تابلوسازی در استان زنجان | تابلو چلنیوم در زنجان | قیمت تابلو تبلیغاتی در زنجان

تابلوسازی در استان زنجان | تابلو چلنیوم در زنجان | قیمت تابلو تبلیغاتی در زنجان

تابلوسازی در استان زنجان | تابلو چلنیوم در زنجان :

تابلوسازی در استان زنجان :

استان زنجان یکی از بزرگترین استان های کشور عزیزمان ایران است و در ناحیه مرکزی شمال غربی ایران جای گرفته است که حدود 22164 کیلومتر مربع وسعت دارد و مرکز این استان همان زنجان است . استان زنجان از شمال با استان های اردبیل و گیلان ، از شرق با استان قزوین ، از جنوب غربی و غرب با استان های کردستان و آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی همسایه می باشد .  استان زنجان دارای 8 شهرستان ، 16 بخش ، 46 دهستان و 19 شهر می باشد . از شهرستان های استان زنجان می توان به طارم ، ماه نشان ، خدابنده ، ایجرود ، ابهر ، خرمدره و سلطانیه اشاره نمود .

مردم زنجان به زبان شیرین ترکی سخن می گویند و بسیار مهربان و مهمان نواز هستند و هر روستا و شهرستان لهجه ها و لباس های محلی مختص به خود را داراست . پوشش سنتی زنان شامل سرپوش ، چرگات ، یاشماق ، کوینگ ، جلیقه یا دون می باشد و کفش هایی پاشنه کوتاه به نام کوردی یاتی یا میشین که از پوست گوسفند تهیه می شود مورد استفاده آنها واقع می شود و بانوان زنجانی برای تزئینات لباس های خود و همچنین ساخت سربند و یا گردنبند از منجوق ، سنگ سیاه براق ، کهربا ، عقیق و یشم استفاده می نمایند و گاهاً سربندهایی از سکه درست می کنند و بر روی پیشانی یا لباس خود می بندند . لباس مردان را هم کلاه نمدی یا پوستی ، کوینک ، کت که اویما یا ستره و لباسی به نام سردری تشکیل می دهد و همچنین مردان پاپوش هایی با نام گون که از پوست گاومیش درست می شود را مورد استفاده قرار می دهند .

قدمت دیرینه زنجان ، بازار سنتی و معادن بسیار آن سبب شده است هر ساله مسافران و تجاری که در زمینه معادن سنگ ، خاک و شن و ماسه در حال فعالیت هستند به این استان زیبا سفر کنند . با تابلوسازی استان زنجان می توانید به برند و تجارت خود جلوه زیبایی بدهید و سبب معروفیت برند خود باشید .

تابلوسازی در زنجان :

زنجان یکی از استان های سرسبز و زیباست که ده ها ، دشتها ، کوه ها ، چشمه ها و رودخانه های پرآب زیادی دارد و یک مکان بکر برای سفر و تعویض آب و هواست ؛ برای همین سالانه گردشگران زیادی از نقاط دور و نزدیک به این استان زیبا سفر می کنند و از بازار قدیمی و سنتی این استان خریدهایی به عمل می آورند . با تابلوسازی زنجان می توانید نظر رهگذران مسافر را که نسبت به نوع برخورد و محصولات عرضه شده توسط شما اطلاعی ندارند را جذب کرده و آنها را به سوی مغازه خود بکشانید . به دلیل اینکه مغازه های موجود در خیابان ها ، پاساژها و بازار استان زنجان در نزدیکی یکدیگر و با رقابت تنگاتنگی مشغول به فعالیت هستند اگر به ظاهر و نمای مغازه توجه خاصی قائل نشوید نمی توانید نظر مشتریان را جذب کنید و مشتریان به سمت رقبای شما کشانده می شوند اما با تابلوسازی در زنجان به شکلی زیبا و با جلوه خاص می توانید مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود سوق دهید . تابلو مغازه علاوه بر زیبایی مکان کسب معرف نوع کسب و کار است و راهنمای مناسبی برای کسانی است که در شهر غربت به دنبال خرید کالایی خاص هستند .

سوغاتی های زنجان :

زنجان سوغاتی های بسیار زیادی دارد که معروف ترین و مشهورترین سوغاتی آن چاقوی زنجان است . از دیگر سوغاتی های آن می توان به ملیله کاری ، ظروف مسی ، چاروق که نوعی کفش زنانه است ، گلیم ، فرش ، سنگ های تراش خورده قیمتی ، منبت کاری ، مصنوعات چرمی ، قلم زنی ، کیسه بافی ، گردن بند و دستبند اشاره نمود .

زنجان غذاهای سنتی بسیار خوشمزه و محلی دارد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

پیازو ، جغوربغور ، شش انداز ، علم سلات ، کوفته ترکی ، کله جوش ، آش سیر ، بوغدا آشی ، آش ترش ، آیران آشی یا آش دوغ و خورشت آلوچه

جاذبه های دیدنی استان زنجان :

مسجد چهلستون :

این مسجد در دوره قاجاریه بنا شده است و دارای یک صحن و شبستان بسیار بزرگ است که مکان مناسب و جذابی برای گردشگران محسوب می شود .

بازار بزرگ زنجان :

این بازار بسیار معروف و قدیمی است و دارای دو بخش غربی و شرقی است که در سال 1213 ساخت آن آغاز شده است . این بازار از سبک قجری پیروی می کند و تقریباً هر چیزی که مدنظرتان است را می توانید از این بازار تهیه نمایید .

موزه باستان شناسی :

علاقمندان به موزه و هنر می توانند به این جاذبه گردشگری مراجعه نموده و از تماشای کشفیات موجود در این موزه لذت ببرند . این موزه زمانی که پیکر مرد نمکی در سال 72 در معدن چهرآباد کشف شد توانست مشهور شود و علاوه بر آن سه پیکر مومیایی متعلق به دوره هخامنشیان و ساسانیان نیز در این موزه به معرض نمایش گذاشته شده است .

موزه رختشوی خانه :

این موزه قبلا مکانی برای شستن رخت ها بوده است که امروزه مورد ترمیم قرار گرفته و تمثیلی از زنان رختشوی با لباس های محلی به نمایش گذاشته شده است .

روستای شیث :

یکی از روستاهای قدیمی است که مکانی بکر و جذاب برای گردشگران محسوب می شود .

مجموعه تفریحی گاوازنگ

کاروانسرای سنگی زنجان

پارک ملت

علاوه بر این موارد شهرستان ها و ناحیه های متعدد استان زنجان نیز دارای مکان های تفریحی بسیار زیبایی هستند که می توانند پذیرای گردشگران باشند که از جمله آنها می توان به موارد زیر  اشاره نمود :

دریاچه پری ماه نشان  ، دریاچه شورگل خندق لو ، دریاچه آب بندان همایون ، دریاچه آب بندان سارمساقلو ، دریاچه آب بندان قره چریان ، تالاب قمشلو ، آبشار شارشار ، انواع قنات های خرمدره ، گنبد سلطانیه ، معبد داش کسن سلطانیه ، غار کتله خور قیدار ، سد تهم ، غار تاریخی گلجیک ، امامزاده زیدالکبیر ، قلعه بهستان ، دود کش جن ماهنشان ، پارک جنگلی ، تفرجگاه سد حسن ابدال ، مجموعه عمارت دارائی و دیگر مکان های تفریحی و توریستی .

کوه های استان زنجان :

ابدال :

این کوه جزء بلندترین کوه های استان زنجان به شمار می آید که در شمال روستای خورجهان ، از توابع دهستان انگوران قرار دارد و 3099 متر ارتفاع دارد . رودخانه های انگورچای ، تخته یورد و دربند از این کوه سرچشمه می گیرند .

بابا گیلدر :

این کوه با ارتفاع 2850 متر در 95 کیلومتری جنوب غربی استان زنجان و در غرب روستای حلب از توابع دهستان انگوران جای گرفته و سرچشمه اصلی رود حلب است .

بلقیس :

این کوه در 12 کیلومتری روستای یاستی قلعه ، از توابع دهستان انگوران واقع شده و 3332 متر ارتفاع دارد . روخانه های بالاجوجه و انگوران چای از این کوه جاری می شوند و چشمه های زیادی از این کوه سربرافراشته اند .

چال :

این کوه در قسمت شمال غربی روستای خورجهان از توابع دهستان انگورران واقع شده که 3050 متر ارتفاع دارد و رودخانه های انگوران چای و تخته یورد حاصل آب شدن برف های این کوه می باشند .

صندوق سندران :

این کوه در جنوب روستای علم کندی از توابع دهستان اوریاد واقع شده که 3214 متر ارتفاع دارد و سرچشمه رودخانه های انگوران چای ، قلعه چای ، تخته یورد و بالاجوجه می باشد .

قبله داغ :

این کوه در غرب روستای زرین آباد از توابع دهستان اوریاد با ارتفاع 3205 متر سکنی گزیده و سرچشمه رود قلعه چای است .

لعل کان :

این کوه دارای 3050 متر ارتفاع است و در جنوب روستای یاستی قلعه از توابع انگوران واقع شده و سبب جاری شدن رودخانه های کاکا ، انگوران چای و قره قیه می باشد ..

دشتهای حاصل خیزی همچون دشت زنجان ، سلطانیه ، ابهر ، خرم دره ، گرماب ، زری آباد ، گل تپه ، سجاس ، حلب ، ماه نشان ، انگوران ، دندی ، قیدار و طارم علیا در استان زنجان واقع شده اند .

به دلیل ازدیاد کوه های معدنی در استان زنجان ، این استان دارای معادن سنگ ، مس ، روی ، آلومینیوم ، چودن ، نمک ، آهن ، گچ ، خاک ، طلا ،  شن و ماسه می باشد و شرکت های زیادی در این حیطه فعالیت می کنند و روزانه املاح مواد معدنی از این شرکت ها به دیگر شهرها منتقل می شوند بنابراین با نصب تابلو شرکتی در سر درب شرکت و کارخانه ها می توانید از سردرگمی رانندگان وسایل سنگین جلوگیری نمایید .

با توجه به نوع تجارت و حیطه کاری در استان زنجان تابلوهای تبلیغاتی به شیوه های متفاوتی ساخته و به عنوان تابلو مغازه ، تابلو شرکتی و یا تابلو فروشگاهی مورد استفاده واقع می شوند که در ادامه به تشریح هر یک از آنها می پردازیم :

تابلو چلنیوم در استان زنجان :

تابلو چلنیوم در زنجان یکی از جدیدترین نوع تابلوهاست که در سر درب بسیاری از مغازه ها مشاهده می شود . تابلو چلنیوم با توجه به سلایق افراد به شکل های متفاوتی اجرا و پیاده سازی می شود و با اتکاء به این نکته که قیمت تابلو چلنیوم با توجه به نوع متریال های مصرفی و نوع تابلو چلنیوم می تواند متغیر باشد هر فرد با هر بودجه ای که دارد می تواند نوعی از تابلو چلنیوم را سفارش دهد .

تابلو استیل در استان زنجان :

تابلو استیل زنجان نیز بسیار پرکاربرد است چرا که این تابلو از دوام بالایی برخوردار است و بدلیل اینکه شرکت ها تمایلی به صرف هزینه هنگفت جهت سفارش تابلوی تبلیغاتی ندارند و قیمت تابلو استیل مناسب با هر بودجه ای است مورد سفارش زیادی واقع می شود .

تابلو وکیوم در استان زنجان :

تابلو وکیوم زنجان یک نوع تابلو با برجستگی بیشتر است منظور از برجستگی ، میزان برجستگی حروف است که در تابلو وکیوم این ابعاد نسبت به دیگر تابلوها براحتی قابلیت افزایش دارد علاوه بر افزایش برجستگی حروف ، تابلو وکیوم سه بعدی می تواند جلوه جذابی را برای تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی فراهم سازد .

تابلو فلکسی در استان زنجان :

تابلو فلکسی زنجان از تابلوهای بسیار قدیمی است که هنوز هم در سر درب بیشتر مغازه ها مشاهده می شود . تابلو فلکسی بدون نور و به شکلی ساده با چاپ فلکس قابل رویت است .

تابلو ال ای دی در استان زنجان :

تابلو ال ای دی زنجان یک نوع تابلوی تبلیغاتی دیجیتال است که به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان بکار می رود . زمانی که شما تابلو ال ای دی ثابت را سفارش می دهید دیگر نباید انتظاری از تحرک و انیمیشن در حروف تبلیغاتی مندرج بر روی تابلو داشته باشید اما اگر میخواهید حروف و کاراکترهای درج شده در تابلو با انیمیشن های جذاب به حرکت دربیایند تابلو روان بهترین گزینه برای سفارش است .

تابلو کامپوزیت در استان زنجان :

تابلو کامپوزیت زنجان از نوعی ورق که نوعی پلیمر است ساخته می شود که این ورق ها از براقیت بالایی برخوردارند و بسیار سبک هستند و جلوه زیبایی را می توانند هم برای تابلوی تبلیغاتی و هم برای نمای ساختمان به ارمغان بیاورند . از ورق های کامپوزیت به عنوان زیرساز حروف برجسته چلنیوم ، حروف برجسته نئون پلاستیک ، حروف برجسته وکیوم ، حروف برجسته استیل  و حروف برجسته فلزی بهره می برند .

تابلو پولکی در استان زنجان :

تابلو پولکی زنجان به ندرت در سر درب مغازه ها قابل رویت است این تابلو جدید است و از زیبایی و درخشندگی بالایی برخوردار می باشد و قابل استفاده برای کلیه تابلوهایی است که بر اساس حروف برجسته پیاده سازی می شوند . تابلوساز برای ساخت تابلو پولکی از تایل های پولکی به جای زیرساز پی وی سی بهره می برد .

تابلو لاسوگاسی در استان زنجان :

تابلو لاس وگاس زنجان نیز خیلی کم به چشم می خورد زیرا این تابلو تازه پا به دنیای تابلوسازی نهاده و هنوز بسیاری با نام آن آشنا نیستند . ظاهر این تابلو بدلیل فاصله بیشتری که مابین لامپ های ال ای دی قرار دارد نسبت به دیگر تابلوهای حروف برجسته کمی متفاوت است و قابلیت نورپردازی برای هر یک از حروف به صورت جداگانه فراهم می باشد .

تابلو پیکسلی در استان زنجان :

تابلو پیکسلی زنجان شامل افکت های نوری و جلوه های جذاب بی نظیری است . تابلو پیکسلی قابلیت برنامه ریزی دارد و برای هر حرف از حروف برجسته مندرج در تابلو همچون ریتم موسیقی می توان جلوه های نوری و افکت های ویژه ای را به تصویر بکشد .

تابلو لایت باکس در استان زنجان :

تابلو لایت باکس زنجان هم می تواند به عنوان تابلو سالنی و هم به عنوان تابلو محیطی مورد استفاده واقع شود . از تابلو لایت باکس جهت معرفی بخش های متعدد یک سازمان یا موسسه استفاده می شود و جهت تبلیغات نیز به عنوان تابلو دیواری و یا تابلو سر درب مورد استفاد قرار می گیرد .

تابلو ترموود در استان زنجان :

تابلو ترموود زنجان از نوعی چوب به نام ترموود ساخته می شود که در برابر فرسایش و رطوبت مقاومت بالایی دارد و می تواند نمایی کلاسیک و زیبا را برای محیط کسب و کار شما فراهم سازد . از چوب ترموود می توانید به عنوان زیرساز هر نوع حروف برجسته ای بهره ببرید .

تابلو نئون پلاستیک در استان زنجان :

تابلو نئون در زنجان به دو شکل تابلو نئون پلاستیک و تابلو نئون شیشه ای توسط کسب و کارها مورد استفاده واقع می شود تابلو نئون پلاستیک به راحتی می تواند نور را هم از لبه های حروف برجسته پلاستیکی و هم از رویه حروف به شکلی یکنواخت متصاعد نماید . تابلو نئون شیشه ای نور خود را از گازها دریافت می کند و در واقع نوع گازها ، رنگ نور تولید شده را تعیین می کنند . نور تابلو نئون شیشه ای دارای شفافیت و درخشندگی بی نظیری است و از دوردست می تواند نظر هر رهگذری را به سوی خود جذب کند .

تابلو پلکسی در استان زنجان :

برای ساخت تابلو پلکسی ، از نوعی پلکسی شفاف مشابه شیشه بهره می برند که این نوع پلکسی نسبت به شیشه شفاف تر اما بادوام تر است و در طرح ها و رنگ های متفاوت در بازار موجود است .

تابلو یونولیتی در استان زنجان :

تابلو یونولیت بیشتر در نمایشگاه ها ، سالن ها و پاساژها مورد استفاده واقع می شود . این تابلو از نوعی یونولیت فشرده طراحی و پیاده سازی می شود که اگر در داخل قاب قرار بگیرد در محیط های باز نیز قابل استفاده است .

تابلو بنری در استان زنجان :

تابلو بنری زنجان کاربردهای زیادی جهت معرفی محصولات و خدمات دارد و هزینه بسیار کمی را شامل می شود. با چاپ بنر می توانید رهگذران را از تخفیفات ویژه و همچنین محصولات جدید خود آشنا نمایید .

تلویزیون شهری در استان زنجان :

تلویزیون شهری زنجان قابلیت استفاده در عرصه بازاریابی و تبلیغات و همچنین اطلاع رسانی های عمومی را دارد . این سازه غول پیکر در مکان های پرازدحام نصب می شود و به صورت تاثیرگذار برند یا محصولات شما را به عموم معرفی می نماید .

استند تبلیغاتی در استان زنجان :

استند تبلیغاتی زنجان می تواند به سه شکل متفاوت استند تبلیغاتی ، استند فروشگاهی و استند نمایشگاهی نصب شود و محصولات و خدمات شما را به مخاطبان معرفی نماید .

استرابورد تبلیغاتی در استان زنجان :

استرابورد نوعی سازه بادبانی و پرتابل ایستاده است که با ابعاد 3*4 پیاده سازی می شود و محتوای تبلیغاتی مندرج بر روی آن توسط چاپ بنر بر روی آن قرار می گیرد . این سازه در معابر شهری نصب می شود و می تواند به راحتی نظر هر ببننده ای را نسبت به محتوای چاپ شده بر روی آن معطوف نماید .

بیلبورد تبلیغاتی در استان زنجان :

بیلبورد تبلیغاتی زنجان بیشتر در مسیر بزرگ راه ها و جاده های برون شهری به چشم می خورد . به دلیل آنکه محیط بزرگ راه ها تکراری و کسل کننده است نصب این بیلبوردها علاوه بر زیباسازی فضا می تواند سرگرم کننده نیز باشد و اگر محتوای تبلیغاتی مندرج بر روی بیلبورد شیوا و گیرا طراحی شود قطعاً تاثیر بسزایی بر ذهن مخاطبان خواهد داشت و در هنگام نیاز نام برند تبلیغاتی را برای آنها یادآور خواهد شد .

لمپوست بنر در استان زنجان :

لمپوست ها به صورت دووجهی و یا چهار وجهی معمولاً در بین بلوارها در اندازه یک در سه متر تعبیه می شوند و درهنگام ترافیک بین شهری می توانند سرگرم کننده باشند و نظر بینندگان را جلب کرده و نام برند شما را در ذهن آنها حک نمایند .

استیکرهای سه بعدی در استان زنجان :

استیکرهای سه بعدی طرح های خلاقانه ای هستند که بر روی زمین یا دیوار به صورت سه بعدی طراحی می شوند و هر شخص با دیدن آن طرح قطعاً حیرت زده خواهد شد .

تابلو راهنما در استان زنجان :

تابلو راهنما در زنجان به دو دسته تابلوهای راهنما و یا تابلوهای سالنی صرفاً جهت رفاه حال عموم مردم مورد استفاده واقع می شود . بدون استفاده از تابلوهای راهنما مشکلات بیشماری برای هر فردی بوجود می آید . هدف از نصب تابلوهای راهنما عدم سردرگمی افراد در جاده ها و معابر و همچنین مکان های دارای وسعت و بخش های متعدد است و با تابلو راهنما هر فرد راحتر می تواند به مقصد خود برسد .

قیمت تابلو تبلیغاتی در استان زنجان :

قیمت تابلوسازی زنجان :

قیمت تابلوسازی در زنجان با توجه به نوع تابلو که می تواند انواع تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو وکیوم ، تابلو نئون ، تابلو ال ای دی ، تابلو فلکس ، تابلو پیکسلی ، تابلو پولکی و دیگر موارد باشد و بر اساس متر محیط حروف برجسته ، برندهای تولید کننده اجناس مصرفی و استفاده از تجهیزات اضافی نظیر تایمر و دستگاه خنک کننده می تواند متغیر باشد .