سیسمونی فروشی یکی از مکان هایی است که ما می توانیم از آنجا انواع لوازم و وسایل مورد نیاز نوزادان و کودکان خود را خریداری کنیم . از جمله این وسایل می توان به سرویس خواب ، لباس ، پوشاک و وسایل بهداشتی اشاره کرد . بیشتر افراد زمانی به مغازه سیسمونی فروشی مراجعه می کنند که خود یا دیگر اقوامشان نوزادی در راه داشته باشند . در یک مغازه سیسمونی فروشی انواع و اقسام وسایل مورد نیاز کودکان بویژه نوزادان به فروش می رسد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • سرویس چوبی اتاق بچه که شامل تخت و کمد یا دراور می باشد .
 • پستونک
 • سر شیشه
 • انواع بالش ، تشک ، روتختی و پتو
 • شیر دوش
 • گرمکن شیشه شیر
 • ظروف غذای بچه
 • پد سینه
 • صندلی و مبل اتاق کودک
 • استریل کننده
 • قمقمه
 • روروئک
 • انواع کالسکه
 • انواع اسباب بازی
 • نی نی لای لای
 • پشه بند
 • کیسه خواب
 • ست کامل نوزادی
 • انواع لباس بچه مثل پیشبند ، کلاه ، دستکش ، جوراب ، کفش پشمی ، زانو بند ، لباس مجلسی ، لباس خانگی
 • وسایل بهداشتی و حمام مثل وان نوزاد ، حوله ، لیف ، شامپو ، صابون

 

راه اندازی یک مغازه سیسمونی نیازمند چه چیزهایی است ؟

 

برای اینکه یک مغازه سیسمونی راه اندازی شود لازم است در ابتدا یک مکان مناسب خریداری شود و در صورت نداشتن هزینه کافی یک مکان رهن گردد . حال که مکان فراهم شد شما نیاز به مبلغ زیادی جهت خرید لوازم مورد نیاز نوزاد و کودکان هستید که در مغازه بفروشید . معمولاً هر چیزی برای کودک خریداری می شود نسبت به چیزهایی که برای بزرگترها خریداری می شود گرانتر است ، اما سود خوبی دارد . برای مثال یک لباس مجلسی برای بچه با اینکه متراژ کمی پارچه بابت دوخت آن صرف شده است گرانتر از خرید یک لباس مجلسی برای بزرگترهاست .

بدلیل اینکه نوزاد هر روز رو به رشد است ، بنابراین لازم است هر چند وقت یکبار لوازم و پوشاک جدیدتری برای آن خریداری شود . بنابراین کسانی که بچه دار هستند مجبورند تند تند سری به مغازه سیسمونی فروشی بزنند .

 

مزایای راه اندازی یک مغازه سیسمونی فروشی :

 1. سود بالا
 2. نیاز مشتری
 3. تنوع طرح ، رنگ و محصولات
 4. فروش آسان بدلیل اهمیتی که خانواده ها برای نوزادان خود قائل هستند .
 5. رشد کودک و نیاز به خرید لوازم جدیدتر موجب می شود مشتری خواه ناخواه اقدام به خرید نماید .

 

معایب راه اندازی مغازه سیسمونی فروشی :

 1. سرمایه اولیه بالا
 2. نیاز به جور بودن همه کالاها دارد تا مشتری بتواند به یک مشتری وفادار تبدیل شود .
 3. محصولات قاچاق

 

برای راه اندازی مغازه سیسمونی بچه چقدر هزینه لازم است ؟

 

در ابتدای کار جهت راه اندازی نیاز به یک مکان است . این مکان در صورت داشتن بودجه خریداری می شود ، در غیر اینصورت می توان با مقداری هزینه یک مکان را رهن نمود . حال که مکان آماده شد برای ادامه کار با توجه به وسعت مغازه یا فروشگاه ، نیاز به خرید لوازم مورد نیاز جهت فروش است . برای راه اندازی یک مغازه بزرگ و حرفه ای به هزینه ای بین 200 تا 300 میلیون نیاز است .

 

راه اندازی مغازه سیسمونی بهتر است یا فروش اینترنتی ؟

 

برای جواب این سوال می توانیم بگوییم وجود هر دو لازم است . عده ای از افراد هنوز هم به دنیای وب و شبکه های اجتماعی اعتماد کافی ندارند و ترجیح می دهند کالاها و خدمات مورد نیاز خود را به صورت فیزیکی و حضوری بخرند . عده ای هم به دنیای وب و شبکه های اجتماعی اعتماد دارند و حوصله رفتن به مغازه ها و خرید کردن حضوری را ندارند و ترجیح می دهند به صورت برخط خرید کنند . برای اینکه شما بتوانید هر دو دسته مشتری را داشته باشید لازم است هم مغازه احداث کنید و هم یک وب سایت یا کانالی برای فروش داشته باشید .

 

مغازه سیسمونی فروشی چقدر درآمد دارد ؟

 

با توجه به وسعت مغازه ، جور بودن کالاها و نحوه ارتباط شما با مشتریانتان درآمد حاصل از فروش کالاهای مورد نیاز کودکان و نوزادان متغیر است . هر چقدر کالاها بیشتر ، جنس جورتر و موقیعت مغازه بهتر باشد به همان میزان درآمد و سود بیشتر عاید شما می شود .

 

 

تابلو مغازه سیسمونی بچه

 

 

روش های تبلیغاتی برای مغازه سیسمونی :

 

تبلیغات یکی از عوامل موثر در میزان فروش و جذب مشتریان بیشتر است . شاید خیلی از کسب و کارها از تبلیغات غافل شوند و تبلیغات را یک هزینه سربار بدانند . اما کاملاً در اشتباهند . تبلیغات بویژه تبلیغات محلی برای کسب و کارهای خرد و کوچک ، یکی از عوامل اساسی در فروش بیشتر است . هر چه تبلیغ در مکان و زمان مناسب به اجرا گذاشته شود به همان میزان موفقیت شما در کسب مشتریان جدید بیشتر خواهد بود . تبلیغات برای یک مغازه سیسمونی بچه به روش های مختلفی می تواند انجام شود که بستگی به میزان مشتریانتان و قدرت سرویس دهی شما دارد .

 

اگر تمایل دارید با انواع روش های تبلیغاتی آشنا شوید مطلب زیر را بخوانید .

 

انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری

 

از بین روش های تبلیغاتی ، تابلوسازی برترین نوع روش تبلیغاتی است که کلیه مغازه داران بویژه سیسمونی فروشی ها از آن استفاده می کنند . تابلو مغازه منجر به معرفی نام مغازه سیسمونی فروشی در محل می شود . زمانی که مشتری از خرید در مغازه شما رضایت کافی داشته باشد و بخواهد نام مغازه شما را به افراد دیگری معرفی کند ، نامی که در تابلو مغازه سر درب سیسمونی فروشی درج شده است را تبلیغ خواهد کرد . علاوه بر جنبه تبلیغاتی ، تابلو مغازه سیسمونی فروشی یکی از عوامل جهت زیباسازی دکوراسیون بیرونی مغازه محسوب می شود .

 

با ما همراه باشید تا شما را با انواع تابلو مغازه سیسمونی فروشی که می توانید سفارش دهید آشنا کنیم .

 

انواع تابلوسازی مغازه سیسمونی نوزاد :

انواع تابلو مغازه سیسمونی بچه :

 

تابلو فلکسی مغازه سیسمونی :

تابلو فلکسی فروشگاه سیسمونی :

 

فلکسی جزء تبلیغات چاپی است که قیمت ارزانی دارد ، به همین خاطر کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی جهت سفارش تابلو مغازه سیسمونی بچه صرف کنند می توانند این گزینه را انتخاب نمایند .

 

تابلو فلزی مغازه سیسمونی :

تابلو فلزی فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو فلزی مغازه سیسمونی بچه جزء تابلوهای مقاوم و زیباست که با استفاده از آلیاژهای مختلف فلزی مثل مس ، روی ، آهن ، برنج ، استیل و برنز ساخته می شود . به جز استیل بقیه آلیاژها به مرور زمان رنگ می بازند و نیاز به پرداخت مجدد دارند .

 

تابلو استیل مغازه سیسمونی :

تابلو استیل فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو استیل یک نوع تابلو فلزی پرطرفدار است می پرسید چرا ؟

 

مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو استیل و انواع آن ( قیمت + ویدئو )

 

تابلو نئون مغازه سیسمونی :

تابلو نئون فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو نئون به دو شکل متفاوت اجرا می شود . شما برای مغازه سیسمونی بچه می توانید هر دو مدل را با هم یا بصورت تکی سفارش دهید .

مدل اول ) تابلو نئون پلاستیک :

این مدل جزء تابلوهای حروف برجسته است . لبه و رویه حروف هر دو با استفاده از نوعی پلاستیک به نام پلکسی ساخته می شود . به همین جهت به این تابلو ، تابلوی تمام پلکسی نیز می گویند .

مدل دوم ) تابلو نئون شیشه ای :

حروف این مدل از تابلو با استفاده از شیشه ساخته می شود . شیشه هایی که از خودشان نورهای زننده تولید می کنند . در ابتدای کار این شیشه ها از بازار خریداری می شوند . سپس در کارگاه تابلوسازی این شیشه ها توسط حرارت به شکل مدنظر در می آیند . پس از آماده سازی حروف شیشه ای ، برای تولید نور از گاز نئون استفاده می شود . علاوه بر گاز نئون دیگر گازها نیز می توانند به همراه برخی از مواد افزودنی ، رنگ های مختلفی از نور را منتشر کنند . عبور جریان الکتریکی و ترکیب آن با گاز نئون سبب تولید نورهای رنگی تند و تیزی می شود که از دوردست می تواند نظر هر رهگذری را به خود جذب کند .

 

تابلو وکیوم مغازه سیسمونی :

تابلو وکیوم فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو وکیوم یک نوع تابلوی حروف برجسته است . تفاوتی که با دیگر حروف برجسته دارد امکان ساخت حروف با بعد و حجم بیشتر است . یعنی میزان برجستگی بیشتر حروف . علاوه بر آن هر نوع طرح فانتزی با هر نوع پیچیدگی توسط وکیوم کردن حروف قابل اجراست .

 

اگر تمایل دارید بیشتر بدانید گروه نمارنگ مطلبی مفصل ارائه کرده است که می توانید آن را مطالعه کنید .

 

انواع مدل تابلو وکیوم و مراحل ساخت آن چگونه می باشد؟

 

تابلو پولکی مغازه سیسمونی :

تابلو پولکی فروشگاه سیسمونی :

 

این تابلو گزینه مناسبی برای تابلو مغازه سیسمونی فروشی است . چون این مغازه با نوزادان و کودکان سر و کار دارد ، استفاده از تابلو بدلیل براقیت و درخشندگی خارق العاده به راحتی می تواند نظر هر کودک یا والدینی را برای ورود به داخل مغازه ، جذب کند . در ساخت تابلو پولکی مغازه سیسمونی بچه ، از نوعی تایل که پلاستیک است در بخش زیرین حروف برجسته در شکل های مختلف هندسی استفاده می کنند . این شکل ها در جای خود می لغزند و با براقیتی که دارند فوق العاده جذاب هستند .

 

تابلو کامپوزیت مغازه سیسمونی :

تابلو کامپوزیت فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو کامپوزیت تابلویی که در زیرساز تابلو به جای ورق پی وی سی ، ورق کامپوزیت استفاده می شود . ورق کامپوزیت نسبت به ورق پی وی سی براق تر است و تنوع طرح و رنگ زیادی دارد . علاوه بر تابلو از این ورق ها در نما نیز استفاده می کنند . بنابراین بهترین گزینه برای ست کردن نما و تابلو مغازه محسوب می شود .

 

تابلو پیکسلی مغازه سیسمونی :

تابلو پیکسلی فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو پیکسلی با استفاده از پیکسل ها نورپردازی می شود . هر پیکسل با کنار هم قرارگیری ، رزولوشن یک تصویر را رقم میزند . هر چه تراکم پیکسل کمتر وضوح تصاویر بیشتر . خاصیتی که تابلو پیکسلی را منحصر به فرد می کند بازی های نوری انیمیشنی هم در زمینه و هم در حروف برجسته است .

 

تابلو ترموود مغازه سیسمونی :

تابلو ترموود فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو ترموود بدلیل نمای چوبی می تواند گزینه جذابی برای مغازه سیسمونی بچه باشد . چون اجناس چوبی زیادی در این مغازه به فروش می رسد و تابلو چوبی ترموود می تواند نمایی کلاسیک را برای محیط تجاری شما فراهم کند .

 

تابلو یونولیتی مغازه سیسمونی :

تابلو یونولیتی فروشگاه سیسمونی :

 

این تابلو برای تزئین بخش های داخلی فروشگاه و همچنین اگر در نمایشگاه های بین المللی شرکت می کنید جهت سفارش تابلو نمایشگاهی سیسمونی گزینه بسیار مناسبی است . قیمت پایین ، قابل رنگ آمیزی و نصب آسان از مشخصات بارز این تابلو است .

 

تابلو چلنیوم مغازه سیسمونی :

تابلو چلنیوم فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو چلنیوم جزء پرفروش ترین نوع تابلوهای حروف برجسته حال حاضر است . همان تابلوهای براق و درخشانی که جدیداً در سر درب اکثریت مغازه ها مشاهده می کنید ، چلنیوم نام دارد . چلنیوم انواع مختلفی دارد که نحوه برش پلکسی سبب ایجاد جلوه های بصری نور در این تابلو به شکل الماس ، ستاره و یا کریستال می شود .

 

اگر تمایل دارید در مورد انواع تابلو چلنیوم بیشتر بدانید با مطالعه مطلب زیر ما را همراهی کنید .

 

انواع تابلو چلنیوم و کاربردهای آنها در تابلوسازی

 

تابلو بنری مغازه سیسمونی:

تابلو بنری فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو بنری جزء تابلوهای چاپی است . شما هر طرح شلوغ و نوشته را می توانید توسط این تابلو به نمایش بگذارید . حتی از این تابلو می توانید به عنوان تابلوی جلوی درب ورودی به صورت دوپایه ، سه پایه و یا چهارپایه استفاده کنید . تابلو بنری بیشترین سفارش را دارد . به همین دلیل طرح لایه باز تابلو بنری سیسمونی بچه در سایت های زیادی به صورت طراحی آماده و قابل ویرایش ارائه شده است . با خرید این طرح ها به راحتی می توانید تغییرات مدنظر خود را اعمال کنید و طرح را برای چاپ سفارش دهید .

طرح بنر نیز زیاد است . از بنر جهت تبلیغات ، اطلاع رسانی در مورد تخفیفات ویژه ، محصولات جدید و ویژه ، جا به جایی محل کسب و دیگر موارد استفاده می شود .

 

تابلو ال ای دی مغازه سیسمونی :

تابلو ال ای دی فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو ال ای دی از تابلوهای پرطرفدار دیجیتالی است که به دو روش متفاوت قابل اجراست :

تابلو ال ای دی ثابت :

این مدل از تابلو نمی تواند حروف و تصاویر را به حرکت درآورد . فقط افکت های نوری در رنگ های مختلف به نمایش گذاشته می شود .

تابلو ال ای دی روان :

در این مدل شما می توانید هر گونه انیمیشنی که مدنظرتان است را در رنگ های مختلفی از نور به اجرا بگذارید .

 

تابلو لایت باکس مغازه سیسمونی :

تابلو لایت باکس فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو لایت باکس هم کاربرد تبلیغاتی دارد و هم تزئیناتی . شما می توانید این تابلو را به صورت تابلو سر درب مغازه سیسمونی سفارش دهید . علاوه بر این می توانید محصولات ویژه را به صورت چاپی و نور از پشت در بخش های مختلف فروشگاه به نمایش بگذارید . حالت دیگری که این تابلوها دارند ، استفاده از آن به عنوان تابلو راهنما می باشد .

 

تابلو راهنما مغازه سیسمونی :

تابلو راهنما فروشگاه سیسمونی :

 

تابلو راهنما یه مدل از تابلو است که در فضای شهری ، مکان های عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد . در یک فروشگاه فروش لوازم بچه و نوزاد ، می توانید بخش های داخلی مختلف را با استفاده از تابلو راهنما جهت راحتی مشتریان تفکیک کنید تا مشتری به آسانی بتواند به  بخشی که کالای مورد نیاز او در آنجا قرار دارد ، دسترسی پیدا کند .

 

استند تبلیغاتی مغازه سیسمونی :

استند تبلیغاتی فروشگاه سیسمونی :

 

محتوای چاپی در داخل استندهای ایستاده یا دیواری به صورتی زیبا به نمایش گذاشته می شود . شما می توانید تصاویر مخصوص خود را در داخل استندها جهت تبلیغات و همچنین یک تابلوی تزئیناتی به نمایش بگذارید .

 

تلویزیون شهری برای مغازه سیسمونی :

 

اگر مغازه یا فروشگاه بزرگی دارید ، می توانید از داخل آن فیلمبرداری و عکس برداری نمایید . سپس به صورت یک کلیپ نمایشی در مکان هایی که می دانید پربازدید و محل رفت و آمد مشتریان شماست ، به نمایش بگذارید .

 

بیلبورد جهت تبلیغات کسب و کار سیسمونی فروشی  :

 

بیلبورد یکی از ابزار تبلیغاتی خارق العاده است . اگر فروشگاه شما بزرگ است و در وسط شهر قرار دارد ، نصب بیلبورد برای شناساندن برندتان ابزار تبلیغاتی بسیار مناسبی است .

 

لمپوست بنر یکی از روش های تبلیغاتی سیسمونی فروشی  :

 

لمپوست ها بنر هایی در ابعاد کوچک هستند که به صورت دوجهی یا چهاروجهی بر روی یک میله یا نگهدارنده آهنی تعبیه می شود و معمولاً در وسط بلوارها و کنار جاده ها به تبلیغ نام برند شما می پردازد .

 

استرابورد تبلیغاتی ابزار تبلیغاتی جهت سیسمونی فروشی  :

 

این وسیله نیز ابزار مناسبی همچون بیلبورد است ، اما از بیلبورد کوچکتر است . برای نصب آن نیاز به اجرای فونداسیون همچون بیلبورد نیست و با یک ستون نگهدارنده آهنی به اجرا گذاشته می شود .

 

قیمت تابلو مغازه سیسمونی :

 

با توجه به نوع تابلو ، عوامل زیر می توانند تعیین کننده قیمت تابلو فروشگاه سیسمونی بچه باشند :

 • متر محیط
 • ارتفاع تابلو
 • نحوه نورپردازی
 • نوع زیرساز
 • نوع برندهای مصرفی جهت خرید متریالهای ساخت تابلو

 

در زیر می توانید لیست قیمت انواع حروف برجسته که توسط گروه تابلوسازی نمارنگ ارائه شده است را ببینید .

 

لیست قیمت

 

 

تابلو مغازه سیسمونی چه تاثیری در کسب درآمد بیشتر دارد ؟

 

بیشترین تاثیر تبلیغاتی را در فروش لوازم نوزاد و کودک ، تابلو مغازه سیسمونی ایفا می کند . این تابلو علاوه بر زیباسازی مکان تجاری شما ، بصورت یک تبلیغات بیست و چهار ساعته ، نام برند شما را با کمترین هزینه ممکن تبلیغ می کند . با یکبار سفارش سالها می توانید از این روش تبلیغاتی استفاده کنید . تاثیری که تابلو مغازه سیسمونی نوزاد در کسب درآمد بیشتر دارد ، تکرار ، تکرار و تکرار است . کسانی که از مقابل مغازه شما در طول زمان گذر می کنند ، خواه ناخواه یک نیم نگاهی به تابلو سر درب می اندازند . آنقدر این تابلو نمایش داده می شود تا محتوای مندرج بر روی آن بر ذهن بلند مدت افراد تاثیر می گذارد و در حافظه ذخیره می شود . حال زمانی که فردی به کالاهای مرتبط با نیاز نوزاد و کودک احتیاج پیدا می کند ، یکدفعه نام درج شده بر روی تابلوی مغازه ای که دائماً جلوی دید او بوده است ، در ذهن فرد تداعی می شود و به سراغ مغازه شما جهت خرید می آید ، این یعنی تاثیر صد در صد تبلیغات تابلوسازی در ذهن .

 

طراحی تابلو مغازه سیسمونی :

طراحی تابلو فروشگاهی سیسمونی :

 

طراحی تابلو مغازه سیسمونی توسط نرم افزار انجام می شود . طرح تابلو مغازه سیسمونی بسیار زیاد و متنوع است . شما می توانید طرح مدنظر خود را به تابلوساز ارائه دهید . در صورتی که نیاز به انتخاب گزینه بهتر جهت سفارش تابلو داشتید ، تابلوساز مشاوره لازم را ارائه می دهد و شما به راحتی می توانید بهترین طرح را انتخاب کنید .

 

ساخت تابلو مغازه سیسمونی :

ساخت تابلو فروشگاه سیسمونی :

 

مراحل ساخت تابلو سیسمونی به شرح زیر می باشد .

1) طراحی تابلو

2) اگر تابلو از نوع چاپی است در این مرحله عملیات چاپ توسط دستگاه چاپ بنر یا چاپ فلکس انجام می شود . اگر تابلو از نوع حروف برجسته است در این مرحله با توجه به نوع طرح ، حروف برجسته برش داده می شوند .

3) مونتاژ حروف

4) لبه چسبانی حروف

5) نصب لامپ های اس ام دی بر روی پی وی سی

6) آماده سازی زیرساز تابلو و نصب حروف و اشکال بر روی آن

7) نصب تابلو در محل

 

مزایای تابلو مغازه سیسمونی :

 • تبلیغ شبانه روزی نام برند تجاری در نقطه کسب و کار
 • روش تبلیغاتی ارزان قیمت
 • زیباسازی محیط تجاری
 • فراهم کننده هویت و اعتبار برای مکان کسب
 • اجرای سریع و راحت