مغازه موتور و دوچرخه فروشی یکی از مغازه ها و فروشگاه هایی است که در سطح شهر تعداد رقبای کمی دارد و می توان با کمی تبلیغات بیشتر ، مغازه یا فروشگاه خود را به همه افراد معرفی نمود تا نام مغازه یا فروشگاه توسط افراد بیشتری شناخته شود و در موقع نیاز به سوی مغازه یا فروشگاه ما بیایند .

برای راه اندازی کسب و کار موتور یا دوچرخه فروشی لازم است پس از کسب مجوز لازم ، یک مغازه یا فروشگاه با مساحت نسبتاً بزرگ رهن یا اجاره کنید و سپس با تهیه انواع مدل های متفاوت دوچرخه و موتور کسب و کار خود را آغاز کنید . در حال حاضر بدلیل نرخ تورم بالا و افزایش قیمت موتورها و دوچرخه ها جهت راه اندازی این مدل از کسب و کار نیاز به هزینه ی بالای یک میلیارد تومان دارید تا بتوانید یک مغازه یا فروشگاه ایده آل طراحی و پیاده سازی کنید .
هر موتور سیکلت دارای قطعات مختلفی است که این قطعات توسط لوازم یدکی موتور سیکلت فروشی ، به فروش می رسد . با این حال بسیاری از موتور فروشی ها در کنار فروش موتور سیکلت قطعات موتور را نیز می فروشند تا به درآمد بالاتری دست یابند که از جمله قطعات موتور سیکلت می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کلاه کاسکت و لباس موتورسواری
 • شمع موتور سیکلت
 • چرخ دنده موتور سیکلت
 • زنجیر موتور سیکلت
 • آرم و برچسب موتور سیکلت
 • باک موتور سیکلت
 • کمک فنر موتور سیکلت
 • لاستیک موتور سیکلت
 • دیسک ترمز موتور سیکلت
 • کتی کلاچ موتور سیکلت
 • کش باربند موتور سیکلت
 • گلگیر موتور سیکلت
 • اگزوز موتور سیکلت
 • انواع چراغ برای موتور سیکلت
 • فیلتر روغن موتور سیکلت
 • یاتاقان موتور سیکلت
 • دینام موتور سیکلت
 • رینگ و پیستون موتور سیکلت

هدف از ایجاد هر کسب و کاری رسیدن به درآمد بالاتر و کسب سود و انباشتن سرمایه است . راه اندازی مغازه یا فروشگاه دوچرخه فروشی و موتور فروشی در یک جا می تواند در کنار فروش قطعات آنها ، شما را به درآمد مناسب برساند و حیطه کاری پررونقی را برای شما فراهم کند .

زمانی که مغازه یا فروشگاه خود را راه اندازی کردید و انواع موتورها و دوچرخه ها را خریداری کرده و به شکلی شیک بر اساس نوع برند و کارایی که دارند در کنار هم چیدید و یک دکوراسیون شیک داخلی را برای فروشگاه طراحی کردید ، لازم است با استفاده از تبلیغات گسترده به عموم افراد نوع خدمات خود را معرفی کنید . روش های تبلیغاتی زیادی وجود دارند که هر صنف بر اساس نوع نیاز و نحوه برقراری ارتباط با مشتریانش یک یا چند مورد را جهت تبلیغات و معرفی برند تجاری خود انتخاب می کند . در صورتی که تمایل دارید در کنار فروش حضوری و فیزیکی یک فروشگاه اینترنتی آنلاین نیز داشته باشید ، به درآمد بالاتری نیز خواهید رسید .

تابلو برای مغازه موتور سیکلت فروشی

روش های تبلیغاتی برای فروشگاه موتور سیکلت و دوچرخه :

راه اندازی سایت :

بسیاری از افراد علاقمند خریدهای اینترنتی هستند تا خریدهای فیزیکی ، بنابراین با راه اندازی یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی می توانید از انواع مختلف محصولاتی که می فروشید عکس تهیه کنید و آنها را با کلیه مشخصات فنی در داخل سایت خود به نمایش بگذارید تا مشتریانی که تمایل به خرید آنلاین دارند سایت شما را به عنوان عامل خرید انتخاب کنند .

شبکه های اجتماعی :

شبکه های اجتماعی بستر تبلیغاتی مناسبی برای فروش محصولات هستند و این روزها بازار داغی دارند چون افراد تقریباً بیشترین تایم اوقات فراغت خودشان را در این شبکه ها می گذرانند و در صورتی که تبلیغات شما برای کسانی که علاقمند به محصولات شما هستند ارسال شود قطعاً می توانید مشتریان زیادی را برای خرید پیدا کنید .

بنر :

بنر یکی از روش های ارزان قیمت تبلیغاتی است که مورد استفاده هر صنفی واقع می شود . طرح لایه باز بنر موتور فروشی و طرح لایه باز بنر دوچرخه فروشی یکی از فایل های پرفروشی است که توسط طراحان مختلف آماده سازی شده و در سایت به صورت فایل به فروش می رسد . شما اگر طرح خاصی برای سفارش تابلو بنر موتور فروشی و تابلو بنر دوچرخه فروشی ندارید ، می توانید به این سایت ها مراجعه کرده و با خرید و دانلود این فایل ها نسبت به چاپ بنر تبلیغاتی اقدام کنید .

نصب بیلبورد :

بیلبورد از تبلیغات پربازدید و گران قیمت است که در عین حال تاثیر بسیار خوبی در میزان فروش  دارد به شرط اینکه در مکان و زمان مناسب به اجرا گذاشته شود . طرح لایه باز بیلبورد دوچرخه فروشی و طرح لایه باز بیلبورد موتورفروشی نیز در سایتهای مختلف موجود است که با انتخاب مناسب و خرید این طرح ها می توانید بیلبورد مدنظر خود را برای چاپ سفارش دهید .

لمپوست بنر :

لمپوست بنر نیز یکی دیگر از روش های تبلیغاتی چاپی است که به صورت دو وجهی و چهار وجهی بر روی یک پایه فلزی و به شکلی پشت سر هم در حد یک واژه و تصویر تبلیغاتی در وسط بلوارها و یا کنار جاده ها به نمایش در می آید .

استرابورد تبلیغاتی :

استرابوردها نیز جزء روش های چاپی برای تبلیغات هستند که جثه ای کوچکتر از بیلبورد دارند اما با وجود کوچک بودن آن ، امکان نوشتن توضیحات و کلمات کلیدی تبلیغاتی بیشتری نسبت به بیلبورد دارد .

تابلوسازی :

تابلوسازی جهت فروش دوچرخه و موتور می تواند به شیوه های مختلفی در کارگاه تابلوسازی انجام بگیرد . انتخاب نوع تابلو می تواند در زیبایی دکوراسیون بیرونی مغازه و فروشگاه تاثیرگذار باشد . تابلوهای حروف برجسته نسبت به تابلوهای چاپی و بی نور ، جذابیت بیشتری را برای هر محیط تجاری فراهم می کنند .

 

تابلو فلروشگاه موتور سیکلت فروشی

 

تابلوسازی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلوسازی مغازه موتور فروشی با توجه به سلیقه و بودجه مشتریان به شیوه های مختلفی انجام می پذیرد که هر کدام مزایا ، معایب و زیبایی های خودشان را دارند .

 

تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی

 

تابلوسازی فروشگاه دوچرخه فروشی :

تابلوسازی مغازه دوچرخه فروشی به مشتریان اعلام می کند که شما می توانید انواع دوچرخه را از این مغازه یا فروشگاه بخرید .

تابلوسازی برای کسب و کار دوچرخه فروشی و موتور فروشی می تواند به شیوه های متفاوتی انجام پذیرد که در ادامه به مدل های مختلفی که می توانید سفارش دهید به صورت مختصر اشاره خواهیم نمود . همراه ما باشید .

 

تابلو مغازه دوچرخه فروشی

 

تابلو مغازه دوچرخه فروشی :

تابلو مغازه دوچرخه فروشی در جایی نصب می شود که صاحب مغازه انواع متفاوت دوچرخه ها اعم از دوچرخه Cyclocross ، دوچرخه ‌های مسافرتی ، دوچرخه جاده ای Adventure ،  دوچرخه ‌های Time Trial ، دوچرخه‌ های دنده ثابت ، دوچرخه کوهستان ، دوچرخه های بچه گانه ، سه چرخه ، دوچرخه‌ های هیبریدی ، دوچرخه کروزر ، دوچرخه‌ های شهری ، دوچرخه BMX ، دوچرخه‌ های تاشو ، دوچرخه‌ های خوابیده ، دوچرخه‌ های دونفره و سه چرخه‌ های بزرگسال را می فروشد . این تابلو به مشتریان اعلام می کند که شما می توانید انواع دوچرخه ها برای سنین مختلف و کارایی متفاوت را از این مغازه خریداری کنید .

 

بیلبورد برای معرفی موتور سیکلنت فروشی

 

تابلو فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو مغازه موتور فروشی معرف نامی است برای مغازه یا فروشگاه موتورفروشی برای مشتریان ثابت و متغیر که به دنبال خرید موتور سیکلت و قطعات مرتبط با آن هستند . این تابلو راهنمای مناسبی برای کسانی است که به دنبال خرید انواع موتور سیکلت با برندهای مختلف همچون موتور سی جی ، موتور کراس ، موتور ریس ، موتور کفی ، موتور کاوازاکی ، موتور بنلی ، موتور پالس ، موتور ان اس ، موتور سیکلت آپاچی ، موتور سیکلت بکینگ ، موتور سیکلت سی بی 1300 ،  موتور سیکلت هایابوسا ، موتور سیکلت آروان ، موتور سیکلت اچ تو ، موتور سیکلت سی آر ام  و دیگر موارد هستند .

 

تابلو مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت :

موتور جزء وسایل نقیله کاربردی است که هر چند وقت یکبار نیاز به تعمیر و تعویض قطعات دارد . قطعات موتور سیکلت به صورت تکی در فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت یا در فروشگاه های فروش موتور سیکلت عرضه می شود . شما با نصب تابلو فروشگاه لوازم یدکی موتور سیکلت می توانید مشتریانی را که به دنبال خرید قطعه ای خاص برای موتور سیکلت هستند را به سوی مغازه یا فروشگاه خود سوق دهید .

 

تابلو مغازه تعمیرگاه موتورسیکلت

 

تابلو مغازه تعمیرگاه موتور سیکلت :

هر چند وقت یکبار لازم است موتور سیکلت جهت تعمیر یا تعویض قطعات به تعمیرگاه برود . در سطح شهر تعداد کمی تعمیرگاه جهت موتور سیکلت وجود دارد و شما می توانید با نصب تابلو تعمیرگاه موتور سیکلت مشتریان را در یافتن مغازه تعمیرگاه یاری کنید .

 

تابلو مغازه تعمیرگاه دوچرخه :

بسیاری از دوچرخه فروشان در کنار فروش دوچرخه ، خدمات تعمیرانی و فروش قطعات لوازم یدکی دوچرخه را نیز انجام می دهند . با نصب تابلو تعمیر و فروش دوچرخه به مشتریانی که دائمی هستند یا از مقابل محل کسب و کار شما می گذرند اعلام می کنید که علاوه بر فروش دوچرخه ، خدمات تعمیرانی نیز ارائه می دهید و بدین شکل مشتریان در هنگام نیاز به مغازه یا فروشگاه شما مراجعه خواهند نمود .

 

تابلو فروشگاهی جهت فروش موتور سیکلت

 

انواع تابلو فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

انواع متفاوتی از تابلوهای تبلیغاتی موتور فروشی وجود دارند که در کارگاه تابلوسازی ساخته و آماده نصب می شوند . هر فروشنده و مغازه داری بر اساس نوع سلیقه و بودجه ای که دارد یک مدل را سفارش می دهد .

 

تابلو تبلیغاتی جهت فروشگاه دوچرخه فروشی

 

انواع تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی :

تابلو چلنیوم ، تابلو وکیوم ، تابلو ای دی ، تابلو فلزی ، تابلو پولکی و دیگر تابلوها جزء تابلو هایی هستند که می توان برای فروشگاه یا مغازه دوچرخه فروشی سفارش داد تا علاوه بر زیبایی دکوراسیون بیرونی محل کسب و کار ، یک ابزار تبلیغاتی ارزان قیمت و دائمی برای معرفی نام و برند تجاری داشته باشیم . از جمله تابلوهای تبلیغاتی فروشگاه دوچرخه فروشی و موتور فروشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 

تابلو فروشگاه موتور سیکلت و دوچرخه و بهترین ایده ها برای سفارش آن :

 

تابلو چلنیوم فروشگاه دوچرخه فروشی :

تابلو چلنیوم فروشگاه موتور فروشی می تواند به شیوه های متفاوتی مثل تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم لترمکس ، تابلو چلنیوم دوبل و ساده اجرا و پیاده سازی شود که هر کدام قیمت های خاص خود را دارند و براساس متریالی که در ساخت و زیرساز تابلو چلنیوم بکار می رود ، قیمت ها تغییر می کند .

تابلو فلزی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو فلزی فروشگاه دوچرخه فروشی با استفاده از متریال های فلزی مثل مس ، روی ، برنج ، آهن ، برنز و استیل ساخته می شوند که بیشترین کاربرد و سفارش را تابلو استیل فروشگاه موتور فروشی به خود اختصاص داده است .

اگر تمایل دارید در مورد تابلو استیل فروشگاه دوچرخه فروشی بیشتر بدانید مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو استیل و انواع آن ( قیمت + ویدئو )


تابلو فلکسی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو فلکسی جزء زیباترین و شیک ترین نوع تابلو های چاپی است که به عنوان تابلو فلکسی فروشگاه دوچرخه فروشی زیاد سفارش داده می شود و نسبت به بنر دوام و مقاومت بالاتری دارد و قابلیت نورپردازی آن نیز سبب محبوبیت این تابلو چاپی نسبت به بنر شده است .

 

تابلو تبلیغاتی فلکسی جهت فروش دوچرخه

 

تابلو وکیوم فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

وکیوم یکی از جذابترین و برجسته ترین تابلویی است که شما می توانید برای فروشگاه دوچرخه فروشی آن را سفارش دهید . این تابلو نوع ساخت متفاوتی نسبت به دیگر حروف برجسته دارد و بر اثر حرارت و توسط دستگاه و پرس در داخل قالب ، حروف شکل می گیرند .

تابلو ال ای دی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

ال ای دی جزء تابلوهای دیجیتال و مدرن است که به دو شکل متفاوت تابلو ای ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان جهت سفارش تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد . در مدل روان بدلیل اینکه انیمیشن های اجرایی بر روی محتوای تبلیغاتی علاوه بر افکت های نوری قابل اجراست ، تابلو زیباتر و جلوه ی بصری جذاب تری را به نمایش می گذارد .

تابلو پولکی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

پولکی ها جذاب ، لغزان و درخشان هستند و جزء تابلوهای مدرن برای سفارش تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی به حساب می آیند که می تواند از دوردست با ویژگی های جذاب خود نظر هر بیننده ای را به تبلیغات روی تابلو معطوف کند .

تابلو لاسوگاسی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو لاسوگاسی جزء تابلوهای متفاوت برای سفارش تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی است که نوع لامپ ها و متد اجرایی آن سبب این وجه تمایز نسبت به دیگر حروف برجسته شده است . اگر تمایل دارید در مورد تابلو لاسوگاسی اطلاعات کاملتری بدست آورید پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را بخوانید .

 

تابلو لاسوگاسی و متریال های کاربردی در ساخت + نمونه ای از مدل ها


تابلو حروف لبه سوئدی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو لبه سوئدی تابلویی است که حروف برجسته آن با لبه های آلومینیومی و رویه پلکسی گلاس ساخته می شود و می تواند چهره زیبایی را برای تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی به ارمغان بیاورد .

تابلو نئون فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو نئون فروشگاه دوچرخه فروشی به دو شکل متفاوت اجرا و پیاده سازی می شود . یک شکل آن از نوع حروف برجسته است که حروف دارای لبه و رویه ی پلاستیکی می باشد . نوع دوم اجرای تابلو نئون به صورت حروف شیشه ای است که توسط گاز نئون و جریان الکتریکی با تولید نور زننده و غلیظ ، نظر هر مخاطبی را به محتوای تبلیغاتی جذب می کند .

 

تابلوی تبلیغاتی جهت مغازه فروش دوچرخه

 

تابلو لایت باکس فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

از تابلو لایت باکس می توانید به سه شکل متفاوت تابلو تزئیناتی ، تابلو تبلیغاتی و تابلو راهنما جهت فروشگاه استفاده کنید . در صورت سفارش تابلو لایت باکس فروشگاه دوچرخه فروشی ، تابلو در داخل یک باکس با محتوای چاپی به شکل نوشته ، تصویر و یا هر دو به نمایش گذاشته می شود . شما می توانید با چاپ یک تصویر زیبا از موتور یا دوچرخه و نصب آن بر روی دیوار ، علاوه بر تبلیغات یک برند خاص که می فروشید ، دکوراسیون داخلی زیبایی را با یک تابلوی تزئینی از نوع لایت باکس فراهم کنید .

تابلو یونولیتی فروشگاه موتور سیکلت فروشی :

تابلو یونولیتی گزینه مناسبی برای سفارش تابلو نمایشگاهی موتور و دوچرخه فروشی است . علاوه بر این اگر شما به دنبال سفارش تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی ارزان از نوع حروف برجسته هستید می توانید این گزینه را انتخاب کنید . یونولیت فیبری سفید است که قابلیت رنگ آمیزی و برش توسط دستگاه برش لیزری را داراست و می توان آن را به شکل دلخواه به نمایش گذاشت .

 

تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی

 

قیمت تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی :

اگر می خواهید تابلو فروشگاه موتور فروشی با قیمت کمتری تمام شود تابلوی خود را از نوع چاپی انتخاب کنید اما اگر زیبایی و کیفیت را ترجیح می دهید تابلو حروف برجسته انتخاب مناسب تری است . عوامل متعددی در تعیین قیمت تابلوهای تبلیغاتی دخیل هستند که عبارتند از :

 • متر محیط
 • نوع حروف برجسته
 • نوع زیرساز
 • قاب دار بودن تابلو
 • ارتفاع تابلو

در تصویر زیر می توانید لیست کامل قیمت انواع حروف برجسته تبلیغاتی را ملاحظه کنید .

لیست قیمت حروف برجسته

 

طراحی تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی :

طراحی تابلو فروشگاه موتور فروشی توسط نرم افزارهای مختلف طراحی انجام می پذیرد . در طراحی فونت حروف ، ضخامت حروف ، اندازه حروف ، متر محیط حروف و رنگ حروف مشخص می شود و سپس پیش نمایش طرح ترسیم شده به صورت نرم افزاری در دو حالت خاموش و روشن برای مشتری ارسال می شود و پس از تایید مشتری طرح وارد مرحله ساخت و اجرا می شود .

ساخت تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی :

اگر تابلو از نوع چاپی باشد بر اساس طرحی که مشتری در دست دارد یا طرحی که توسط طراح ترسیم می شود ، چاپ شده و با یک زیرساز مناسب به نمایش در می آید اما اگر تابلو از نوع حروف برجسته باشد با توجه به نوع تابلو ، ساخت تابلو فروشگاه موتور سیکلت فروشی طی چندین گام انجام می پذیرد که عبارتند از :
مرحله اول ) اندازه برداری طول و عرض تابلو
مرحله دوم ) طراحی تابلو بر اساس نوع آن و ارسال طرح برای مشتری و توافق بر سر طرح و قیمت
مرحله سوم ) برش حروف برجسته بر اساس متریال ساخت که می تواند چلنیوم ، فلز و پلکسی گلاس باشد .
مرحله چهارم ) مونتاژ حروف و عملیات شیاردهی و لبه چسبانی
مرحله پنجم ) در صورت بانور بودن تابلو در این مرحله لامپ های اس ام دی بر روی ورق پی وی سی به شکل سری یا موازی نصب می شوند و در هنگام نصب تابلو پشت حروف قرار می گیرند .
مرحله ششم ) آماده سازی زیرساز که بسته به انتخاب مشتری می تواند از نوع پی وی سی ، چوب ترموود ، ورق کامپوزیت ، سنگ و یا دیگر موارد باشد .
مرحله هفتم ) بردن تابلو به محل ، نصب زیرساز و سوار کردن حروف بر روی آن
مرحله هشتم ) انجام اتصالات نورپردازی و رفع عیوب احتمالی کار

 

تابلو فروشگاه موتور و دوچرخه فروشی

 

مزایای سفارش تابلو فروشگاه دوچرخه فروشی :

سفارش تابلو فروشگاه موتور سیکلت فروشی دارای مزایای متعددی است که از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 1. معرفی شبانه روزی برند تجاری
 2. راهنمای مناسب برای کسانی است که به دنبال خدمات شما هستند .
 3. زیباسازی دکوراسیون بیرونی محل کسب و کار
 4. کسب اعتبار و هویت برای مکان تجاری
 5. ارزان ترین و ماندگارترین ابزار تبلیغاتی