تابلو چلنیوم همکاری

تابلو چلنیوم همکاری

تابلو چلنیوم همکاری :

همکاری و تعاون میان اصناف و کسب و کارهای متعدد سبب چرخش پول و ارز و تبادل کالاها می گردد و باعث بالا رفتن نبض رقابتی شده و در نتیجه موجب رونق اقتصادی می گردد . یکی از مشاغلی که می تواند با اصناف و کسب و کارهای مختلف هماهنگی و همکاری کند و سبب بازاریابی ، تبلیغات و ایجاد درآمد بهتر برای سایر کسب و کارها شود و با تبلیغاتی که در زمینه مشاغل مختلف انجام می دهد می تواند مشتریان بیشتری به سمت کسب و کارها سوق دهد تابلوسازی است .

گروه تولیدی - تحقیقاتی ایمن نورتاب پس از چندین سال تلاش بی وقفه و با بهره مندی از متدها و دستگاه های پیشرفته و هوش و توان متخصصان با ارائه خدمات تابلو چلنیوم همکاری طبق متدها و ترفندهای به روز دنیا و دارنده بزرگترین کارگاه تابلوسازی ، آماده همکاری با تمام اصناف و کسب و کارها در زمینه های متعدد در سراسر کشور می باشد . اگر می خواهید تابلو چلنیوم ارزان اما زیبا و باکیفیت برای سر درب مغازه یا محل کسب و کار خود نصب نمایید تابلو چلنیوم همکاری با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت آماده تعاون با هر نوع حیطه کاری می باشد .

شما در هر نوع کسب و کاری که فعالیت دارید اگر بازار کار خوبی ندارید و یا اگر بازار کاری شما خوب است اما می خواهید رونق بهتری داشته باشد می توانید از همکاری با گروه تولیدی ایمن نورتاب لذت برده و سبب رونق تولیدی و اقتصادی مرتبط با مشغله کاری خود شوید . گروه تولیدی ایمن نورتاب با داشتن مشاوران مجرب و متعهد شما را به سوی موفقیت و پیشرفت روزافزون هدایت خواهد کرد .

تابلو چلنیوم  :

واژه چلنیوم از سال 2000 میلادی ، توسط شرکت اسپانیایی با نام MCI  معنا یافت و وارد حوزه  تابلوسازی شد . این مدل از حروف برجسته به صورت آلیاژهایی از جنس آلومینیوم و ورق هایی با سطح آینه مشابه فلز استیل روانه بازار شد . شرکت اسپانیایی نام تجاری این محصول خارق العاده را آلوراپید نامید و این نام تجاری را بر روی محصولات خود حک نمود تا از محصولات سایر رقبا نظیر اجناس تایوانی با نام تجاری آلوباند و انواع چینی با نام تجاری آلوشاین ، آلوتیپ و سهند متمایز شود . قابل ذکر است که آلوراپید و آلوباند دارای کیفیت برتر و عالی هستند و برخی از محصولات چینی نیز کیفیت خوبی دارند . تابلو چلنیوم با استفاده رول چلنیوم در اندازه های  11 ، 9 و 7 سانتی متری در رنگ های جیوه ای ، نقره ای ، طلایی و مشکی ساخته می شود که قیمت رول چلنیوم با توجه به اندازه آنها متفاوت می باشد .

تابلو چلنیوم اگر با استفاده از ورق های اصلی و باکیفیت ساخته شده باشد می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده واقع شود . چلنیوم اصلی دارای لبه های ضخیم با اندازه حداقل 2.8 میلیمتر ساخته می شود و با گذشت زمان و قرارگیری در مقابل اشعه UV دچار تغییر رنگ و حالت نشده و کیفیت خود را از دست نمی دهد . کلیه حروف برجسته چلنیوم با استفاده از دستگاه برش لیزری بر روی پلکسی بریده می شود . تابلو چلنیوم فروشگاه  یا تابلو چلنیوم مغازه گزینه مناسبی برای ساخت تابلو و نصب آن به عنوان تابلو سر درب می باشد که زیبایی آن می تواند چشمان هر رهگذری  را خیره نموده و به سمت کسب و کار شما سوق دهد .

در هر مشغله ای که فعالیت دارید می توانید با تابلوسازی همکاری ایمن نورتاب همراه باشید تا با زیباترین و پرکاربردترین نوع تابلوی تبلیغاتی حال حاضر که می تواند سبب رونق اقتصادی شما شود آشنا شوید :

روش های متعدد پیاده سازی تابلو چلنیوم :

 

 

 

 

1) تابلو چلنیوم ساده :

اگر محیط کاری شما همکاران گرامی دارای نور و نمای زیبایی است کافی است با ساخت تابلو چلنیوم ساده جلوه زیباتری نثار محیط کاری خود نمایید  . تابلو مغازه چلنیوم یکی از به روزترین تابلوهاست که بر روی پلکسی با زیرسازی های دیگر همچون کامپوزیت و ترموود قابل اجراست .

 

 

 

 

2) تابلو چلنیوم دوبل :

در این روش از ساخت تابلو مغازه چلنیوم از دو پلکسی با دو رنگ متفاوت استفاده می شود و یک تابلوی تبلیغاتی زیبا برای مغازه شما به ارمغان می آورد .

3) تابلو چلنیوم طلایی :

این تابلو دارای رویه ای از جنس پلکسی گلاس است که رنگ پلکسی از نوع طلایی انتخاب می شود . تابلو چلنیوم طلایی را می توان بر روی انواع متریال ها همچون چوب ، سنگ ، ام دی اف و کامپوزیت اجرا کرد .  در ساخت تابلو چلنیوم طلایی پس از طراحی ، حروف بر روی ورق های پلکسی گلاس لیزر می شود و سپس لبه حروف برجسته بر روی پلکسی گلاس چسبانده شده و پس از خمکاری و عملیات قوس و شیار و نصب لامپ های SMD تابلو تبلیغاتی آماده نصب می باشد .

4) تابلو چلنیوم الماسی :

قیمت تابلو چلنیوم الماسی با وجود زیبایی و تنوع در نوری که از خود متصاعد می نماید بسیار مناسب می باشد . در ساخت تابلو چلنیوم الماسی تابلوساز با توجه به نوع سفارش مشتری هنگام ساخت تابلو برش هایی هندسی شکل بر روی پلکسی ایجاد می نماید که با عبور نور از این برش ها اشکال هندسی ترسیم شده ای به چشم متصاعد می شود .

5) تابلو چلنیوم ستاره ای :

یک نمونه تابلو چلنیوم که کاربرد زیادی در حوزه تابلوسازی دارد تابلو چلنیوم ستاره ای است و وجه قابل تمایز آن با تابلو چلنیوم معمولی نقاط نورانی ستاره ای آن است . تابلوساز هنگام ساخت تابلو چلنیوم ستاره ای بر روی ورق پلکسی گلاس نقاطی به شکل ستاره در اندازه و فواصل مشخص حدود 6 تا 8 میلیمتر و با ابعاد حدوداٌ 3 میلی متر ایجاد می نماید و این نقاط را با دقت بالا توسط دستگاه برش لیزری ، برش می دهد و هنگام عبور نور از این نقاط یک برق چشمک زن زیبا به چشم انسان متصاعد می گردد .

6) تابلو چلنیوم لبه پانچ :

یکی از انواع تابلو چلنیوم جدید که بسیار مورد توجه واقع شده است تابلو چلنیوم لبه پانچ می باشد که گزینه مناسبی برای ساخت تابلو چلنیوم سر در مغازه محسوب می شود . گروه تولیدی ایمن نورتاب برای ساخت این تابلوی تبلیغاتی زیبا از ورق های پلکسی گلاس دولایه پانچ با برند چوچن یا یرلانگ تایوان ، لبه چلنیوم 0.4 نقره ای با برند آلووان یا آلوشاین بهره می برد . برای زیرسازی حروف برجسته پانچی از ورق های پی وی سی 10 میل با برش CNC  برند تاپکو استفاده می شود و برای روشنایی تابلو نیز از لامپ های اس ام دی بلوکی برند گلکسی ، کینگ و جم بهره برده می شود .

 

 

 

 

7) تابلو چلنیوم کریستال :

تابلو چلنیوم کریستالی نیز یکی از روش های ساخت تابلو چلنیوم است . در این روش هنگام ساخت حروف برجسته چلنیوم با پاشیدن بلورهای شیشه ای یا کریستال شفاف رنگی بر روی پلکسی تابلو ظاهری شفاف و اکریلیک پیدا می کند و زمانی که به تابلو نگاه می اندازیم به وضوح می توانیم دانه های کریستالی موجود در داخل تابلو را مشاهده نماییم .گروه تولیدی ایمن نورتاب برای ساخت این نوع از تابلو مغازه از کریستال هایی با برند سامیت بهر می برد .

8) تابلو چلنیوم لترمکس :

جنس تابلو چلنیوم لترمکس نوعی پلاستیک مشابه فلز می باشد و تفاوت آن با تابلو چلنیوم معمولی در لبه های شیشه ای آن است که با عبور نور از تابلو ، نور هم از رویه حروف و هم از قسمت لبه ها با چشم برخورد می نماید .

قیمت تابلو چلنیوم :

قیمت تابلو چلنیوم بر اساس متر محیط و با استفاده از نرم افزارهای طراحی و با در نظر گرفتن نوع مواد و مصالح کاربردی همچون جنس و کیفیت ورق های زیرساز ، جنس چلنیوم ، جنس پلکسی ، نوع لامپ های smd و نوع متدهای اجرایی کاملا متفاوت می باشد .