو قابل مشاهده است . برای هر حرف از حروف برجسته می توان رنگ نور متفاوتی را به اجرا گذاشت .

 

تابلو یونولیتی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

این تابلو هم به عنوان تابلو سر درب مغازه بستنی و آبمیوه فروشی و هم به عنوان تابلو محیطی جهت اجرا در داخل بستنی فروشی های بزرگ می تواند مورد استفاده قرار گیرد . جنس این تابلو از یونولیت دانه ریز فشرده است که در ابتدا به رنگ سفید است . شما می توانید روی یونولیت های سفید را توسط رنگ پلاستیک یا آکریلیک ، در رنگ های مختلف رنگ آمیزی کنید .

 

تابلو لایت باکس مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

تابلو لایت باکس به شکل آویز و ایستاده با استفاده از متریال های مختلف جهت تبلیغات و نصب تابلو راهنما مورد استفاده قرار می گیرد .

 

اگر تمایل دارید با انواع تابلو لایت باکس و روش های اجرای آن بیشتر آشنا شوید ، به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردهایی دارد ؟ (به همراه قیمت ، انواع لایت باکس و مزایا)

 

تابلو راهنما برای مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

اگر مغازه شما وسعت و بخش های زیاد دارد می توانید با نصب تابلو راهنما مشتریان را به بخش های مربوطه هدایت کنید .

 

تابلو پانچی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

برای اینکه یک تابلو جلوه بصری جذاب تری داشته باشد ، یکی از روش ها پانچ کردن رویه و لبه های حروف برجسته است . پانچ سوراخ کاری است که بر روی لبه ها و رویه حروف انجام می شود تا پس از روشن شدن تابلو نور از قسمت های سوراخ شده نیز به چشم متصاعد شود .

 

تابلو رینگی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

برای زیباتر و جذابتر شدن حروف برجسته ، لبه های حروف را با استفاده از دستگاه مخصوص برش ، در شکل های مختلف هندسی برش می دهند . زمانی که تابلو روشن شد ، نور از بخش های برش خورده به شکلی زیبا نمایان می شود و بر جذابیت بیشتر تابلو می افزاید .

 

 

تابلوی تبلیغاتی برای بستنی فروشی

 

 

استند تبلیغاتی مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

استندها سه شکل متفاوت نمایشگاهی ، تبلیغاتی و فروشگاهی دارند . هر سه شکل استندها برای مغازه بستنی یا آبمیوه فروشی می تواند مورد نیاز باشد .

 

اگر دوست دارید از روش ها و مدل های ساخت استندها آگاه شوید به مطلب زیر مراجعه کنید .

 

استند تبلیغاتی و انواع آن

 

بیلبورد تبلیغاتی برای مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

بیلبورد یکی از تاثیرگذارترین نوع تبلیغات است . اگر می خواهید مغازه شما در سطح شهر معروف شود با نصب بیلبورد در بخش های مختلف شهر تبلیغ کنید .

 

استرابورد تبلیغاتی برای مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

استرابورد مثل بیلبورد است اما با هزینه ساخت کمتر . استرابورد نسبت به بیلبورد نیز فضای کمتری اشغال می کند . این ابزار تبلیغاتی در فضای شهری به عنوان یک تبلیغات کارآمد مورد استفاده قرار می گیرد .

 

لمپوست بنر برای مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

شما می توانید تصویری جذاب از بستنی یا آبمیوه را همراه نام بستنی فروشی بر روی بنر های کوچکی که به شکل دووجهی و چهاروجهی بر روی یک میله تبلیغاتی در نقاط مختلف شهر بویژه بلوارها نصب می شوند ، به اجرا درآورید .

 

تلویزیون شهری برای مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

اگر مغازه بزرگ و شیکی دارید که همه افراد را برای سرو بستنی و آبمیوه ترغیب می کند که به مغازه شما بیایند ، می توانید با نصب تلویزیون شهری در اقصی نقاط شهرتان تبلیغ کنید . کلیپ های زیبا از مغازه و نحوه خدمات رسانی خود تهیه کرده و در تلویزیون شهری به نمایش بگذارید .

 

طراحی تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

طراحی تابلو مغازه آبمیوه یا بستنی فروشی توسط نرم افزارهای مختلف انجام می شود . این طرح ها به صورت لایه باز در قالب psd وجود دارند که می توانید تهیه کنید . اما در حوزه تابلوسازی ، طراحی توسط تکنسین کار انجام می پذیرد سپس طرح به مشتری نمایش داده می شود . در صورت تایید مشتری ، تابلو با توجه به طرح مدنظر اجرا و پیاده سازی می شود .

 

روش ساخت تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 

مرحله اول ) اندازه برداری ابعاد تابلو

مرحله دوم ) طراحی تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی با استفاده از نرم افزار

مرحله سوم ) تهیه متریال ها

مرحله چهارم ) در صورت سفارش تابلو حروف برجسته ، برش حروف

مرحله پنجم ) مونتاژ حروف

مرحله ششم ) نورپردازی حروف و نصب لامپ های اس ام دی بر روی پی وی سی و قرار دادن در پشت حروف

مرحله هفتم ) آماده سازی زیرساز و نصب حروف بر روی آن

مرحله هشتم ) نصب تابلو در محل

 

مزایا و ویژگی های ساخت تابلو مغازه بستنی و آبمیوه فروشی :

 • زیباسازی فضای کسب و کار
 • معروفیت برند
 • برترین ابزار تبلیغاتی در نقطه فروش
 • ماندگارترین ابزار تبلیغاتی
 • ارزان ترین روش تبلیغاتی