همکاری و تعاون میان اصناف و کسب و کارهای متعدد سبب چرخش پول و ارز و تبادل کالاها می شود . علاوه بر آن همکاری باعث بالا رفتن نبض رقابتی شده و در نتیجه موجب رونق اقتصادی می گردد.

یکی از مشاغلی که می تواند با اصناف و کسب و کارهای مختلف هماهنگی و همکاری کند و سبب بازاریابی، تبلیغات و ایجاد درآمد بهتر برای سایر کسب و کارها شود و با تبلیغاتی که در زمینه مشاغل مختلف انجام می دهد، می تواند مشتریان بیشتری به سمت کسب و کارها سوق دهد، تابلوسازی است.

اگر تمایل دارید در مورد تابلوسازی و انواع آن بیشتر بدانید مطلب تابلوسازی چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ + ویدئو را بخوانید.

حروف استیل بدون نور
حروف استیل بدون نور

 

 تابلو چلنیوم همکاری

گروه تبلیغاتی سامان پس از چندین سال تلاش بی وقفه و با بهره مندی از متدها و دستگاه های پیشرفته و هوش و توان متخصصان، با ارائه خدمات تابلو چلنیوم همکاری طبق متدها و ترفندهای به روز دنیا و دارنده بزرگترین کارگاه تابلوسازی، آماده همکاری با تمام اصناف و کسب و کارها و همچنین همکاران تابلوساز در زمینه های متعدد ساخت تابلو در سراسر کشور می باشد.

اگر می خواهید تابلو چلنیوم ارزان اما زیبا و با کیفیت برای سر درب مغازه یا محل کسب و کار خود سفارش دهید، تابلو چلنیوم همکاری سامان با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت آماده تعاون با هر نوع حیطه کاری می باشد.

شما در هر نوع کسب و کاری که فعالیت دارید اگر بازار کار خوبی ندارید و یا اگر بازار کاری شما خوب است اما می خواهید رونق بهتری داشته باشد، می توانید از همکاری با گروه تابلوسازی سامان لذت برده و سبب رونق تولیدی و اقتصادی مرتبط با مشغله کاری خود شوید. گروه تبلیغاتی سامان با داشتن مشاوران مجرب و متعهد شما را به سوی موفقیت و پیشرفت روزافزون هدایت خواهد کرد.

حروف استیل پایه مفتول کارگاهی
حروف استیل پایه مفتول کارگاهی

 

چلنیوم چیست و منظور از تابلو چلنیوم همکاری چیست؟

واژه چلنیوم از سال 2000 میلادی، توسط شرکت اسپانیایی با نام MCI معنا گرفت و وارد حوزه تابلوسازی شد . این مدل از حروف برجسته به صورت آلیاژهایی از جنس آلومینیوم و ورق هایی با سطح آینه مشابه فلز استیل روانه بازار شد.

شرکت اسپانیایی نام تجاری این محصول خارق العاده را آلوراپید نامید . این نام تجاری را بر روی محصولات خود حک نمود تا از محصولات سایر رقبا نظیر اجناس تایوانی با نام تجاری آلوباند و انواع چینی با نام تجاری آلوشاین، آلوتیپ و سهند متمایز شود.

قابل ذکر است که آلوراپید و آلوباند دارای کیفیت برتر و عالی هستند . برخی از محصولات چینی نیز کیفیت خوبی دارند.

منظور از تابلو چلنیوم همکاری این است که گروه تابلو سازی سامان در زمینه ساخت تابلو چلنیوم آماده همکاری با اصناف مختلف و هم صنفی های خود می باشد.

گروه تبلیغاتی سامان می تواند هر گونه ابزار و مایحتاج لازم را جهت طراحی، ساخت و نصب در اختیار همکاران و دیگر اصناف قرار دهد تا یک تابلوی چلنیوم حرفه ای به نمایش گذاشته شود.

یعنی اگر شما از سوی اصناف دیگر، سفارش ساخت تابلو چلنیوم را گرفته اید اما ابزارها، دستگاه ها و امکانات کافی جهت ساخت ندارید، می توانید با همکاری گروه تابلوسازی سامان، تابلو مدنظر مشتری را آماده و در محل مورد نظر نصب کنید.

حروف برجسته پایه مفتول استیل
حروف برجسته پایه مفتول استیل

 

تابلوسازی همکاری

تابلوسازی همکاری سامان آماده مشارکت در ساخت تابلو چلنیوم همکاری می باشد و می تواند کلیه خدمات مرتبط با ساخت تابلوهای تبلیغاتی بويژه تابلو چلنیوم را به همکاران خود ارائه نماید.

حروف استیل پلاست
حروف استیل پلاست

 

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم با استفاده رول چلنیوم در اندازه های  11، 9 و 7 سانتی متری در رنگ های جیوه ای، نقره ای، طلایی و مشکی ساخته می شود. قیمت رول چلنیوم با توجه به اندازه آنها متفاوت می باشد . تابلو چلنیوم اگر با استفاده از ورق های اصلی و با کیفیت ساخته شده باشد، می تواند برای مدت زمان طولانی مورد استفاده واقع شود.

چلنیوم اصلی دارای لبه های ضخیم با اندازه حداقل 2.8 میلیمتر ساخته می شود و با گذشت زمان و قرارگیری در مقابل اشعه UV دچار تغییر رنگ و حالت نشده و کیفیت خود را از دست نمی دهد.

کلیه حروف برجسته چلنیوم با استفاده از دستگاه برش لیزری بر روی پلکسی بریده می شود . تابلو چلنیوم فروشگاه  یا تابلو چلنیوم مغازه گزینه مناسبی برای ساخت تابلو و نصب آن به عنوان تابلو سر درب می باشد که زیبایی آن می تواند چشمان هر رهگذری  را خیره نموده و به سمت کسب و کار شما سوق دهد.

در هر مشغله ای که فعالیت دارید می توانید با تابلوسازی همکاری سامان همراه باشید تا با زیباترین و پرکاربردترین نوع تابلوی تبلیغاتی حال حاضر که می تواند سبب رونق اقتصادی شما شود، برند خود را به عموم معرفی کنید.

حروف استیل پلاست در کارگاه
حروف استیل پلاست در کارگاه

 

روش های متعدد پیاده‌سازی تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم روش های ساخت متفاوتی دارد که عبارتند از:

1) تابلو چلنیوم ساده

اگر محیط کاری شما همکاران گرامی دارای نور و نمای زیبایی است، کافی است با ساخت تابلو چلنیوم ساده جلوه زیباتری نثار محیط کاری خود نمایید. تابلو مغازه چلنیوم یکی از به روزترین تابلوهاست که بر روی پلکسی با زیرسازی های دیگر همچون کامپوزیت و ترموود قابل اجراست.

حروف پانچی چلنیوم
حروف پانچی چلنیوم

 

2) تابلو چلنیوم دوبل

در این روش از ساخت تابلو مغازه چلنیوم از دو پلکسی با دو رنگ متفاوت استفاده می شود و یک تابلوی تبلیغاتی زیبا برای مغازه شما به ارمغان می آورد.

حروف چلنیوم دوبل پانچ
حروف چلنیوم دوبل پانچ

 

حروف چلنیوم دوبل پانچی
حروف چلنیوم دوبل پانچی
حروف چلنیوم پانچ شده ی دوبل
حروف چلنیوم پانچ شده ی دوبل

 

3) تابلو چلنیوم طلایی

این تابلو دارای رویه ای از جنس پلکسی گلاس است که رنگ پلکسی از نوع طلایی انتخاب می شود . تابلو چلنیوم طلایی را می توان بر روی انواع متریال ها همچون چوب، سنگ، ام دی اف و کامپوزیت اجرا کرد. 

در ساخت تابلو چلنیوم طلایی پس از طراحی، حروف بر روی ورق های پلکسی گلاس لیزر می شود . سپس لبه حروف برجسته بر روی پلکسی گلاس چسبانده شده و پس از خمکاری و عملیات قوس و شیار و نصب لامپ های SMD تابلو تبلیغاتی آماده نصب می باشد.

حروف چلنیوم ساخته شده ی پانچی
حروف چلنیوم ساخته شده ی پانچی

 

4) تابلو چلنیوم الماسی

قیمت تابلو چلنیوم الماسی با وجود زیبایی و تنوع در نوری که از خود متصاعد می نماید، بسیار مناسب می باشد . در ساخت تابلو چلنیوم الماسی تابلوساز با توجه به نوع سفارش مشتری هنگام ساخت تابلو برش هایی هندسی شکل بر روی پلکسی ایجاد می نماید که با عبور نور از این برش ها اشکال هندسی ترسیم شده ای به چشم متصاعد می شود.

حروف برجسته  پانچی
حروف برجسته  پانچی

 

5) تابلو چلنیوم ستاره ای

یک نمونه تابلو چلنیوم که کاربرد زیادی در حوزه تابلوسازی دارد، تابلو چلنیوم ستاره ای است . وجه قابل تمایز آن با تابلو چلنیوم معمولی نقاط نورانی ستاره ای آن است.

تابلوساز هنگام ساخت تابلو چلنیوم ستاره ای بر روی ورق پلکسی گلاس نقاطی پانچی در اندازه و فواصل مشخص حدود 6 تا 8 میلیمتر و با ابعاد حدوداً 3 میلی متر ایجاد می نماید . این نقاط را با دقت بالا توسط دستگاه مخصوص پانچ ایجاد می کنند و هنگام عبور نور از این نقاط یک برق چشمک زن زیبا به چشم انسان متصاعد می گردد.

حروف چلنیوم پانچی
حروف چلنیوم پانچی

 

6) تابلو چلنیوم لبه پانچ

یکی از انواع تابلو چلنیوم جدید که بسیار مورد توجه واقع شده است تابلو چلنیوم لبه پانچ می باشد که گزینه مناسبی برای ساخت تابلو چلنیوم سر در مغازه محسوب می شود.

گروه تولیدی سامان برای ساخت این تابلوی تبلیغاتی زیبا از ورق های پلکسی گلاس دولایه پانچ با برند چوچن یا یرلانگ تایوان، لبه چلنیوم 0.4 نقره ای با برند آلووان یا آلوشاین بهره می برد.

برای زیرسازی حروف برجسته پانچی از ورق های پی وی سی 10 میل با برش CNC  برند تاپکو استفاده می شود . برای روشنایی تابلو نیز از لامپ های اس ام دی بلوکی برند گلکسی، کینگ و جم بهره برده می شود.

حروف چلنیوم پانچی
حروف چلنیوم پانچی

 

7) تابلو چلنیوم کریستال

تابلو چلنیوم کریستالی نیز یکی از روش های ساخت تابلو چلنیوم است . در این روش هنگام ساخت حروف برجسته چلنیوم با پاشیدن بلورهای شیشه ای یا کریستال شفاف رنگی بر روی پلکسی، تابلو ظاهری شفاف و اکریلیک پیدا می کند و زمانی که به تابلو نگاه می اندازیم به وضوح می توانیم دانه های کریستالی موجود در داخل تابلو را مشاهده نماییم . گروه تولیدی سامان برای ساخت این نوع از تابلو مغازه از کریستال هایی با برند سامیت استفاده می کند.

حروف چلنینوم کریستالی
حروف چلنینوم کریستالی

 

حروف چلنیوم کریستالی با لبه های پانچ شده
حروف چلنیوم کریستالی با لبه های پانچ شده

 

حرف چلنیوم کریستالی
حرف چلنیوم کریستالی

 

8) تابلو چلنیوم لترمکس

جنس تابلو چلنیوم لترمکس نوعی پلاستیک مشابه فلز می باشد . تفاوت آن با تابلو چلنیوم معمولی در لبه های شیشه ای آن است که با عبور نور از تابلو، نور هم از رویه حروف و هم از قسمت لبه ها با چشم برخورد می نماید.

حروف پانچ شده
حروف پانچ شده

 

قیمت تابلو چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم بر اساس متر محیط و با استفاده از نرم افزارهای طراحی و با در نظر گرفتن نوع مواد و مصالح کاربردی همچون جنس و کیفیت ورق های زیرساز، جنس چلنیوم، جنس پلکسی، نوع لامپ های smd و نوع متدهای اجرایی کاملاً متفاوت می باشد.

اگر تمایل دارید اطلاعات کاملتری در مورد عوامل مؤثر در قیمت تابلو چلنیوم بدست آورید مطلب قیمت تابلو چلنیوم چگونه محاسبه می شود ؟ را بخوانید.

با تابلو چلنیوم همکاری سامان می توانید انواع و اقسام تابلو چلنیوم را با برندهای مختلف بسازید و همواره رضایت مشتریان را جلب کنید. همکاری در ساخت تابلو چلنیوم سبب می شود ایده های بهتری به ذهن برسد و یک تابلوی خاص و ویژه طراحی شود.

با ساخت تابلو چلنیوم همکاری سامان قادر خواهید بود پاسخگوی نیاز همه ی مشتریان باشید و دست رد به سینه هیچ یک از مشتریان نزنید.