هتل ها مکان هایی برای استراحت و اقامت افراد هستند که پذیرای عموم افراد و یا مسافرانی است که از مکان های دور و نزدیک تصمیم گرفتند به صورت ساعتی ، روزانه ، هفتگی یا ماهیانه در هتل اقامت کنند . هتل ها معمولاً در موقعیت های مختلف مثل جاهای توریستی ، شهرک های صنعتی ، فرودگاه ها یا ایستگاه های راه آهن و یا مراکز شهر بنا می شوند تا درآمد و رونق بالایی را برای هتل دار به ارمغان بیاورند . نحوه خدمات رسانی به مشتریان هتل و کیفیت غذا و همچنین نظافت از جمله عواملی هستند که سبب برتری هتل ها نسبت به هم می شوند و صنف هتل داران ، بر اساس میزان کیفیت و نحوه ارائه خدمات هتل ها را با استفاده از ستاره ، رتبه بندی می کند .

 

تابلو هتل و رستوران

 

تابلو تبلیغاتی برای هتل

هتل ها معمولاً در مراکز شهرها و استان های پرازدحام و توریستی بنا می شوند که معمولاً فاصله چندانی با یکدیگر ندارند و مسافران تازه وارد هم که نسبت به هتل آشنایی کافی ندارند و فقط با مشاهده تابلو نصب شده در سر در هتل و نمای هتل و لابی آن تصمیم به اقامت در یک هتل می گیرند . هتل هایی می توانند جذب مشتری بیشتری داشته باشند که نمای بیرونی ، دکوراسیون داخلی و اتاق های زیبا و شیکی داشته باشند و قیمت اجاره اتاق ها و سوئیت ها نیز با صرفه باشد  . هتل ها با توجه به نوع ساخت و نحوه خدمات رسانی که انجام می دهند نام های متعددی به خود گرفته اند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

متل Motel  :

این کلمه ترکیبی از دو واژه Motor و Hotel است و به هتل هایی اطلاق می شود که معمولاً در خارج از شهر واقع شده اند و فضای بازی دارند و مسافران به  راحتی می توانند با خودروی شخصی خود تا درب اتاق هتل بروند و خودروی خود را در مقابل اتاق خود پارک نمایند .

 

تابلو تبلیغاتی متل

 

هتل پانسیون Hotel Pension  :

این هتل ها در داخل شهرها واقع شده اند و دارای تعدادی اتاق ، سالن غذاخوری و در بعضی از هتل ها دارای کتابخانه ، سالن مطالعه و اتاق تلویزیون می باشند . اتاق ها حاوی امکانات اولیه و سرویس بهداشتی هستند . این پانسیون ها ، اتاق را به مدت زمان معینی به مشتریان اجاره می دهند و در قبال تعداد مشتریانی که دارند هر روز در ظرف مدت زمان مشخصی برای مشتریان صبحانه ، ناهار و شام محیا می کنند و اکثریت ، مشتریان خارج از هتل را جهت صرف غذا نمی پذیرند و برای وعده های غذایی نیز مقرارت خاصی در نظر گرفته شده است و غذا طبق ساعات معینی صرف می شود و خارج از آن بازه زمانی سرویس های غذایی ارائه نمی شود .

هتل آپارتمان Apartment Hotel :

هتل آپارتمان ها همچون اجاره آپارتمان می باشد که یک آپارتمان با کلیه امکانات و تجهیزات همچون آشپزخانه ، اتاق خواب ، سالن پذیرایی و دیگر موارد در اختیار مسافران گذاشته می شود و مسافران خود همه نوع امکانات رفاهی را در آنجا تهیه می نمایند و کمتر به سالن غذاخوری مراجعه می کنند .

ریزورت هتل Resort Hotel :

ریزورت هتل ها ، هتل هایی با امکانات لوکس هستند که معمولاً در کنار ساحل ، چشمه های آبگرم یا جاذبه های گردشگری نظیر پیست اسکی و دیگر امکانات تفریحی عمومی بنا می شوند و تفریحات لذت بخشی از جمله پارک آبی ، استخرهای روباز ، رو بسته و دیگر امکانات را در اختیار مسافران قرار می دهند .

رتبه بندی هتل ها :

هتل ها را از لحاظ داشتن امکانات رفاهی به هتل های دوستاره ، سه ستاره ، چهار ستاره و پنج ستاره تقسیم بندی می کنند و با توجه به نوع هتل و مکان ، فضا و امکانات موجود به انواع متعدد همچون هتل تجارتی ، هتل حومه شهر ، هتل شهری ، هتل با فضای بازمیانی ، هتل بزرگ ، هتل گردهمایی ، هتل فرودگاهی ، هتل مسکونی ، هتل بازی های شبانه ، هتل سوپر لوکس ، هتل تمام سوئیت ، هتل با سوئیت های یک طبقه های پراکنده ، هتل بین راهی ، هتل متوسط میان ، هتل ارزان قیمت ، هتل تفریحی ، هتل آپارتمان ، هتل مالکیت زمانی مشتری ، هتل مالکیت مشترک ، پانسیون ، مهمان سرا ، مسافرخانه و استراحتگاه ، خوابگاه و هتل کازینو تقسیم بندی می شوند . هر هتل با توجه به نوع کارکرد دارای اتاق های متعدد همچون سوئیت اداری ، سوئیت کنفرانس ، سوئیت کوچک ، سوئیت معمولی ، سوئیت دولوکس ، سوئیت دوبلکس ، سوئیت مجلل ، سوئیت محصور ، سوئیت ماه عسل ، سوئیت یک نفره ، کابانا ، استودیو ، آپارتمان ، بنگلو ، اتاق های دور ، اتاق های تو در تو ، اتاق با بالکن ، اتاق با استخر خصوصی ، اتاق ضیافت ، اتاق خانواده ، اتاق معمولی با حمام ، اتاق معمولی بدون حمام ، اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی ، اتاق با چشم انداز ساحلی ، اتاق با چشم انداز جنگل ، اتاق تک نفره ، اتاق دو نفره ، اتاق سه نفره ، آپارتمان یا سوئیت می باشد .

تقسیم بندی سرویس هتل ها :

سرویس هایی که در هتل ها ارائه می شود با توجه به نوع سرویس به دسته های زیر تقسیم می شوند :

Only Room : این سرویس فقط یک اتاق بدون هیچ گونه سرویس غذایی به مشتریان ارائه می دهد .

Bed & Breakfast : این سرویس یک اتاق جهت اقامت همراه با یک وعده صبحانه به مشتریانش ارائه می دهد .

Half Board : در این سرویس یک اتاق جهت اقامت و یک وعده صبحانه و ناهار یا شام در روز به مشتریان ارائه می شود .

Full Board : در این روش یک اتاق برای اقامت همراه با یک وعده صبحانه ، ناهار و شام به مشتریان ارائه می شود .

All Inclusive : این سرویس به صورت کامل یعنی یک اتاق همراه با وعده های غذایی صبحانه ، ناهار ، عصرانه و شام به مشتریان ارائه می دهد . علاوه بر آن در شهرهای ساحلی در برخی از هتل ها سرویس های دیگری از قبیل جت اسکی ، اسکی روی آب ، غواصی ، ماساژور و دیگر امکانات تفریحی به مشتریان عرضه می گردد .

 

تابلو هتل سه ستاره

 

تابلوسازی هتل :

تابلوسازی برای هتل خصوصاً در مکانهای توریستی و تفریحی که تعداد هتل ها زیادند می تواند تاثیر شگرفی در معرفی برند و نام هتل شما و شناساندن آن به عموم رهگذران داشته باشد . علاوه بر آن تابلوسازی هتل می تواند نام برند هتل شما را در ذهن ببننده یا مشتریانی که در هتل شما اقامت داشته و از امکانات رفاهی هتل رضایت کامل دارند حک نماید و آنها را ترغیب کند تا نام هتل شما را به آشناها و اقوام خود معرفی کنند . در این صورت برای بهتر یافتن مکان هتل نصب تابلو هتل می تواند سبب راحت پیدا کردن آدرس هتل شما باشد . نصب تابلو هتل می تواند برای هتل شما اعتبار و هویت کسب نماید و در صورتی که تابلو هتل به شکلی زیبا و منحصر به فرد با خصوصیات بالقوه که در تابلو سایر رقبا به چشم نمی خورد ، طراحی و پیاده سازی شود به راحتی می تواند نظر رهگذاران را به خود جلب کرده و پای مشتریان را به هتل شما بازگشایی کند .

 

تابلو هتل پنج ستاره

 

تابلوهای تبلیغاتی هتل ها :

تابلوهای تبلیغاتی می توانند با توجه به نوع هتل و اقامتگاه به انواع متعدد از جمله موارد زیر تقسیم بندی شوند :

تابلو تبلیغاتی هتل :

این تابلو به کلیه هتل هایی اشاره دارد که به صورت فول امکان از اتاق گرفته تا سوئیت و آپارتمان به مشتریان اجاره می دهند .

تابلو تبلیغاتی اقامتگاه :

این تابلوها مخصوص اقامت گاه هایی هستند که در خارج از شهر و حومه جای گرفته اند و برای مسافران بین راهی امکانات رفاهی و تفریحی فراهم نموده اند .

تابلو تبلیغاتی مسافرخانه ها :

مسافرخانه ها مکان هایی هستند که دارای چندین اتاق مجزا می باشند که هر اتاق به افراد جداگانه ای اجاره داده می شود . هزینه اجاره اتاق در مسافرخانه ها نسبت به هتل ها کمتر است .

تابلو تبلیغاتی استراحتگاه :

استراحت گاه ها در بین راه ها بنا شده اند تا رانندگان و سر نشینان آنها پس از طی مسافتی در آن مکان استراحت نموده و خرد و خوراک مورد نیاز خود را تهیه نمایند .

تابلو تبلیغاتی اجاره سوئیت :

این تابلوها بیشتر در هتل ها و در شهرستان های توریستی کشور جهت اجاره سوئیت به مشتریان نصب می شود .

تابلو تبلیغاتی اجاره آپارتمان :

آپارتمان ها به مسافران و مشتریانی که قصد ماندن در یک مکان را برای مدت زمان طولانی دارند ، اجاره داده می شوند .

تابلو تبلیغاتی اجاره اتاق :

تابلو اجاره اتاق هم توسط هتل ها و هم توسط افراد شهرستانی که یک یا چند اتاق از خانه شخصی خود را به مسافران اجاره می دهند ، نصب می شود .

تابلو تبلیغاتی اجاره ویلا :

تابلو اجاره ویلا معمولاً در مکان های سرسبز و توریستی که دارای ویلاهای زیادی است به چشم می خورد . با اجاره ویلا می توانید یک مکان لوکس با کلیه امکانات تفریحی و رفاهی را تحت اجاره خود برای مدت زمان مشخص و با قیمت تعیین شده درآورید .

 

تابلو نئون هتل

 

هوشمند سازی هتل ها :

پیشرفت در حوزه علم و فناوری و همچنین تکنولوژی و ابداع ابزارها و اشیاء الکترونیکی هوشمند در حیطه های متعدد سبب راحتی کارها شده است که هتلداری نیز از این امر مستثنی نمانده و با پیشرفت تکنولوژی حاصل آمده امروزه انواع متفاوتی از تجهیزات هتلی هوشمند برای راحتی حال هتلداران و مشتریان فراهم شده است که از جمله آنها می توان به تابلو فرمان هتل یا پنل نمایشگر اتاق هتل اشاره نمود .

تابلو فرمان هتل یا پنل نمایشگر اتاق هتل :

پیش از ورود این دستگاه هوشمند به حوزه هتلداری ، پرسنل خدمت رسانی هتل ها بدون اطلاع قبلی و در یک تایم مشخص برای مرتب سازی و نظافت به اتاق ها مراجعه  می کردند که این عمل برای برخی از مشتریان ناخوشایند بود ، اما با این دستگاه مشتریان و میهمانان هتل فقط با فشار یک دکمه از روی تابلو فرمان هتل و ارسال تقاضای خود به بخش پذیرش می توانند خواسته های خود را به مسئولین هتل اعلام نمایند و خدمات درخواستی خودشان را دریافت کنند .

تابلو فرمان یا پنل نمایشگر حاوی چند گزینه به شرح زیر می باشد :

گزینه Make Up Room  در پنل نمایشگر هتل :

زمانی که مشتریان هتل تصمیم به نظافت اقامتگاه خود بگیرند با لمس این دکمه می توانند درخواست خود را به پرسنل اطلاع دهند . در این صورت با لمس این گزینه یک پیغام در پنل پشت درب اتاق به نمایش در می آید و در کمترین زمان ، مسئولین پرسنل نظافتی را به مکان مدنظر جهت تمیزکاری می فرستند .

گزینه Lundry  در تابلو فرمان هتل :

این گزینه جهت اعلام درخواست شستشوی لباس لمس می شود و بخش خدمات هتل را مطلع می سازد .

گزینه Do Not Disturb  در پنل نمایشگر هتل :

این گزینه در زمانی که میهمان هتل نیاز به استراحت دارد لمس می شود که کسی مزاحم وی نشود .

گزینه Check Out  در تابلو فرمان هتل :

این گزینه زمانی که توسط میهمانان هتل لمس می شود به مسئولین پذیرش اطلاع می دهد که مشتری قصد تحویل اتاق را دارد و می خواهد تسویه نماید . در این صورت سیستم مدیریت مرکزی اقدامات لازم جهت تسویه کلی صورت حساب را انجام می دهد .

 

تابلوسازی برای هتل

 

تابلو تبلیغاتی برای هتل برترین ابزار تبلیغاتی جهت معرفی نام و برند تجاری

 

تابلو تبلیغاتی در کنار دیگر روش های تبلیغاتی مثل نصب بیلبورد یکی از پراستفاده ترین و موثرترین ابزارهای تبلیغاتی برای معرفی نام هتل یا رستوران است و می تواند مشوقی عالی برای کسانی باشد که در یک مکان غریبه به دنبال محلی جهت استراحت و ماندن هستند .

 

انواع تابلو تبلیغاتی هتل و اقامتگاه :

تابلوسازی در زمینه هتلداری به شکل های متنوع انجام می پذیرد که به سلیقه ، بودجه ، مکان هتل و میزان نور محیط بستگی دارد و  از جمله تابلوهایی که می توان به عنوان تابلو هتل استفاده نمود عبارتند از :

تابلو چلنیوم هتل :

تابلو چلنیوم برای هتل یکی از تابلوهای درخشان است که در حال حاضر جایگاه تابلو چلنیوم در کشور ما رتبه یک را به خود اختصاص داده و توسط اصناف و مشاغل زیادی مورد سفارش واقع می شود . تابلو هتل چلنیوم با توجه به نوع سفارش مشتریان به شیوه های متعدد از جمله تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم دوبل ، تابلو چلنیوم لترمکس و دیگر موارد قابل اجراست . قیمت تابلو چلنیوم با توجه به طرح ، رنگ ، برند متریال ها ، متر محیط حروف برجسته پس از طراحی به مشتریان اعلام می شود .

تابلو فلزی هتل :

تابلو فلزی تابلویی است که با استفاده از فلزات مختلف مثل آهن ، مس ، برنج و برنز ساخته می شود .

 

اگر می خواهید در مورد تابلو فلزی بیشتر بدانید مطالعه مطلب زیر را از دست ندهید .

 

تابلو فلزی و انواع آن (حروف برجسته فلزی)

 

تابلو فلزی هتل

 

تابلو استیل هتل :

تابلو استیل برای هتل خصوصاً هتل هایی که در مرکز شهر واقع شده اند و آلایندگی های هوا زیاد است ، گزینه مناسبی می باشد . زیرا استیل یک فلز براق و درخشان است که به سادگی کثیف نمی شود و در صورت کثیف شدن به آسانی تمیز و شستشو می شود . تابلو هتل استیل به صورت تابلو استیل بدون نور ، تابلو استیل نور اندریک و تابلو پلاستیل قابل اجراست .

تابلو وکیوم هتل :

تابلو وکیوم برای هتل گزینه جذابی است چرا که برجستگی بیشتر حروف جلوه و نمای منحصر به فردی برای تابلو هتل وکیوم به ارمغان می آورد و اگر حالت سه بعدی نیز به حروف برجسته وکیوم افزوده شود ، زیبایی تابلو دو چندان خواهد شد .

تابلو ال ای دی هتل :

تابلو ال ای دی برای هتل به دو شیوه متفاوت تابلو هتل ال ای دی ثابت و تابلو هتل روان قابل اجراست . هر کدام از این تابلوها ، زیبایی های منحصر به فرد خود را دارند ، اما قیمت تابلو ال ای دی ثابت نسبت به قیمت تابلو ال ای دی روان کمتر است و شما می توانید با صرفه هزینه کمتر یک تابلو دیجیتال را سفارش دهید . تابلو ال ای دی ثابت قادر به حرکت دادن متون و تصاویر نمایشی نیست و فقط با افکت های نوری زیبا می تواند جهت معرفی برند یا نام هتل شما هنرنمایی کند . اگر می خواهید یک تابلو دیجیتالی تمام عیار و فول امکانات داشته باشید ، تابلو ال ای دی روان یک گزینه مناسب است زیرا با افکت های نوری و انیمیشنی زیبا می تواند نظر هر بینندهای را معطوف خودش نماید و به راحتی قادر خواهید بود برنامه نمایشی و تبلیغاتی آن را با تبلیغات جدیدتر جایگزین نمایید .

تابلو لاسوگاسی هتل :

تابلو لاسوگاسی تابلویی است که در ساخت حروف برجسته آن از لامپ های 12 یا 24 ولتی در رنگ های مختلف استفاده می شود .

 

تابلو لاسوگاسی هتل

 

تابلو فلکسی هتل :

تابلو فلکسی برای هتل در سر در اکثر هتل های قدیمی که توجه چندانی به نما و ظاهر هتل ها ندارد و بیشتر حکم مسافرخانه را دارند مشاهده می شود . تابلو هتل فلکسی به صورت بدون نور و بدون جذابیت خاصی صرفاً جهت معرفی نام هتل در سر در آن نصب می شود و برای زیباسازی بیشتر آن و تامین نور فقط می توان چند پرژکتور در اطراف تابلو نصب کرد .

تابلو پولکی هتل :

تابلو پولکی برای هتل می تواند جذابیت زیادی به ارمغان بیاورد زیرا در زمینه تابلو هتل پولکی ، از تایل های پولکی به شکل دایره ، لوزی ، مربع و دیگر اشکال هندسی استفاده می کنند که حالت براق و درخشندگی بالایی دارند و تابلو پولکی با حرکت پولکی ها می تواند هر بیننده ای را در جای خود میخکوب نموده و محو تماشا کند .  این تابلو به تازگی وارد بازار شده و مورد استقبال زیادی واقع شده است .

تابلو لایت باکس هتل :

تابلو لایت باکس برای هتل به شکل های متعدد دیواری ، سقفی ، آویز و یک طرفه و دو طرفه قابل اجراست . از تابلو هتل لایت باکس می توان در داخل هتل به عنوان تابلو معرفی بخش های مختلف مثل صندوق ، پذیرش ، لابی و دیگر موارد استفاده کرد .

تابلو پیکسلی هتل :

تابلو پیکسلی برای هتل نیز می تواند گزینه منحصر به فردی باشد چرا که این تابلو یکی از تابلوهای تبلیغاتی مدرن و جدید است که هم در زمینه تابلو هتل پیکسلی و هم در حروف برجسته نورپردازی انجام می شود . نحوه نمایش نور و رنگ آنها توسط برنامه های انیمیشنی ، طراحی و برنامه ریزی می شود و ما شاهد رقص نورهای ویژه در این تابلو خواهیم بود و می توانید با برنامه خاص یک تابلو ویژه را که نسبت به رقبایتان متمایز است به نمایش بگذارید .

تابلو یونولیتی هتل :

تابلو یونولیتی برای هتل ها در بخش های داخلی برای معرفی سالن غذاخوری ، اتاق ، لابی و دیگر جاهای هتل می تواند مورد استفاده واقع شود.

تابلو مولتی استایل هتل :

تابلو مولتی استایل برای هتل کاربردهای زیادی دارد و می توان برای نصب تابلو در بخش های متعدد هتل از آن بهره جست . مولتی استایل یک نوع فلز است که نسبت به شیشه شفافیت و مقاومت بیشتری دارد و می توان از آن به صورت مسطح ، برجسته و یا سه بعدی استفاده نمود . از این ورق درخشان و مقاوم می توان بر روی پلکسی گلاس ، چلنیوم و نئون پلاستیک استفاده کرد .

تابلو نئون هتل :

تابلو نئون به دو شکل نئون شیشه ای و حروف برجسته پلاستیکی قابل اجراست . اگر تمایل دارید در زمینه تابلو نئون بیشتر بدانید مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

انواع تابلو نئون + قیمت و ویدیو

 

تابلو نئون برای هتل

 

تلویزیون شهری برای هتل :

تلویزیون شهری یک نمایشگر قدرتمند برای نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی های عمومی است که در معابر شهری و مکان های پر ازدحام و پر رفت و آمد با مجوز شهرداری ها نصب می شود و برند شما و نحوه خدمات رسانی را به عموم معرفی می نماید . هتلداران می توانند با عکسبرداری از بخش های متعدد هتل و نحوه خدمات رسانی و نمایش آن به صورت کلیپ در تلویزیون شهری برای هتل خود مشتریان بیشتری جذب نمایند .

تابلو راهنما برای هتل :

تابلو راهنما یکی از پرکاربردترین تابلوها است که هتلداران برای بخش های متعدد از آن استفاده می نمایند . بخش های متعدد هتل ها توسط تابلوهای راهنما مشخص و جهت رفاه حال مشتریان و جلوگیری از عدم پرسش معرفی می شوند که از جمله تابلوهای راهنما می توان به تابلو شماره اتاق ها ، تابلو پذیرش ، تابلو لابی ، تابلو طبقات ، تابلو سالن مطالعه ، تابلو سالن غذاخوری ، تابلو کافی شاپ ، تابلو سرویس بهداشتی ، تابلو خدمات ، تابلو خروج اضطراری ، تابلو استخر ، تابلو باشگاه ورزشی و دیگر موارد اشاره نمود .

 

اگر تمایل دارید در مورد تابلو خروج اضطراری بیشتر بدانید و نمونه مدل های آن را ببینید ، مطلب زیر را مطالعه کنید .

 

تابلو خروج اضطراری

 

تابلو تبلیغاتی هتل

 

بیلبورد برای هتل :

بیلبورد ها بسیار بزرگ هستند و در مکان هایی نظیر میادین شهری و بزرگ راه ها نصب می شوند . صاحبین وسایل نقلیه و سرنشینان آن با سرعت بالایی از مقابل بیلبورد عبور می کنند اما به دلیل نبودن زیبایی های محیطی در بزرگ راه ها ، بیلبوردها می توانند هم سبب زیباسازی فضای بزرگ راه ها شوند و هم از یکنواختی آن بکاهند . بنابراین به راحتی می توانند نظر رانندگان و سرنشینان اتومبیل ها را به سمت خود معطوف نمایند و اگر کلام یا پیام تبلیغاتی کوتاه ، آهنگین و گیرا طراحی شده باشد و بر روی بیلبورد درج شود و به صورت پشت سر هم در فواصل مشخص تکرار شده باشد ، قطعاً تاثیر بسزایی در معرفی برند شما و حک شدن نام برند در ذهن ها خواهد داشت .

استرابورد تبلیغاتی برای هتل :

تبلیغات بر روی استرابورد نیز می تواند قابل توجه باشد چرا که جثه ای بزرگ دارد و در ابعاد 3*4 طراحی می شود و محتوای چاپی آن توسط دستگاه چاپ بنر ، بر روی بنر چاپ شده و بر روی اسکلت فلزی استرابورد نصب می شود .

لمپوست بنر برای هتل :

لمپوست ها را ما معمولاً در بین بلوارها و کنار جاده به شکل دو طرفه یا یک طرفه می بینیم . لمپوست ها در اندازه 1*3 متر هستند که دارای یک براکت ، بازوهای نگه دارنده بالا و پایین ، ستون فلزی و فونداسیون می باشد و به راحتی می توان از دو طرف آن برای تبلیغات متفاوت استفاده کرد .

استند تبلیغاتی هتل :

استندها به شکل نمایشگاهی ، فروشگاهی و تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شوند که با توجه به نحوه کارکرد ، شکل های متفاوتی دارند .

استیکرهای تبلیغاتی هتل :

استیکرها برچسب های تبلیغاتی هستند که می تواند نمای هتل شما و یا اتاق های  موجود در هتل یا بخش لابی هتل را به صورتی مدرنتیه و سه بعدی بر روی کف خیابان یا دیوار ترسیم نموده و چشمان بینندگان را خیره نماید .

 

تابلو هتل

 

قیمت تابلو تبلیغاتی هتل :

هتلداران با توجه به نیاز و سلیقه ای که دارند تابلوهای متفاوتی سفارش می دهند که بسته به نوع تابلو و متریال هایی که برای ساخت تابلو تبلیغاتی انتخاب می شود ، قیمت تابلو برای هتل پس از طراحی بر اساس متر محیط و ابزارهای بکار رفته به هتل داران اعلام می شود .