تابلوسازی در استان مرکزی | تابلوسازی در اراک | قیمت تابلوسازی در استان مرکزی

تابلوسازی در استان مرکزی | تابلوسازی در اراک | قیمت تابلوسازی در استان مرکزی

تابلوسازی در استان مرکزی | تابلوسازی در اراک | قیمت تابلوسازی در استان مرکزی :

تابلوسازی در استان مرکزی :

یکی از استان های زیبا و پهناور کشور عزیزمان ایران استان مرکزی است که از لحاظ صنعتی به عنوان پایتخت ایران شناخته می شود و اگر تمایل به طبیعت گردی ، پرنده نگری ، کوه نوردی و کویرنوردی دارید این استان یکی از برترین استان هاست که کلیه این امکانات تفریحی را برای مسافران و دوستداران طبیعت فراهم می سازد زیرا بخشی از این استان کویری است ، بخشی زراعی و کشتزاری است و همچنین دو رشته کوه البرز و زاگرس استان مرکزی را در دل خود جای داده به همین دلیل بخشی نیز کوهستانی است . به دلیل اینکه در زمان های دور ، این استان مرکز تسلط اعراب بر ایران بود عراق عجم نامیده می شد و شامل بسیاری از استان های همجوار امروزی نیز می شد و عراق معرب اراک است . استان مرکزی دارای 29126 کیلومتر مربع مساحت و 1413958 نفر جمعیت می باشد که 12 شهرستان ، 23 بخش ، 32 شهر ، 66 دهستان ، 1394 آبادی دارای جمعیت و 46 آبادی بدون جمعیت دارد که از جمله شهرستان های آن می توان به اراک ، محلات ، ساوه ، تفرش ، خمین ، فراهان ، دلیجان ، شازند ، آشتیان ، کمیجان ، زرندیه و خنداب اشاره نمود که اراک به عنوان مرکز استان مرکزی انتخاب شده است .

نام استان مرکزی برای اولین بار در سال 1326 مطرح شد که شهرها و استان ها چهره های متفاوتی داشتند و در آن دوران استان مرکزی به مرکزیت تهران یکی از استان های وسیع بود که از مرکز کشور شهرهایی همچون تهران ، قزوین ، ساوه ، قم ، دماوند و محلات را تحت پوشش خود قرار می داد تا اینکه در سال 1339 شهرهای اراک و کاشان به جمع استان مرکزی پیوستند و پس از طی چند سال در سال 1356 با انتقال مرکز استان از تهران به اراک ، نام مرکزی به عنوان نامی همیشگی بر روی استان باقی ماند .

استان مرکزی از سمت شمالی با استان های البرز و قزوین ، از غرب با استان همدان ، از شمال شرقی با استان تهران و از سمت جنوبی با استان های لرستان و اصفهان و از سمت مشرق با استان های قم و اصفهان همسایه و هم مرز است .

زبان مردم استان مرکزی فارسی می باشد اما در بعضی از منطقه ها همچون دهستان رودبار تفرش و برخی از روستاهای شهرستان های فراهان ، خنداب ، اراک ، زرندیه ، خیمن ، ساوه ، کمیجان و شازند مردم به زبان ترکی محلی صحبت می کنند . اما در برخی از جاها همچون دلیجان و محلات مردم به زبان راجی حرف می زنند . و در برخی روستاها همچون وفس ، الویر و کهک افراد به زبان تاتی گویش می نمایند که ریشه در زبان مادی دارد و زبانهای لری بختیاری ، لری ثلاثی و ارمنی نیز در بعضی از بخش های استان مرکزی گویش می شود .

 از جمله سوغاتی ها و صنایع دستی استان مرکزی می توان به انار ، انگور ، گیوه ، سنجاق ، فرش دستبافت ساروق اشاره نمود .

آب و هوا :

استان مرکزی نسبت به دیگر استان ها به دلیل همجواری با کوه های مرتفع البرز و زاگرس  ، حوزه آبریز دریاچه نمک و منطقه کویری میقان ، آب و هوای متنوعی دارد و دارای آب و هوای نیمه بیابانی در منطقه ساوه و زرندیه ، آب و هوای معتدل کوهستانی با زمستان سرد و تابستان معتدل در شهرستان هایی همچون اراک ، تفرش و محلات و همچنین آب و هوای سرد کوهستانی با زمستانی سرد و برفی و تابستانی خنک در شهرستان شازند می باشد .

دشت ها و بیابان ها :

بدلیل اینکه استان مرکزی در دوران کواترنری دارای آب و هوای مرطوبی بود و بارش های پی در پی سبب شسته شدن رسوبات از کوه ها شده و آنها را در بخشهای پست استان جمع آوری کرده است در این استان دشت های حاصلخیزی همچون دشت فراهان ، دشت شازند ، دشت ساوه ، دشت مسیله  و دشت زرند پدید آمده است .

کویر :

شرایط کویری و آب و هوایی استان مرکزی سبب پدیدار شدن دریاچه ها و تالاب هایی شده است که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

دریاچه میقان :

این دریاچه در شمال شرقی اراک و در دشت فراهان واقع شده است که دارای آب شور می باشد و داشتن زمستان های معتدل آن سبب شده است که در پاییز و اوایل زمستان این دریاچه زیستگاه پرندگان مهاجر باشد .

دریاچه خورهه :

یک دریاچه با ویژگی های منحصر به فرد است که به صورت خودجوش می باشد و یک دریاچه معدنی محسوب می شود و به دلیل داشتن ترکیبات گوگردی جایگاه ویژه ای دارد .

دریاچه قاسم آباد :

این دریاچه در غرب خنداب و در یک منطقه کوهستانی بین دو روستای اوچ تپه و قاسم آباد واقع شده و بسته به میزان بارندگی وسعتی بین دو تا سه کیلومتر دارد .

کوه ها :

بخش اعظم مساحت استان مرکزی را کوه ها در بر گرفته اند .  کوه های مرکزی در شهرستان های کمیجان و تفرش همچون کوه گوند قرمز روستای کسر آصف ، قسمت جنوبی توسط کوه های زاگرس پوشانده شده اند که این کوه ها شهرستان های شازند و خمین را در برگرفته اند . کوه های راسوند در قسمت جنوبی شهرستان شازند و کوه های سفید خانی جنوب اراک را احاطه کرده اند .

چشمه ها :

چشمه های زیادی در استان مرکزی وجود دارد که از جمله آنها می توان به چشمه میشو چناس ، چشمه سراب چناس ، چشمه سنگستان ، چشمه بالقلو ، چشمه عمارت ، چشمه محلات ، چشمه بلاغ حک ، چشمه عباس آباد ، چشمه انجدان ، چشمه اسکان و چشمه پنجعلی اشاره نمود .

 دیدنی ها و مراکز تفریحی استان اراک :

از جمله مراکز دیدنی و گردشگری استان اراک می توان به تالاب میقان اراک ، خانه حسن پور اراک ، حمام تاریخی چهار فصل اراک ، روستای تاریخی انجدان اراک ، غار سفید خانی اراک ، بازار تاریخی اراک ، مسجد جامع ساوه ، سنگ نگاره های تیمره خمین ، مقبره پروفسور حسابی تفرش ، محوطه باستان شناختی دوتپه شازند ، باغ وحش و پارک جنگلی شهید باهنر اراک ، محوطه باستانی خورهه محلات ، غار چال نخجیر دلیجان و روستای هزاوه اراک اشاره نمود .

تابلوسازی در استان مرکزی :

تابلوسازی استان مرکزی می تواند کمک شایانی در معرفی برند شما داشته باشد زیرا استان مرکزی پهناور است و محل گذر و تلاقی استان های دیگر می باشد و به دلیل آب و هوای متنوع و بکری که دارد سالانه میزبان گردشگران بسیاری است بنابراین اگر شغلی دارید که مشتریان هدف اصلی آن است و ارتباط مستقیم با آنها دارید استفاده و بهره مندی از روش های تبلیغاتی متنوع تنها راه برای شناساندن برند تجاری شماست که یکی از روش های موثر تبلیغاتی تابلوسازی است که به مکان کسب شما هویت و اعتبار می بخشد و به مرور زمان در ذهن افرادی که دائماً از مقابل مکان کسب شما در حال گذر هستند نام برند شما را حک می نماید و در صورت نیاز برای آنها یادآورمی شود .

تابلوسازی در اراک :

تابلوسازی اراک برترین روش تبلیغات برای معرفی برند شما به همشهریان و مسافرانی است که برای اولین بار یا چندمین بار وارد شهر شما شده اند . بدلیل اینکه اراک یکی از جاهایی است که هم مرکز استان مرکزی است و هم بخش اعظم مکان های توریستی و تفریحی را داراست سالانه افراد زیادی هم از بخش های دیگر استان مرکزی و هم از مکان های متعدد ، وارد این شهر زیبا می شوند و گاهاً اقدام به خرید ابزارها و اقلام مورد نیاز خود می نمایند ، برای تهیه مایحتاج ، افراد معمولاً به دنبال مغازه های مرتبط با فروش آن کالاها یا خدمات هستند که این مغازه ها از طریق تابلوهای نصب شده در سر در آنها قابل ملاحظه است و زمانی که افراد خصوصاً افراد ناشناس به دنبال مغازه ای می گردند تا مایحتاج خود را تهیه نمایند آن مغازه ای می تواند نظر ببینندگان را جلب کند که تابلو مغازه آن ، نسبت به تابلو دیگر مغازه ها ، شکیل تر و زیباتر باشد و در نگاه اول بتواند بر ذهن بیننده تاثیر گذاشته و بیننده را به سوی مغازه یا فروشگاه شما بکشاند .

برای سفارش تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی می توانید از انواع و اقسام تابلوهای تبلیغاتی با توجه به سلیقه ، نیاز ، بودجه و محیط به شرح زیر بهره ببرید :

تابلو چلنیوم در استان مرکزی :

تابلو چلنیوم در اراک :

تابلو چلنیوم یک نوع تابلوی تبلیغاتی مدرن است که تمام ویژگی های یک تابلو خوب و جذاب را در بر دارد و با توجه به تنوع زیادی که در اجرا و پیاده سازی آن محیاست با هر سلیقه و بودجه ای قابل تطبیق می باشد علاوه بر آن بدلیل داشتن روکش محافظ از بروز گرد و غبار به داخل حروف جلوگیری می شود و همیشه داخل حروف برجسته تمیز و درخشان می ماند . قیمت تابلو چلنیوم هم با توجه به متدی که سفارش داده اید و ابزارهای اضافی که در آن بکار برده اید می تواند توسط هر تابلوساز متغیر باشد زیرا همه ابزارهای ساخت تابلو تبلیغاتی دارای جنس اصل و فرع می باشد که در کیفیت و درخشندگی تابلو مخصوصا تابلو چلنیوم بسیار تاثیرگذارند پس اگر کیفیت برای شما حائز اهمیت است در هنگام سفارش تابلو با صرف هزینه بالاتر ، اجناس با کیفیت تر را انتخاب کنید تا تابلو نصب شده ماندگاری بیشتری داشته باشد .

تابلو فلکسی در استان مرکزی :

تابلو فلکسی در اراک :

تابلو فلکسی با نام های دیگری همچون تابلو فلکس یا تابلو فلکسی فیس نیز در بین صاحبین مشاغل شناخته می شود . این تابلو ظاهری ساده دارد ، از براقیت و درخشندگی برخوردار نیست ، خبری از حروف برجسته در آن نیست و فقط محتوای چاپی توسط چاپ فلکس بر روی متریال دلخواه نصب می شود و اگر هم دوست داشته باشید می توانید با نصب پرژکتور در اطراف تابلو برای دیده شدن آن در هنگام شب ، نور تامین کنید .

تابلو لایت باکس در استان مرکزی :

تابلو لایت باکس در اراک :

لایت باکس کاربردهای زیادی دارد و از آن هم می توان به عنوان تبلیغات محیطی و هم به عنوان تبلیغات سالنی بهره برد . لایت باکس های سالنی به شکل آویز و ایستاده قابل اجرا هستند و از لایت باکس های سالنی می توان برای معرفی بخش های متعدد یک فروشگاه یا قسمت های مختلف یک مکان تجاری و اداری بهره جست که به شکل یک طرفه و دو طرفه قابل اجرا هستند و معمولاً از جنس فلز و یا چاپ فلکس می باشند اما از لایت باکس های ایستاده برای معرفی برند و محصولات تجاری و انواع کالاها می توان بهره برد . تابلو لایت باکس قابل اجرا به صورت بانور و بدون نور است و می توان آن را به صورت با قاب و یا بدون قاب با انواع متعدد چاپ ها و بر روی انواع متریال پیاده سازی نمود .

تابلو استیل در استان مرکزی :

تابلو استیل در اراک :

استیل نوعی فلز مقاوم است که کدر نمی شود و همیشه براق می ماند به همین دلیل از محبوبیت زیادی در حوزه های مختلف از جمله تابلوسازی برخوردار است . تابلو استیل به سه روش تابلو استیل ساده ، تابلو استیل نور اندریک و تابلو پلاستیل قابل اجراست و در صورت تمایل می توانید تابلو استیل پانچی را نیز سفارش دهید تا نور به شکلی زیبا از لبه های حروف برجسته استیل به چشم ها متصاعد شود و نظر هر ببیننده ای را جلب کند .

تابلو وکیوم در استان مرکزی :

تابلو وکیوم در اراک :

تابلو وکیوم نوع جدیدی از تابلوهاست که اگر تمایل دارید حروف برجسته ای که در تابلوی تبلیغاتی شما جای داده می شود برجستگی بیشتری داشته باشند و یا حالت سه بعدی بگیرند استفاده از این تابلو می تواند گزینه مناسبی باشد . حروف برجسته وکیوم توسط دستگاه های تمام اتومات با استفاده از حرارت بر روی پلکسی شکل می گیرند و بسیار سبک و منعطف هستند و قابلیت نورپردازی ترکیبی و زیبا را دارا می باشند .

تابلو ال ای دی در استان مرکزی :

تابلو ال ای دی در اراک :

تابلو ال ای دی یک نوع نمایشگر دیجیتالی است که به شکل سالنی و محیطی و به صورت تک رنگ ، سه رنگ ، فول کالر و به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان مورد استفاده واقع می شود .

تابلو پیکسلی در استان مرکزی :

تابلو پیکسلی در اراک :

تابلو پیکسلی از جذابترین و جدیدترین تابلوهاست که پیکسل ها در فواصل منظمی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و هر کدام از آنها قادرند برنامه نوری جداگانه ای را به نمایش بگذارند . با سفارش تابلو پیکسلی قادر خواهید بود هم در زمینه تابلو و هم در هر یک از حروف برجسته مندرج بر روی آن ، افکت های نوری مختلف با رنگ های متعدد را برنامه ریزی نمایید و هر بیننده ای را با دیدن تابلو به سوی محل کسب خود بکشانید .

تابلو پولکی در استان مرکزی :

تابلو پولکی در اراک :

اکثریت افراد همیشه به اشیاء و اجناس براق و لغزان علاقه زیادی نشان می دهند ، تابلو پولکی نیز با نمای براق و درخشان خود می تواند نظر هر ببیننده ای را به سمت خود معطوف نماید . در ساخت تابلو پولکی از تایل های پولکی که نوعی پلاستیک نرم است و اشکال هندسی متعددی همچون لوزی ، دایره ، مربع و دیگر موارد می تواند با توجه به نیاز و سلیقه مشتریان بر روی آن درج شود . تابلو پولکی حالتی لغزنده دارند و می توانند جلوه جذابی را برای تابلو تبلیغاتی شما به ارمغان بیاورند .

تابلو بنری در استان مرکزی :

تابلو بنری در اراک :

از بنر استفاده های زیادی می شود از جمله اطلاع رسانی و تبلیغات . یکی از روش هایی که می توانید در حوزه تجارت برای اطلاع رسانی هایی همچون انتقال ، حراجی ها ، تخفیفات و یا معرفی محصولات ویژه استفاده کنید تابلو بنری است که هم ارزان است و هم سریعاً قابل اجرا و پیاده سازی است .

تابلو یونولیتی در استان مرکزی :

تابلو یونولیتی در اراک :

تابلو یونولیت با استفاده از نوعی یونولیت فشرده ساخته می شود که قابلیت رنگ با استفاده از رنگ آکرولیک و الکترواستاتیک را دارد . تابلو یونولیتی بیشتر در محیط های سالنی و نمایشگاهی کاربرد دارد .

تابلو راهنما در استان مرکزی :

تابلو راهنما در اراک :

تابلو راهنما جهت هدایت افراد در مکان های پرازدحام و همچنین برای معرفی اسامی خیابان ها ، اتوبان ها ، مراکز تجاری و تفریحی و دیگر موارد بکار می رود . زمانی که افراد به یک استان غریبه سفر می کنند برای رسیدن به هدف خود تابلوهای راهنما را دنبال می کنند .

استرابورد تبلیغاتی در استان مرکزی :

استرابورد تبلیغاتی در اراک :

یک نوع سازه ایستاده است که به عنوان تبلیغات محیطی مورد بهره برداری واقع می شود این سازه در ابعاد 3*4 اجرا می شود و محتوای چاپی آن بر روی بنر اجرا می شود و برای جلوگیری از چروک شدن بنر از دو فک مجزا استفاده می کنند .

استندهای تبلیغاتی در استان مرکزی :

استندهای تبلیغاتی در اراک :

استندها به سه شکل متفاوت استند نمایشگاهی ، استند فروشگاهی و استند تبلیغاتی قابل اجرا هستند و در محیط های متفاوت جهت معرفی خدمات و کالاها مورد استفاده واقع می شوند .

بیلبورد های تبلیغاتی در استان مرکزی :

بیلبوردهای تبلیغاتی در اراک :

بیلبوردها یکی از بزرگترین ابزارهای تبلیغاتی هستند که دارای صفحه نمایش ، پرژکتورها جهت تامین روشنایی ، راهروها و نربان های تعویض رویه ، فونداسیون ، کلیپس و سپری ، رویه تابلو و آگهی می باشند که بخش فرابیلبورد نیز دارد تا تصاویری خلاق که خارج از رویه تابلوست را بتوان بر روی آن اجرا کرد .

استیکرهای تبلیغاتی در استان مرکزی :

استیکرهای تبلیغاتی در اراک :

استیکرها برچسب های تبلیغاتی هستند که به صورت خلاقانه بر روی زمین و یا دیوار طراحی می شوند و تبلیغات شما را به شکلی سه بعدی برای مشتریان ترسیم می نمایند .

تلویزیون شهری در استان مرکزی :

تلویزیون شهری در اراک :

تلویزیون شهری نمایشگر قدرتمند از نوع ال ای دی است که به دو شکل آفلاین و آنلاین قابل اجراست و می توانید کلیپ های تبلیغاتی خود را با اجاره تلویزیون شهری و یا خرید تلویزیون شهری در مکان های پرازدحام عمومی به نمایش بگذارید .

لمپوست بنر در استان مرکزی :

لمپوست بنر در اراک :

لمپوست یک سازه تبلیغاتی با ابعاد یک در سه متر است که به شکلی دووجهی و یا چهاروجهی اجرا می شود .

قیمت تابلو تبلیغاتی در استان مرکزی :

قیمت تابلو تبلیغاتی در اراک :

در استان مرکزی توسط تابلوسازهای متعدد ، مبالغ مختلفی برای ساخت تابلو تبلیغاتی اعلام می شود که بستگی به متدها و متریال های اجرایی دارد و جنس متفاوت کالاها و اصل و فرع بودن آنها و همچنین روش های اجرا و پیاده سازی و متر محیط تابلو ، تنوع قیمت را برای تابلوهای تبلیغاتی به ارمغان می آورد .