اهمیت استفاده از تابلو تبلیغاتی

اهمیت استفاده از تابلو تبلیغاتی

اهمیت استفاده از تابلو تبلیغاتی :

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی برای هر شغلی چه خدماتی ، چه فروش محصول ، نیاز صاحبین مشاغل است به این خاطر که امروزه اغلب مشاغل در هر صنفی رقبای زیادی دارند و آنچه که می تواند باعث جذب مشتری شود تبلیغات خوب است.

تبلیغات همیشه در همه جای دنیا بهترین ابزار برای فروش بهتر و جذب مشتری بوده که با روش های بسیار گسترده ای در سطح جهان در حال انجام است. یکی از روش های تبلیغات مستقیم که بیشترین و سریع ترین تاثیر را بر جذب مخاطب دارد تابلوهای تبلیغاتی هستند که در صنعت تابلوسازی تولید و ساخته می شوند و در قسمت سر در مغازه ها یا فروشگاه ها نصب می شوند . یک تابلوی تبلیغاتی همچون شناسنامه بیانگر هویت مغازه یا برند شماست و به راحتی می تواند برند شما را به نظر عام و خاص برساند و مخاطبان بیشتری را به سوی شما روانه کند .

اولین چیزی که باعث می شود در میان انبوهی از مغازه و فروشگاه یا مراکز خدماتی ، مشتری شما را انتخاب کند یک تابلو تبلیغاتی با طراحی و رنگ و لعاب خوب است.

تابلوهای تبلیغاتی انواع مختلفی دارند که بسته به نوع حرفه و سلیقه مشتری انتخاب می گردد. البته میزان بودجه سفارش دهندگان هم در انتخاب نوع تابلو تبلیغاتی موثر است.

تاثیر تابلوها در تبلیغات :

تابلوهای تبلیغاتی نقش بسزایی را در معرفی برند و دسترسی به مخاطبان بیشتر و در نتیجه افزایش فروش و سود ایفا می کنند که عبارتند از :

در معرض دید قرار گرفتن : قطعا بدون تبلیغات یک برند هیچگاه شناخته نخواهد شد مگر به شیوه دهان به دهان که آن هم بستگی به نوع کار و محصولات دارد اما رایج ترین روش برای تبلیغات تابلوسازی است . تابلوهای تبلیغاتی سبب دیده شدن کسب و کار شما می شود .

قطعی کردن خرید : زمانی که افراد به دنبال خرید یک شی می باشند ابتدا به دنبال تبلیغات می روند و کالاها یا خدمات مورد نیاز خود را از جایی تهیه می کنند که می شناسند و این شناخت تنها از طریق تبلیغات مداوم میسر می شود و قطعا خریدار به سوی کسی که تبلیغ بیشتری در سطح محل فروش ، شهر یا کشور انجام داده می رود .

ایجاد  رقابت : در هر نوع کسب و کاری که بخواهید گام بردارید بدون شک رقیب های زیادی در حیطه کاری شما فعالیت خواهند داشت و تابلوهای تبلیغاتی یکی از پررنگ ترین ابزاری است که تمام صاحبین مشاغل از آن بهره می برند ، پس سعی کنید هنگام سفارش تابلوی تبلیغاتی بهترین و مدرن ترین تابلو را انتخاب نمایید که زننده حرف اول در بین رقبای خود باشید .

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی مدرن : همه انسانها به دنبال یک زندگی لوکس و مدرنیته هستند و برای خرید کالاها یا دریافت خدمات روزانه ، به مکانی که از لحاظ دکوراسیون داخلی و بیرونی لوکس و مدرن باشد مراجعه می کنند حتی برخی افراد به هیچ وجه داخل مغازه ها یا فروشگاه هایی که ظاهر زیبایی ندارند وارد نمی شود بنابراین سعی کنید هم بخش داخلی و هم بخش بیرونی  مغازه یا فروشگاه ، خصوصا تابلو تبلیغاتی را به صورت مدرن و شیک انتخاب و تزیین نمایید تا بتوانید یک مکان مدرن و شیک برای کسب وکار خود فراهم نمایید .

تبلیغ شبانه روزی : یکی از بزرگترین مزیت های یک تابلوی تبلیغاتی تبلیغ مداوم و شبانه روزی آن است کاری که هیچ یک از ابزارهای تبلیغاتی دیگر نظیر تبلیغات در رادیو و تلویزیون ، تبلیغ در شبکه های اجتماعی ، تبلیغ در سایت ها انجام نمی دهند زیرا تبلیغات دیگر محدود هستند و طی یک مدت زمان کوتاه و در قبال هزینه پرداخت شده صورت می پذیرد اما تابلوهای تبلیغاتی برای مدت نامحدود می توانند به تبلیغ برند شما بپردازند .

عدم نیاز به صرف هزینه بالا : تبلیغ در رسانه های ارتباط جمعی نظیر رادیو و تلویزیون ، روزنامه ها و تبلیغ در سایت ها مستلزم صرف هزینه های بالایی طی مدت زمان معین می باشد در صورتی که تابلو تبلیغاتی با یک بار هزینه به مدت نا محدود به تبلیغ کالا یا خدمات مدنظر شما می پردازد .

 

 

 

 

اهمیت استفاده از تابلو چلنیوم :

با اینکه از ورود تابلو چلنیوم به ایران چند سالی بیش نمی گذرد اما طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و یکی از به روزترین و مدرن ترین تابلوی تبلیغاتی حال حاضر محسوب می شود در میان عموم اصناف و صاحبین مشاغل محبوبیت بالایی کسب کرده است .

تابلو چلنیوم دارای استحکام و مقاومت بسیار خوبی است البته به شرط آنکه از متریال مرغوب استفاده شود که در این حالت می تواند چندین سال با همان کیفیت اولیه برای مشتریان کارآمد باشد.

تابلو چلنیوم هم از لحاظ نور و هم از لحاظ تنوع ساخت حروف به شکل های گوناگون بسیار زیبا و خیره کننده است و می تواند در رنگ های مختلف ساخته و نورپردازی گردد و تمامی این خصوصیات در کنار هم جمع شده اند تا این تابلو تبدیل به یکی از بهترین و پر طرفدارترین تابلوهای تبلیغاتی گردد.

تابلو چلنیوم در انواع مختلف ساخته می شود. که می تواند به صورت ساده و تک رنگ باشد یا می تواند به صورت دوبل و چند رنگ باشد و یا اینکه به صورت پانچی و کریستال یا طلایی ساخته شود که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند.

این تابلوها می توانند در نگاه اول این حس را به مخاطب القا کنند که مرکز شما مکان امن و معتبری است و او به شما اطمینان می کند که به بهترین شکل نیاز او را مرتفع سازید.

تابلو چلنیوم هم با نور ساخته می شوند و هم بدون نور که انتخاب با خود مشتری است که تابلو او چگونه کار شود. طبیعتا تابلوهای نوردار در تاریکی جلوه بیشتری دارند که باعث جذب مشتری بیشتری هم می گردد اما با توجه به نیاز و شغل و مکانی که تابلو نصب می گردد می تواند بدون نور هم ساخته شود و تاثیر خود را در جذب مشتری داشته باشد.

شایان ذکر است تمامی تابلوهای تبلیغاتی قابلیت ساخت برای تمامی مشاغل می باشد اما آنچه که مورد بحث ما است استفاده از تابلوهای تبلیغاتی در قالب عمومی و تجربه ما برای ساخت تابلو برای مشاغل مختلف است.

به طور کل تابلوهای تبلیغاتی شامل انواع متعددی نظیر تابلو کامپوزیت ، تابلو لایت باکس ، تابلو نئون ، تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو بنری ، تابلو راهنما ، تابلو پلکسی ، تابلو ال ای دی ، تلویزیون شهری ، تابلو فلکسی فیس ، تابلو ترموود و مدلهای دیگر می باشد که اکثراً توسط دستگاه های پیشرفته نظیر دستگاه برش لیزری و طبق متدهای مختص خود ساخته و پیاده سازی می گردند .

به طور مثال اکثر تابلو تبلیغاتی پزشکان در سایز 60.60 است و در یک قاب مربع شکل است که نام پزشک بر روی آن چاپ می شود و از لامپ و مهتابی برای روشنایی آن استفاده می کنند. این تابلو با نام تابلو پزشکان در میان همکاران تابلو ساز معروف شده است.

چه چیزهایی فراهم کننده زیبایی یک تابلو تبلیغاتی است ؟

انتخاب رنگ های ترکیبی مناسب

حجیم سازی حروف برجسته

بکارگیری افکت های نوری خاص

انتخاب تابلو متناسب با ارتفاع و محیط حروف برای بهتر دیده شدن

استفاده از ابزارها و تجهیزات با کیفیت و اصلی

استفاده از پیام تبلیغاتی گیرا در تابلوهای تبلیغاتی خصوصا برای درج بر روی بیلبوردها

درج لوگوی تبلیغاتی در تابلو

استفاده از فونت های متناسب